کلوپ آبیدلان.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ینی باید برن به قیافشون برسن..... برن اپیلاسیون ...... ابروهاشونو بردارن....... مدل موشونو عوض کنن. بازی حساس ینی این!!!!!!!!!!!

خلعتبری!!!!
ی جوری بعضیا میگن خلعتبری ادم فک میکنه ی نفریه داره از فضا میاد و ما تا حالا ندیدیمش!!!
چندتا گل زده این خلعتبری تو لیگای برتر که حالا ما باید در حد کریس رونالدو روش حساب کنیم؟؟!!!

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خلعتبری!!!!
ی جوری بعضیا میگن خلعتبری ادم فک میکنه ی نفریه داره از فضا میاد و ما تا حالا ندیدیمش!!!
چندتا گل زده این خلعتبری تو لیگای برتر که حالا ما باید در حد کریس رونالدو روش حساب کنیم؟؟!!!
خلعتبری که نگو . اصن ی جونوریه که دومی نداره!!!!!!!!
فوتبال بلد نیس که. فقط دلقک بازی درمیاره تو زمین!!!!!!!!!!

بی خود کردی اعصاب نداری :| ... ولتم نمیکنم:دی

ول کن!!!:D
حوصلمو این بازیه سر برده!!!!!!!

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دربی دیگه کلا شده مسخره بازی...چی بشه حالا ما یه بازی قشنگی ببینیم
نمیدونم خود صدا سیما خسته نشده خداییش؟؟؟!!!!

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
دربی دیگه کلا شده مسخره بازی...چی بشه حالا ما یه بازی قشنگی ببینیم
نمیدونم خود صدا سیما خسته نشده خداییش؟؟؟!!!!

اصلا همون بهتره مثل بقیه بازی تا ثانیه 30 تبلیغ کنن .... آخر بازی هم فرتی تموم شه ، این همه دنگ و فنگم نباشه
فوتبال دیدنم خسته کننده شده ، نیم اول مفید 30 دقیقه هم بازی نکردن ، اونم چه بازی ای
جای قرتی بازی 3 ستاره و 4 خط روی یقه پیراهن استقلال و 6 تا خط روی شونه پرسپولیسیا یکم برن فوتبال یاد بگرین حوصله 30 میلیون نفر سر نره سر این بازی
چقدر من گفتم 30 حالا اون آخریو خودتون ک32 میلیون نفر بخونید ، اون 30 دقیقه رو هم 28 :D

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلا همون بهتره مثل بقیه بازی تا ثانیه 30 تبلیغ کنن .... آهر بازی هم فرتی تموم شه ، این همه دنگ و فنگم نباشه
فوتبال دیدنم خسته کننده شده ، نیم اول مفید 30 دقیقه هم بازی نکردن ، اونم چه بازی ای

بجان خودم من اگه مسوول بودم عادی با این بازی برخورد میکردم.فوقش چند دقیقه زودتر شروع کنم برناممو...نه اینکه بخوام از یک ساعت قبل بیست تا مهمون بیارم و از این حرفا...ول کن بابا...مردم بدبخت

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
اصلا همون بهتره مثل بقیه بازی تا ثانیه 30 تبلیغ کنن .... آخر بازی هم فرتی تموم شه ، این همه دنگ و فنگم نباشه
جای قرتی بازی 3 ستاره و 4 خط روی یقه پیراهن استقلال و 6 تا خط روی شونه پرسپولیسیا یکم برن فوتبال یاد بگرین حوصله 30 میلیون نفر سر نره سر این بازی
چقدر من گفتم 30 حالا اون آخریو خودتون ک32 میلیون نفر بخونید ، اون 30 دقیقه رو هم 28 :D

مفید 30 ثانیه هم بازی نکردن !!! فک کنم یادشون رفته بود بازیه ! فک کردن اومدن خاله بازی دورِ هم :|

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه!
مسخره تر از این نمی تونستن بازی کنن! دیگه کاری بود ک از دستشون بر میومد......
:razz:

سلام
بله دقیقا + جمله تکراریه ایشالله بازیهای بعدی
تیم واقعا نیاز به یه هافبک بازیساز داره ، پا شدن رفتن لاوره رو آوردن اما پول ندارن بدن بهش انگاری اینا هم با تو بمیریو من بمیرم میان بازی کنن ، اونورم که جمشیدیان که رووش حساب کرده بودیم مصدوم شده ، سیاوش اکبرپور که بازیساز نمیشه آخه

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
آره اما توو اون 2 تا بازی 0-0 قبلی هم خسرو بود اما ... کلا تیمها زیادی محتاط بازی میکنن ، اون دو تا بازی قبلی استقلال محتاط تر بود اینبار جفتشون

اهوم ... راست ووگویید

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
مساوی شدیم ...
خیلی بد بازی کردیم ...
ولی...
.
.
.
.

این موقع شب هم همچنان پرچم بالاست !!!