اعتراض به آزمون طراحی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

jafarsydi

عضو جدید
بچها لطف کنید هر کسی نامه خودش رو اینجا هم Past کنه.تا یک نامه پخته و درست و حسابی بنویسیم
آخرین مهلت برای دریافت نامه 13 شهریور هست.پس حتما امشب آماده و فردا صبح ارسالش کنیم...

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچها لطف کنید هر کسی نامه خودش رو اینجا هم Past کنه.تا یک نامه پخته و درست و حسابی بنویسیم
آخرین مهلت برای دریافت نامه 13 شهریور هست.پس حتما امشب آماده و فردا صبح ارسالش کنیم...

من نمیرسم دیگه
دارم راه می افتم برم تهران نمیتونم بیام نت دیگه
خودتون یه چیزی هماهنگ کنین بفرستین
موفق باشین

pishy

عضو جدید
بچه ها برای فردا کی میاد سازمان؟؟؟؟
من امشب بلیط گرفت م، تو رو خدا منو تنها نذارید اونجاها!!!!!!

سلام من دیروز رو نت نداشتم که بیام ...مرسی که همتون دارین همکاری می کنین ....دوست عزیز که نرم افزار گذاشتین لطف می کنید شماره کارت .نام بانک و اسم خودتون رو بزارین یا پیغام خصوصی بدین می خوایم پول واریز کنیم....

pishy

عضو جدید
با سلام
اینجانب ........................متولد.........با شماره شناسنامه...........وشماره داوطلبی .............
در آزمون طراحی نظام مهندسی شرکت کرده و با توجه به رعایت کلیه ضوابط و مقررات طراحی
و اطمینان از حسن انجام کار به نمره اعلام شده اعتراض دارم.
لذا خواهشمندم برگه اینجانب مجددا بررسی گردد.

با تشکر

آدرس:
شماره تماس :

yalda65

عضو جدید
بچه ها اين‌ شماره‌ها رو من پيدا كردم. لطفا بهشون پيامك بزنيد.
۳۰۰۰۲۰۳۰ شماره پیامک اخبار ۲۰:۳۰/////
۱۰۰۰۶۰۱ شماره پیامک شبکه خبر///
۱۰۰۰۲۲۰۰ شماره پیامک اخبار شبانگاهی///
۳۰۰۰۶۳۰۲ شماره پیامک باشگاه خبرنگاران جوان////
۱۰۰۰۰۱۹۱۵ مجله خبری/////

pishy

عضو جدید
بچه ها امروز رفتين؟؟؟نتيجه چي شد؟؟؟چرا هيچ كي نيست؟؟؟

samar

عضو جدید
دوستان لطفا برای اعتراض و تهیه ی گزارش به بیست و سی پیام بزنید..جداقل کاریه که ازمون بر میاد...دوستمون yalda65 هم نوشته که شمارشون هست : 30002030

m_uniquee

عضو جدید
بچه ها کسی هست که بتونه یک گزارش عالی تهیه کنه یا بنویسه بدیم به سایتها و روزنامه ها چندتا روزنامه گفتن گزارش بنویسید چاپ میکنیم کسی هست بتونه کمک کنه؟؟؟خیلی فوری هستش

m_uniquee

عضو جدید
ّاين صفحه شخصي آقاي اسحاق جهانگيري معاون اول رييس‌جمهور هست.من براشون پيغام گذاشتم. اگه تعدادمون زياد باشه قطعا موثرتر خواهد بود. شما هم به صفحشون مسيج بديد و يا زير پستاشون كامنت بگذاريد..
https://www.facebook.com/EshaqJhangiri

بچه ها کسی هست که بتونه یک گزارش عالی تهیه کنه یا بنویسه نامه اعتراض منظورم نیست یه گزارش که بدیم به سایتها و روزنامه ها چندتا روزنامه گفتن گزارش بنویسید چاپ میکنیم کسی هست بتونه کمک کنه؟؟؟خیلی فوری هستش

m_uniquee

عضو جدید
yalda65 جان آقای اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور تو فیسبوک صفحه داره فیسبوک که جرم هست مگه میشه؟؟؟حتما واسش ساختن

m_uniquee

عضو جدید
خير. آقاي دكتر روحاني هم نظرشون به اين هست كه ف.ب به زودي از فيلتر دربياد. در حال حاضر هم آقاي ظريف وزير امور خارجه و اقاي جهانگيري معاون اول صفحه شخصي دارند...

خب این خیلی عالیه بچه ها حتما باید نظر شما رو لایک کنن یا متن جدید بنویسند دوستان لطفا حمایت کنید

m_uniquee

عضو جدید
توجه توجه
دوستان عزیز هرکس یه گزارش بنویسه بزاره تا استفاده کنیم و به جمع بندی برسیم فوری فوری

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها کسی هست که بتونه یک گزارش عالی تهیه کنه یا بنویسه بدیم به سایتها و روزنامه ها چندتا روزنامه گفتن گزارش بنویسید چاپ میکنیم کسی هست بتونه کمک کنه؟؟؟خیلی فوری هستش

دوست عزیز متاسفانه تو اون فرصت خیلی کمی که ما داشتیم شما پشت ما رو خالی کردین و برای شماره ها پیام نفرستادین

فکر نمیکنم لازم باشه دیگه کاری بکنیم

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ّاين صفحه شخصي آقاي اسحاق جهانگيري معاون اول رييس‌جمهور هست.من براشون پيغام گذاشتم. اگه تعدادمون زياد باشه قطعا موثرتر خواهد بود. شما هم به صفحشون مسيج بديد و يا زير پستاشون كامنت بگذاريد..
https://www.facebook.com/EshaqJhangiri

بچه ها کسی هست که بتونه یک گزارش عالی تهیه کنه یا بنویسه نامه اعتراض منظورم نیست یه گزارش که بدیم به سایتها و روزنامه ها چندتا روزنامه گفتن گزارش بنویسید چاپ میکنیم کسی هست بتونه کمک کنه؟؟؟خیلی فوری هستش

خب این خیلی عالیه بچه ها حتما باید نظر شما رو لایک کنن یا متن جدید بنویسند دوستان لطفا حمایت کنید

توجه توجه
دوستان عزیز هرکس یه گزارش بنویسه بزاره تا استفاده کنیم و به جمع بندی برسیم فوری فوری

میشه بگین شماها کجا بودین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وقتی منو از اینجا کشوندین تهران و یکیتون پیدا نشد؟؟؟؟؟
خجالت داره به خدا
اون دوستمون که شماره هارو میگیره و پیام نمیده و کار ما روی هوا میمونه
اونم از دوستای تهرانی همین سایت که میتونستن بیان و نیمدن
فکر نمیکنم هیچ کدومتون به اندازه من اذیت شده باشین ، همین حالا از تهران اومدم ، به خدا خجالت داره خشک شدم پشت در سازمان ، از هر کی هم که میپرسیدم میدیدم شماها نیستین
خجالت نمیکشین ؟ فقط ادعا میکنین؟
دنبال چی میگردین ؟ نمره ؟
حق هر کسی به اندازه تلاششه
حق معماریها هم اینه که انقدر با این سبک امتحان بدن تا هر وقت قبول بشن

واقعا چی فکر کردین که همدیگه رو سر کار میذارین ؟
من و دوستم از اصفهان پا شدیم رفتیم اونجا ، به خدا کارتون خیلی زشت بود مخصوصا بچه های تهرانی و اون دوستمون که شماره هارو گرفت

من ترجیح میدم این تاپیک رو قفل بکنم چون اصلا ذره ای به برنامه ریزی ها و کارهای گروهی اهمیت نمیدین و میخواین کارتون رو شخصی پیش ببرین ، شخصی مدیریت بکنین ، برنامه ریزی بکنین و هر کاری دلتون میخواد بکنین
واقعا که

pishy

عضو جدید
میشه بگین شماها کجا بودین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وقتی منو از اینجا کشوندین تهران و یکیتون پیدا نشد؟؟؟؟؟
خجالت داره به خدا
اون دوستمون که شماره هارو میگیره و پیام نمیده و کار ما روی هوا میمونه
اونم از دوستای تهرانی همین سایت که میتونستن بیان و نیمدن
فکر نمیکنم هیچ کدومتون به اندازه من اذیت شده باشین ، همین حالا از تهران اومدم ، به خدا خجالت داره خشک شدم پشت در سازمان ، از هر کی هم که میپرسیدم میدیدم شماها نیستین
خجالت نمیکشین ؟ فقط ادعا میکنین؟
دنبال چی میگردین ؟ نمره ؟
حق هر کسی به اندازه تلاششه
حق معماریها هم اینه که انقدر با این سبک امتحان بدن تا هر وقت قبول بشن

واقعا چی فکر کردین که همدیگه رو سر کار میذارین ؟
من و دوستم از اصفهان پا شدیم رفتیم اونجا ، به خدا کارتون خیلی زشت بود مخصوصا بچه های تهرانی و اون دوستمون که شماره هارو گرفت

من ترجیح میدم این تاپیک رو قفل بکنم چون اصلا ذره ای به برنامه ریزی ها و کارهای گروهی اهمیت نمیدین و میخواین کارتون رو شخصی پیش ببرین ، شخصی مدیریت بکنین ، برنامه ریزی بکنین و هر کاری دلتون میخواد بکنین
واقعا که
واقعا باور نمي كنم كه نرفته باشين...اين دوستمون اين همه زحمت كشيده اومده تهران ....خيلي زشته بخدا....بازم دارين مثل بپارسال مي كنين كه...منم امروز زنگ زدم دفتر دكتر هوايي كلي توپيدم ....

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا باور نمي كنم كه نرفته باشين...اين دوستمون اين همه زحمت كشيده اومده تهران ....خيلي زشته بخدا....بازم دارين مثل بپارسال مي كنين كه...منم امروز زنگ زدم دفتر دكتر هوايي كلي توپيدم ....

فایده نداره دوست عزیز
از این جماعت هیچ آبی گرم نمیشه

عمرانیها پا شدن اومدن ، اونجا رو در اختیار گرفتن اونوقت شماها نشستین توی خونه هاتون و پای نت و هی به همدیگه فرمان میدین و اعلامیه صادر میکنین؟ عقده مدیریت داریم فقط ، که هی به همدیگه بگیم چیکار بکنیم و چیکار نکنیم و خودمون بشینیم تماشا؟؟؟؟

واقعا دنبال چی میگردین با این کارهاتون؟؟؟؟

دوست عزیز ما پارسال تمام این کارهایی که یه سری عضو جدید اومدن تو سایت و دارن دست میگیرن و انجام دادیم شما که در جریان هستین ، و نتیجه نگرفتیم ! این دوره خواستیم یه کار سودمند بکنیم اما انگار این جماعت خیلی دوست دارن تجربه های پارسال مارو تجربه بکنن!!! ولشون کنین بذارین به مسیرشون ادامه بدن و آذر هم با همین وضعیت امتحان بدن باز

به خدا داغم از دستشون ، از دیشب تا حالا همش تو اتوبوس بودم .... حق من این نبود

yalda65

عضو جدید
من كه روز شنبه رفتم agin عزيز. براي 77 پشتم هم بسته. يك نفر هم محض رضاي خدا نيومد.
هفته آينده هم دفاع دارم. همين‌طوريش هم مرخصي گرفتم نشستم دارم كاراي پايان‌نامه‌ام رو انجام ميدم. اگه قول اين آدمها قول بود و حتي 10-20 نفر هم ميومدن حاضر بودم با تمام شرايط سختي كه دارم بيام.
شما الان ميگي تاپيك قفل شه، من كه شنبه گفتم ادامه اين كار بي‌فايده است.

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من كه روز شنبه رفتم agin عزيز. براي 77 پشتم هم بسته. يك نفر هم محض رضاي خدا نيومد.
هفته آينده هم دفاع دارم. همين‌طوريش هم مرخصي گرفتم نشستم دارم كاراي پايان‌نامه‌ام رو انجام ميدم. اگه قول اين آدمها قول بود و حتي 10-20 نفر هم ميومدن حاضر بودم با تمام شرايط سختي كه دارم بيام.
شما الان ميگي تاپيك قفل شه، من كه شنبه گفتم ادامه اين كار بي‌فايده است.

شما بسه دیگه

شنبه هیچ برنامه ریزی ای نداشتیم که شما خودتون رفتید
الکی هم نمیخواد مظلوم نمایی بکنین
کار گروهی نتیجه داره ، یکی یکی میگین هیشکی نمیاد و هیچ کدومتون نمیاین برای همینه که اینجوری میشه
همه کار دارن
من مسئول آتلیه ام از صبح تا حالا دارم زنگ میزنم برنامه ها رو هماهنگ میکنم از توی راه ، اما به این کار هم ارزش گذاشتم
همه کار دارن ، پس لطفا از بقیه فقط انتظار نداشته باشین چون خودتون هم کم کاری میکنین و فقط فرمان صادر میکنین
نامه نوشتن هم اگر قرار بود چیزی رو حل بکنه 2 ساله کرده بود

pishy

عضو جدید
aginجان ما كه همه ي اين شرايط سخت را پارسال طي كرديم...٧ ساله دارم كار ميكنم حقممون نيس اينجورى خوار و ذليلمون كنن جلو بقيه...تو رو خدا سرد نشين ...بياين يه فكري كنيم...چه جوري مي تونيم اين خبر را به اخبار برسونيم ...؟؟؟با اين روال شايد نوه دار بشيم و هنوز داريم اين امتحان مسخره را ميديم...٢ نفر از ٢٠٠ نفر قبولي هر سري هم كلي تعداد اضافه مي شه....

amin576

عضو جدید
فایده نداره دوست عزیز
از این جماعت هیچ آبی گرم نمیشه

عمرانیها پا شدن اومدن ، اونجا رو در اختیار گرفتن اونوقت شماها نشستین توی خونه هاتون و پای نت و هی به همدیگه فرمان میدین و اعلامیه صادر میکنین؟ عقده مدیریت داریم فقط ، که هی به همدیگه بگیم چیکار بکنیم و چیکار نکنیم و خودمون بشینیم تماشا؟؟؟؟

واقعا دنبال چی میگردین با این کارهاتون؟؟؟؟

دوست عزیز ما پارسال تمام این کارهایی که یه سری عضو جدید اومدن تو سایت و دارن دست میگیرن و انجام دادیم شما که در جریان هستین ، و نتیجه نگرفتیم ! این دوره خواستیم یه کار سودمند بکنیم اما انگار این جماعت خیلی دوست دارن تجربه های پارسال مارو تجربه بکنن!!! ولشون کنین بذارین به مسیرشون ادامه بدن و آذر هم با همین وضعیت امتحان بدن باز

به خدا داغم از دستشون ، از دیشب تا حالا همش تو اتوبوس بودم .... حق من این نبود
من به شخصه بابت تمام زحمتایی که این چند وقت کشیدی ازت تشکر می کنم و اظهار تاسف بابت اتفاقی که امروز برات افتاد.
و اما وصف حال ما:
زین همرهان سست عنصر دلم گرفت شیر خدا و رستم دستانم آرزوست.

• Like
واکنش ها: agin

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
aginجان ما كه همه ي اين شرايط سخت را پارسال طي كرديم...٧ ساله دارم كار ميكنم حقممون نيس اينجورى خوار و ذليلمون كنن جلو بقيه...تو رو خدا سرد نشين ...بياين يه فكري كنيم...چه جوري مي تونيم اين خبر را به اخبار برسونيم ...؟؟؟با اين روال شايد نوه دار بشيم و هنوز داريم اين امتحان مسخره را ميديم...٢ نفر از ٢٠٠ نفر قبولي هر سري هم كلي تعداد اضافه مي شه....

من دیگه هیچ کاری نمیکنم

عمرانیها اومدن اونجا ، دارن از حقشون دفاع میکنن آدم کیف میکنه ، تا تهش هم میخوان برن حتی دیوان عدالت اداری و... و حضوری هم اعلام میکنن ، از ما تک تک و با پیغام و پسغام کاری بر نمیاد
میخواین بشینین از اون عقب ، نامه بدین رسانه ها خودتون هم در خفا بمونیم که چی بشه ؟؟؟؟؟ آخه رسانه ها یه چیزی باشه که گسترشش بدن یا نه !!!!!!

yalda65

عضو جدید
شما بسه دیگه

شنبه هیچ برنامه ریزی ای نداشتیم که شما خودتون رفتید
الکی هم نمیخواد مظلوم نمایی بکنین
کار گروهی نتیجه داره ، یکی یکی میگین هیشکی نمیاد و هیچ کدومتون نمیاین برای همینه که اینجوری میشه
همه کار دارن
من مسئول آتلیه ام از صبح تا حالا دارم زنگ میزنم برنامه ها رو هماهنگ میکنم از توی راه ، اما به این کار هم ارزش گذاشتم
همه کار دارن ، پس لطفا از بقیه فقط انتظار نداشته باشین چون خودتون هم کم کاری میکنین و فقط فرمان صادر میکنین
نامه نوشتن هم اگر قرار بود چیزی رو حل بکنه 2 ساله کرده بود

مظلوم‌نمايي؟! من چه احتياجي دارم از طرف شما كه تا حالا نه ديدمتون و نه ميشناسمتون تاييد بشم يا نشم!
بعدشم برنامه‌ريزي نبود؟ قرار بر شنبه بود.شما گفتي كه شنبه بليط گيرم نيومد. اون دوستمون اومد گفت 130 نفر جمع كردم!! تجربه شنبه هم برام كافي بود كه براي بار دوم نيام
من ديگه سكوت ميكنم. بعد اين همه وقت گذاشتن ظاهرا بدهكار هم شديم.

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من به شخصه بابت تمام زحمتایی که این چند وقت کشیدی ازت تشکر می کنم و اظهار تاسف بابت اتفاقی که امروز برات افتاد.
و اما وصف حال ما:
زین همرهان سست عنصر دلم گرفت شیر خدا و رستم دستانم آرزوست.

شما لطف دارین
اما حداقل شما هم از ایلام یه کاری کردین اما اینا نشستن توی تهران و هیچ کاری نمیکنن ، حداقل اگر پیامها دیشب ارسال شده بود یه عده ای میفهمیدن یه خبریه و حداقل 20 نفر میومدن ، اما اون دوستمون از دیروز با من تلاش کرد برای شماره ها و شماره هار وگرفت و بهد هم هیچ کاری نکر دبا وجودیکه دیشب قبل رفتنم گفتم بهشون امشب حتما بفرستین شماره ها رو......

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مظلوم‌نمايي؟! من چه احتياجي دارم از طرف شما كه تا حالا نه ديدمتون و نه ميشناسمتون تاييد بشم يا نشم!
بعدشم برنامه‌ريزي نبود؟ قرار بر شنبه بود.شما گفتي كه شنبه بليط گيرم نيومد. اون دوستمون اومد گفت 130 نفر جمع كردم!! تجربه شنبه هم برام كافي بود كه براي بار دوم نيام
من ديگه سكوت ميكنم. بعد اين همه وقت گذاشتن ظاهرا بدهكار هم شديم.

به قول آقای صیدی میگفتن اون دوستمون کاملا معلومه دارن شوخی میکنن برای 120 نفر.
پس همتون بشینین بگین تجربه قبلی برام بس بود و دوباره انجام نمیدم ...... پس چرا با وجود تجربه امتحان هر ساله ، بازم میرین و توی امتحان مشارکت میکنین؟؟؟/

اگر قراربر تحریم امتحان بذاریم چند نفرتون میرین ثبت نام میکنین؟؟؟؟ به خداوندی خدا همتون

آخرین ویرایش:

ram.had

عضو جدید
Agin عزیز... خسته نباشی و دست مریزاد به همت و پشتکارت.... تنها چیزیه که میتونم بگم چون متاسفانه هیچ کاره مثبتی نتونستم انجام بدم و به همین خاطر شرمندم... امیدوارم فقط بتونیم به خودمون بیایم.... حق گرفتنیه دادنی نیست... ای کاش بفهمیم اینو همگی....

• Like
واکنش ها: agin
وضعیت
موضوع بسته شده است.