تاپيك اعلام نتايج نهايي كنكور ارشد برق 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من جا موندم مدارکمو نبردم هنوز:cry: خواجه نصیریها مدارکتون رو بردین؟
اینا که گفته بودن ثبت نام با تاخیر همه رشته ها شنبه 16هم حالا چرا 12 ثبت نام و تحویل مدارک انجام شد؟ یکی به دادم برسه من چیکار کنم الان؟
فردا پنج شنبه برم دانشگاه بازه؟

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان من جا موندم مدارکمو نبردم هنوز:cry: خواجه نصیریها مدارکتون رو بردین؟
اینا که گفته بودن ثبت نام با تاخیر همه رشته ها شنبه 16هم حالا چرا 12 ثبت نام و تحویل مدارک انجام شد؟ یکی به دادم برسه من چیکار کنم الان؟

:w24:موندی سال بعد !

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w24:موندی سال بعد !

ااااااااااا نگو شادمان تو که آب پاکی رو ریختی رو دستم نمیبینی استرس دارم؟:w04:
خب تازه امروز از خدمت ترخیص شدم
تو سایت نوشته ثبت نام با تاخیر تمامی پذیرفته شدگان شنبه 16هم، خب این تاریخو گذاشتن برا امثال من دیگه درسته؟

A L I R E Z A

عضو جدید
شما مکاترونیک بودید
اری ما نیز جمال معتمدی را دیدیم
استاد خوبی دارید من که از میلی منفرد خوشم اومد

نه...من قدرتیم...شما چه شکلی بودی که من ندیدمت ؟؟؟ :biggrin:
احتمالا منو دیدی اونجا...یه جوون رعنا با سیبیل دسته موتوری...اندام همچین ورزشکاری عینهو رستم...شلوار مردونه مشکی...پیرهن پوست پلنگی یقه خرگوشی...کفش آدیداس 1993...گردن بند طلا 3کیلویی...یه تسبیح هم دور دستم میچرخوندم...ندیدی؟

mazy_taj

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه بابا خبری نیست داداش، نگران نباش، قانونشون که وحی منزل نیست، برو سرتم با باند ببند بگو تو راه تصادف کردم ، والا ... یه سال زحمت کشیدی با یه روز تاخیر که عادلانه نیست خراب بشه.

خواجه نصیر دانشکده برقش که من می دونم دره دانشکده بازه چون کلاسای ارشده نصیر برگزار می شه اونجا، ولی خیلی بعید می دونم کسی باشه تو آموزش.

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا خبری نیست داداش، نگران نباش، قانونشون که وحی منزل نیست، برو سرتم با باند ببند بگو تو راه تصادف کردم ، والا ... یه سال زحمت کشیدی با یه روز تاخیر که عادلانه نیست خراب بشه.

خواجه نصیر دانشکده برقش که من می دونم دره دانشکده بازه چون کلاسای ارشده نصیر برگزار می شه اونجا، ولی خیلی بعید می دونم کسی باشه تو آموزش.

ممنون دوست من
تو سایت زده ثبت نام با تاخیر برای تمامی پذیرفته شدگان شنبه 16ام
فک کنم این روزا گذاشتن برای افرادی مثل من دیگه درست نمیگم؟ شنبه برم ثبت نام با تاخیرو انجام بدم میگم تازه 13هم مرخصی خدمتم رو دادن

mazy_taj

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون دوست من
تو سایت زده ثبت نام با تاخیر برای تمامی پذیرفته شدگان شنبه 16ام
فک کنم این روزا گذاشتن برای افرادی مثل من دیگه درست نمیگم؟ شنبه برم ثبت نام با تاخیرو انجام بدم میگم تازه 13هم مرخصی خدمتم رو دادن

خوب خدارو شکر.
اگه اینطور نوشته دیگه نگرانی نداره پس، حتما یه روز گذاشتن برای کسایی که نتونستن سره وقت بیان.ایشالا شنبه کارای ثبت نام رو انجام میدی.

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز

mazy_taj

عضو جدید
کاربر ممتاز

داداش این لینکی که گذاشتی ماله آموزش الکترونیکیه ( همون مجازی)

ولی من ماله شمارو نگاه کردم شنبه هم اصلا جزوه مهلت ثبت نامتونه این جدول رو ببین، رو سایت دانشگاهتون گذاشته.واسه برق سه شنبه جهارشنبه و شنبه. از کجا گفتی فقط سه شنبه و جهار شنبه بوده ثبت نام؟

بابا مارم ترسوندی الکی ;) خیالت راحت باشه

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه...من قدرتیم...شما چه شکلی بودی که من ندیدمت ؟؟؟ :biggrin:
احتمالا منو دیدی اونجا...یه جوون رعنا با سیبیل دسته موتوری...اندام همچین ورزشکاری عینهو رستم...شلوار مردونه مشکی...پیرهن پوست پلنگی یقه خرگوشی...کفش آدیداس 1993...گردن بند طلا 3کیلویی...یه تسبیح هم دور دستم میچرخوندم...ندیدی؟

اره اره دیدمتون
عجب جوون رعنایی هم بودید
باور نمیشه فامیل شدیم:D

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش این لینکی که گذاشتی ماله آموزش الکترونیکیه ( همون مجازی)

ولی من ماله شمارو نگاه کردم شنبه هم اصلا جزوه مهلت ثبت نامتونه این جدول رو ببین، رو سایت دانشگاهتون گذاشته.واسه برق سه شنبه جهارشنبه و شنبه. از کجا گفتی فقط سه شنبه و جهار شنبه بوده ثبت نام؟

بابا مارم ترسوندی الکی ;) خیالت راحت باشه

دمت گرم دادا
تو سایت دانشکده برق یه لینک گذاشتن اطلاعیه مهم توش یه فایل pdf هست که گفته سه شنبه الک و چهارشنبه قدرتو و... ولی شنبه چیزی نذاشتن
کلا میتونم شنبه برم کارامو انجام بدم فک نکنم مشکلی پیش بیاد چون تاریخ شنبه هم اعلام شده تو جدول
ممنون که پیگیر شدی دوست من، استرسی شده بودم:w09:

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
امروز رو بیکار بودم :Dو هر چی رتبه بود رو توی فایل زیر نوشتم (به جز این فوروم از رتبه های سایتا و وبلاگای دیگه هم استفاده کردم)
ولی انصافاً کار وقت گیر و طاقت فرسایی بود. :)

تقدیم به دوستای گلم:
http://s2.picofile.com/file/7920707846/Ghabuli_92.pdf.html

داداش مهران کارت بیست بود..بسیار ممنون...هر چی ازت تشکر بشه کمه.:gol:
.
.
راستی یه چیزی فکرمو مشغول کرد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این که توی این همه دو رتبه فقط از بچه های شریف که اونم رتبش بالای 100 بود ذکر شده بود و دیگر از هیچ شریفی سخن به میان نیومده بود !!!!
یعنی بچه های شریف چیکار میکنند که حتی وقت نمیکنند بیان توی نت بگن که شریف قبول شدند....

بچه های شریف کجان.......حتما از الان به فکر اپلای و ارزوهای بلندشون هستند.

The Artist

عضو جدید
بچه هاااااااااا لطفاااااااا کمککککککککککککککککککککککک ک

کسی دانشگاه تهران قبول شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
چرا نمیشه الکترونیکی ثبت نام کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

کلافه شدم
هر چی میرم تو سامانه جامع میگه صبر کنید؟ از صبح تا شب صبر کردم بابا دیگه چقدر آخه!!!!!!!!!!!!!!!!!!

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه هاااااااااا لطفاااااااا کمککککککککککککککککککککککک ک

کسی دانشگاه تهران قبول شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
چرا نمیشه الکترونیکی ثبت نام کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

کلافه شدم
هر چی میرم تو سامانه جامع میگه صبر کنید؟ از صبح تا شب صبر کردم بابا دیگه چقدر آخه!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...من امروز ثبت نام کردم مشکلی نداشت ولی:surprised:

The Artist

عضو جدید
ای وای پس چرا من نمیتونم؟؟؟؟؟؟؟؟
هرچی ورود به سیستمو میزنم و عبارت امنیتی رو وارد میکنم میگه صبر کنید بعد هیچی نمیاره!
یعنی مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای وای پس چرا من نمیتونم؟؟؟؟؟؟؟؟
هرچی ورود به سیستمو میزنم و عبارت امنیتی رو وارد میکنم میگه صبر کنید بعد هیچی نمیاره!
یعنی مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
....به قسمت رمز عبور پس ورد نمیرسید یعنی؟؟شاید سرعت نتتون پایینه

power-e

عضو جدید
کسی هست که دانشگاه صنعتی بابل قبول شده باشه ؟
یکشنبه ثبت نامه . امکانش هست ثبت نامم رو عقب بندازم ؟
برام سخته که یکشنبه اونجا باشم !

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا به من خوابگاه نميده دانشگاه مدرس!!!!! ميگه شما شاغلي، شاغلم كه شاغلم جرم كه نكردم من چه فرقي با بقيه دارم كجا بمونم پس يعني چي آخه :( بچه ها دعا كنيد

ehsan0641

کاربر بیش فعال
چرا به من خوابگاه نميده دانشگاه مدرس!!!!! ميگه شما شاغلي، شاغلم كه شاغلم جرم كه نكردم من چه فرقي با بقيه دارم كجا بمونم پس يعني چي آخه :( بچه ها دعا كنيد

دوست عزیز تا اونجایی که من شنیدم افراد شاغل( یعنی کسایی که به واسطه شغل تحت پوشش بیمه هستن) حق ثبت نام و شرکت در دوره کارشناسی ارشد روزانه ندارن و درصورت محرز شدن این موضوع برای دانشگاه( که با یه استعلام ساده از بیمه انجام میشه) دانشگاه حق اخراج دانشجو رو خواهد داشت!!!!( از اون قانوناییه که فقط تو بعضی جاها میشه دید!!)
خودت آئین نامه دوره کارشناسی ارشد رو دانلود کن دقیق مطالعش کن فردا روزی خدایی نکرده مشکلی واست پیش نیاد. موفق باشی.

mori1365

عضو جدید
میزدی بیکار هستم کجا میخواستن بفهمن؟؟؟الان زدی شاغلی دیگه وامم اگر احیانا بخوای بهت نمیدن چون وام هم فقط به بیکارا میدن!!!!!!!!!!کارتون دولتیه؟؟؟؟؟برات بیمه هم رد میکنن؟؟؟؟؟

میلاد+

عضو جدید
آئین نامه دوره کارشناسی ارشدرو از کجا میشه دانلود کرد؟

آخه منم امسال می خوام کنکور بدم و در حال استخدامم هستم

fight till u win

عضو جدید
سلام دوستان
من تو دانشگاه قبلیم نه خوابگاهی بودم نه وام دانشجویی گرفتم
الان بازم باید گواهی تسویه حساب با صندوق رفاهو آپلود کنم برا تربیت مدرس؟!

fight till u win

عضو جدید
کسی هست که دانشگاه صنعتی بابل قبول شده باشه ؟
یکشنبه ثبت نامه . امکانش هست ثبت نامم رو عقب بندازم ؟
برام سخته که یکشنبه اونجا باشم !

تماس بگیر سوال کن، تا جایی که من میدونم اونجا کم راه میان با دانشجو

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من تو دانشگاه قبلیم نه خوابگاهی بودم نه وام دانشجویی گرفتم
الان بازم باید گواهی تسویه حساب با صندوق رفاهو آپلود کنم برا تربیت مدرس؟!

سلام.نه! یگ فایل ورد بنویس که من از هیچ وام و خوابگاهی در لیسانس استفاده نکردم.زیرش و امضا کن آپ کن بفرست.فقط جمله بندید خوب باشه و تمام جزئیاتت و بنویس.شماره تلفن و آدرس و ...
من امروز صبح فرستادم تاییدش کردن.
یه سوال من دارم.این پرسشنامه فرهنگی رو کامل کردم ولی همش میگه به اندازه کافی پاسخ نداده اید! خوب بعضی چیزاش و اصلا نمیتونم پر کنم مثل ایثار کری و ... واسه شما هم اینجوری شده؟

fight till u win

عضو جدید
سلام.نه! یگ فایل ورد بنویس که من از هیچ وام و خوابگاهی در لیسانس استفاده نکردم.زیرش و امضا کن آپ کن بفرست.فقط جمله بندید خوب باشه و تمام جزئیاتت و بنویس.شماره تلفن و آدرس و ...
من امروز صبح فرستادم تاییدش کردن.
یه سوال من دارم.این پرسشنامه فرهنگی رو کامل کردم ولی همش میگه به اندازه کافی پاسخ نداده اید! خوب بعضی چیزاش و اصلا نمیتونم پر کنم مثل ایثار کری و ... واسه شما هم اینجوری شده؟

مرسی داداش که سوالای ما رو جواب میدی همیشه.
فقط یه خواهش، واسه شما که امتحان پس داده و تایید شده، میشه نمونشو بذاری یا برام بفرستی منم همونو آپ کنم؟
منم اون قسمتای ایثارگری رو پر نکردم. مشکلی نداشت. پایان پاسخگویی رو میزنی اینجوری میشه؟ دیگه چیا رو جواب ندادی؟

• Like
واکنش ها: Ehi
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا