نتایج نـــــهایی کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
نيم ساعتي بود كه داشتم پست ها رو ميخوندم
هر سفحه كه ميرفتم جلو ميديدم موضوع بحث نتايج كنكور تغيير كرده بچه ها دارن مشاوره ميدن
منبع معرفي ميكنن
بعدش ديدم تاپيكو اشتباه رفتم
چرا؟يني اينقد گيجم؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر سفحه كه ميرفتم جلو ميديدم موضوع بحث نتايج كنكور تغيير كرده بچه ها دارن مشاوره ميدن
منبع معرفي ميكنن
چرا؟يني اينقد گيجم؟
نه اینجوری باشه من شاهکار گیجام که 3 تا خانم رو تو عرض 3 روز بهشون گفتم داداش:biggrin:

بیاین بگین چی کشیدین واسه اسکیس

من خیلی خوب کشیدم واقعا ناراحتم
گنبد نکشیدم بی نهایت دیتیل دادم
واقعا نمیدونم چرا؟
کاش یکی جواب بده
راستی یکی از دوستام با 1700 مدرس قبول شده مبارکش باشه

سلام
من 1/100 کشیدم از اولم با روان نویس کشیدم گنبد نذاشتم اما با فرم یه نیم استوانه شبه گنبد ایجاد کردم کارمو بردم رو یه سکو سلام گاه و نمازخونه بالای سکو و بقیه کاربری ها توی زمین فروشگاه ها یکی از چهارگوشه های فرم مکعب مستطیلی سکو! ی نکته دیگه من کارمو رنگی(بر خلاف کلاسای اسکیس ک اصرار دارن تک رنگ یا ساده کار کنیم) کار کردم. من خودم ب شخصه شلوغ و رنگی کار می کنم. پارسال سر این دیکته کردنای کلاس اسکیس هم راندوی سر کنکور و هم ایده پردازی خراب کردم.(قضیه کلاغ و راه رفتن و...) امسال کار خودمو کردم:redface: نتیجه: 60%+رتبه 700=روزانه تهران-قم!!

ati88

عضو جدید
سلام
من 1/100 کشیدم از اولم با روان نویس کشیدم گنبد نذاشتم اما با فرم یه نیم استوانه شبه گنبد ایجاد کردم کارمو بردم رو یه سکو سلام گاه و نمازخونه بالای سکو و بقیه کاربری ها توی زمین فروشگاه ها یکی از چهارگوشه های فرم مکعب مستطیلی سکو! ی نکته دیگه من کارمو رنگی(بر خلاف کلاسای اسکیس ک اصرار دارن تک رنگ یا ساده کار کنیم) کار کردم. من خودم ب شخصه شلوغ و رنگی کار می کنم. پارسال سر این دیکته کردنای کلاس اسکیس هم راندوی سر کنکور و هم ایده پردازی خراب کردم.(قضیه کلاغ و راه رفتن و...) امسال کار خودمو کردم:redface: نتیجه: 60%+رتبه 700=روزانه تهران-قم!!
مگه درصد اسکیس رو اعلام کردن؟

samra8631

عضو جدید
سلام دوستان کسی نیست بخواد از همدان به زنجان انتقالی بگیره؟؟؟من میخوام بیام همدان:(

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
منبع معرفي ميكنن
چرا؟يني اينقد گيجم؟
صفحه ;)

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خیلی آدم بیشعور و بی ادبی هستم:(
ولی خب الان خوشحالم:D
600 بار از اٍ - اَ -و - ع - ح خلاصه 5000000تا از من غلط املایی گرفتی. خوب شد حالا؟؟؟:biggrin:
بعد 2روز امدم ببینم چه خبره از آسمون ندا امد گفت بیام یه غلط املایی رو برطرف کنمو برم;)

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خیلی آدم بیشعور و بی ادبی هستم:(
ولی خب الان خوشحالم:D
600 بار از اٍ - اَ -و - ع - ح خلاصه 5000000تا از من غلط املایی گرفتی. خوب شد حالا؟؟؟:biggrin:
بعد 2روز امدم ببینم چه خبره از آسمون ندا امد گفت بیام یه غلط املایی رو برطرف کنمو برم;)
پسر بی ادب بشین درست رو بخون:biggrin:

پارتیتون کلفت بوده ماشالا

من اهل پارتی بازی نیستم:( رفتم سازمان سنجش قسمت روابط عمومی همونی که تو کوچه پشت کلیساست نوبت گرفتم صدام زدن گفتم درصد اسکیسا؟ گفتن شماره پرونده! بعدش بهم گفتن

Organi-tech

عضو جدید
من اهل پارتی بازی نیستم:( رفتم سازمان سنجش قسمت روابط عمومی همونی که تو کوچه پشت کلیساست نوبت گرفتم صدام زدن گفتم درصد اسکیسا؟ گفتن شماره پرونده! بعدش بهم گفتن
میشه آدرس دقیقشو بگین؟ منم از شهرستان میخام برم
تهرانو بلد نیستم
یه سوال همینجا میشه اعتراض کرد

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که نامردی! من الان تبریزم ، چجوری بیام تهران.:crying2::(:crying2::(:crying2::(:crying2::(
600 کیلومتر راهه!

تبریک به بچه هایی که قبول شدن واقعا متاسفم برای بچه هایی که در عین شایستگی قبول نشدن
من1700 معماری
غیرانتفاعی روزبهان ساری
به نظرتون غیرانتفاعی بهتره یا آزاد تهران؟

سلام من پارسال غیر انتفاعی دانش پژوهان قبول شدم ی ترم رفتم تو تکمیل ظرفیت آزاد تهران جنوب آوردم اومدم تهران هیچ کدومش خوب نیست ب نظر من(البته تهران جنوب از دانش پژوهان بهتر بود) اما اگه تهران مرکز قبول شی خوبه من کارشناسیم تهران مرکز بودم دانشگاه خوبیه و من راضی بودم فکر می کنم از غیرانتفاعی خیلی بهتره

میشه آدرس دقیقشو بگین؟ منم از شهرستان میخام برم
تهرانو بلد نیستم
یه سوال همینجا میشه اعتراض کرد

بله آدرس: خیابان کریم خان خیابان استاد نجات الهی(ویلا) یه کلیسای سفید سرشه خیلی تابلوئه خود سازمان سنجشم بغل همین کلیساست. توی ویلا اولین کوچه پشت کلیسا میری تو یه ساختمون هست ک ی تابلو نارنجی بهش اشاره کرده سازمان سنجش روابط عمومی یا مراجعات مردمی ی همچین چیزایی
بله فکر کنم همین جا میشه درخواست اعتراض داد

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز

این چه طرز برخورد با یه تازه وارده؟ اونم دانشجوی دانشگاه تهران.آسمان نقره ای شب گناه کرده که قبول شده؟

خیلی ممنون از اطلاع رسانیتون. فک کنم فردا خیلیا برن یه سر بزنن به این روابط عمومی پشت کلیسا;)ء
بنده گفتم گناه کردن تهران قبول شدن؟ دانشجوی تهران نجف آباد اکسفورد برای بنده فرقی ندارند من همه رو به یک دید نگاه میکنم چون اولا همه انسانیم در ثانی هرکسی سراسری قبول میشه که نباید مورد احترام بیشتری قرار بگیره. در ضمن من نظرم رو گفتم توهینم نکردم وحتما پس فردا صبح خودم هم میرم ببینم چه خبره چون محل کارم فعلا همون جاست.حرف آخر من اگر صحبتم جدی بود اولین نفر تشکر نمیزدم حرف ایشون رو

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله آدرس: خیابان کریم خان خیابان استاد نجات الهی(ویلا) یه کلیسای سفید سرشه خیلی تابلوئه خود سازمان سنجشم بغل همین کلیساست. توی ویلا اولین کوچه پشت کلیسا میری تو یه ساختمون هست ک ی تابلو نارنجی بهش اشاره کرده سازمان سنجش روابط عمومی یا مراجعات مردمی ی همچین چیزایی
بله فکر کنم همین جا میشه درخواست اعتراض داد

اعتراض دادن حضوری هم داریم؟

بوطیقا 5

عضو جدید
بچه ها میشه فردا هرکی رفت سنجش بیاد یه خبری بده ؟من واقعا تعجب کردم ،اصلا فکر نمیکردم بشه همچین کاری کرد! حالا خوبه بریم اعتراض بدیم بعد بگن چون اعتراض بیخودی کردین اصلا خیلیم زیاد بهتون درصد دادن همین جاییم که قبولین لغو میشه.....!!!!:surprised:

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها میشه فردا هرکی رفت سنجش بیاد یه خبری بده ؟من واقعا تعجب کردم ،اصلا فکر نمیکردم بشه همچین کاری کرد! حالا خوبه بریم اعتراض بدیم بعد بگن چون اعتراض بیخودی کردین اصلا خیلیم زیاد بهتون درصد دادن همین جاییم که قبولین لغو میشه.....!!!!:surprised:

منو مردود کردن با رتبه 200 اسلامی و 300 معماری، کجا بهم درصد اسکیس دادند؟:surprised::surprised:هر جا بگی زده بودم روزانه و شبانه.لااقل یه ده کوره ای قبول می شدم.:(:(

ati88

عضو جدید
دیگه این جوریام نیست :smile:

بنده گفتم گناه کردن تهران قبول شدن؟ دانشجوی تهران نجف آباد اکسفورد برای بنده فرقی ندارند من همه رو به یک دید نگاه میکنم چون اولا همه انسانیم در ثانی هرکسی سراسری قبول میشه که نباید مورد احترام بیشتری قرار بگیره. در ضمن من نظرم رو گفتم توهینم نکردم وحتما پس فردا صبح خودم هم میرم ببینم چه خبره چون محل کارم فعلا همون جاست.حرف آخر من اگر صحبتم جدی بود اولین نفر تشکر نمیزدم حرف ایشون رو

مسئله مهمی نیست. منم ناراحت نشدم. فکر میکنم ایشون هم شوخی کردن با شما! منم شوخی کردم مثلا(نیست ئیروز سوتی دادم:redface:) بله شما کاملا درست میگید همه ما انسانیم:smile:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا