گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amir mahdian

عضو جدید
ایشالا که همه به حقشون میرسن و نتیجش رو هم میبینن،اومدم یه سر به تاپیک بزنم گفتم یه نکته ای رو در مورد آزمون آزمایشی بگم بهتره،
در مورد آزمون که من تجربه شخصیم و دوستم که اونم رتبه خوبی آورده بود میگه که شما باید باید باید سه آزمون جامع آخر رو که نزدیک کنکور هست بدید،چون من خودمم خیلی از اشتباهاتم سر اون آزمون بدست اومد و تونستم برطرفش کنم.این یه قضیه
دومین قضیه در مورد باقی آزمون هاست
کلا آزمون وقتتون رو میگیره،البته منظورم وقت هدر دادن نیست،ولی وقت درس خوندنتون و تمرکزتون رو هم شایدبگیره و اینکه هر موسسه ای شرایط و سیلابس خاص خودش رو داره و شما مستلزمین که با اون جلو برین چون در غیر اینصورت هم وقتتون سر بعضی درسها تلف میشه و هم اینکه ممکنه انگیزتون کم بشه،پس پیشنهاد میکنم اگه واقعا با اون برنامه میتونین جلو برین یا حداقل یه سال واسه کنکور خوندین این آزمون ها رو برین.
قضیه آخرم اینه که من خودم به شخصه سه آزمون آخر سنجش رو پیشنهاد میکنم،واقعا خوب بود،اونطورم که شنیدم پارسه دور از انتظار سوال میده و بعضی درسها رو بیش از حد سخت و فضایی سوال میده،البته من نمونه سوالهاش رو داشتم و دیدم.البته واسه من و بعضی ها اینطور بوده،شاید واسه بعضی هام خوب باشه و من صرفا روی تجربه شخصیم نظر دادم،در مورد موسسه های دیگه اطلاعی ندارم و نمیتونم نظر بدم.
خلاصه این یه نکته ای بود که امیدوارم به درد همتون بخوره
موفق باشین

كنكور ارشد يك مسابقه است. كسيكه يه نمره بالاتر مياره شانسش براي قبولي بيشتره . گاهي بين دو دانشگاه جابجا ميشيد و گاهي بين قبولي و عدم قبولي و يكسال موندن پشت كنكور.
وقتي قراره من در يك مسابقه شركت كنم چيكار ميكنم.
فرض كنيد ورزشي باشه.
اول مي پرسم مسابقه محلي است ؟ استاني است ؟ كشوري است ؟ جهاني است ؟ المپيكه
پس مهمه . چون هر كدام از اينها يه ميزان آمادگي ميخواد.

مسعود جان با نظرت کاملا در مورد آزمون آزمایشی موافقم فقط با کمی تغییر
ببین دوست من آزمون آزمایشی برنامه ریزی رو جهت دهی میکنه و باعث میشود داوطلب بتونه برای 2هفته بعدش هم برنامه داشته باشه..معمولا افرادی که از بودجه بندی عقب می مانند تمرکزشان از بین میرود و نتیجه لازم را نمی گیرند.
در مورد آزمونهای پارسه با شما موافقم اما در مورد آزمون سنجش هم در بعضی از دروس سال گذشته خوب کار کرد اما چون اصلا جامعه آماریه خوبی ندارد و ما هم نوع مسابقمون کشوری هست دید درستی در مورد راندمان کار به داوطلب نمیدهد.
سالی که من قبول شدم سال 90،هنگام ثبت نام برای آزمون آزمایشی حساسیت خیلی زیادی داشتم و خدا رو شکر نتیجه خوبی هم گرفتم رتبه 12 شدم.
اما به دلیل اینکه هم ترم داشتم و هم باید برای ارشد می خوندم فقط آزمون آزمایشی باعث شد با برنامه پیش برم.
در آخر به شما و دوستتان تبریک میگم
موفق باشید.

sorour85

عضو جدید
سلام
دوستان من میخوام واسه ارشد شروع کنم به خوندن وقتمم کامل خالیه
رشتم مخابراته و ایشالا ارشدم میخوام مخابرات بخونم
فقط نمیدونم واسه کدوم درس کدوم کتاب رو بخونم هر جا میرم یا از هر کسی میپرسم یه چی میگه
در ضمن حال و حوصله خوندن کتابای سنگین رو ندارم مثلا کی حال داره الان بشینه اپنهایم یا اوگاتا بخونه که فقط مفهومیه و کنکوری زیاد کاربرد نداره
دوستان اگه میتونید واسه درسای زیر بهم کتاب کنکوری معرفی کنید چون زیاد اطلاعاتی از کتابای کنکور ندارم
نمیدونم کدوم کتاب کدوم موسسه ها خوبه چون زیادن مثلا پارسه ، مدرسان شریف ، پوران پژوهش ، نصیر ، ....
ممنون

زبان ====> بیشتر میگن 504 رو بخون
ریاضیات (ریاضی مهندسی -معادلات -آمار احتمالات)====> نمیدونم چی باید بخونم!!
مدارهای الکتریکی ===> جبه دار شنیدم خوبه
الکترومغناطیس====> چنگ ولی کنکوری نیست!!
الکترونیک
کنترل خطی
تجزیه و تحلیل سیگنال ها
سلام منم مخابراتیم اینا هم منابعم هستن ولی قبل از خریدن هر کتابی خوب نگاهش کن ببین باهاش راحتی اخه خودم از کتابی که خوشم نیاد نمیخونمش:redface:
مهندسی کریمی و فصل مشتقاتش از مومن زاده
معادلات از کریمی (هنوز نخوندمش)
مدار پوران بعد تقوی کنی
مغناطیس اول پارسه رو تا 5 فصل خوندم بعد دیدم کمه جهش هم دارم میخونم چون پایه مغناطیسم ضعیف بود پارسه بهم یه دید کلی داد
الکترونیک از اسلام پناه و جزوه اش هم تو سایت شخصیش بود دارم میخونم فعلا راضی هستم اما شاید کلاس هم برم
کنترل خطی جزوه استاد توسلی رو با کتاب انتشارات راهیان میخونم
سیگنال هم کتاب تقوی شاید کلاس هم برم
زبان هم زیر ذره بین(هنوز نخوندمش) و سری عمومی برای عمومی و مدرسان رو برای تخصصی گرفتم.
موفق باشید.

LM741

عضو جدید
من تصمیم گرفتم امسال این کتاب ها رو بخونم
ریاضی مهندسی مومن زاده
سیگنال تقدسی
الکترونیک اسلام پناه
معادلات کریمی و معتقدی
مدار پوران پزوهش
کنترل هم هنوز نمی دونم چکار کنم
مغناطیس و زبان هم وقت اضافی ندارم

بچه ها من تازه از فردا وقتم ازاد می شه . تصمیم گرفتم یک دور ریاضیات رو تا اخر تابستون بخونم .

برای کنکور ازمایش هم بدلایل مالی می خوام سنجش رو شرکت کنم .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

LM741

عضو جدید
تصمیم با خودتون هست ولی برای معادلات یکی از اون دو تا کتاب هم کفایت میکنه من هر دو رو دارم واقعا هر دو عالی هستن و با خوب خوندن هر کدوم میتونید به تسلط کامل برسید.
ولی برای مهندسی توصیه میکنم یا کتاب اقای معتقدی یا کتاب اقای کریمی رو هم اضافه کن

خیلی ممنون از راهنمایتون . معتقدی برای معادلات فکر کنم خیل خوب باشه فقط برای تست می خوام از کریمی استفاده کنم .
این جمله اخر تون " مهندسی توصیه میکنم یا کتاب اقای معتقدی یا کتاب اقای کریمی رو هم اضافه کن " می شه توضیح بیشتر بدید .

آخرین ویرایش:

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
كلامي با شما
سلام
دوستاني كه درطي اين چند ماه، از اوايل بهار تا اواسط تابستان ازين تاپيك و منابع معرفي شده توسط بچه هاي سال قبل استفاده كرده اند و مي كنند اطمينان مي دهيم كه اين منابع صد در صد جوابگوي نياز هاي شما و حتي بيشتر از آن خواهد بود، آنهايي كه راه خود را پيدا كرده اند مطمئنا موفق خواهند شد و مي بينيم كه كمتر به اين تاپيك سر مي زنند در حال حاضر چيزي كه ميبينيم تعدد كاربران تازه وارد با اسم هاي مختلف است كه به بهانه هاي گوناگون در اين تاپيك كتابهاي برخي موسسات را تبليغ مي كنند. متاسفانه اين كار خللي در كار بچه هايي كه قبلا راه را پيدا كرده اند نخواهد گذاشت ولي ممكن است كساني باشند كه فريب اين تبليغات را خورده و آينده شان به فنا برود،
لطفا از اين تاپيك بهينه استفاده كنيد و پستهاي نامربوط كه در شان شما نيست قرار ندهيد اين كار باعث فراري شدن كاربران ازين تاپيك و در نهايت بسته شدن آن خواهد شد! وقت آن رسيده است كه تاپيك هاي رفع اشكال را فعال تر كنيد و اشتباهات احتمالي خود را بر طرف كنيد!
باآروزي موفقيت براي همه شما
فريدسلطاني

آخرین ویرایش:

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کتاب الکترونیک مهندس اسلام پناه کی میاد بیرون؟؟

amir mahdian

عضو جدید
دسته بندی افراد شرکت کننده در کنکور

۱ -آنهایی که دوران تحصیل موفقی داشتند و حال میخواهند خودشان را برای کنکور اماده کنند

انتخاب منابع مناسب
جلوگیری از غرور کاذب
بهره بردن از امتیاز معدل مناسب

۲ -آنهایی که پارسال تمام تلاششان را کردند ولی موفق نشدند.مقابله با افکار منفی
اعتماد به نفس
بهره بردن از امتیازات مثبت سال گذشته۳- آنهایی که دوران تحصیل موفقی نداشتند و معدل پایینی دارند و خوب باالطبع پایه درسی خوبی ندارند ولی همت و اراده ی قوی دارند.

سرعت مطالعه
رسیدن به دوره

۴ - آنهایی که مشغله های فکری دیگری جز کنکور(نظیر زندگی زناشویی، کار، دانشگاه، ) دارند که باطبع بخشی از انرژی و زمان باید صرف این مشغله ها بشود.

استفاده از منابع بهینه
مطالعه گزينشی

۵ - آنهایی که پارسال تنبلی کردند و تلاشهای جسته و گریخته کردند و موفق نشدند

داشتن انضباط
مدیریت درست زمان

۶- آنهایی که به یک رشته جدید انتقال یافتند و شناخت کافی از درسها و ریزه کاریهای این رشته ندارند. گذراندن مرحله شناخت
استفاده از انگیزه بالا

دوستان عزیز تمام تلاشم این است که در این انجمن بتوانم قدم مثبتی در جهت موفقیت حتی یک نفر بردارم.چون این دوران را سپری کردم و می دانم که دوران متفاوتی است در طی تحصیل.

amir mahdian

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

بچه ها کتاب الکترونیک مهندس اسلام پناه کی میاد بیرون؟؟

دوست عزیز.اگر داوطلب امسال هستی بر روی منابع مطالعاتیت دقت بیشتری داشته باش.
بعید میدونم تا رتبه 1000 کسی برای کنکور این کتاب را مطالعه کرده باشد!
از اونجایی که با افراد زیادی در ارتباط هستم و تقریبا حساسیت زیادی بر روی مشاوره دارم ،به شما توصیه می کنم تحقیق بیشتری داشته باشید.
امیدوارم از من ناراحت نشید ما احساس کردم باید راهنماییتون کنم.
موفق باشید.

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
از اونجایی که با افراد زیادی در ارتباط هستم و تقریبا حساسیت زیادی بر روی مشاوره دارم ،به شما توصیه می کنم تحقیق بیشتری داشته باشید.
موفق باشید.

شما انگار اصلا تو باغ کنکور نیستی دوست من!
برو ببین رتبه های زیر 1000 کدومشون ازین کتاب استفاده نکردن!

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
موفق باشید.
من از بچه های اینجا مشاوره گرفتم و گفتند که کتاب مهندس اسلام پناه خوبه
خیلی از بچه های اینجا از همین کتاب استفاده کردن
و یکی از کاربرای اینجا رتبه اش 240 شده روزانه تربیت مدرس بازم این کتاب رو توصیه کرده

Mr.Perfect

عضو جدید
موفق باشید.

من زیاد تو این تاپیک پست نمیگذارم اما به نظرم اومد اینجا یک سوالی از شما کنم...

واقعا شما از چند نفر از دوستانی که رتبه های خوب داشتند در مورد منابعشون پرسیدید که همچین صحبتی میکنید...
من به شخصه با چندنفر از افرادی که رتبه های خیلی خوبی اورده بودند صحبت کردم و این کتاب را مفید دونستند(نمونه اش جناب اقای siqma که رتبه حدود 400-500 اورده بودند یا arshad1367

جسارتا شما همون مشاوره های رواتشناسیتون را بدید فکر کنم بهتر باشه...البته عذر میخوام که صریح گفتم

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موفق باشید.

بنده هم یک پیشنهاد به شما میکنم و اونم اینه که تا منبعی رو نخوندید در این تاپیک لطفا در موردش نظر ندید،این کتاب موجب افزایش 43 درصدی درصد الکترونیک من در کنکور 92 شد.

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده هم یک پیشنهاد به شما میکنم و اونم اینه که تا منبعی رو نخوندید در این تاپیک لطفا در موردش نظر ندید،این کتاب موجب افزایش 43 درصدی درصد الکترونیک من در کنکور 92 شد.
داش احسان شما چرا درصد هاتو نذاشتی؟؟؟

سلام بچه ها امیدوارم همگی خسته نباشید من برای مهر ماه دو درس باقی مانده ام رو میخوام کلاس برم کلاس سیگنال آقای بخشی گلستانی و مغناطیس آقای مظهری یا باغستانی ؟لطفاً دوستانی که از کلاس این اساتید استفاده کرده اند نظرت خود رابیان نمایند.

.V A H I D.

عضو جدید
سلام
کسی از بچه ها می تونه حل تشریحی سوالات بررسی و ماشین92 رو بزاره؟
حل سوالات ماشین دکتری92 رو هم اگه بزارین ممنون می شم.

fight till u win

عضو جدید
سلام
به نظر شما ترم ارشد، ورداشتن 17 واحد سنگین نیست؟
به نظرتون چند واحد مناسبه؟
کارآموزی رو میشه انداخت تابستون بعد؟

چرا سنگینه.
من که 12 واحد داشتم و کلاسا رو هم نمیرفتم نسبتا برام سخت بود.
باید اینو در نظر بگیرید که درصد زیادی از رقبا فارغ التحصیل هستند یا تمام تمرکزشون فقط رو ارشده.
به نظر من نهایتا همون 12 واحد.
کارآموزی هم میشه تابستون بعد از ترم 8 گرفت.

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
امیدوارم این آخرین باری بشه که این اتفاقات پیش اومد و بنده مجبور شدم علیرغم میل باطنیم تاپیک ها رو قفل کنم این کار واقعا در شان شما نبود و برای بار آخر تذکر می دهم که بشدت با کاربران مولتی یوزر و مبلغ موسسات و کتاب های خاص و اخلال گران برخورد خواهد شد و درصورت تکرار دوباره تاپیک ها به وضعیت قبلی بازخواهند گشت.
پس لطفا باعث و بانی دیگران نشوید اگر کمکی نمی کنید لااقل به نظم و و اصول و قواعد تالار تحصیلات تکمیلی پایبند باشید.
امیدوارم به ضرب المثل نرود میخ آهنین در سنگ نرسم!
موفق باشید.

deer

عضو جدید
سلام دوستان
همگی خسته نباشید
دوستان من الکترونیک هرچی میخونم اصلا حوصله اش رو ندارم و با بی میلی میخونمش منبع رو هم عوض کردم باز همینطوره در حالی که زمان دانشجویم خیلی دوستش داشتم میگید چه کار کنم

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
با سلام خدمت کاربران محترم تالار برق
متاسفانه اخیرا در این تاپیک توهین هایی انجام شد که نیاز به رسیدگی داشت. دستیار عزیز مدیر تالار برق یعنی جناب arshad1367 خیلی سعی کردند جو تاپیک مناسب باشه و از توهین ها جلوگیری بشه. متاسفانه ایشون و همه ی دستیاران نمی تونن به کاربران اخطار بدن و اخطارها رو باید مدیران تالار بدن، که چون به تخلفات اخیر رسیدگی نشد ایشون مجبور به قفل کردن تاپیک ها شدند که البته یک روز بعد دوباره تاپیک ها باز شد.
جناب arshad1367 به خاطر توهین های اخیری که به ایشون شده بود آزرده خاطر شده بودند و استعفا دادند، بنده ازشون خواستم که برگردند و ادامه بدهند.
در زحمات و صلاحیت دستیار این تالار تردیدی نیست، کم کاری از بنده س که باید به توهین ها رسیدگی می کردم و متخلفین رو محروم از فعالیت. تا مدتی بنده شخصا به این زیر تالار رسیدگی می کنم تا جو صمیمانه و به دور از پست های تبلیغاتی و به دور از هر گونه توهین (به افراد یا موسسات) حاکم بشه. مدیران تالار برق و مدیر تالارهای فنی مهندسی هم بر اینجا نظارت خواهند داشت.
بنابراین از این به بعد هر گونه پست تبلیغاتی بی منطق و دلیل، و هر گونه توهین علاوه بر حذف شدن، باعث محرومیت کاربران خاطی خواهد شد.
موفق باشید.

amir mahdian

عضو جدید
کتاب مرجع بخوانیم یا خیر؟

من خوندن کتاب مرجع رو به ماهیگیری در یک دریای بی کران تشبیه میکنم. شما تورتان رو تو دریا میندازید. این وسط ممکنه توی تور شما هر چیزی گیر بیاد. ممکنه یه ماهی بزرگ باشه، ممکنه خاویار باشه، ممکنه صدف و مروارید گیرتون بیاد، و حتی ممکنه لنگه کفشم گیرتون بیاد....
اما خوندن از رو یه کتاب کنکوری خوب مثه ماهیگیری تو یه حوض مصنوعی میباشه که از قبل معلومه چه ماهیهایی توش وجود داره. این وسط دیگه نه لنگه کفشی وجود داره و نه البته خاویار یا مرواریدی گیرتون میاد. هر چی که هست مشتی ماهی میباشد که از قبل هم معلوم بوده این چیزها گیرتون میاد.
اما کنکور مثل چی می مونه؟ کنکور دقیقا مثل یک خریدار ماهی می مونه که همیشه در داد و ستد ماهی بوده. اما ممکنه یهو به یه دلایل نامشخصی یه روزی هوس کنه مروارید بخره و یا خاویار بخره. اون وقت اونی که کتاب مرجع خونده میتونه امیدوار باشه که من یه چیزی تو دست و بالم دارم ولی اونی که کتاب کنکوری خونده هیچی نداره... ولی در عوض اگه این خریداره فقط دنبال ماهی باشه قطعا اون که کتاب کنکوری خونده ماهی های مرغوبتر و با کیفیت تری داره تا اونی که کتاب مرجع خونده جون اصولا کتاب کنکور به همین دلیل نوشته شده در حالیکه کتاب مرجع هدفش چیز دیگری بوده...
پس نتیجه اینکه این بحث هیچ وقت جواب مطلقی نداره و هیچ کس نمیتونه بگه که کتاب مرجع خوندن بهتره یا کتاب کنکور.
من فقط یه نکته میگم و حوصلتون رو سر نمیبرم. اگه ادمی هستی که شرایط زیر رو داری با خوندن کتاب مرجع ضرر میکنی:
۱- ادم کند خون: حجم کتابهای مرجع غالبا زیاده . پس اگه ادمی هستی که سرعت مطالعه ات پایینه سمت این کتابها نرو و دنبال یه کتاب خلاصه تر باش
۲- ادم کم وقت: شما ده تا کتاب مرجع هم که بخونی تهش برای جمع بندی باید یه کتاب کنکوری بخونی که مطالب تو ذهنت دسته بندی بشه. حالا اگه وقتت کمه نمیرسی همچین فرآیندی رو طی کنی ، خوندن کتاب مرجع فقط استرست رو زیاد میکنه. چون نمیرسی کتاب کنکور بخونی کتاب مرجع هم درست نخوندی در نتیجه دچار عدم اعتماد به نفس میشی... تو کنکور مهمتر از باسواد بودن داشتن اعتماد به نفسه.
۳- ادم کم صیر: اصولا خوندن از کتاب مرجع صبر زیاد میخواد . به این راحتی که فکر میکنید نیست. باید صبور باشید کاملا. پس اگر صبور نیستید و زود میخواهید برید سراغ حل تست و با حل مسئله یاد بگیرید سراغ کتاب مرجع نرید.
۴- ادم کم سواد: کسی میتونه بهترین استفاده رو از کتاب مرجع بکنه که اصولا بدونه که تو سالهای اخیر کنکور رو چه چیزهایی چرخیده و کجاها ییشتر سوال بوده و کجاها کلا اصلا بیخوده و نیاز نیست بخونیم. کسی که هنوز هر را از بر تشخیص نمیدهد و اصلا خبر نداره کنکور چه خبر بوده کتاب مرجع بخونه بخش اعظمی از وقتش رو هدر داده.
از ما گفتن بود.

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت کاربران محترم تالار برق
متاسفانه اخیرا در این تاپیک توهین هایی انجام شد که نیاز به رسیدگی داشت. دستیار عزیز مدیر تالار برق یعنی جناب arshad1367 خیلی سعی کردند جو تاپیک مناسب باشه و از توهین ها جلوگیری بشه. متاسفانه ایشون و همه ی دستیاران نمی تونن به کاربران اخطار بدن و اخطارها رو باید مدیران تالار بدن، که چون به تخلفات اخیر رسیدگی نشد ایشون مجبور به قفل کردن تاپیک ها شدند که البته یک روز بعد دوباره تاپیک ها باز شد.
جناب arshad1367 به خاطر توهین های اخیری که به ایشون شده بود آزرده خاطر شده بودند و استعفا دادند، بنده ازشون خواستم که برگردند و ادامه بدهند.
در زحمات و صلاحیت دستیار این تالار تردیدی نیست، کم کاری از بنده س که باید به توهین ها رسیدگی می کردم و متخلفین رو محروم از فعالیت. تا مدتی بنده شخصا به این زیر تالار رسیدگی می کنم تا جو صمیمانه و به دور از پست های تبلیغاتی و به دور از هر گونه توهین (به افراد یا موسسات) حاکم بشه. مدیران تالار برق و مدیر تالارهای فنی مهندسی هم بر اینجا نظارت خواهند داشت.
بنابراین از این به بعد هر گونه پست تبلیغاتی بی منطق و دلیل، و هر گونه توهین علاوه بر حذف شدن، باعث محرومیت کاربران خاطی خواهد شد.
موفق باشید.

انصاف نیست وقتی من نوعی همه چی از این تاپیک یاد گرفتم و الان دارم واسه کنکورم با خیال راحت از درست بودن راهم دارم میخونم و همه ی این ها رومدیون بچه های خوب 92 هستم بگم کمکی نکردن بهم
منم خیلی وقته اینجا سر نمیزنم چون حق میدم به مدریت هر بار که اومدم پر بود از افرادی با یوزر های 2013 که صرفا کارشون تبلیغ و بهم ریختن جو روحی روانی بچه ها بوده.
اگر کسی واقعا میاد اینجا واسه کمک یا پیدا کردن راهش به نظرم به صفحه های اولاین تاپیک برگرده جایی که جز تبلیغو ریا ،بچه ها صادقانه کمک کردن و راهی که رفتن رو به بقیه یاد دادن..
من از اقای
arshad1367 وهمه ی کسایی که برای این تاپیک و راهنمایی بچه ها زحمت کشیدن تشکر میکنم.

بچه ها بخونید 148 روز تا کنکورمونده به امید موفقیت همه!:)

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام مجدد به دوستان.
نمیخوام موضوع قفل شدن تاپیک هارو کش بدم،اما یه سری چیزارو میخوام عنوان کنم.
ببینید ما یه گروه هستیم با اهداف تقریبا مشخص که برای رسیدن به خواسته هامون به یه نحوی اینجا رو پیدا کردیم و احساس کردیم اینجا میتونه برامون مفید باشه.
هر کسی بعد از 1 هفته سر زدن به اینجا کم کم عادت میکنه و هر روز یه بخشی از وقتش رو اینجا سپری میکنه.این عادت کاربر ها واسه مدیران سایت مسئولیت ایجاد میکنه که تو رفتار ها و عملکرد هاشون دقت زیادی داشته باشن.
اگه اینجا یه محیط اجتماعیه و هر کسی واسه خودش یه صفحه داره بهتره و باید برای تصمیم گیری ها از اعضا هم مشورت خواسته شه.
اینکه یروز بیایم اینجا سر بزنیم و ببینیم که همه ی تاپیک ها قفل شده یعنی رفع مسئولیت مدیران سایت و البته توهین به حقوق اعضا.
بخاطر همین هم بود که وقتی هفته پیش همین تاپیک قفل شد من تو یه تاپیک دیگه اعتراض کردم و البته !!! همه ی پست هام پاک شد.
بعد از اون هم گفتم که کمتر می خوام اینجا سر بزنم و دورادور میومدم اینجا.
اما حرف بدیم راجع به لزوم حظور تو اینجاست.
ببینید ما یه جامعه ی کوچیک از کنکوری هارو اینجا تشکیل میدی که میتونیم به هم کمک کنیم.اما ایا سودی که بهم میرسونیم بیشتره یا ضررمون؟
بذارید فهمیدن این موضوع رو با طرح یه سوال پیش ببریم
از وقتی اینجا اومدین بیشتر احساس امید میکنین یا نا امیدی؟
اگه احساس امید میکنید به حظورتون تو اینجا ادامه بدین و از مدیران هم متشکر باشین که همچین محیطی رو براتون آماده کردن.
اما اگه احساس یاس میکنید معلومه که دارین احساس خطر میکنید که بقیه از شما جلوتر هستن و دچار حاشیه های کنکور شدین.
اگه جزو دسته ی دوم هستین دوستانه توصیه میکنم که از همین امروز اینجارو بذارین کنار و برید سراغ درس خوندنتون.
مطمئن باشید که بعد یه مدت دوباره انگیزتون برمیگرده(کاری که من انجام دادم)
از اونجا که ادمین اصلی مدیریت این تالار رو به عهده گرفته امیدوارم این پست پاک نشه.
به امید موفقیت تک تکمون.
بای

.V A H I D.

عضو جدید
بچه ها می خوام نظرتونو در مورد حذف الکترومغناطیس بدونم؟(طبیعتا پایم خیلی تو این درس خوب نیس که پرسیدم)
خوشحال میشم همه بیان نظر بدن که به چه دلیل حذف کردن یا نکردن؟

LM741

عضو جدید
بچه ها می خوام نظرتونو در مورد حذف الکترومغناطیس بدونم؟(طبیعتا پایم خیلی تو این درس خوب نیس که پرسیدم)
سلام
اگر تا حالا نخوندی به نظر من نخون .اگر هدفت رتبه بین 200 تا 800 هست نخون . اگر دانشجوی متوسطی بودی نخون .
بهتره روی درس دیگه سرمایه گزاری کنی .

_MammStein_

عضو جدید

پایت خوب نیس حذفش کن.
به خیلی چیزا بستگی داره....
به اینکه چقدر به این درس علاقه داری؟
به اینکه چقدر وقتی این درسو میخونی مجذوبش میشی و اینکه آیا هنگام مطالعش خسته میشی یا نه
به اینکه پیشینت ازین درس چطوریه
به اینکه وقتی منابعتو میخونی و نگا میندازی چقدر میتونی با مطالب ارتباط برقرار کنی و بفهمیشون
به این بستگی داره که بقیه درساتو در چه حدی خوندی
به این بستگی داره که میخوای رتبت چند شه
به نظر من اگه تو بقیه درسا به اندازه ای قوی هستی که اگه زمان بیشتری میداشتی میتونستی بیشتر بزنی به نظرم مغناطیسو حذف کن زمانشو بده به اون درس و درصد بالایی بیار.اگه دوتا درس داشتیم و یکیشو 80 اونیکی رو 20 بزنی رتبت بهتر از اونی میشه که دوتاشو 45 زده!

890031156

کاربر ممتاز
سلام
اگر تا حالا نخوندی به نظر من نخون .اگر هدفت رتبه بین 200 تا 800 هست نخون . اگر دانشجوی متوسطی بودی نخون .
بهتره روی درس دیگه سرمایه گزاری کنی .
زیر 200 هم بدون مغناطیس میشه آورد
من تو دانشگاه کامل مفهومی بلد بودم انتگرالمم شدید خوبه ولی خوشم نیومد از درسش نخوندم!:D
زمان مغناطیسو میشه برا درسای دیگه مثل الک و کنترل گذاشت

_MammStein_

عضو جدید
زیر 200 هم بدون مغناطیس میشه آورد
من تو دانشگاه کامل مفهومی بلد بودم انتگرالمم شدید خوبه ولی خوشم نیومد از درسش نخوندم!:D
زمان مغناطیسو میشه برا درسای دیگه مثل الک و کنترل گذاشت

ارشد مثل واحد گیری و معدل هستش.
میبینی وقتی توی یه ترم تعداد واحدات کمه وقتی یه درسو زیاد میگیری باعث میشه خیلی تو معدل آدم تاثیر بذاره و برعکس.حالا کنکورم اینطوریه شما اگه بالفرض 3تا درسو بزنی و همشم بالای بزنی رتبت معلومه خیلی خوب میاد ولی اگه یه درسو بد بزنی باعث میشه سقوط آزاد داشته باشی.ولی هرچی تعداد واحدای ترم زیادتر میشه باعث میشه افت معدل کمتر باشه ریسکش کمتر میشه.هرچی درس بیشتری زده بشه یه مزیته که اگه درصدی هم بد زده بشه رتبه زیاد تغییر نکنه

juvefans

کاربر ممتاز
اگه توی درسهای دیگه خیلی قوی هستی حذف کن در غیر این صورت از کجا معلوم امسال سوالهای مغناطیس از همه درسا آسونتر نباشه ؟ مثل پارسال که ماشین خیلی آسون بود .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا