پیش به سوی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

legend_8

عضو جدید
اولأ سلام عرض میکنم خدمت همه دوستای 01ی ... من تازه اومدم

من ترم 5 هستم و میخوام از الان شروع کنم به خوندن ... کلأ نظرتون چیه؟ زوده؟ دیره؟
در مورد منابع هم اگه میشه یکم راهنمایی کنید ، بعضی دوستان میگن منابع اصلی خوبه ولی اگه بخوایم از منابع اصلی بخونیم هم زیاد طول میکشه هم واسه زدن تست شاید زیاد مناسب نباشه... برا همین میخواستم راهنمایی کنید که واسه هر درس از کودوم منبع استفاده کنم و اگه لینک دانلودش رو دارین بذارین...

یه موردی هم هست که بین هوش و معماری و نرم شما کودوم رو بهتر میدونید ... اگه میشه راهنمایی کنید ممنون ...;)

soheila01

عضو جدید
اولأ سلام عرض میکنم خدمت همه دوستای 01ی ... من تازه اومدم

من ترم 5 هستم و میخوام از الان شروع کنم به خوندن ... کلأ نظرتون چیه؟ زوده؟ دیره؟
در مورد منابع هم اگه میشه یکم راهنمایی کنید ، بعضی دوستان میگن منابع اصلی خوبه ولی اگه بخوایم از منابع اصلی بخونیم هم زیاد طول میکشه هم واسه زدن تست شاید زیاد مناسب نباشه... برا همین میخواستم راهنمایی کنید که واسه هر درس از کودوم منبع استفاده کنم و اگه لینک دانلودش رو دارین بذارین...

یه موردی هم هست که بین هوش و معماری و نرم شما کودوم رو بهتر میدونید ... اگه میشه راهنمایی کنید ممنون ...;)
1-خوش اومدی
2-به نظرم اگه از همین الان به نحو احسنت بخونی دیگه مثه ما گرفتار جزوه و مرجع نمیشی. من خودم خیلی از درسها رو باید خودم میخوندم نه استاد خوبی و نه کتاب و جزوه ای
3-منابع و مرجع بهترین موردی هست که باید از اون شروع کنید مخصوصا برای شما که وقت دارین
4-اینجا خیلی از منابع و درسها حرف زده شده و خیلی معرفی شده اگه یکم پست ها رو به عقب برین متوجه میشین.
موفق باشید

shazde kuchulo

عضو جدید
سلام
من پارسال 537 شدم
امسال میخوام دوباره شروع کنم به خوندن
تو درس ای ریاضی خیلی ضعیف هستم
حوصله ای هم برا خوندنشون ندارم
چی کارکنم؟

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که یکم فاصله گرفتم.24م همین ماه یه مراسم بزرگی تو سطح شهر داریم و کلی هم مهمون.برای اون دارم برنامه ریزی میکنم و حواسم جمع درس نیست.ولی کنار نزاشتم گاهی میخونم!!
مبارکههههههههههههه

نکنه عروسیته؟؟؟:D:w33::w31:

soheila01

عضو جدید
مبارکههههههههههههه

نکنه عروسیته؟؟؟:D:w33::w31:
نه بابا
مراسم توی سطح شهر میشه عروسیم؟؟؟
نه مربوط به مسابقه ی رباتیک هست .بزرگترین و اولین توی شهرمون هست و کلی مهمون از مسئولان و صدا و سیما هستن برای همین یکم ذهنم درگیر اونه.

soheila01

عضو جدید
سلام
من پارسال 537 شدم
امسال میخوام دوباره شروع کنم به خوندن
تو درس ای ریاضی خیلی ضعیف هستم
حوصله ای هم برا خوندنشون ندارم
چی کارکنم؟
خیلی خوبه.پس آمادگی برای رتبه ی برتری دارین.چرا انتخاب رشته نکردین؟یعنی چرا نرفتین حتما روزانه میخواستین؟
ریاضیات که اینقد شیرینه حوصله نمیخواد! ولی خودم که ریاضی مهندسی رو ول کردم و حوصله ندارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به نظرم یه کتابی باید خوند که از زیر و بم ریاضیات بگه و تا زمانی که بتونیم یه سوالی رو خودمون حل کنیم انگیزه پیدا میکنیم.
موفق باشید

ahmadpashaei

عضو جدید
سلام به دوستان. من مهندسی برق خوندم ولی:
اگر می خواهید رتبه ای خیلی خوب بیارید باید تا آخر شهریور مرور کامل دروس رو تمام کرده باشید و از مهر برید برای کنکوری خواندن و خلاصه کنکوری برداشتن و تمرین و تمرین. از زمستانم برید برای کنکوری خوندن+تست زدن با رویکرد کاملا کنکوری و نیز خواندن خلاصه ها و پیگیری اشتباهات و دادن 2 آزمون جامع حتی الامکان
ایشالا موفق باشید

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه بابا
مراسم توی سطح شهر میشه عروسیم؟؟؟
نه مربوط به مسابقه ی رباتیک هست .بزرگترین و اولین توی شهرمون هست و کلی مهمون از مسئولان و صدا و سیما هستن برای همین یکم ذهنم درگیر اونه.

اهان اوکی

موفق باشی دوستی!

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان خسته نباشید، نصف شب عالی متعالی.
آواتارمو بعده 3 سال و نیم عوض کردم ممکنه به جا نیارید.
بنده بر خلاف انتظارم، دانشگاه تهران قبول شدم؛ بنابراین ثبت نام نکردم و نمی‌کنم. امیدوارم شما موفق‌تر بشید.
دو تا چیز رو که به شخصه برام ثابت شده هست از من یادگاری داشته باشید:اول اینکه، از حربه‌هاى شیطان تمسک به ترساندن و بیمناک کردن انسان نسبت به آینده است. این حالت ترس علتى است براى معالیل ناپسند فراوانى چون ناامیدى، سوء‌ظن به خداوند، عدم توکل و نهایتاً خوددارى انسان از پرداختن به نیکى‌ها.
دوم اینکه، العبد یدبّر و الله یقدّر، و الامور بالتقدیر، لا بالتدبیر.
پس هیچ وقت اگه یه قسمت از درس رو متوجه نشدید، رتبه‌تون توو آزمایشی شد ده هزار، تمامی تست‌های یه مبحث رو اشتباه زدید و ... هیچ وقت ناامید نشید چون واقعاً بعضی امور دست خود آدم نیست و ممکنه خیلی کمتر یا خیلی بیشتر از تلاشی که کردید نتیجه بگیرید. الان که فکر میکنم میبینم کافی بود یکی از 3 تست تخصصی مشترک کنکور پارسال اشتباه نباشند (چون روش همه رو درست رفته بودم ولی توو گزینه‌ها نبود)، یا تست‌های اتوماتا و انتقال داده رو جابجا نزنم یا همون درصدهای آزمایشی‌ها رو بزنم و غیره و غیره، الان شریف قبول شده بودم ولی چیزیه که شده و دیگه اصلاً مهم نیست.

------------------------------------------------------
آقا حسین (hosseing) در مورد اون پستتون، من ساختمان داده رو با دکتر قدسی و بالطبع کتاب ایشون پاس کردم، به نظرم کتاب خوبیه و مثال‌های خوبی داره و توو طراحی الگوریتم هم میتونه کمک کنه. برای مبحث برج‌های هانوی، ویکی‌پدیای فارسی هم یه چیزایی گفته ولی اون بهتر گفته بود. کتابش رو نمیدونم دادم به کی...

------------------------------------------------------
برای کنکور کتاب خاصی نخریده بودم ولی 3 تا کتاب دارم که کنکورهای مربوط به کامپیوتر (آزاد و سراسری و آی‌تی و علوم کامپیوتر) به همراه پاسخ تشریحی رو داشت که به نظرم به درد میخوره. یه سری کتاب معماری کامپیوتر پترسون و سیستم عامل (که البته هاشور زدم) و مدار منطقی مانو و سیگنال سیستم و چه میدونم محاسبات قلی‌زاده و ... هم دارم. گسسته‌ی گریمالدی و این جور چیزا هم داشتم ولی یا فکر کنم خونه هست یا شایدم دادم به کسی. بعضیا رو خط خطی کردم ولی بعضی اصلاً تا نخوردند، اگه کسی (مخصوصاً بچه‌های ترم پایینی) تهرانیه و خواست، پیام خصوصی بزنه همانگ کنیم بدم بهش؛ من دیگه کتاب فارسی لازم ندارم. اونایی که پیشم نیست رو هم هر وقت پیدا کردم میدم. اگه کسی هم شهرستان بود میتونم از ترمینال بفرستم چون هزینه‌ی پست پیشتاز از قیمت کتابا بیشتر میشه.

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم سوالا و جواب تشریحی کنکور کامپیوتر (1277) امساله که پارسه خیلی شیک و مجلسی تایپ کرده. حتماً و حتماً دفترچه‌های کنکور 4 سال اخیر رو بزنید و جواب‌هاش رو بررسی کنید (جواب‌های تشریحی‌ش رو گیر بیارید).

مشاهده پیوست COMPUTER-Pasokh-Arshad92-[www.konkur.in].pdf

hoseng

کاربر بیش فعال
اینم سوالا و جواب تشریحی کنکور کامپیوتر (1277) امساله که پارسه خیلی شیک و مجلسی تایپ کرده. حتماً و حتماً دفترچه‌های کنکور 4 سال اخیر رو بزنید و جواب‌هاش رو بررسی کنید (جواب‌های تشریحی‌ش رو گیر بیارید).

مشاهده پیوست 169331

سلام مباررک باشه آواتاره جدید. کلا بچه دوستی
بابت راهنمایی در مورد برج هانوی ممنون. اما کتاب دکتر قدسی که همش تسته و واقعا تست های سختی داره. تالیفیاش خیلی سخته
دانشگاه تهران مگه بده؟ یا شاید هم ید نباشه شما هدف بزرگتری داشتی. رتیتون رو میتونید بگید چند بود؟ حالا میخواین بازم بخونید یا برید سراغ کار؟
موفق باشی

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مباررک باشه آواتاره جدید. کلا بچه دوستی
بابت راهنمایی در مورد برج هانوی ممنون. اما کتاب دکتر قدسی که همش تسته و واقعا تست های سختی داره. تالیفیاش خیلی سخته
دانشگاه تهران مگه بده؟ یا شاید هم ید نباشه شما هدف بزرگتری داشتی. رتیتون رو میتونید بگید چند بود؟ حالا میخواین بازم بخونید یا برید سراغ کار؟
موفق باشی
ممنون
کتاب ساختمان داده‌ی دکتر قدسی منظورم بود، نه کتاب الگوریتم.
دانشگاه تهران 3 سال طول میکشه و تازه آخرای ترم 3 موضوع پایان نامه مشخص میکنند و استادهاش هم گیر هستند. ضمناً تغییر دانشگاه کارشناسی توو ارشد هم معایب خودش رو داره، چه از شریف به تهران و چه بالعکس. از طرف دیگه اگر قرار بود ایران بخونم، به جای اینکه 3 سال دانشگاه تهران سپری کنم، یک سال دیگه کنکور میخوندم و توو شریف که 2 سال طول میکشه و با اغلب استادهاش آشنایی پیدا کردم میخوندم.
اگه خدا بخواد اپلای میکنم میرم.

پی‌نوشت: البته امسال هم اگه وقت شد (که بعیده) از دی شروع میکنم به خوندن کنکور، چون معلوم نیست آینده چی به سر آدم میاد. از بابت کنکور هم نگرانی نیست چون فقط شبانه‌ی دانشگاه‌های تهران و امیرکبیر رو زده بودم چون احتمال میدادم نمیرم.

sasanm28

عضو جدید
سلام دوستان
به نظرتون منطقیه واسه همه درس ها(گرایش نرم افزار) کتاب های پوران بخونم؟ اخه می خوام همه کتابام یک سبک باشن

hoseng

کاربر بیش فعال
ممنون
کتاب ساختمان داده‌ی دکتر قدسی منظورم بود، نه کتاب الگوریتم.
دانشگاه تهران 3 سال طول میکشه و تازه آخرای ترم 3 موضوع پایان نامه مشخص میکنند و استادهاش هم گیر هستند. ضمناً تغییر دانشگاه کارشناسی توو ارشد هم معایب خودش رو داره، چه از شریف به تهران و چه بالعکس. از طرف دیگه اگر قرار بود ایران بخونم، به جای اینکه 3 سال دانشگاه تهران سپری کنم، یک سال دیگه کنکور میخوندم و توو شریف که 2 سال طول میکشه و با اغلب استادهاش آشنایی پیدا کردم میخوندم.
اگه خدا بخواد اپلای میکنم میرم.

پی‌نوشت: البته امسال هم اگه وقت شد (که بعیده) از دی شروع میکنم به خوندن کنکور، چون معلوم نیست آینده چی به سر آدم میاد. از بابت کنکور هم نگرانی نیست چون فقط شبانه‌ی دانشگاه‌های تهران و امیرکبیر رو زده بودم چون احتمال میدادم نمیرم.

ایشالا موفق باشی

سلام دوستان
به نظرتون منطقیه واسه همه درس ها(گرایش نرم افزار) کتاب های پوران بخونم؟ اخه می خوام همه کتابام یک سبک باشن
کتاب های پوران اکثرا خوبن ولی یه ذره ریسکه که فقط اون ها رو بخونی

ت.ترانه

عضو جدید
ایشالا موفق باشی

کتاب های پوران اکثرا خوبن ولی یه ذره ریسکه که فقط اون ها رو بخونی

به نظر منم خوندن تمام کتابای پوران ریسک بزرگیه.به نظر من این کار رو نکن!من خودمم کتابای پوران و نمی خونم

soheila01

عضو جدید
منظورتون از ریسک چیه؟ یعنی همه مطالب پوشش نمیده!

من یه بار همه ی کتابام پوران بود و این یعنی اشتباه محض!! چون نمیدونستم!
بعضی ها بهتر توضیح میدن و از بقیه سرترن که توی همین پست توضیح داده شده.

طیبه

عضو جدید
سلام خدا قوت
کتاب مرجع خوب برای طراحی کامپایلر معرفی می کنید؟
ممنون

soheila01

عضو جدید
کامپایلر

کامپایلر

سلام خدا قوت
کتاب مرجع خوب برای طراحی کامپایلر معرفی می کنید؟
ممنون
به ما کامپایلر درس نداده بودن و به پیشنهاد یکی از دوستان خودم خوندم کتاب پیام نور حرف نداره من که اصلا هیچی از کامپایلر نمیدونستم حداقل چند تا سوالی رو از پسش بر اومدم ولی فقط برای مرجع نه تست و ...

haghighi_mahmood

عضو جدید
به ما کامپایلر درس نداده بودن و به پیشنهاد یکی از دوستان خودم خوندم کتاب پیام نور حرف نداره من که اصلا هیچی از کامپایلر نمیدونستم حداقل چند تا سوالی رو از پسش بر اومدم ولی فقط برای مرجع نه تست و ...
من ترم آخر لیسانس کتاب کامپایلر پیام نور را خوندم و با دردسر پاسش کردم!:cry:
کتاب بدی نیست اما یک سری مشکلات داره مثلا غلط املایی زیاد داره، مثال های کمی داره، مثال هاش خیلی ساده هست و از همه مهمتر برای جواب دادن به سوالای ارشد اصلا کافی نیست چون سوالای ارشد کامپایلر نسبتا سخت و مفهومیه اما برای یادگیری مقدماتی کامپایلر خیلی مفیده
من دارم کتاب مدرسانو میخونم. خیلی خوب توضیح داده:)

djbehrouz

عضو جدید
سلام.کسانی که میخواهند امسال در آزمون های آزمایشی تعاونی سنجش یا سایر موسسات شرکت کنند می توانند از طریق سایت زیر با تخفیف ویژه ثبت نام کنند.چون با تخفیف ارائه شده تعداد محدودی ارائه می شود پس اگر میخواهید خودتان را در این آزمون ها محک بزنید و از طرفی از خدمات مشاوره ای و تخفیفات ویژه تعاونی سنجش استفاده کنید از طریق سایت زیر جهت ثبت نام استفاده نمائید.

سامانه آزمون کارشناسی ارشد
ثبت نام آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد آموزشگاه ها و موسسات با تخفیف ویژه

توضیج بیشتر اینکه مثل ثبت نام آزمون های سازمان سنجش و دانشگاه آزاد که ابتدا باید کارت ثبت نامی حاوی شناسه و رمز عبور تهیه کنید و سپس به سامانه آزمون آنها مراجعه و ثبت نام خود را تکمیل کنید.سایت سامانه آزمون هم به این صورت عمل می کند.کارت ثبت نام که حاوی شناسه و رمز عبور می باشد از طریق تعاونی سنجش برای ما ارسال شده است و پس از اعمال تخفیف شما آن را از سایت ما خریداری کرده و سپس به لینک زیر مراجعه می کنید و پس از وارد کردن اطلاعات شناسه و رمز عبور وارد قسمت ثبت اطلاعات فردی و آزمون می شوید.
http://92.242.195.129/regtasalot/NewLogin.aspx

اینکار دو مزیت دارد: 1-اطلاعات محرمانه شما فقط از طریق تعاونی سنجش گرفته می شود و کسی نمیتواند از آن سوءاستفاده نماید.2-صفحه ثبت نام تعاونی سنجش همان سیستم سازمان سنجش می باشد و از نظر امنیتی تایید می شود و از طرفی پروسه ثبت نام سریع تر و قابل اعتماد تر می باشد.
این روش را به سایر موسسات پیشنهاد داده ایم و انشاا..بزودی سایر خدمات و آزمون موسسات را به سایت اضافه خواهیم کرد.

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها از مهر شروع کنم واسه ارشد دیره به نظرتون؟؟
یهو حسش اومده :|

وضعیت
موضوع بسته شده است.