خاهشا معماریا بیاین کمک

lovelygirl_raz

عضو جدید
سلام دوستای گلم
من شنبه صبح میخام برم دانشگاه آزاد و رشته ی ""کاردانی ناپیوسته معماری"" ثبت نام کنم.ولی درهیچ سایتی توضیحات درباره ی دروس کاردانی ناپیوسته معماری رو پیدانکردم

قراره چه درسایی رو بخونم ؟ توی این رشته درس های مربوط به ریاضی خیلی سخته ؟ اگه سخت باشه من مشروط میشم :'( ریاضی و فیزیکم در حد صفره.چون رشته ی اصلیم تجربی بوده.به معماری خیلی علاقه دارم

به نظرتون اگه برم رشته ی معماری از پس درسای سختش بر میام ؟ همه ی رفیقام بهم میگن معماری رشته ی خیلی آسونیه

خاهشا اگه از بچه های سایت کسی رشته ی کاردانی ناپیوسته معماری در دانشگاه آزاد خونده کمکم کنه
یکم از تجربیاتش بگه

آخرین ویرایش:

lovelygirl_raz

عضو جدید
Re: خاهشا معماریا بیاین کمک

ینی این سایت یه دانشجوی معماری نداره

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خانومی....اگه علاقه داری بخون ...... اینکه چه دروسی تدریس میشه دانشگاها باهم فرق میکنن....
مثلا ما خودمون ساخت و ارائه 1،2،3
تمرین معماری
ترسیم فنی
طرح 1
عناصر جزییات 1و2 و.... پاس کردیم...
حالا بعضی از درس های تخصصی بسته به استادت داره که چی یاد بده....مثلا تو ساخت و ارئه یکی طراحی یاد میده،یکی عکاسی،یکی ماکت سازی....قطعی نمیشه گفت
در مورد ریاضی هم بگم که دو واحد ریاضی داری....دو واحد ایستایی 1...دو واحد ایستایی 2....
ایستایی 1 و دو نیاز به تمرین و مطالعه بیشتری داره...اگه از دانشجوهای شب امتحانی باشی نمیتونی پاسش کنی...ولی اگه هم افتادی مشروط نمیشی...بستگی به نمره های دیگه ات داره نه تنها این...
اگه خدایی نکرده افتادی خیلی شیک و ریلکس یه بار دیگه ورش میداری همین...:D
اون دوستای شما که گفتن معماری آسونه خودشون معماری خوندن احتمالا؟؟؟؟
معماری آسون نیست....اتفاقا از جمله رشته هاییه که توش باید بی خوابی بکشی تا بتونی کارتو به یه جایی برسونی...و غیر معماریا از این رشته فقط یه شاسی و یه مقوا میبینن و به چشمای ورقلمبیده و قرمز نگا نمیکنن میگن آسونه...ولی در کل رشته ی شیرینیه...مثل من:D
اگه سوالی داشتی در خدمتم....

lovelygirl_raz

عضو جدید

تصمیممو هنوز نگرفتم که چیکارکنم
50% شک دارم به اینکه اگه رفتم معماری نتونم هندسه و ریاضی و ایستایی رو پاس بشم

morteza2010

عضو جدید
سلام دوستای گلم
من شنبه صبح میخام برم دانشگاه آزاد و رشته ی ""کاردانی ناپیوسته معماری"" ثبت نام کنم.ولی درهیچ سایتی توضیحات درباره ی دروس کاردانی ناپیوسته معماری رو پیدانکردم

قراره چه درسایی رو بخونم ؟ توی این رشته درس های مربوط به ریاضی خیلی سخته ؟ اگه سخت باشه من مشروط میشم :'( ریاضی و فیزیکم در حد صفره.چون رشته ی اصلیم تجربی بوده.به معماری خیلی علاقه دارم

به نظرتون اگه برم رشته ی معماری از پس درسای سختش بر میام ؟ همه ی رفیقام بهم میگن معماری رشته ی خیلی آسونیه

خاهشا اگه از بچه های سایت کسی رشته ی کاردانی ناپیوسته معماری در دانشگاه آزاد خونده کمکم کنه
یکم از تجربیاتش بگه
سلام دوست عزیز جای نامناسب تایپک زدید با این حال
رشته درس های مربوط به ریاضی خیلی سخته ؟
""کاردانی ناپیوسته معماری"" ثبت نام کنم :اگه رشته دبیرستان نظری هست کاملا ضرر میکنید که کاردانی اونم علمی کاربردی ثبت نام میکنید
قراره چه درسایی رو بخونم ؟ استاتیک طراحی فنی مقاومت مصالح تنظیم شرایط....
رشته درس های مربوط به ریاضی خیلی سخته ؟ ریاضی دبیرستان رشته های نظری بخصوص تجربی
گه برم رشته ی معماری از پس درسای سختش بر میام
بله برمیاد مگه خدای نکرده عیبی دارید

lovelygirl_raz

عضو جدید

میرم تربیت بدنی
پشیمون شدم از رشته معماری

چون ریاضی فیزیک من = صفر
نقاشی طراحی من = صفره

بالا