ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ahmad_pinkoy

عضو جدید
دوستان چن تا سوال ! ممنون میشم جواب بدید !
از بینه بچه هایی که قبول شدن هستن افرادی که مثلا تو باکس دروس یه درسی رو حذف کرده باشن ؟
مثلا تو باکس ریاضی فقط مهندسی و معادلات رو خونده باشن ؟ اصلا چنین چیزی توصیه میشه ؟
یا مثلا تو باکس سیالات کدوم درسها رو بخونیم ؟ کدوم هاش رو میشه راحت تر خوند و در عین حال خوب تست زد ؟
من میخوام تو باکس جامدات فقط ( استاتیک و مقاومت ) رو بخونم ! طراحی رو نخونم !
تو باکس ارتعاشات کدوم درسها مهمتره ؟

طراحی که بسیار سادست دوست عزیز
مخصوصا اون چند فصل اول . راحت 3 4 تا تست جلو میوفتی

mahde1818

عضو جدید
والا من شاید نصفه همین تاپیک رو خوندم !چن جا دیدم بچه ها نوشته بودن که کنترل اونقدر تستاش سخته که اصلا خوندنش توصیه نمیشه ! دینامیک هم که لامصب تو مخیه !
نمیدونم والا !
تو باکس سیالات چیزی حذفی نیست ؟
این روش حذفه یک باکس چقدر جواب داده ؟ دوستان تایید میکنن ؟
ببین من دینامیک دینامیک ماشین ارتعاشات و کنترل رو کاملا خوندم ولی اونقدر سخت بود که فقط یه تست زدم که اونم تست هوش بود تقریبا از داشته هام استفاده نکردم درصدم شد 5% اگه مثلا کتاب های سیالات یا جامدات رو دوباره خونده بودم یا ریاضی رو دوباره خونده بود خیلی وضعیتم بهتر بود نمونه اش دوست خودم که کلا باکس دینامیک ارتعاشات رو نخوند و بقیه درصد هاش رو خیلی بهتر از من زد رتبه اش هم بهتر از من شد و الان صنعتی اصفهان تبدیل روزانه قبول شده من هیچ چیزی ازش کمتر نداشتم فقط اشتباه من خوندن باکس دینامیک ارتعاشات بود اون درصد هاش این شده بود زبان 0 ریاضی 35 جامدات 70 سیالات 65 من مطمئنم اگر وقتی رو که واسه دینامیک ارتعاشات حروم کردم سر بقیه گذاشته بودم الان وضعیتم بهتر از این بود!

mymp

عضو جدید
این قضیه طاق زدن چیه ؟ من یکی از دوستام روزانه امیرکبیر ساخت و تولید قبول شده و نمی خواد بره من میتونم طراحی کاربردی روزانه شاهرود رو باهش طاق بزنم؟ .الان بهش زنگ زدم گفت اگه میشه من مشکلی ندارم .
لطفا لطفا لطفا الکی یه چیزی از خودتون نگید! اگه واقعا میشه برم اقدام کنم :cool:

پس با هم همکلاسی هستیم. منم طراحی روزانه شاهرود قبول شدم! تبریک میگم بهتون.
تا جایی که من میدونم باید تراز و رتبه با آخرین فرد قبولی در آن دانشگاه و آن رشته و گرایش برابر باشه. شما باید ببینی در گرایش ساخت آخرین رتبه قبولی امیرکبیر چند بوده بعد ببینی میتونی بری یا نه.
من خودم تو ساخت 930 شدم. اگه دوستتون عوض میکنه با من بی زحمت به من اطلاع بدهید.
ممنون. :)

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
من که امتحان ندادم کی جاشو باهام عوض میکنه؟:D

873110107

عضو جدید
با 1100 کجا قبول شدین؟ منم 1100 بودم روزانه گیلان شدم

روزانه خوارزمی تهران قبول شدم
البته دوستمون mori1365 که دانشگاه خوارزمی رو ترکوند :D
مهندسی پزشکی رو هم که کلا از دور خارج کرد :biggrin:

بابا یه ذره امید بده :smile:

آخرین ویرایش:

lanner

عضو جدید
سلام میشه بپرسم رتبه شما توی ساخت چند شده ؟
در ضمن دوستم که کارشناسی رو توی غیر انتفاعی نایین خونده میگه مدرسه راهنمایی بوده برداشتن دانشگاهش کردن .
منم خودم غیر انتفاعی نایین قبول شدم اما به هیچ وجه نمی رم چون تلف کردن وقت و جوونیمه و منتظر جواب دانشگاه آزاد هستم که ایشالا نجف آباد قبول بشم
:smile:

رتبه ساختم شده 1085
پزشکی شده 3300

lanner

عضو جدید
پس با هم همکلاسی هستیم. منم طراحی روزانه شاهرود قبول شدم! تبریک میگم بهتون.
تا جایی که من میدونم باید تراز و رتبه با آخرین فرد قبولی در آن دانشگاه و آن رشته و گرایش برابر باشه. شما باید ببینی در گرایش ساخت آخرین رتبه قبولی امیرکبیر چند بوده بعد ببینی میتونی بری یا نه.
من خودم تو ساخت 930 شدم. اگه دوستتون عوض میکنه با من بی زحمت به من اطلاع بدهید.
ممنون. :)

دوست عزیز با 930 ساخت کجا قبول شدی پس چرا من با 1085 ساخت قبول نشدم؟

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان حذف هر کدوم از 4 باکس اصلی اشتباه بزرگیه اصلا بهش فکر نکنید مگر اینکه گرایشتون ساخت باشه

NASTOH

عضو جدید
کسی خبر داره که شبانه سمنان یا شبانه شاهرود یا شبانه کاشان یا شب بوعلی با چه رتبه ای تو تبدیل انرزی قبول شدن؟

hldv_000

عضو جدید
سلام بر دوستان عزیز
یه سوال دارم و میخام از شماها که دستتون تو کاره و گرم هستین بپرسم.
من سه سال پیش فارغ التحصیل شدم،سال بعد واسه کنکور خوندم ، خدایی هم خوب خوندم ، رتبه ام شد 1013 . اما یه شرایط شغلی خوب برام پیش اومد ، محل کارش ترکیه بود ووووو.... خلاصه ما هم خارج ندیده ، رفتیم... بعد از شدت گرفتن تحریمها ، این شرکت خصوصی تعطیل شد.
الان میخوام دوباره واسه ارشد بخونم،زبانم خوبه ولی در حد 30 - 40 %!!!
از تمام درسا خلاصه دارم و تا حدودی هم یادم هست.
کلاسهای دکتر نایی شریعت پناهی و صادقی و معتقدی رو تو اون سال رفتم و جزوه ها شو دارم.
الان نمیدونم شروع کنم به خوندن یا نه؟امیدی هست؟
حالا شماها که مشغول هستین چند در صد احتمال میدین من روزانه یا شبانه یه دانشگاهی در تهران (بغیره مالک اشتر یا دانشگاههای خیلی خاص) قبول بشم؟
پیشاپیش از کمکتون ممنونم.

mahde1818

عضو جدید
سلام بر دوستان عزیز
من سه سال پیش فارغ التحصیل شدم،سال بعد واسه کنکور خوندم ، خدایی هم خوب خوندم ، رتبه ام شد 1013 . اما یه شرایط شغلی خوب برام پیش اومد ، محل کارش ترکیه بود ووووو.... خلاصه ما هم خارج ندیده ، رفتیم... بعد از شدت گرفتن تحریمها ، این شرکت خصوصی تعطیل شد.
کلاسهای دکتر نایی شریعت پناهی و صادقی و معتقدی رو تو اون سال رفتم و جزوه ها شو دارم.
حالا شماها که مشغول هستین چند در صد احتمال میدین من روزانه یا شبانه یه دانشگاهی در تهران (بغیره مالک اشتر یا دانشگاههای خیلی خاص) قبول بشم؟
بستگی به شرایط خودت داره من که شما رو نمیشناسم بگم میتونی قبول میشی یا نه! اگر واقعا روزی 7 ساعت رو بخونی حتما قبول میشی ولی بازم به حوصله خودت بستگی داره. کدوم شهر ترکیه کار می کردی من هم دوسال ترکیه بودم؟:smoke:

karim-mech

کاربر بیش فعال
merhaba kardesler
ben de kac sene bundan once turkiye'de calisirdim
guzel bir ulke ve guzel halk
olursa bir daha gitmek isterim

shadowwalker

عضو جدید
سلام بر دوستان عزیز
یعنی2سال گذشته؟خوب واضحه که میاری اگر بخونی.چون خوب خونده بودی و تجربشو داری خیلی جلو می افتی.بخونی یادت میاد.از حافظه پاک نمی شه.

karim-mech

کاربر بیش فعال
Ne zaman Türkiye'deydin?
Orada ne yaptın?
Yalnız mı gittin,
ve nerede çalıştın?
کریم فکر نکنی من ترکم من نیشابوریم ولی دو سال ترکیه بودم :)

türkçe yazmağın çok güzel
seni bir türk vatandaşı olduğunu sandım
hangi şehirde çalışdın mı?
tanrım bir daha kendimi diyar bakır da bula bilirmiyim?
biz azeriler türkiyeni bir yabancı ülke sanmiyoruz
kendi ülkemizin bir bölgesi düşüniyoruz
okulu bitirenden sonra oraya gitmek isterim

mahde1818

عضو جدید
türkçe yazmağın çok güzel
seni bir türk vatandaşı olduğunu sandım
hangi şehirde çalışdın mı?
tanrım bir daha kendimi diyar bakır da bula bilirmiyim?
biz azeriler türkiyeni bir yabancı ülke sanmiyoruz
kendi ülkemizin bir bölgesi düşüniyoruz
okulu bitirenden sonra oraya gitmek isterim

من انکارا زندگی می کردم اونجا درس میخوندم .حاجی دیاربک که شهر در پیتیه!! من اکثر شهر های ترکیه بودم هیچ جا آنکارا نمیشه حتی استانبول البته آنتالیا آب وهوا خیلی خوبه ولی تابستونا خیلی گرمه استانبول که به شدت شرجی هست و شلوغ بافت شهرهشم قدیمی هست ولی آنکارا حقیقتا شهر با کلاسی هست مخصوصا منطقه چانکایا که ما بودیم .بعد ارشد می خوای بری ترکیه؟؟ واسه تحصیل یا کار؟

karim-mech

کاربر بیش فعال
من انکارا زندگی می کردم اونجا درس میخوندم .حاجی دیاربک که شهر در پیتیه!! من اکثر شهر های ترکیه بودم هیچ جا آنکارا نمیشه حتی استانبول البته آنتالیا آب وهوا خیلی خوبه ولی تابستونا خیلی گرمه استانبول که به شدت شرجی هست و شلوغ بافت شهرهشم قدیمی هست ولی آنکارا حقیقتا شهر با کلاسی هست مخصوصا منطقه چانکایا که ما بودیم .بعد ارشد می خوای بری ترکیه؟؟ واسه تحصیل یا کار؟
دیار بکر شهر مظلوم و شهری هست که مرحوم حاج احمد کایا واسش ترانه دیاربکر مظلوم رو خونده. خیلی دوستش دارم.
واسه کار + تحصیل میخوام برم.

mymp

عضو جدید
دوست عزیز با 930 ساخت کجا قبول شدی پس چرا من با 1085 ساخت قبول نشدم؟

ساخت ها رو پایینتر زدم. نمیدونم قبول شدم یا نه. تهران که تا 300-400 بیشتر نمیشه قبول شد. شاید شهرستان قبول شده باشم.

tre

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

دوستان لطفا راهنمایی کنید
من تو دوره کارشناسی ریاضی مهندسی پاس نکردم و هیچی ازش نمیدونم حالا وسه ارشد میخاب بخونم چه منبعی رو پیشنهاد میکنید؟
با تشکر

ahmad_pinkoy

عضو جدید
اقا من یک سوال داشتم...
من امسال سرباز معلمی گرفتم .از مهر شروع میشه...
ارشد هم شهر خودم قبول شدم..صنعتی اصفهان
میخواستم بدونم راهی هست همزمان ادامه بدم ؟
بعضی هامیگن میشه...ماانجام دادیم .. بعضی میگن میشه اما بعدا مدرک بهت نمیدن اذیت میکنن وقتی متوجه بشن
کسی اینجا تجربه داشته؟؟ کسی واقعا اطلاع ازش داره کمک بکنه

mahde1818

عضو جدید
اقا من یک سوال داشتم...
بعضی هامیگن میشه...ماانجام دادیم .. بعضی میگن میشه اما بعدا مدرک بهت نمیدن اذیت میکنن وقتی متوجه بشن
تحت هیچ شرایطی نمیشه امروز زنگ زدم آموزش و پرورش کل مشهد

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان لطفا راهنمایی کنید
من تو دوره کارشناسی ریاضی مهندسی پاس نکردم و هیچی ازش نمیدونم حالا وسه ارشد میخاب بخونم چه منبعی رو پیشنهاد میکنید؟
با تشکر

دوست عزيز، با اينكه خيلي درس مهمي هست ولي به نظر من
نخونش، براي من كه اين درس را پاس كردم يه كابوس بود

قطعا وقتي كه براي يادگيري اين درس ميذاري چند برابر وقتي ميشه كه براي رياضي 1 و 2 و مغادلات خواهي گذاشت. وقتمون تو ارشد خيلي كمه و درسا زياده، رو درساي ديگه زوم كن.

ولي بازم خواستي بخوني رياضي مهندسي كريمي نصير بگير.

mohammad2003

عضو جدید
اقا من یک سوال داشتم...
آموزش و پرورش مشکلی نداره اما نظام وظیفه اجازه نمیده
از من میشنوی ارشد رو بیخیال شو چون اگه امسال امریه معلمیت از بین بره دیگه بهت نمیدن

dash @li

کاربر بیش فعال
دوست عزيز، با اينكه خيلي درس مهمي هست ولي به نظر من
نخونش، براي من كه اين درس را پاس كردم يه كابوس بود

قطعا وقتي كه براي يادگيري اين درس ميذاري چند برابر وقتي ميشه كه براي رياضي 1 و 2 و مغادلات خواهي گذاشت. وقتمون تو ارشد خيلي كمه و درسا زياده، رو درساي ديگه زوم كن.

ولي بازم خواستي بخوني رياضي مهندسي كريمي نصير بگير.

سلام آقا نیهات ولی من از هر کسی پرسیدم گفتن هیچ درسی رو حذف نکنین اگه به کنکورای سال های قبل نیگا کنین می فهمین کدوم قسمت ها مهمتره اون قسمت ها رو بخونین مثلا مهندسی قسمت فوریه و نگاشت هر سال سه تا سوال میاد اگه این دو فصل رو بخونیم بهتر نیس تا کلا حذفش کنیم لطفا نظرتون رو بگین؟
با تشکر

proengineer

عضو جدید
سلام آقا نیهات ولی من از هر کسی پرسیدم گفتن هیچ درسی رو حذف نکنین اگه به کنکورای سال های قبل نیگا کنین می فهمین کدوم قسمت ها مهمتره اون قسمت ها رو بخونین مثلا مهندسی قسمت فوریه و نگاشت هر سال سه تا سوال میاد اگه این دو فصل رو بخونیم بهتر نیس تا کلا حذفش کنیم لطفا نظرتون رو بگین؟
با تشکر

من هم با نظر این دوستمون n!hat کاملا موافقم

NASTOH

عضو جدید
دوستان کسی میدونه شب شاهرود و شب سمنان وشب بوعلی و شب کاشان تا چه رتبه ای قبول شدن؟ زود باشین فقط

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا