نتایج نـــــهایی کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز جناب دنفی بنده عرض کردم این نامه رو در عرض 10 دقیقه ودر ظهر بر اثر خستگی فقط نوشتم تا مضمون نامه رو شرح بدم که چگونه باید اعتراض کرد وگرنه بعد از کلی نامه اداری دادن دیگه بلدیم این نامه اداری دادن چگونه باشه وباز هم گفتم اولین بار خودم هم گفتم جنبه اداری نداره نامه تصمیم گیری کنند دوستان تا اداریش هم بنویسند. در هر صورت بنده عذر خواهی میکنم از نوشتن اصلا نامه

اعظم01

عضو جدید
!

در مورد اون نامه، مشکل اصلی ما اینه که مدرک نداریم. ما نمیتونیم ادعا کنیم چه اتفاقی افتاده سر نمره دادن به اسکیس ها، چون کار هیچکسی بیرون نیومده از سازمان. هر چقدر ما بگیم ایراد داشته، سلقیه ای بوده، دقت نشده، اینا میتونن ادعا کنن حرف ما پایه و اساسی نداره، چون مدرک دستمون نیست. الان متن کورش حالت رسمی و اداری نداره، همون اول میندازنش کنار:)D) متن امین خوبه، ولی اونم خیلی مِلو هست، برش نداره. من دقیقا نمیدونم رو چه اساسی میشه یه ایراد محکمه پسند به روند اسکیس پیدا کرد که اینا نتونن ردش کنن. تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که رو تعداد بالای شیتها و زمان کم نمره دادن مانور بدیم. بگیم قانونا مگه نباید همه اساتید که از دانشگاههای مختلف جمع شدن همه کارها رو بررسی کنن و بهش نمره بدن؟ خب 4500 تا کار هست، هر کاری 3 تا شیته، بگیم هرشیت 1 دقیقه، میشه برای کار هر داوطلب 3 دقیقه. خب 3 دقیقه هم نه، 1 دقیقه تخفیف میدیم، هر کار 2 دقیقه. کل ثمره چند ماه مارو 2 دقیقه وقت بذاره هر داور(زیاد که نیست؟) میشه برای 4500 تا کار، 9000 دقیقه. یا به عبارتی 150 ساعت! آیا هر داور 150 ساعت وقت گذاشته برای نمره دادن؟ حتی اگه بگیم واسه هر کار 30 ثانیه وقت گذاشتن(یعنی هر شیت 10 ثانیه:D) میشه 37-38 ساعت. 4-5 روز کامل و ضربتی نشستن برای نمره دادن به اسکیسا؟ ما که میدونیم این کارو نکردن. اتازه خستگی و اشتباهات انسانی رو هم در نظر بگیرین. با این منطق به نظرم میشه اثبات کرد که هردنبیلی نمره میدن به اسکیس ها. ولی نمیدونم چجوری میشه برای یک سازمان اینو قابل فهمش کرد تا صدامون جایی برسه.
خب ما که نمی خوایم ادعای خاصی رو مطرح کنیم که نیاز به ادله محکمه پسند داشته باشیم . ما اعتراضمون به شفاف نبودن نحوه داوری اسکیسه که سازمان سنجش وظیفه داره پاسخگو باشه . در مورد زمان داوری هم پیشنهاد خوبیه بهتره به آیتم هایمون اضافه کنیم​

اعظم01

عضو جدید
در مورد زمان بندی چیزی که الان به ذهن من می رسه اینه که مثلا پیشنهاد بدیم به جای اینکه اواخر اردیبهشت یا اوایل خرداد تازه نتیجه اولیه معماری بیاد و تیرماه اسکیس برگزار شه نتایج اولیه معماری رو اواخر اسفند بدن -که فکر می کنم زمان کافی برای تصحیح پاسخنامه ها باشه و امتحان اسکیس رو هم زودتر برگزار کنن
نمی دونم پیشنهاد خوبیه یا نه​

اوس معمار

عضو جدید
سلام
چند تا مسئله
اول اینکه اعضای عزیز باشگاه برای من پیغامهای خصوصی متعددی فرستادن و توش یه سری سوال درباره کنکور امسال ازم پرسیدن. اول میخوام جواب همشونو اینجا بدم چون واقعا سخته دونه دونه جواب دادن بهشون.
بعضیا پرسیدن که چی خوندی برا کنکور که اینقدر رتبت تو آزمون تئوری خوب شد. که البته اکثرا هم درباره درصد نسبتا بالام تو زبان ازم سوال میپرسن. والا همون جور که اشاره کردم رتبه نسبتا خوبمو واقعا مدیون زبانم بودم. ولی به مقدساتم قسم من نه کلاس زبان خاصی برا کنکور رفتم و نه کتاب خاصییو خوندم( به جز 504 تافل که میدونم همه تقریبا خوندنش) واینکه تستای سالای پیش زبانم یه مروری کردم یه هفته قبل از کنکور. زبانو نمیشه یه ساله یاد گرفت.من 8 سال مداوم زبان خوندم. تو اوقات استراحتم مجلات DETAIL, EL qrocuis, Architectural Record, AD,… میخونم. اینجوری زبانو خوب زدم. تو بقیه درسام همون چیزای معمولی که همه جاها میگن رو خوندم.
اما بعضیام میپرسن چه افتضاحی تو اسکیست کشیدی که هیچی قبول نشدی.
من جمعا برای کنکور امسال حدودا 4 ماه وقت گذاشتم که بیشرشم البته وقت گذاشتم رو اسکیس. من اسکیس زدنو دوست دارم. تا قبل از تلاشم برای کنکور تعریف خودمو برای اسکیس داشتم. و سعی میکردم با انتزاعی ترین حالت ممکن مفهوم اصلی یه پروژه رو بیان کنم . ولی 2-3 ماه تمرین کردم تا بتونم کنکوری اسکیس زدنو یاد بگیرم. تو هیچ کلاس اسکیسی شرکت نکردم. چون هم کلاسا هزینش برای من بالا بود هم اینکه تصور میکردم اگر اسکیسو خودم تمرین کنم خطم اصالت پیدا میکنه و کارم بین بقیه کارای متفاوت جلوه میکنه. ولی این کاملا تصور غلطی بود چون مصححین عزیز کنکور دنبال کارای «آشنا» هستند که از سبک صدیقیسم و شرکا برخاسته. گنبدم نکشیدم ولی گویا بازم مصححین عزیز کنکور دنبال «گنبد» بودن. چون قرار دانشگاهامون اسلامی شه.
بعد از کنکور وقتی کارمو برای یکی از دوستام ( که الان داره آرلینگتون آمریکا درس می خونه) تشریح کردم یاد باغ هنرهای زیبای آندو تو کیوتو افتاد. همون قدر که مردود شدنم برام بی اهمیته به همون اندازه هم از برداشتی که دوستم از کارم داشت سرافراز و خوشحالم.
واااااااااااااااااااااااا اااای........من اینا رو می بینم کاملا نا امید میشم

اگه من جای بالایی بودم دیوونه می شدم.
87 معماری!!!!!!!:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised:مردود!!!!!!:eek::eek::eek::eek::eek:

وقتی با این نامه و تقلای دوستای عزیزم برای هرچه بهتر کردنش مواجه شدم دیوانه تر و نا امیدتر شدم.

معماری روزانه تهران محل تحصیل قم!

معماری روزانه تهران محل تحصیل قم!

سلام به همه دوستان
من رتبه نظریم 691 بود روزانه تهران محل تحصیل قم قبول شدم. سوال: اینک محل تحصیل قمه یعنی جز پردیس اونجا محسوب میشه یا دانشگاه تهران؟ اونایی ک پردیس پولی میخونن من شنیدم ک تو مدرک میزنه پردیس ولی این دانشگاه تهرانه محل تحصیل پردیس بازم همونجوریه؟ و اینک این روزانه ست سیستمش با پردیس فرق میکنه دیگه؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان
من رتبه نظریم 691 بود روزانه تهران محل تحصیل قم قبول شدم. سوال: اینک محل تحصیل قمه یعنی جز پردیس اونجا محسوب میشه یا دانشگاه تهران؟ اونایی ک پردیس پولی میخونن من شنیدم ک تو مدرک میزنه پردیس ولی این دانشگاه تهرانه محل تحصیل پردیس بازم همونجوریه؟ و اینک این روزانه ست سیستمش با پردیس فرق میکنه دیگه؟
تو مدرکتون میزنه دانشگاه تهران محل تحصیل پردیس قم وبرای شما پولی نیست اما واسه مدارک بین الملل میزنه دانشگاه تهران محل تحصیل پردیس خودگردان کیش مثلا

آخرین ویرایش:

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها متن پیشنهادی اولیه این بود:
به نام خدا
ریاست محترم سازمان سنجش
با عرض سلام و احترام
به اطلاع می رساند آگاهی نداشتن از چگونگی روند ارزشیابی و معیار های بررسی آزمون عملی اسکیس معماری ، از مشکلات اساسی دانشجویان علاقه مند به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد معماری است. امری که از نتایج آن، می توان به مردود شدن رتبه های برتر آزمون تئوری، در آزمون عملی اشاره کرد. این ابهام و عدم آگاهی، همچنین باعث بیان نقل قول هایی غیر رسمی در خصوص شیوه ارزیابی این آزمون می گردد و این نقل قول های تایید نشده،گاهی باعث ایجاد نگرانی و دلسردی در دانشجویان متقاضی این رشته می شود. خواهش مند است در صورت صلاحدید دستور فرمایید مقامات مربوطه ،توضیحاتی رسمی در خصوص مراحل برگزاری آزمون،از نحوه طراحی سوال،شیوه داوری و معیارهای مورد نظر هیئت داوران ارائه فرمایند. باشد که با روشن شدن مساله، ضمن تقویت اعتماد همیشگی دانشجویان به سازمان سنجش، شاهد نتایج بهتر و افزایش کیفیت رقابت آزمون عملی اسکیس معماری در سطح کشور باشیم.
با تقدیم احترامات
جمعی از دانشجویان معماری کشور

بعد از یکم بررسی و صحبت با دوستان به این تغییر کرد:

ریاست محترم سازمان سنجش آموزش کشور
با عرض سلام و احترام
عملکرد دقیق، شفاف و بی نقص سازمان سنجش آموزش کشور در برگزاری آزمون ها و اعلام نتایج، همواره مورد تایید و تمجید بیشتر شرکت کنندگان در آزمون های مقاطع مختلف تحصیلات تکمیلی بوده است.با این حال نتایج آزمون مرحله دوم برخی کدرشته های امتحانی ارشد بخصوص مجموعه معماری در سال های اخیر، موجب ایجاد نگرانی در دانشجویان متقاضی این رشته،پیرامون چگونگی فرآیند داوری بخش عملی آزمون شده است. امری که از نتایج آن، می توان به مردود شدن بسیاری رتبه های برتر آزمون تئوری، در آزمون عملی اشاره کرد.ابهام و عدم آگاهی دانشجویان از معیارهای داوری باعث بیان نقل قول هایی غیر رسمی در خصوص شیوه ارزیابی این آزمون گردیده که این نقل قول های تایید نشده، گاهی سبب ایجاد نگرانی و دلسردی در برخی دانشجویان متقاضی این رشته می شود. خواهش مند است در صورت صلاحدید دستور فرمایید مسئولان مربوطه ،از طریق رسانه ها به ارائه توضیحاتی رسمی در خصوص مراحل برگزاری و ارزیابی این آزمون همچون «نحوه طراحی سوال، شیوه داوری و معیارهای مورد نظر هیئت داوران» بپردازند. امید است همه ساله با اطلاع رسانی صحیح و کامل در مورد این مساله، در دفترچه های راهنمای آزمون، ضمن تقویت اعتماد همیشگی دانشجویان به سازمان سنجش آموزش کشور، شاهد نتایج بهتر و افزایش کیفیت رقابت آزمون عملی اسکیس معماری در سطح کشور باشیم.
با تقدیم احترامات
جمعی از دانشجویان معماری کشور

خواهشا دوستانی که نظری در مورد متن نوشته شده دارن، نظرات تکمیلی و تصحیحی خودشونو اعلام کنن.

سعی شده متن نامه بر اساس نظرات دوستان در تاپیک
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...شنهادی-جهت-نامه-به-سنجش?p=6748008#post6748008

تنظیم شده باشه.
لطفا با توجه به بحث های دو روز اخیر در این تاپیک،نظراتتون رو اعلام کنین تا به امید خدا هرچه زودتر گام بعدی رو برداریم :)

از آقا امین بابت زحمتی که کشیدن و این نامه رو نوشتن تشکر میکنم
به نظر من این نامه قاطعیتی که لازمه برا اعتراض و نداره متنش خوبه اما یکم حالت زیاد خواهش کردن داره مثلا ما همه میدونیم از سازمان سنجش راضی نیستیم اصلا نمیگم با پتک بزنیم سرشون اما یجوری محکم بگیم که آغا ما راضی نیستیم ما یعنی نصف بیشتر بچه های معماری مشکل اینجاست که اونا میان میگن ما طی بررسی های لازم و کافی نتایج و اعلام کردیم و اساتید مجرب همه ی کارارو بررسی کردن و ارزیابی کردن اما خدایی اینجوری نیست اصلا من میگم چیزی بنویسیم که از اینجور برخورد کردن سازمان سنجش پیشگیری کنیم
البته نظر دوستان مهم و قابل احترامه

آخرین ویرایش:

اعظم01

عضو جدید
از آقا همین بابت زحمتی که کشیدن و این نامه رو نوشتن تشکر میکنم
به نظر من این نامه قاطعیتی که لازمه برا اعتراض و نداره متنش خوبه اما یکم حالت زیاد خواهش کردن داره مثلا ما همه میدونیم از سازمان سنجش راضی نیستیم اصلا نمیگم با پتک بزنیم سرشون اما یجوری محکم بگیم که آغا ما راضی نیستیم ما یعنی نصف بیشتر بچه های معماری مشکل اینجاست که اونا میان میگن ما طی بررسی های لازم و کافی نتایج و اعلام کردیم و اساتید مجرب همه ی کارارو بررسی کردن و ارزیابی کردن اما خدایی اینجوری نیست اصلا من میگم چیزی بنویسیم که از اینجور برخورد کردن سازمان سنجش پیشگیری کنیم
البته نظر دوستان مهم و قابل احترامه
دوست عزیز کافیه نامه ای که می فرستیم یه نامه اداری معمولی باشه به نظر من لازم نیست حتما یه نامه کوبنده بنویسم (لایحه که نمی خوایم تقدیم دادگاه کنیم ) مهم اینه که تمام مواردی که بهش اعتراض داریم رو واضح بنویسم و خواسته مون رو بگیم . نباید نامه مبهمی بنویسم که سنجش هم یه جواب کلی بهمون بده باید از سنجش بخوایم به بند بند موارد جواب واضح و صریحی بده. اون چیزی که اهمیت داره تعداد امضاهاییه که پای نامه می خوره ، میزان پیگیر بودنمون و تا اونجا که ممکنه رسانه ای کردن مشکل و کمک گرفتن از نماینده های مجلس و .. . اگه ممکنه آخرین ویرایش نامه رو هم بخونید و کمک کنید که بتونیم تکمیلش کنیم

منم از زحمت های امین کوروش و ماهان تشکر می کنم​

R00z

عضو جدید
حرف دل منم زدی به خدا که بعد از 2 سال با سختی زندگی متاهلی و کار.. نامشخص بودن منابع تو اکثر درسها.. کلی پول خرج کردن و از کارم زدن آخرش نتیجه دولتیم شده مردود..

حرفای تلخی می خواهم بزنم ....
مگه امتحان تئوریشون خیلی رو اصول و منطقیه ؟
هممون خوب می دونیم اگه با جریان اب همراه نشیم و کتاب های گلابچی رو نخونیم کمترین درصد رو هم در ایستایی نمی اریم !!! حتی اگه کل مباحث ساختمانی رو حفظ باشی بازم این کتاب های گلابچیه که مبنا به حساب میاد !
حالا واقعا این کتاب ها ارزش علمی داره ؟کسی که اینا رو صرفا حفظ کرده معماره ؟
ولی ما چکار می کنیم ؟
برای کنکور می ریم سراغ این کتاب ها !
می ریم دنبال جزوه اساتیدی که این کتابها رو خلاصه کردن ...
اسکیس مگه چقدر با این موضوع فرق داره ؟
من فهمیدم برای اسکیس باید برم کلاس مهندس شقاقی ! شقاقی شده گلابچی شماره 2 !!!
باید با این جور ادما همراه باشم تا بهم بگن مقیاس مهم نیست ! مهم خوشگلی کارته ... برا این که کلی تو کارگاهشون موضوع مشابه کار می کنن !!! برا این که جلسه اخر بیان بگن من خواب دیدم !!! تپه !!! المان های عمودی !!!

ببخشید ولی من اصلا راضی نیستم از این وضعیت ... از خودمون که با پر و بال دادن به چنین ادمایی باعث شدیم کنکورمون این بشه مسیرش !!!

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز

وقتی با این نامه و تقلای دوستای عزیزم برای هرچه بهتر کردنش مواجه شدم دیوانه تر و نا امیدتر شدم.

آره خیلی داره طول می کشه.:(من تو تبریز زندگی می کنم اگه تهران بودم با دوستام سریعا به سنجش اعتراض می کردیم.

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز کافیه نامه ای که می فرستیم یه نامه اداری معمولی باشه به نظر من لازم نیست حتما یه نامه کوبنده بنویسم (لایحه که نمی خوایم تقدیم دادگاه کنیم ) مهم اینه که تمام مواردی که بهش اعتراض داریم رو واضح بنویسم و خواسته مون رو بگیم . نباید نامه مبهمی بنویسم که سنجش هم یه جواب کلی بهمون بده باید از سنجش بخوایم به بند بند موارد جواب واضح و صریحی بده. اون چیزی که اهمیت داره تعداد امضاهاییه که پای نامه می خوره ، میزان پیگیر بودنمون و تا اونجا که ممکنه رسانه ای کردن مشکل و کمک گرفتن از نماینده های مجلس و .. . اگه ممکنه آخرین ویرایش نامه رو هم بخونید و کمک کنید که بتونیم تکمیلش کنیم

منم از زحمت های امین کوروش و ماهان تشکر می کنم​

من عرض کردم که نظر دوستان شرطه نگفتم که فقط حرف بنده درسته:smile:

sheelan

عضو جدید
بچه ها شهریه این پردیسا چنده؟مثه بدون ازمونا 20 تومن میشه یا چون با کنکور قبول شدیم کمتر میگیرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان
با 700 قم قبول شدی ومن با 140 آرزوم قبولی تو قم بود به علم و صنعت هم ترجیح دادمش :wallbash:

آخرین ویرایش:

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
با 700 قم قبول شدی ومن با 140 آرزوم قبولی تو قم بود علم و صنعت رو هم ترجیح دادم بهش:wallbash:
من قبلا این پستو گذاشتم نمی دونم تو هیاهوی نتیجه ها گم شد یا اینکه همه فک کردن الکیه، ولی من واقعا این شخصو دیدم و هنوزم فک می کنم دوستانی که با رتبه های عالی قبول نشدن حتما باید با جدیت و حتی اگه شده حضوری پی گیری کنن اعتراض شونو، مگر اینکه اسکیسو خراب کرده باشن که اونم از داوطلبای باسوادی مث شما و هژیر و ابرام و احتمالا اوس معمار و شیلان -چون ایشونو نمی شناسم این طور گفتما- بعیده ... به نظر من که به امتحان کردنش می ارزه و اگه خودم تو این موقعیت بودم حتما می رفتم دنبالش
ما که کنکور کارشناسی داشتیم تو یه فرومی مث اینجا با هم می خوندیم برا کنکور، یه نفر از تجربیا با اینکه رتبه ش بد نبود مردود شده بود اعتراضم زده بود ولی خودش فکر نمی کرد اعتراضش فایده داشته باشه، به اصرار دوستاش شانسی رفت پی گیری کرد پزشکی زنجان قبول شد، الانم سه ساله داره می خونه... حالا نمی دونم ارشدم دقیقا مث کارشناسی باشه یا نه ولی از اون موقع فهمیدم اعتراضم کاملا کشکی نیست و بعضی وقتا جواب می ده واقعا، به نظرم بچه هایی که با رتبه های خیلی خوب مردود شدن و نسبت به نتیجه شون مشکوکن حداقل امتحان کنن، مخصوصا اونایی که می گن همه ی شهرا رو زده بودیم، چیزی که از دست نمی دین شاید جواب داد...

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قبلا این پستو گذاشتم نمی دونم تو هیاهوی نتیجه ها گم شد یا اینکه همه فک کردن الکیه، ولی من واقعا این شخصو دیدم و هنوزم فک می کنم دوستانی که با رتبه های عالی قبول نشدن حتما باید با جدیت و حتی اگه شده حضوری پی گیری کنن اعتراض شونو، مگر اینکه اسکیسو خراب کرده باشن که اونم از داوطلبای باسوادی مث شما و هژیر و ابرام و احتمالا اوس معمار و شیلان -چون ایشونو نمی شناسم این طور گفتما- بعیده ... به نظر من که به امتحان کردنش می ارزه و اگه خودم تو این موقعیت بودم حتما می رفتم دنبالش

بله من خودم هم به واسط دوستم شنیدم که برگه طرفو اصلا داورا ندیده بودن بش صفر داده بودن درصدشو رفته بود سازمان سنجش اعتراض کرده بودو برگشو دوباره تصحیح کرده بودنو علم و صنعت قبول شده بود تازه ترم دوم اومده بود دانشگاه مشکل الان اینه که سنجش درصد اسکیسا رو اعلام نکرده و منو خیلیای دیگه نمیدونیم چه درصدی بهمون دادن باید صبر کنیم تا کارنامه نهایی بیاد
حالا دوستانی که دارن نامه برای اعتراض تهیه میکننو این نکته هم که چرا تو اعلام نتایج نهایی درصد اسکیسا رو اعلام نمیکنن و یک ماه دوباره ملتو الاف میکنن هم واردش کنن

آخرین ویرایش:

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
بله من خودم هم به واسط دوستم شنیدم که برگه طرفو اصلا داورا ندیده بودن بش صفر داده بودن درصدشو رفته بود سازمان سنجش اعتراض کرده بودو برگشو دوباره تصحیح کرده بودنو علم و صنعت قبول شده بود تازه ترم دوم اومده بود دانشگاه مشکل الان اینه که سنجش درصد اسکیسا رو اعلام نکرده و منو خیلیای دیگه نمیدونیم چه درصدی بهمون دادن باید صبر کنیم تا کارنامه نهایی بیاد
حالا دوستانی که دارن نامه برای اعتراض تهیه میکننو این نکته هم که چرا تو اعلام نتایج نهایی درصد اسکیسا رو اعلام نمیکنن و یک ماه دوباره ملتو الاف میکنن هم بنویسن یه چیزی
بحث من فقط سر نمره ی اسکیس نبود، کنکور پزشکی که اسکیس نداره، انگار خود سازمان سنجش -با اینکه می گن گزینشش کاملا کامپیوتری و دقیقه- اشتباه کرده بود که من خودم همیشه فک می کردم امکان نداشته باشه همچین چیزی ولی پیش اومده بود، دلیلشو نمی دونم واقعا! ایشون به درصداش اعتراض نکرده بود که بگم پاسخ برگش مشکل داشته، با همون رتبه -که رتبه ی خوبی هم بود- اولش قبول نشده بود بعد اعتراض کرد قبول شد، قبلا هم 2 سال پشت کنکور مونده بود و بار سومش بود که داشت کنکور می داد... در هر صورت امیدوارم بچه ها بتونن حق شونو بگیرن

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
بحث من فقط سر نمره ی اسکیس نبود، کنکور پزشکی که اسکیس نداره، انگار خود سازمان سنجش -با اینکه می گن گزینشش کاملا کامپیوتری و دقیقه- اشتباه کرده بود که من خودم همیشه فک می کردم امکان نداشته باشه همچین چیزی ولی پیش اومده بود، دلیلشو نمی دونم واقعا! ایشون به درصداش اعتراض نکرده بود که بگم پاسخ برگش مشکل داشته، با همون رتبه -که رتبه ی خوبی هم بود- اولش قبول نشده بود بعد اعتراض کرد قبول شد، قبلا هم 2 سال پشت کنکور مونده بود و بار سومش بود که داشت کنکور می داد... در هر صورت امیدوارم بچه ها بتونن حق شونو بگیرن
تنها اگه صفر داده باشن بهمون حق اعتراض داریم وگر نه دوباره همون اساتید و دعوت نمیکنن برای کسایی که مثلا ده بیست درصد گرفتن کاراشونو دوبار نمره بدن

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنها اگه صفر داده باشن بهمون حق اعتراض داریم وگر نه دوباره همون اساتید و دعوت نمیکنن برای کسایی که مثلا ده بیست درصد گرفتن کاراشونو دوبار نمره بدن
دوستان یه درخواست کسی رو میشناسید مطمئن باشه مقاله معماری ترجمه کنه؟ واینکه مقاله رو کجا ثبت کنم بهتره؟ داخل یا خارج؟ هرکدوم رو میگیند بگیند کجا مرسی

maryami90

عضو جدید
سلاااام
من اول شروع کردم از پیج اول ببینم همه چی کار کردن تا بیام برا خودمو بگم
تازه الان رسیدم خونه!
منم قسمتم دانشگاه تهران شد
البته من باید رازی رو فاش کنم که من انتخاب اولم قبول شدم و اون هم انرژی بود یعنی انرژی دانشگاه تهران قبول شدم
......
اما با اینکه خیلی خوشحال بودم اما با ناراحتی شما ناراحتم مخصوصا برا نیمای عزیز ....آقا نیما واقعا متاسفم که نشد.... شما لیاقتشو داشتی
و برای ماژیک دوست عزیزم خیلی خوشحالم .... عزیزم موفق باشی انشالله میبینمت!
رتبه ي انر‍‍ژي تون چندبود؟

دوباره سلام
من پارسال 400 بودم با اسکیس 33 غیرانتفاعی اصفهان قبول شدم. امسال چون دانشگاه میرفتم نخوندم و رتبه م شد 700 (691) اما با اسکیس 60 اینجا ک گفتم قبول شدم. منم برای دوستانی ک با رتبه های عالی قبول نشدن متاسفم. نمی دونم چه قدر بررسی های اسکیس درست و اصولیه اما مسئله ای ک هست ضریب اسکیسه یعنی ما که کنکور نظری میدیم هنوز یکی از درسارو جواب ندادیم ک بالاترین ضریب رو داره و خیلی رتبه هارو بعد از جمع بندی جابجا میکنه. من الآن رتبه کلم 192 شده و پارسال جمع رتبه م 340 بود اینارو از این جهت گفتم ک شاید ب بچه ها کمکی کنه
ی سوال دارم: پردیس قم استادا از دان تهرانن؟ این ک آقای نیما میگن ب علم و صنعت ترجیحش دادن یعنی دانشگاه های دیگه از این بهتر بود؟ من این دانشگاه رو انتخاب چهارمم زدم(بعد از منظرو داخلی و معماری خود دان تهران اینو زدم) البیته فکر نمی کنم انتخابای دیگه مو قبول میشدم.) غیر از تدانشگاه های هران و قزوین جای دیگه نزده بودم

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا دوستانی که دارن نامه برای اعتراض تهیه میکننو این نکته هم که چرا تو اعلام نتایج نهایی درصد اسکیسا رو اعلام نمیکنن و یک ماه دوباره ملتو الاف میکنن هم واردش کنن

ببخشید می پرسم ، واسه اعتراض به نتیجه ، باید به سنجش مراجعه حضوری کرد یا همون بخش پیگیری اینترنتی کافیه؟

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوباره سلام
من پارسال 400 بودم با اسکیس 33 غیرانتفاعی اصفهان قبول شدم. امسال چون دانشگاه میرفتم نخوندم و رتبه م شد 700 (691) اما با اسکیس 60 اینجا ک گفتم قبول شدم. منم برای دوستانی ک با رتبه های عالی قبول نشدن متاسفم. نمی دونم چه قدر بررسی های اسکیس درست و اصولیه اما مسئله ای ک هست ضریب اسکیسه یعنی ما که کنکور نظری میدیم هنوز یکی از درسارو جواب ندادیم ک بالاترین ضریب رو داره و خیلی رتبه هارو بعد از جمع بندی جابجا میکنه. من الآن رتبه کلم 192 شده و پارسال جمع رتبه م 340 بود اینارو از این جهت گفتم ک شاید ب بچه ها کمکی کنه
ی سوال دارم: پردیس قم استادا از دان تهرانن؟ این ک آقای نیما میگن ب علم و صنعت ترجیحش دادن یعنی دانشگاه های دیگه از این بهتر بود؟ من این دانشگاه رو انتخاب چهارمم زدم(بعد از منظرو داخلی و معماری خود دان تهران اینو زدم) البیته فکر نمی کنم انتخابای دیگه مو قبول میشدم.) غیر از تدانشگاه های هران و قزوین جای دیگه نزده بودم
چون سال دومته میبخشمت ):D
شما احتمالا اون روزای انتخاب رشته اینجا سر نزده بودی من چون قم بودم رفتم همین پرذیس قم و با یه گزارش تصویری اومدم بچه های اینجا رو مطلع کردم که دانشگاه خیلی خوبیه استاداشو از تهران میاره رفتم با مسئول اموزشش صحبت کردم کلا نمیدونست معماری زیر شاخه مهندسیه یا هنر ! ولی گفت هیئت علمی الان نداره ولی چون سال اوله اساتید تهرانو میارن و مدرکشم بخوای بگیری باید بری خود دانشگاه تهران رئیس دانشگاه امضا کنه من خودم چون کارشناسی علموص بودم دیگه حالم از محیطش به هم میخورد و دوست داشتم ب خونم نزدیک تر باشه دانشگام (خیر سرم) واسه همین بعد از تهزان و بهشتی همین پردیسو زدم بعدش علم و صنعت و اصفهان و قزوین و آخرین انتخابم کاشان بود شهرای دور رو نزدم این شهر های نزدیکم فقط روزانه و شبانه دقیقا 30 تا انتخاب کردم

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید می پرسم ، واسه اعتراض به نتیجه ، باید به سنجش مراجعه حضوری کرد یا همون بخش پیگیری اینترنتی کافیه؟
شما نقدا از طریق سیستم پاسخگویی سنجش اعتراضتو انجام بده بعد از اینکه کارنامه نهایی اومد ببین چند درصد بهت دادن اگه صفر بود پا میشیم میریم حضوری خاک سنجشو به توبره میکشیم

ممنون
استاد فلانی آدم به شدت راستگویی هستن و تا به حال به جز چند دروغ مصلحتی تو جلسه خوستگاری شون دروغ دیگه ای نگفتن ... تازه به نظر ایشون مارک مداد هم تو درصد اسکیس تاثیر داره.... مدادهای ساخت آلمان نمره داوطلب رو بالا میبرن:whistle:

سلام بعید میدونم این چیزی ک میگین درست باشه من از هر ماژیک و مداد رنگی با مارک های مختلف ک داشتم استفاده کردم

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
با 700 قم قبول شدی ومن با 140 آرزوم قبولی تو قم بود به علم و صنعت هم ترجیح دادمش :wallbash:

منم اينقد دعا كردم كه علم و صنعت قبول نشم
اينقد ازش بدم مياد
چه گرايشاي مسخره اي هم داره
شكر خدا كه اونجا قبول نشدم

چون سال دومته میبخشمت ):D
شما احتمالا اون روزای انتخاب رشته اینجا سر نزده بودی من چون قم بودم رفتم همین پرذیس قم و با یه گزارش تصویری اومدم بچه های اینجا رو مطلع کردم که دانشگاه خیلی خوبیه استاداشو از تهران میاره رفتم با مسئول اموزشش صحبت کردم کلا نمیدونست معماری زیر شاخه مهندسیه یا هنر ! ولی گفت هیئت علمی الان نداره ولی چون سال اوله اساتید تهرانو میارن و مدرکشم بخوای بگیری باید بری خود دانشگاه تهران رئیس دانشگاه امضا کنه من خودم چون کارشناسی علموص بودم دیگه حالم از محیطش به هم میخورد و دوست داشتم ب خونم نزدیک تر باشه دانشگام (خیر سرم) واسه همین بعد از تهزان و بهشتی همین پردیسو زدم بعدش علم و صنعت و اصفهان و قزوین و آخرین انتخابم کاشان بود شهرای دور رو نزدم این شهر های نزدیکم فقط روزانه و شبانه دقیقا 30 تا انتخاب کردم

ممنون ک بزرگواری کردید و منوبخشیدید!!!!!
نه من برای انتخاب رشته اصلا تحقیق نکردم چون رتبه م 700 بود و می دونستم برا اسکیس تمرین کردن وقت ندارم همینجوری زدم رفت! اولم ک نتیجه مو دیدم کلی با خودم ذوق کردم ک اسکیس چ شاهکاری کشیدم ک تهران فبول شدم بعد فهمیدم اون یکی روزانه رو قبول شدم! ذوقم کور شد... الآن نمی دونم اینجا ک قبول شدم خوبه یا نه! باید ذوق کنم؟!!! من الآن دانشجوی دانشگاه تهران محسوب میشم یانه! خیلی گیج شدم....
درضمن امیدوارم شما اگر برای سال بعد میخواید تلاش کنید موفق بشید و همین طور در همه مراحل زندگیتون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا