[مرحله دوم عملی] نمونه اسكيس هاي موضوعی دانشجویان

opal.phoenix

عضو جدید
سلام
من دنبال نمونه اسکیس برای معماری داخلی هستم،تو این تاپیک ارائه میشه؟؟
تو هر تاپیکی که خواستم سوال بپرسم قفل شده بود :(

سوالای اسکیس داخلی رو از کجا میشه گیر اورد؟ قبل از امتحان اسکیس هیچ راهی نیست که بدونیم موضوعش چیه؟؟
پس چجوری باید خودمون رو واسه اسکیس آماده کنیم :( ؟؟؟
تورو خدا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
من دنبال نمونه اسکیس برای معماری داخلی هستم،تو این تاپیک ارائه میشه؟؟
تو هر تاپیکی که خواستم سوال بپرسم قفل شده بود :(

سوالای اسکیس داخلی رو از کجا میشه گیر اورد؟ قبل از امتحان اسکیس هیچ راهی نیست که بدونیم موضوعش چیه؟؟
پس چجوری باید خودمون رو واسه اسکیس آماده کنیم :( ؟؟؟
تورو خدا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه
سلام//تاپیکای اسکیس بعد کنکور مرحله اول باز یشن
کلا دوساله اسکیسش جدا شده
کنکور 91 موضوعش طراحی کفش فروشی بود
92 هم:
طراحی داخلی یه نمایشگاه و اتاق بازاریابی برا یه شرکت تولید رنگ ساختمانی پلان- 2مقطع- پرس ناظر
نمونه اسکیس داخلی هم اینجا>>>>
تاپیک: اسکیس معماری داخلی و منظر

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند نفر از دوستان از طریق پیام خصوصی و غیره(1) فرموده ان: "حالا که دیگه نتایج مشخص شده نمونه اسکیسهای داخلیت رو بذار ببینیم چه طوریاس". حالا بماند که تو فحوای سخن این نهفته هست که من مقادیر متنابهی از تمرینات جور واجور اسکیس کشیده بودم که محض اینکه ایده های ناب و بکرم عمومی نشه یا دست فوق العاده قویم لو نره اونا رو تو پستوی خونه مون یا صندوقخونه مادر بزرگمون نهفته بودم و حالا که دلیلی برای این نهفتگی وجود نداره باید خساست و خباثت رو کنار بذارم و اونا رو عیان کنم.
به این سوی چراغ (قسمی که از مادربزرگ یاد گرفتم) که هیچ به جان پدر و مادرم حتی نصف شیت هم ندارم یعنی نکشیدم که داشته باشم. البته از کنکور پارسال (و امسال) حدود 50 برگ تمرین خط راست و مورب و مربع بدون برداشتن قلم از روی کاغذ و اینا دارم که مربوط به داخلی نمیشه ولی شده به محض پیدا کردنشون اونا رو میذارم تا اینقدر شرمنده دوستان نشم ... بابا تو رو خدا اینقدر عرق منو درنیارین ...
===========================
(1) غیره: sms، mms، E-mail، تلفن ثابت، همراه اول، ایرانسل، رایتل، تالیا، آیفون تصویری، نامه کاغذی، زدن خرده سنگ به شیشه پنجره اتاق، کبوتر نامه بر، راتاتویی، کارد، قمـه، شمشیر و احمـد شهیـد

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
چه جالب من تا حالا اين تاپيكو نديده بودم
يه چيزي كه بايد بگم اينكه دوستاني كه اسكيس داريد بريد كاراي خوب رو پيدا كنيد و ببينيد

يك عدد كار خوب كه نمره قوي داشته باشه تو اسكيس هزار برابر كتاب پيرداوري ارزش داره
ون متوجه ميشين دانشجو چي طراحي كرده و چطور طراحي كرده كه نمره بالا گرفته

در مورد درخاست بچه ها (درخواست نمونه داخلي از بهزار عزيز)

خودت ميدوني كه اسكيس خوب كمه و حالا كه شما داخلي تهران قبول شدي چه كسي زا شما بهتر بچه ها دوس دارن از كارات استفاده كنن
حالا كه ميگي نمونه نداري اگه بتوني چنتا نكته رو بگي كه بچه ها با رعايت كردنش نمره ي خوبي كسب كنن تو اسكيس دريغ نكن
ممنون ازت

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه جالب من تا حالا اين تاپيكو نديده بودم
يه چيزي كه بايد بگم اينكه دوستاني كه اسكيس داريد بريد كاراي خوب رو پيدا كنيد و ببينيد

يك عدد كار خوب كه نمره قوي داشته باشه تو اسكيس هزار برابر كتاب پيرداوري ارزش داره
ون متوجه ميشين دانشجو چي طراحي كرده و چطور طراحي كرده كه نمره بالا گرفته

در مورد درخاست بچه ها (درخواست نمونه داخلي از بهزار عزيز)

خودت ميدوني كه اسكيس خوب كمه و حالا كه شما داخلي تهران قبول شدي چه كسي زا شما بهتر بچه ها دوس دارن از كارات استفاده كنن
حالا كه ميگي نمونه نداري اگه بتوني چنتا نكته رو بگي كه بچه ها با رعايت كردنش نمره ي خوبي كسب كنن تو اسكيس دريغ نكن
ممنون ازت

بعله... یک شیت اسکیس خوب می ارزه به خیلی از این کتابا ... روم به دیوار که ندارم ... درصدا بیاد ببینیم چه دسته گلی به آب دادم شاید اصلا اشتباهی شده و عذر منو بخوان:D
ولی قول میدم روز اول کلاسها که نه (خوبیت نداره) روز دوم کلی به خودم مواد منفجره ببندم برم دم کلاس و از بچه ها بخوام اسکن یا تصویر نمونه اسکیس هاشون رو روی DVD تحویلم بدن تا من اینجا به اسم خودشون منتشر کنم و گرنه ناچارم ضامن یکی از بمب ها (نه بچه ها) رو بکشم.
====================================================
والا نکته پکته خاصی که رعایت نکردم فقط اسکیس اون روز و روز منظر و مطالعات به قدری ریلکس و بیخیال بودم و تهویه کلاس مربوطه تقریبا مناسب بود که انگار که نه انگار داریم اسکیس میدیم. برخلاف ماجراهایی که سر اسکیس معماری پیش اومد. یعنی همین که من رو اینا حساب وا نکرده بودم شد مایه نجات
شانس هم واقعا یار بود و سوال داخلی خیلی سر راست و درست و درمون بود. خب خداییش خیلی ساده بود به نسبت معماری
من ناخواسته و در کمال ناباوری:D همه مدارک درخواستی رو کشیدم و 4-5 تایی هم از گوشه و کنار پلان و مقطع لی اوت زدم ولی سعی کردم که خیلی جنرال یا پیش پا افتاده نباشه باز دست بر قضا تو یکی دو ماهه اخیر تو دفتر چندتا کار مشابه داشتیم که سعی کردم هرچی تو ذهنم مونده از اون مدارک -به قول بچه ها با رندی:whistle: - بچپونم تو کار که البته دیتیلهایی بود که کم کمش 6 نفر 1 ماه روش وقت گذاشته بودیم (یکی دیگه از اون 6 نفر هم با این تجربیات داخلی هنر تهران قبول شده)
تقریبا تو پلان خط منحنی شاخی نداشتم بنابراین خطوط اصلی رو با خط کش کشیدم از رنگ و اینا هم استفاده کردم اما نه تا حدی که برخی از بچه های توی کلاس پیاز داغش رو زیاد کرده بودن. دیوار نذاشتم... کف کاذب و سقف کاذب با محتویاتشون ... چیدمان با قابلیت تغییر متناوب یعنی مثلا ریل کشی (پنهان شونده) در کف و اینا ... نورپردازی با جزییات ... پله منعطف ... استفاده از صفحات خود تمیز شونده (البته هیچ توضیحی ننوشتم ولی گویا لااقل یکی دو تا از داورا از قراین و اختصارات متوجه شدن و یکی دو تا چایی با گلابچی تو پردیس زدن) ... توجه به داکت تاسیساتی (آب و فاضلاب) و کولر ... توجه به گرمایش .... و در تمام 4 ساعت حس نمی کردم که دارم اسکیس میدم فکر می کردم تو دفتر دارم کار می کنم.
همونطور که خواسته بودن هیچ توضیح اضافه و غیر اضافه ای هم ننوشتم ... مقیاس هم که زهر چشم گرفته بودن تو متن سوال، طبعا رعایت کردم.:redface: تی تاپم رو هم استعمال کردم! نزدیک 4 بار آب خوردم یه بار هم رفتم دستشویی که اتفاقا مزایایی هم داشت اول اینکه تو راه رفتن کار بچه ها رو زیارت می کردم و با خودم میگفتم خب خدا رو شکر کار منم تو همین حد و حدوداست بعد تو صف مربوطه هم با یکی دو عزیز اسکیسنده در مورد برخی ریزه کاری ها تبادل اطلاعات کردیم و مهمتر اینکه تو خود اتاق فکر کلی ذهنم واسه ادامه کار باز شد تازه در راه برگشت باز هم کار دسته دیگری از اسکیسنده ها رو دیدم اما اینبار با یه ذهن فراخ ... کلا دستششویی رفتن در آزمون داخلی از اهم مهمات هست ها.

آخرین ویرایش:

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
اسكيس 1 پارك فناوري كشاورزي

اسكيس 1 پارك فناوري كشاورزي

با اينكه قصدم اين بود كه اگه جاي خوبي قبول شدم اينا رو بزارم اما
اميدوارم به كارتون بياد
تشكر از دوست عزيزم مهندس ن.ع و دنفي عزيز همچنين مهدي و سودابه ي عزيز

سوالا،سوالاي ايوانخانه ي معمار هست كه قبلا گذاشتم فايلاشو

IMG_2635.jpgIMG_2636.jpg

لطفا يك صلوات بفرستيد

آخرین ویرایش:

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز

پیوست ها

• IMG_2634.jpg
    IMG_2634.jpg
    30.2 کیلوبایت · بازدیدها: 1

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
اسكيس2 خانه نقاشي كودك

اسكيس2 خانه نقاشي كودك

اسكيس2 خانه نقاشي كودك

پیوست ها

• IMG_2632.jpg
    IMG_2632.jpg
    44.8 کیلوبایت · بازدیدها: 3
  • IMG_2633.jpg
    IMG_2633.jpg
    54.6 کیلوبایت · بازدیدها: 3

saminightstar

عضو جدید
سلام
ميدونم اسم تاپيك پر بينندس و پر هياهو
منم مثل شما لازم دارم به ديدن نمونه ها
مخصوصا نمونه هايي كه كميابن
موزه اب
خاك
ايستگاه اتش نشاني
يه بار ديگه همت كنيم داشته هامونو به اشتراك بزاريم
يه جمله معروف ميگه
هم اكنون نيازمند ياري......
كامل كردنش با شما
نبينم بياي بخوني و بگي سركاري بود
تو بهش انرژي بده
ممنون از همه
سلام بچه ها راهنماییم کنید من باید برای کلاس اسکیس ثبت نام کنم. امسال اولین بار آزمون اسکیس میدم. خیلی ها علیمحمدزاده رو بهم معرفی کردن و همینطور شقاقی رو. من واقعا نمیدونم کلاس کدومشون رو برم
:razz:
چون که من دستم قوی نیست
:cry:
کدومشون برام وقت میزارن راه بیافتم؟

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بچه ها راهنماییم کنید من باید برای کلاس اسکیس ثبت نام کنم. امسال اولین بار آزمون اسکیس میدم. خیلی ها علیمحمدزاده رو بهم معرفی کردن و همینطور شقاقی رو. من واقعا نمیدونم کلاس کدومشون رو برم
:razz:
چون که من دستم قوی نیست
:cry:
کدومشون برام وقت میزارن راه بیافتم؟
من باتوجه به کار دوستام که توی کلاسهای این 2نفر شرکت کرده بودند کار بچه های علیمحمدزاده رو بیشتر پسندیدم تکراری نبودن!

Arezoo1384

عضو جدید
سلام
ميدونم اسم تاپيك پر بينندس و پر هياهو
منم مثل شما لازم دارم به ديدن نمونه ها
مخصوصا نمونه هايي كه كميابن
موزه اب
خاك
ايستگاه اتش نشاني
يه بار ديگه همت كنيم داشته هامونو به اشتراك بزاريم
يه جمله معروف ميگه
هم اكنون نيازمند ياري......
كامل كردنش با شما
نبينم بياي بخوني و بگي سركاري بود
تو بهش انرژي بده
ممنون از همه

DSC00132.jpg DSC09325 - Copy.jpg
"از تمرینات اسکیس یکی از دوستامون خانم جلالی فهیم تو کلاس خانم علیمحمدزاده" ،
تمرینات پارسال خودم رو هم میزارم امیدوارم خوب باشه من خیلی وسواسی هستم همیشه می ترسم تمرینای خودم رو نشون بدم پارسال خانم علیمحمدزاده رو خیلی رنجوندم چون تمرینام رو قایم میکردم یک روز به زور از زیر کاغذ های A3 من تمرینات روبیرون کشیدن به بچه ها نشون دادن و کلی تعریف کردن من فک میکردم خیلی بد هستن، من اسکیس رو پارسال خیلی خوب زدم :victory:
ولی تئوریم متاسفانه خیلی بد بود و منم فقط دانشگاه های تهران رو انتخاب کرده بودم :(

Arezoo1384

عضو جدید
از نمونه کارای اسکیس استاد علیمحمدزاده تو آتلیه معماری نقطه.
کارای من و دوستام...هر کی با یه تکنیک کار میکرد...یکی روان نویس داشت...یکی فقط خودکار بنفش...یکی خودکار آبی معمولی ...یکی قلم خطاطی...یکی ماژیک،خشک میکرد و کار میکرد... تکنیک ها تنوع داشت... :w16:
1.jpg2.jpg

Arezoo1384

عضو جدید
3.jpg4.jpg

از نمونه کارای اسکیس استاد علیمحمدزاده تو آتلیه معماری نقطه.
کارای من و دوستام...هر کی با یه تکنیک کار میکرد...یکی روان نویس داشت...یکی فقط خودکار بنفش...یکی خودکار آبی معمولی ...یکی قلم خطاطی...یکی ماژیک،خشک میکرد و کار میکرد... تکنیک ها تنوع داشت... http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/funny/w16.gif

saminightstar

عضو جدید
ا
مشاهده پیوست 230829 مشاهده پیوست 230828
"از تمرینات اسکیس یکی از دوستامون خانم جلالی فهیم تو کلاس خانم علیمحمدزاده" ،
تمرینات پارسال خودم رو هم میزارم امیدوارم خوب باشه من خیلی وسواسی هستم همیشه می ترسم تمرینای خودم رو نشون بدم پارسال خانم علیمحمدزاده رو خیلی رنجوندم چون تمرینام رو قایم میکردم یک روز به زور از زیر کاغذ های A3 من تمرینات روبیرون کشیدن به بچه ها نشون دادن و کلی تعریف کردن من فک میکردم خیلی بد هستن، من اسکیس رو پارسال خیلی خوب زدم :victory:
ولی تئوریم متاسفانه خیلی بد بود و منم فقط دانشگاه های تهران رو انتخاب کرده بودم :(

این هفته آزمون تئوری داریم بعدشم هفته بعد آزمون اسکیس واسه ی تعیین سطح داریم. آخه استاد علیمحمدزاده آزمون اسکیس گذاشته میگن تو تعیین کلاس مهمه. اما من اوضاع اسکیسم خوب نیست:( دوستای خوبم که پیش علیمحمدزاده کلاس رفتید، جزوه ای یا نمونه کاری از کلاسای ایشون دارید که بهم بدید. خیلی خیلی ممنون میشم.

mrabie

عضو جدید
ا

این هفته آزمون تئوری داریم بعدشم هفته بعد آزمون اسکیس واسه ی تعیین سطح داریم. آخه استاد علیمحمدزاده آزمون اسکیس گذاشته میگن تو تعیین کلاس مهمه. اما من اوضاع اسکیسم خوب نیست:( دوستای خوبم که پیش علیمحمدزاده کلاس رفتید، جزوه ای یا نمونه کاری از کلاسای ایشون دارید که بهم بدید. خیلی خیلی ممنون میشم.

خیلی ایده ی خوبیه. چون وقتی سطح یه سری از بچه ها بالا نباشه تو کلاس اونی که سطحش بالاتره هم پیشرفتی نمیکنه ... احتمالا ایشون از روز تجربه پارسال به این نتیجه رسیدن.. نگران نباشین فقط پرسپکتیو ها رو تمرین کنین باید کافی باشه

mohsen681288

عضو جدید
[مرحله دوم عملی] نمونه اسكيس هاي موضوعی دانشجویان

سلام دوستان سوال اسکیس ارشد معماری 94 امروز

بالا