كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

fantastic.fati

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هنوز تو شُوکن ... باید دوره نقاهت هم بگذرونن ...
دلم براشون میسوزه ..روز جمعه قراره یه شُک دیگه بهشون بزنیم ...

بدون شک همینطوره ...
نمیدونی بابام چه حالی کرده بود به هرکی اس تق لال ی بود زنگید و تسلیت گفت .. :D

fantastic.fati

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیپ هااااااپ خوزستـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــان ... هوررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررا ...

elono

کاربر فعال
هنوز تو شُوکن ... باید دوره نقاهت هم بگذرونن ...
دلم براشون میسوزه ..روز جمعه قراره یه شُک دیگه بهشون بزنیم ...

بردن استقلال توسط پرسپولیس باید هم شُک باشه .. همونطور که یه تیم داغون میره و بارسا رو میزنه و همه شُکه میشن .. بردن استقلال توسط پرسپولیس هم همون شُکه هست :D
وگرنه بردن شما که برا ما چیز خاصی نیست .. :)

این همه بردیم .. این بازی هم ببریم اتفاق خاصی نمی افته .. بردنتون عادی شده

استقلال سرور سپاهانه .. (قرمزا فعلا برن با راه آهن کل کل کنن ..:D )

paeeizan

اخراجی موقت
بردن استقلال توسط پرسپولیس باید هم شُک باشه .. همونطور که یه تیم داغون میره و بارسا رو میزنه و همه شُکه میشن .. بردن استقلال توسط پرسپولیس هم همون شُکه هست :D

همیشه تیم های بزرگ حماسه های بزرگ می آفرینند!
.
.
.
جایگاه پرسپولیس تو ایران مثه منچستر تو انگلستان، بایرن مونیخ تو آلمان، رئال مادرید تو اسپانیا و میلان تو ایتالیاس ...

reynolds_nike1

عضو جدید

ای بابا اونموقع ها که ما پشت سر هم قهرمان میشدیم شما کجا بودید(دهه 70)؟؟ 1 سال اونم با زور داوری و ... یه جام بردین و اینهمه دارید کلاس میزارید.اگه قهرمانیاتون مثل ما بود دیگه خدا رو هم بنده نبودید!!!

یه سوال: اون تیم داغون هم به بارسلون 6 تا زده بود؟!!

elono

کاربر فعال
همیشه تیم های بزرگ حماسه های بزرگ می آفرینند!
.
.
.
جایگاه پرسپولیس تو ایران مثه منچستر تو انگلستان، بایرن مونیخ تو آلمان، رئال مادرید تو اسپانیا و میلان تو ایتالیاس ...

منچستر و رنال و ... چند بار اروپا قهرمان شدن .. پرسپولیس شما چند بار آسیا قهرمان شده ؟!! :D
هیچ بار .. حتی فینالش هم نرفتین .. پس بهتره اونا رو به استقلال ربط بدی جانم .. :)

ای بابا اونموقع ها که ما پشت سر هم قهرمان میشدیم شما کجا بودید(دهه 70)؟؟ 1 سال اونم با زور داوری و ... یه جام بردین و اینهمه دارید کلاس میزارید.اگه قهرمانیاتون مثل ما بود دیگه خدا رو هم بنده نبودید!!!

یه سوال: اون تیم داغون هم به بارسلون 6 تا زده بود؟!!

دهه هفتادی که میگی شما داشتین توی ایران قهرمانی درو میکردین ما داشتیم توی آسیا قهرمانی درو میکردیم (یبار قهرمان و یکبار نایب قهرمانی در آسیا در دهه هفتاد)

شما اگر 4 بار فینال آسیا میرفتین چیکار میکردین ؟!!

فقط موندم این همه قهرمانی و این همه ستاره که داشتین چرا توی آسیا کاری نکردین .. !!

paeeizan

اخراجی موقت
منچستر و رنال و ... چند بار اروپا قهرمان شدن .. پرسپولیس شما چند بار آسیا قهرمان شده ؟!! :D
هیچ بار .. حتی فینالش هم نرفتین .. پس بهتره اونا رو به استقلال ربط بدی جانم .. :)

!

با یک فصل ناکامی ، هیچ چیز از افتخارات یه تیم بزرگ کم نمیشه !
پرسپولیس هم یه تیم بزرگ و پرطرفداره ...

elono

کاربر فعال
با یک فصل ناکامی ، هیچ چیز از افتخارات یه تیم بزرگ کم نمیشه !
پرسپولیس هم یه تیم بزرگ و پرطرفداره ...

از فصلهای کامتون خب بگین .. ایران قهرمانی دارین چیز خاصی نیست چون سایپا هم قهرمانی داره
برین بالاتر پس .. :smile:

رتبه جهانی فیفا چی ؟؟
رتبه ما 101
رتبه شما 440 (چهارصدشو یادمه ولی خوردشو نه)

فکر کنم خود فیفا رو هم قبول نداشته باشین اگر قبول دارین پس این اختلاف بین دوتا تیم هم نگاه کنید :smile:
==========
ولی تو رو دوست دارم .. درسته پرسپولیسی هستی .. ولی یه دی ماهی هستی که کل اشتباهاتت رو پوشش میده .. دمت گرم داداش:D

paeeizan

اخراجی موقت
از فصلهای کامتون خب بگین .. ایران قهرمانی دارین چیز خاصی نیست چون سایپا هم قهرمانی داره

رتبه جهانی فیفا چی ؟؟
رتبه ما 101

فکر کنم خود فیفا رو هم قبول نداشته باشین اگر قبول دارین پس این اختلاف بین دوتا تیم هم نگاه کنید :smile:
==========
ولی تو رو دوست دارم .. درسته پرسپولیسی هستی .. ولی یه دی ماهی هستی که کل اشتباهاتت رو پوشش میده .. دمت گرم داداش:D
افتخارات ما به سن تو قد نمیده
برو از بزرگترت بپرس قطعا" ارشادت میکنه ...
بیا نتیجشو همینجا اعلام کن عمویی...آفرین. :)

elono

کاربر فعال
افتخارات ما به سن تو قد نمیده
برو از بزرگترت بپرس قطعا" ارشادت میکنه ...
بیا نتیجشو همینجا اعلام کن عمویی...آفرین. :)

مطمئنی سن من از تیمتون بیشتر نیست ؟!!! :surprised:
اول میپرسیدی سنمو پسرم .. بعد اینو میگفتی :smile:

به هر حال دوست داریم حاج حسین , چون دی ماهی هستی

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
رتبه جهانی فیفا چی ؟؟
رتبه ما 101

یه لینک به من بده که نشون بده این آمار فیفاست ؟
اصلا فیفا آمار باشگاهی میده ؟
خودتونم نمیدونین منبع این آمار کجاست پس بهتره اینقد روش مانور ندین ..

reynolds_nike1

عضو جدید

دهه هفتادی که میگی شما داشتین توی ایران قهرمانی درو میکردین ما داشتیم توی آسیا قهرمانی درو میکردیم (یبار قهرمان و یکبار نایب قهرمانی در آسیا در دهه هفتاد)

شما اگر 4 بار فینال آسیا میرفتین چیکار میکردین ؟!!

فقط موندم این همه قهرمانی و این همه ستاره که داشتین چرا توی آسیا کاری نکردین .. !!

اولا ربط تیم های پرسپولیس و استقلال با تیمایی نظیر بارسلون-رئال-منچستر-بایر و ... یک خیال واهی هستش.تنها ربطش میتونه به پر هوادار بودنش هست که پرسپولیس پر هوادار ترین تیم آسیاست.
در مورد فینال آسیا بگم که اون دو دوره که شما مثلا قهرمان شدید با چه تیمایی بازی کردید که این افتخارات نصیب شما شده.در ضمن تیم شما معمولا استاد از دست دادن قهرمانی تو آسیا بوده و با این همه میزبانی تو مرحله نهایی تو ایران کلی جام از دست دادید.که 2 تا از آخرین میزبانیاتون این رو به خوبی نشون میده .اینکه بعد از 5-6 میزبانی 2 بار بزور قهرمان شدد که خوشحالی کردن نداره.پرسپولیس تو دهه 70 راحت میتونست 2 تا قهرمانی بدست بیاره.ولی از شانس بدمون معمولا ماقبل فینال رقیبمون میزبان بودند یا اینکه بازیها تو شرق آسیا برگزار میشد و حریف هم از شرق آسیا بود و...!!!اگه فدراسیون وقت مثل استقلال هوای پرسپولیس رو داشت تیم ما به راحتی تو اون سال ها میتونست قهرمان بشه ولی خوب ما از فدراسیون معمولا خیری ندیدیم. اعتراضات ما معمولا به این مسائل بر میگرده و اعتراضات شما معمولا بر میگرده به اینکه میگین فدراسیون چرا تو لیگ بازیهامون رو با تاخیر برگزار نمیکنه و همه رو متهم میکنید!!!!
بهتره شما به این جواب بدید که مرحله نیمه نهایی چند بار تو ایران به میزبانی استقلال برگزار شد و چند بار میزبان پرسپولیس بود؟!!!!

جالبه میگی که ما دهه 70 داشتیم قهرمانی درو میکردیم.منظورتون کدوم قهرمانیا بود؟ یکی سال 90 بود و دیگه چی بود؟!! جدیدا نایب قهرمانی تو زمین خودمون هم قهرمانی حساب میشه؟!!
ما دهه 70 2 بار سوم شدیم.1 بار چهارم. که اینا تو شرق آسیا اتفاق افتاد!!نه تو ایران!!تو لیگ حذفی آسیا هم 1 بار قهرمان و یکبار نایب قهرمان.

reynolds_nike1

عضو جدید

رتبه جهانی فیفا چی ؟؟
رتبه ما 101

==========

این رتبه ها که خودتون هم میدونید برای هر فصل هستش.سال 87 هم رتبه ما بین 200-250 بود و رتبه شما بین 400 تا 500
دلیلشم به خاطر این بود که تیم ما سال قبلش قهرمان شده بود!!امسالم استقلال بهترین رتبه رو داشته چون سال قبلش اول شده بود.2 سال پیشم بهترین رتبه مال سپاهان بود چون اول شده بود.سال بعدم هر کی قهرمان میشه بهترین تیم ایران تو این آمار میشه.پس بهتره این آمار رو خیلی جدی نگیرید.البته من به استقلالی حق میدم که بعد از کلی حرص خوردن درباره قهرمانیای پرسپولیس و تعداد نفرات ملی پوشش ، تازه 1 سال هست که آمار شما بهتر شده که دارید اینهمه سر و صدا میکنید:biggrin:.البته در مورد تعداد نفرات ملی پوش خیلی خوشحال نباشید چون خیالی هستش و این بازیکنا ، از استقلال به تیم ملی نرسیدند بلکه از تیم ملی به استقلال رسیدند:biggrin:

paeeizan

اخراجی موقت
اولا ربط تیم های پرسپولیس و استقلال با تیمایی نظیر بارسلون-رئال-منچستر-بایر و ... یک خیال واهی هستش.تنها ربطش میتونه به پر هوادار بودنش هست که پرسپولیس پر هوادار ترین تیم آسیاست.
در مورد فینال آسیا بگم که اون دو دوره که شما مثلا قهرمان شدید با چه تیمایی بازی کردید که این افتخارات نصیب شما شده.در ضمن تیم شما معمولا استاد از دست دادن قهرمانی تو آسیا بوده و با این همه میزبانی تو مرحله نهایی تو ایران کلی جام از دست دادید.که 2 تا از آخرین میزبانیاتون این رو به خوبی نشون میده .اینکه بعد از 5-6 میزبانی 2 بار بزور قهرمان شدد که خوشحالی کردن نداره.پرسپولیس تو دهه 70 راحت میتونست 2 تا قهرمانی بدست بیاره.ولی از شانس بدمون معمولا ماقبل فینال رقیبمون میزبان بودند یا اینکه بازیها تو شرق آسیا برگزار میشد و حریف هم از شرق آسیا بود و...!!!اگه فدراسیون وقت مثل استقلال هوای پرسپولیس رو داشت تیم ما به راحتی تو اون سال ها میتونست قهرمان بشه ولی خوب ما از فدراسیون معمولا خیری ندیدیم. اعتراضات ما معمولا به این مسائل بر میگرده و اعتراضات شما معمولا بر میگرده به اینکه میگین فدراسیون چرا تو لیگ بازیهامون رو با تاخیر برگزار نمیکنه و همه رو متهم میکنید!!!!
بهتره شما به این جواب بدید که مرحله نیمه نهایی چند بار تو ایران به میزبانی استقلال برگزار شد و چند بار میزبان پرسپولیس بود؟!!!!

جالبه میگی که ما دهه 70 داشتیم قهرمانی درو میکردیم.منظورتون کدوم قهرمانیا بود؟ یکی سال 90 بود و دیگه چی بود؟!! جدیدا نایب قهرمانی تو زمین خودمون هم قهرمانی حساب میشه؟!!
ما دهه 70 2 بار سوم شدیم.1 بار چهارم. که اینا تو شرق آسیا اتفاق افتاد!!نه تو ایران!!تو لیگ حذفی آسیا هم 1 بار قهرمان و یکبار نایب قهرمان.
شاید مقایسه تیم تون استقلال با رئال و منچستر واهی باشه ...
ولی تیم ما پرسپولیس هیچ چیزی از اونا کم نداره ...

reynolds_nike1

عضو جدید
شاید مقایسه تیم تون استقلال با رئال و منچستر واهی باشه ...
ولی تیم ما پرسپولیس هیچ چیزی از اونا کم نداره ...

تیم من استقلال نیست که دوست عزیز.من پرسپولیسیم.ولی کلا سعی میکنم منطقی فکر کنم.مقایسه تیم های اروپایی با ایرانی اشتباه محضه.چون قابل مقایسه نیستند.تنها شباهت پرسپولیس با تیمای مطرح تعداد طرفداراش هستش .کلا فکر میکنم این مقایسه های عجیب غریب از سوی استقلالیا مطرح میشه.مثلا وقتی تیمشون با تیم تایلندی بازی داره انگار بارسلون با منچستر بازی داره!!!

بالا