کلوپ آبیدلان.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
خوب دیگه حذف شدیم ، فکر کنم این تیم با این نفرات و این کادر فنی در همین حد بود شاید میشد این بازیو ببریم 2-1 ، 3-2 یا حتی 3-1 .. اما به هر حال در همین حد بودیم
برای بهتر شدن نیاز به تغییر داریم ، حالا تغییر تفکر یا تغییر نفرات
اما فکر کنم با همین بازی تا حد زیادی نشون دادیم شانسی تا اینجا نیومدیم و در حد رسیدن به نیمه نهایی بودیم

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میبینم کهههههههههه باختیم! :razz:
ولی بازم پرچم بالاس.

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به همگی
خوب دیگه حذف شدیم ، فکر کنم این تیم با این نفرات و این کادر فنی در همین حد بود شاید میشد این بازیو ببریم 2-1 ، 3-2 یا حتی 3-1 .. اما به هر حال در همین حد بودیم
برای بهتر شدن نیاز به تغییر داریم ، حالا تغییر تفکر یا تغییر نفرات
اما فکر کنم با همین بازی تا حد زیادی نشون دادیم شانسی تا اینجا نیومدیم و در حد رسیدن به نیمه نهایی بودیم

سلام

اره نتیجه همین بازی میتونس خیلی متفاوت بشه... هم اونا خیلی موقعیت داشتن هم ما.... بنظرم اگه حتی ی گل اونجا میزدیم یا اینکه ی گل کمتر خورده بودیم .. شانسمون خیلی بیشتر میشد....
بنظر من نیاز به ی هافبک طراح داریم و ی مربی جدید که با افکار و روحیه جدید تیمو رهبری کنه... ی مربی شجاع که شجاعتشو به تیم تزریق کنه... البته الان برا تغییر مربی وقت خوبی نیس... با خرید ی هافبک خیلی از مشکلات لیگمون حل میشه... ولی برا فصل بعد تو اسیا ی مربی جدید میخوایم....

شانسی نیومدیم... میتونستیم حتی بالا هم بریم........ فقط اگه اون بازی رو هم مثل این بازی ، بازی میکردن!

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
باختین ولی مردونه بازی کردیم

از این طراوت توی فوتبالمون خوشم اومد

بنظرم دوتا تیم در یک حد بودند و شانس کفه ترازوی کره ایی ها بیشتر سنگینی کرد

خیلی موقعیت داشتیم ولی خب دیگه فوتباله و یک روز میره توی گل و یک روز نمیره

تشکر از بازیکنان که واقعا 90 دقیقه هر چی در توان داشتن رو کردن و کم نذاشتن (این از بردن بیشتر ارزش داشت)

سال بعد هم باز هست
انشاالله دوره های بعد

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
استقلال از صعود به فینال آسیا بازماند...

این دیدار در پایان 90 دقیقه با تساوی 2 بر 2 به اتمام رسید اما با توجه به برتری 2 بر صفر تیم کره‌ای در سئول، این تیم اف.سی.سئول بود که توانست در مجموع 2 دیدار رفت و برگشت با برتری 4 بر 2 به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کند ترکیب استقلال: سید مهدی رحمتی، امیرحسین صادقی، حنیف عمران‌زاده، پژمان منتظری، هاشم بیگ‌زاده، احمد جمشیدیان، خسرو حیدری (از دقیقه 46 محمد قاضی)، ساموئل، پژمان نوری(از دقیقه 72 آرش برهانی)، فرهاد مجیدی و سیاوش اکبرپور
به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، تیمهای فوتبال استقلال و اف.سی.سئول کره‌جنوبی از ساعت 19 عصر امروز در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند.
این دیدار در پایان 90 دقیقه با تساوی 2 بر 2 به اتمام رسید اما با توجه به برتری 2 بر صفر تیم کره‌ای در سئول، این تیم اف.سی.سئول بود که توانست در مجموع 2 دیدار رفت و برگشت با برتری 4 بر 2 به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.
برای استقلال در این دیدار، جی‌لوید ساموئل(50) و محمد قاضی(75) گلزنی کردند.
ترکیب استقلال:
سید مهدی رحمتی، امیرحسین صادقی، حنیف عمران‌زاده، پژمان منتظری، هاشم بیگ‌زاده، احمد جمشیدیان، خسرو حیدری (از دقیقه 46 محمد قاضی)، ساموئل، پژمان نوری(از دقیقه 72 آرش برهانی)، فرهاد مجیدی و سیاوش اکبرپور

dzzv_13

مدیر تالار
راستی دو بازیکن فیکسمون (نکونام و آندو ) نبودن .. خسرو هم فکر کنم مسدود بود که نیمه دو کنار گذاشته شد

انصافا این 90 دقیقه و 45 دقیقه دوم بازی برگشت با بوریرام فوق العاده بودیم و واقعا یه فوتبال باانرژی بازی کردیم

قطعا چهره استقلال در ادامه لیگ چیز دیگری خواهد بود
به امید قهرمان دو جام دیگه :)

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی با این تیما بازی میکنیم تازه سطح افرادی مثل اکبر پور و صادقی و امیر قلعه نوعی مشخص میشه آدم شک میکنه چطور امیر قلعه نوعی بهترین مربی لیگه واقعا افسوس...

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
میبینم کهههههههههه باختیم! :razz:
ولی بازم پرچم بالاس.
اورین به روحیه خاله عقرب خودمون!:D
باختین ولی مردونه بازی کردیم

از این طراوت توی فوتبالمون خوشم اومد

بنظرم دوتا تیم در یک حد بودند و شانس کفه ترازوی کره ایی ها بیشتر سنگینی کرد

خیلی موقعیت داشتیم ولی خب دیگه فوتباله و یک روز میره توی گل و یک روز نمیره

تشکر از بازیکنان که واقعا 90 دقیقه هر چی در توان داشتن رو کردن و کم نذاشتن (این از بردن بیشتر ارزش داشت)

سال بعد هم باز هست
انشاالله دوره های بعد
دقیقا تنها چیزی که من یکیو به شخصه اروم کرد ، همین بود که واقعا جنگنده بازی کردن... دلم براشون سوخت... دیگه نفس نداشتن.......

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
قلعه نویی: حذف شدیم اما لیاقت مان فینال آسیا بود

امیر قلعه نویی پس از تساوی دو بر دو در دیدار رفت و نرسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا در نشست خبری اظهار داشت: در ابتدا از طرفداران استقلال تشکر می‌کنم که ما را شرمنده کردند چه در حین بازی و چه در زمانی که از حریف عقب بودیم. یک خسته نباشید هم به بازیکنانم می‌گویم
به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال و به نقل از فارس، امیر قلعه نویی پس از تساوی دو بر دو در دیدار رفت و نرسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا در نشست خبری اظهار داشت: در ابتدا از طرفداران استقلال تشکر می‌کنم که ما را شرمنده کردند چه در حین بازی و چه در زمانی که از حریف عقب بودیم. یک خسته نباشید هم به بازیکنانم می‌گویم یکی از بهترین بازی‌هایمان را انجام دادیم اما عدالت فوتبال رعایت نشد. در فوتبال به ندرت امثال گل اول حریف اتفاق می‌افتد. از هیئت مدیره و مدیرعامل هم تشکر می‌کنم آنها و بازیکنانم خیلی سختی کشیدند و لیاقتمان این بود که فینالیست شویم. ای کاش برای این بازی داور صعودی نمی‌گذاشتند چون پنالتی صددرصد روی نوری را نگرفتند. اگر این داور به جام جهانی برود حق بازیکنان ما ضایع می‌شود و در این بازی خیلی ضعیف سوت زد.
وی ادامه داد: شاید امشب یکی از شب‌های بد زندگی‌ام بود اگرچه ما حذف شدیم اما لیاقت‌مان حضور در فینال بود.
قلعه‌نویی در مورد اینکه بد زمانی گل خورد، گفت:قبول دارم بد زمانی گل خوردیم اما باید به این تیم افتخار کرد و بعد از گل جمع و جور شد و در لیگ هم تغییراتی خواهیم داشت تا مثل فصل گذشته سازمان دفاعی ما خوب کار کند.
سرمربی استقلال در مورد اینکه همه او را بعد از مسابقه تشویق کردند، گفت: من که از آنها تشکر کردم و یاد سال اولی افتادم که به استقلال آمدم ودوم شدیم و خیلی دوست داشتم آنها امشب خوشحال به خانه بروند.
قلعه‌نویی در مورد علت استفاده نکردن از محمد قاضی از ابتدا، گفت: قاضی و حیدری هر دو مصدوم بودند و حضور خسرو حیدری در ترکیب استقلال امروز ظهر مشخص شد و باید از او تشکر کنم که قبول کرد بخاطر مردم بازی کند.
آقلعه نویی در مورد تاثیر شکست دو بر صفر استقلال در بازی رفت: گفت: آن یک نیمه از بازی بود و شاید اگر آن گل آن مدلی را نمی‌خوردیم سه چهار گل می‌زدیم و بازیکنانم فداکارانه بازی کردند وشانس هم می‌تواند تاثیرگذار باشد و ما نسبت به بازی رفت از نظر نظم دفاعی بهتر بودیم ولی باید ایرادهایمان را برطرف کنیم.
وی در مورد تعویض‌هایش گفت: محمد قاضی خیلی خوب کار کرد.

سرمربی استقلال در مورد اینکه چرا زودتر تعویض نکردید، گفت: شما بازی را دیدید؟ ما که بلافاصله بعد از گل خوردن که نمی‌توانستیم تعویض کنیم. پنالتی ما هم دیده نشد و در شش قدم خطای پنالتی شد و دیده نشد به این چه می‌گویید؟ شما کم لطفی می‌کنید. تعویض اینگونه نیست که تا گل بخوریم بازیکن را از روی نیمکت بلند کنیم.
یکی از مسئولان اسبق استقلال که در جمع خبرنگاران نشسته بود از قلعه نویی دفاع کرد، سرمربی استقلال گفت: سردار سعادتی همه حرف‌ها را گفت و تیمی که باید به آسیا بیاید باید همه شرایط را داشته باشد ما به جمع 4 تیم برتر آسیا رفتیم و نفری 500 دلار پاداش گرفتند نمی‌خواهم خیلی مسایل را باز کنم البته آنها در لیگ و آسیا راهشان را ادامه می‌دهند. این تیم 10 تا 15 میلیارد تومان پول می‌خواهد تا مشکلاتش حل شود. دو بازیکن کلیدی را از دست دادیم و جمشیدیان را گرفتیم اما اگر در مورد بازی امروز بخواهم بگویم هافبک ما سرعت زیادی داشت ولی شانس با ما یار نبود. از فرهاد مجیدی ممنون هستم و دوست داشتم مجیدی امسال جام قهرمانی را بالا می‌برد اما او هم چهار پنج موقعیت خراب کرد با همه این مشکلات هم در لیگ و هم در آسیا بهتر کار خواهیم کرد. این را هم بگویم که هئیت مدیره و مدیرعامل تلاش خود را انجام دادند اما باید قبول کنیم برای حضور پرقدرت در این مراحل هزینه‌های بیشتری صرف شود.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

اره نتیجه همین بازی میتونس خیل ی متفاوت بشه... هم ونا خیلی موقعیت داشتن هم ما.... بنظرم اگه حتی ی گل اونجا میزدیم یا اینکه ی گل کمتر خورده بودیم .. شانسمون خیلی بیشتر میشد....
بنظر من نیاز به ی هافبک طراح داریم و ی مربی جدید که با افکار و روحیه جدید تیمو رهبری کنه... ی مربی شجاع که شجاعتشو به تیم تزریق کنه... البته الان برا تغییر مربی وقت خوبی نیس... با خرید ی هافبک خیلی از مشکلات لیگمون حل میشه... ولی برا فصل بعد تو اسیا ی مربی جدید میخوایم....

شانسی نیومدیم... میتونستیم حتی بالا هم بریم........ فقط اگه اون بازی رو هم مثل این بازی ، بازی میکردن!

آره ، مربی که عوض نمیشه ، تو ایرانم کیو میشه پیدا کرد ؟؟ مظلومی و مرفاوی که امتحنشونو پس دادن ، مربی غیر استقلالی که دچار حاشیه میشه
یا باید به زرینچه ، منصوریان یا مثلا نامجو مطلق اعتماد کرد که سخته یا مربی بزرگ خارجی ، مربی بزرگ خارجی هم کروات نیست معمولا
اما مربی عوض نمیشه ، قلعه نویی میمونه ، اما امیدوارم برگرده به روزهای گذشته ، حداقل همین دروان تراکتور سازی یا دوران قدیمیش تو استقلال که هجومی بازی میکردیم
امروز ساموئل تو پست هافبک دفعی خوب بازی کرد ، از هفته بعد دوباره نکونام میاد بد بازی میکنه ساموئل هم جاش عوش میشه اونم بد بازی میکنه همون آش و همون کاسه ...
وسط نیمه چند نفر سر قلعه نویی که خوبه یا بد بحثشون شد آخر بازی کارشون رسید به دعوا

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستی دو بازیکن فیکسمون (نکونام و آندو ) نبودن .. خسرو هم فکر کنم مسدود بود که نیمه دو کنار گذاشته شد

انصافا این 90 دقیقه و 45 دقیقه دوم بازی برگشت با بوریرام فوق العاده بودیم و واقعا یه فوتبال باانرژی بازی کردیم

نکونام که هیچ ولی با آندو موافقم در مورد لیگم هیچی نمیگم ما صد بارم تو لیگ قهرمان بشیم باز با تیمای کره ای هیچ حرفی برای گفتن نداریم...

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

اون دوتا که محروم بودن بخاطر دو کارته بودن... خسرو هم تازه مصدومیتش تموم شده بود و این اولین بازیش بود... اما بنظر من همون نیمه اولم خوب بود... نفهمیدم چرا تعویضش کرد!!!!!

این بازیکنا اگه بخوان .. واقعا میتون که عالی باشن.. ولی روحیه ندارن.. نمیدونم چرا....

وقتی با این تیما بازی میکنیم تازه سطح افرادی مثل اکبر پور و صادقی و امیر قلعه نوعی مشخص میشه آدم شک میکنه چطور امیر قلعه نوعی بهترین مربی لیگه واقعا افسوس...

بالاخره سطح فوتبال ما با اسیا خیلی فرق داره... تیم ملیمونم شانسی رفت جام جهانی.... دیگه هممون میدونیم که....

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره ، مربی که عوض نمیشه ، تو ایرانم کیو میشه پیدا کرد ؟؟ مظلومی و مرفاوی که امتحنشونو پس دادن ، مربی غیر استقلالی که دچار حاشیه میشه
یا باید به زرینچه ، منصوریان یا مثلا نامجو مطلق اعتماد کرد که سخته یا مربی بزرگ خارجی ، مربی بزرگ خارجی هم کروات نیست معمولا
اما مربی عوض نمیشه ، قلعه نویی میمونه ، اما امیدوارم برگرده به روزهای گذشته ، حداقل همین دروان تراکتور سازی یا دوران قدیمیش تو استقلال که هجومی بازی میکردیم
امروز ساموئل تو پست هافبک دفعی خوب بازی کرد ، از هفته بعد دوباره نکونام میاد بد بازی میکنه ساموئل هم جاش عوش میشه اونم بد بازی میکنه همون آش و همون کاسه ...
وسط نیمه چند نفر سر قلعه نویی که خوبه یا بد بحثشون شد آخر بازی کارشون رسید به دعوا

عامل اصلی شکست های اخیر تیم امیر هستش این فصل تیمو برد تو هاشیه اصلا بازیکنا تمرکز ندارن تا همینجاشم با توانایی بازیکنا اومدیم بالا.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام امیر حسین
حالا تیموریان یه چی ... تازه اونم فعلا یه چی ... نه خیلی بیشتر
اما انصافا نبودن این نکونام امروز خیلی کمکون کرد و نفس کشیدیم

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
فتح الله زاده: شرمنده هواداران شدیم

سلام به آبی های عزیز ..
امیدوارم عالی باشید .
دلم برا فتح الله زاده سوخت دیدین داشت صلوات میفرستاد زیر لب ..
برای تیم هم همین طور ...
تلاش خوبی بود اما نزدیک دروازه............

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون دوتا که محروم بودن بخاطر دو کارته بودن... خسرو هم تازه مصدومیتش تموم شده بود و این اولین بازیش بود... اما بنظر من همون نیمه اولم خوب بود... نفهمیدم چرا تعویضش کرد!!!!!

این بازیکنا اگه بخوان .. واقعا میتون که عالی باشن.. ولی روحیه ندارن.. نمیدونم چرا....

بالاخره سطح فوتبال ما با اسیا خیلی فرق داره... تیم ملیمونم شانسی رفت جام جهانی.... دیگه هممون میدونیم که....

نه شانسی نرفتیم فرقش این بود که تیم ملی مربیش کیروش بود که حرفه ایه و فوتبالو میفهمه نه امیر که همش ادعا میکنه...

dzzv_13

مدیر تالار
سلام به همه
سلام ناخدا
کتونی ت چقدر خوشگل و خوشرنگه...
چند ساله دنبال همچین چیزیم سایز پام گیر نمیاد:(

sلام ..

مرسی :D

کفش سالن فوتبالم بود :D

یه عکس با پیراهنم دارم (البته خودم نیستم توش هااا) بزارم ببینی ؟!! :D

نکونام که هیچ ولی با آندو موافقم در مورد لیگم هیچی نمیگم ما صد بارم تو لیگ قهرمان بشیم باز با تیمای کره ای هیچ حرفی برای گفتن نداریم...
درسته .. قهرمانی در ایران دیگه نباید هدف شاخی باشه

ولی بنظرم با همین تیم هم میشد کره رو برد .. نظم تیمی خوب نبود
جمشیدیان چندتا بازی با استقلال کرده ؟!!
برهانی هم که نیمکت نشین شده و توی زمین کار خاصی نتونست بکنه

تیممون یکم داره به سمت بازیکن محور میره ..
خوب بازی کردیم چون جنگنده بودیم
ولی نبردیم بنظرم چون یک تیم وحدت نبودیم یعنی یه جورایی هماهنگی بین بازیکنا کم بود

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اره راس میگی....

خیلی ترسو شده.......
مثلا فرهاد مجیدی دیگه اخر بازی واقعا کم اورده بود.. خو سنش بالاس..... باید تعویضش میکرد.. ولی جرات نداش.....
کلا رو اعصاب منه.... با اون شکمش..... بجا علی دمبه از این به بعد امیر دمبه داریم!!!!!

سلام به همه
سلام ناخدا
کتونی ت چقدر خوشگل و خوشرنگه...
چند ساله دنبال همچین چیزیم سایز پام گیر نمیاد:(

سلامممممممممم!

ینی کوچیکته یا بزرگته؟؟!
اگه بزرگه کفی بنداز توش!!!!
:biggrin:

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
sلام ..

ولی نبردیم بنظرم چون یک تیم وحدت نبودیم یعنی یه جورایی هماهنگی بین بازیکنا کم بود

پس عکس با پیراهنت نداری ، کفشت عکس با پیراهنت داره !!! بذار ببینیم کفشتو دلمون آب شه.

dzzv_13

مدیر تالار
سلام امیر حسین

سلام داداش
دقیقا منم به این نتیجه رسیدم که چرا نکونام اینقدر سرعت تیم رو میگیره !! :surprised:
بابا لالیگا که ما دیدیم سرعتشون که خیلی زیاده :D

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
sلام ..

البته نباید فراموش کنیم ما کره رو تو مقدماتی رفت و برگشت بردیم ما با مربیایی مثل امیر هیچ حرفی مقابل تیمای مطرح آسیا نداریم وگرنه استقلالو همه میدونن تیم ملیه و واقعا خجالت داره با این همه بازیکن خوب حتی تو ورزشگاه آزادیم نتونستیم ببریمشون من جای امیر بودم دیگه ادعا نمیکردم.

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره راس میگی....

خیلی ترسو شده.......
مثلا فرهاد مجیدی دیگه اخر بازی واقعا کم اورده بود.. خو سنش بالاس..... باید تعویضش میکرد.. ولی جرات نداش.....
کلا رو اعصاب منه.... با اون شکمش..... بجا علی دمبه از این به بعد امیر دمبه داریم!!!!!

سلامممممممممم!

ینی کوچیکته یا بزرگته؟؟!
اگه بزرگه کفی بنداز توش!!!!
:biggrin:

کفی هم بندازم توش بزرگیه کفش رو که از دو طرف پام میزنه بیرون چه کنم؟؟؟ کوچیکترین سایزشون 40 - 41 ئه.

راستی همچنان میگم تونل رحمتی اه اه اه. بحثی نمیکنم اصن درباره فوتبال.
اگه طالب لو بوداااااا

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام امیر حسین
ینی 100% باهات موافقم.... باید نکونامو بشونه رو نیمکت تا بخودش بیاد... بابا بخدا کاکا میشست رو نیمکت رئال... صداشم درنمیومد..
مورینیو کاسیاس که بهترین دروازه بانه جهانه رو سر لجبازی نشوند رو نیمکت... ولی تو ایران نمیشه ی اسمی که بد بازی میکنه رو تعویض کرد یا رو نیمکت نشوند........
تا وقتی فکرمون این باشه... اوضاع همینه....

سلام مریمی....

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام داداش
دقیقا منم به این نتیجه رسیدم که چرا نکونام اینقدر سرعت تیم رو میگیره !! :surprised:
بابا لالیگا که ما دیدیم سرعتشون که خیلی زیاده :D

سلام ...به همه ..
نکو نام اگه خوب بود ...
همون تیم خودش نگهش میداشت ..
جای آندو خیلی خالی بود ..

dzzv_13

مدیر تالار
پس عکس با پیراهنت نداری ، کفشت عکس با پیراهنت داره !!! بذار ببینیم کفشتو دلمون آب شه.

همون :D

این کفش+و پیراهنم
البته شاید زیاد قشنگ نباشه .. علت اصلیش هم میتونه این باشه که خودم توش نیستم :D