گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
به به رسیدن بخیر! تو آقایون گفتم وگرنه خانم ها که کاربر فعال(به قول هانی!) زیاد داره!

از انجمن خانمها: ممنون که ثابت کردین خانمها همیشه رتبه ی یک رو دارن:D:D بقول بچه ها گفتنی : چاکریم
غصه نخوریم شما هم کم کم میرسین، کمکتون میکنیم،جایی اشکال داشتی ازمون بپرس:D

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش باشی
راستی قضیه این دست چپ وراست چیه؟
من همه اون کارا رو با دست راست انجام دادم

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
خوش باشی
راستی قضیه این دست چپ وراست چیه؟
من همه اون کارا رو با دست راست انجام دادم

واقعا .. من تقریبا تمامشون رو با دست چپ انجام میدم !! مثلا الان به یه جا اشاره کنید ... با کدوم دست این کار رو می کنید ؟!

حالا شما دست راستید یا دست چپ !؟!

P O U R I A

مدیر تالار
خب اینطور نیست که با دست چپم اصلا کاری انجام ندم خدایی نکرده فلج که نیستم اما مغزم بیشتر به دست راست فرمان میده

یعنی واقعا مثلا صورتتون بخاره با دست راست می خارونید ؟!! خیلی جالبه :eek:

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا !! خیلی جالبه .. مادرتون معلم هستند خطاط هستند یا کار دیگه ای می کنند ؟

چجوری شده که اینجوری شدن !؟!:surprised:

بیشترش ژنتیکیه، اما زمانی که مدرسه میرفت اولش با دست چپ می نوشت پدربزرگم از اون آدمای سیاستی باحال بهش میگفت بادست راست بنویس اونم تمرین کرد تونست با هر دودست بنویسه بعدشم براش عادت شد خیلی کارها رو با هر دو دست انجام میده
البته خواهرم هم بدون تمرین میتونه با هر دو دست بنویسه اما با دست چپ به خوبی دست راست نیست

P O U R I A

مدیر تالار
بیشترش ژنتیکیه، اما زمانی که مدرسه میرفت اولش با دست چپ می نوشت پدربزرگم از اون آدمای سیاستی باحال بهش میگفت بادست راست بنویس اونم تمرین کرد تونست با هر دودست بنویسه بعدشم براش عادت شد خیلی کارها رو با هر دو دست انجام میده
البته خواهرم هم بدون تمرین میتونه با هر دو دست بنویسه اما با دست چپ به خوبی دست راست نیست
مثل اینه که کل خوانوادتون از هر دو دست می تونن استفاه کنن .. فقط تو این وسط بهت ظلم شده !!

ما هم تو خونوادمون فقط داداشم چپ دسته و بقیه کلا راست دست !! داداشم هم از دستمون در رفت ... وگرنه راست دستش می کردیم !

P O U R I A

مدیر تالار
این کارو همین الان با دست چپ انجام دادم
ولی جالبه اصلا نمیتونم دو دستی تایپ کنم

خب خدا رو شکر ... بالاخره یه کار با دست چپ انجام میدید !! داشتم نا امید می شدم !!

اما اینم خیلی عجیبه ... یعنی الان فقط دارید با دست راست پایپ می کنید !! اینجوری که نمی شه !!

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب خدا رو شکر ... بالاخره یه کار با دست چپ انجام میدید !! داشتم نا امید می شدم !!

اما اینم خیلی عجیبه ... یعنی الان فقط دارید با دست راست پایپ می کنید !! اینجوری که نمی شه !!

آره با انگشت شست چپ فقط اسپیس میزنم با سبابه شیفت چپ میگیرم
بلدم دو دستی تایپ کنم اما با دست راست راحتترم

P O U R I A

مدیر تالار
آره با انگشت شست چپ فقط اسپیس میزنم با سبابه شیفت چپ میگیرم
بلدم دو دستی تایپ کنم اما با دست راست راحتترم

پس وضع خیلی خرابه ... باید سعی کنی بیشتر از دست چپ استفاده کنید !!

حالا فوتبال که تا حالا بازی کردید ؟! اونجا پا چپید یا پا راست ؟!

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیدی گفتم تافته جدا بافته ام
اینکه چیزی نیست خالم کلا چپه حتی طرز نشستنش

بالا