ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

tre

عضو جدید
دوستان لطفا راهنمایی کنید
من تو دوره کارشناسی ریاضی مهندسی پاس نکردم و هیچی ازش نمیدونم حالا وسه ارشد میخاب بخونم چه منبعی رو پیشنهاد میکنید؟
با تشکر

dash @li

کاربر بیش فعال
من تو دوره کارشناسی ریاضی مهندسی پاس نکردم و هیچی ازش نمیدونم حالا وسه ارشد میخاب بخونم چه منبعی رو پیشنهاد میکنید؟
با تشکر

سلام دوست عزیز تا به حال زیاد دوستان راجع به این درس پرسدند برای کسانی که پایه ضعیف دارند یا پاس نکردند فقط و فقط کتاب مهندس محمود کریمی انتشارات نصیر

کتاب دکتر معتقدی پارسه برای کسانی است که پایه قوی دارند ریاضی مهندسی رو بلدند چون تست های سخت تری داره ولی کلا چه پایه درسی قوی دارین یا ندارین کتاب کریمی بیتره اونو بخونین حتما

proengineer

عضو جدید
با تشکر

ریاضی مهندسی کریمی
اما برای شما که این درس ررو پاس نکردید بهتره که وقت خودتون رو روی ریاضی 1 ریاضی 2 و معادلات بزارید مطمئن باشید نتیجه بهتری میگیرد (البته این نظر شخصی من هستش حتما با چند نفر دیگه مشورت کنید) به نظرم 80 درصد رو اگه صد درصد یاد بگیرد بهتر از اینه که 100 درصد رو بخونید اما 80 درصد رو یاد بگیرید. موفق باشید

capra1

عضو جدید
سلام دوست عزیز تا به حال زیاد دوستان راجع به این درس پرسدند برای کسانی که پایه ضعیف دارند یا پاس نکردند فقط و فقط کتاب مهندس محمود کریمی انتشارات نصیر

کتاب دکتر معتقدی پارسه برای کسانی است که پایه قوی دارند ریاضی مهندسی رو بلدند چون تست های سخت تری داره ولی کلا چه پایه درسی قوی دارین یا ندارین کتاب کریمی بیتره اونو بخونین حتما

بله دقیقا درست میفرمایید

mohammad114

عضو جدید
سلام به همه کنکوری ها

این کارنامه ی کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد 92 ام هست که به صورت دست گرمی و با اطلاعات که برا امتحان کتاب ها رو می خوندم شرکت کردم و کنکور دادم و درصد هام اینجوری شد
به نظرتون خوبه؟بده؟افتضاحه؟

البته امسال از شهریور شروع کردم به صورت جدی دارم میخونم برا دانشگاه سراسری

امیدوارم شما ها هم موفق باشید

Untitled1.jpg

eng.bozorgtabar

عضو جدید
سلام به همه دوستای گلم. من از بچه های تاپیک ارشد 92 هستم امروز گفتم یه سری به شما بزنم. من برا ارشد 92 خیلی زحمت کشیدم طوری که حتی از اهواز برا 7 ماه رفتم مشهد که از دوستام و فامیل و ... دور باشم که راحت درس بخونم. ولی متاسفانه سازمان سنجش تو تصحیح من اشتباهات فاحشی کرد من حتی برا اعتراض به سازمان سنجش رفتم و اعتراض و . . . ولی متاسفانه نتیجه ای نداد. منم که دیدم داستان اینجوریه چون سال 91 طراحی کاربردی تهران جنوب قبول شدم تصمیم گرفتم برم اونجا و تو آزاد با پرداخت هزینه مرخصی ترمهای قبل شروع کنم درس خوندن. خیلی دلم گرفته ولی من تسلیم محض خدام. اگه کارنامه منو درس تصحیح می کردن رتبه من حدود 700تا 900 میشد (ریاضی 20 طراحی 50 سیالات 25 ارتعاشات 20) ولی متاسفانه رتبه منو سازمان سنجش 3300 اعلام کرد. ولی گاهی اوقات ما هی زور میزنیم ولی قسمت ما جایی دیگه رقم خورده و نمیشه که نمیشه. خلاصه اینکه سر شما رو درد نیارم. من بین خود و خدا هر کاری که از دستم بر میومد انجام دادم و از خودم راضیم چون کم کاری نکردم ولی قسمت من نبود. من اینقد به برگم مطمئن بودم که بعد از امتحان مستقیم از دانشگاه فردوسی مشهد با یکی از بچه ها که با هم می رفتیم کتابخونه رفتیم طرقبه و کلی خوش گذروندیم.
فقط از شما یه خواهش دارم که اینقد درس بخونید که اگه خدایی نکرده به اون نتیجه مورد نظر نرسیدید از خودتون و کار و زحمتی که کشیدید راضی باشید و نگید که من می تونستم فلان کار رو بکنم و نکردم.طوری باشه که پیش وجدانتون و خداتون شرمنده نباشید. اینم بگم که تا روز کنکور خیلی موانع میاد سر راهتون میاد ولی با توکل به خدا و تلاش و زحمتون می تونید همه این موانع رو از سر راه بردارید و به امید خدا به نتیجه خوبی برسید.
من منتظر خبرای خوشی از این تاپیک هستم. ;)
دوستدار همه عزیزان
احمد بزرگ تبار

آخرین ویرایش:

babakv

عضو جدید
سلام به همه دوستای گلم. من از بچه های تاپیک ارشد 92 هستم امروز گفتم یه سری به شما بزنم. من برا ارشد 92 خیلی زحمت کشیدم طوری که حتی از اهواز برا 7 ماه رفتم مشهد که از دوستام و فامیل و ... دور باشم که راحت درس بخونم. ولی متاسفانه سازمان سنجش تو تصحیح من اشتباهات فاحشی کرد من حتی برا اعتراض به سازمان سنجش رفتم و اعتراض و . . . ولی متاسفانه نتیجه ای نداد. منم که دیدم داستان اینجوریه چون سال 91 طراحی کاربردی تهران جنوب قبول شدم تصمیم گرفتم برم اونجا و تو آزاد با پرداخت هزینه مرخصی ترمهای قبل شروع کنم خوندن خیلی دلم گرفته اگه کارنامه منو درس تصحیح می کردن رتبه من حدود 700تا 900 میشد (ریاضی 20 طراحی 50 سیالات 25 ارتعاشات 20) ولی متاسفانه رتبه منو سازمان سنجش 3300 اعلام کرد. ولی گاهی اوقات ما هی زور میزنیم ولی قسمت ما جایی دیگه رقم خورده و نمیشه که نمیشه. خلاصه اینکه سر شما رو درد نیارم. من بین خود و خدا هر کاری که از دستم بر میومد انجام دادم و از خودم راضیم چون کم کاری نکردم ولی قسمت من نبود. من اینقد به برگم مطمئن بودم که بعد از امتحان مستقیم از دانشگاه فردوسی مشهد با یکی از بچه ها که با هم می رفتیم کتابخونه رفتیم طرقبه و کلی خوش گذروندیم.
فقط از شما یه خواهش دارم که اینقد درس بخونید که اگه خدایی نکرده به اون نتیجه مورد نظر نرسیدید از خودتون و کار و زحمتی که کشیدید راضی باشید و نگید که من می تونستم فلان کار رو بکنم و نکردم.طوری باشه که پیش وجدانتون و خداتون شرمنده نباشید. اینم بگم که تا روز کنکور خیلی موانع میاد سر راهتون ولی با توکل به خدا و تلاش و زحمتون می تونید همه این موانع رو از سر راه بردارید و به امید خدا به نتیجه خوبی برسید.
من منتظر خبرای خوشی از این تاپیک هستم. ;)
دوستدار همه عزیزان
احمد بزرگ تبار

سلام
همینطوره مهندس
خیلی ناراحت شدم
ایشالله هرجا هستی موفق باشی

mahde1818

عضو جدید
بچه ها من کل کتاب های ارشد مکانیک رو دارم که همه چاپ 91 هستند کاملا هم نو هستن اگر کسی خریدار هست پیام خصوصی بده فقط می خوام اینا بفروشم دیگه جلو چشمم نباشن:confused: قیمت هم توافقی
زبان تخصصی:مدرسان شریف
ریاضی:ریاضی 1 2 آقاسی+معادلات گاج+ ریاضی مهندسی کریمی
جامدات:استاتیک و مقاومت مصالح نائی +طراحی اجراء راهیان ارشد +جزوء پرینت شده شریعتی پناه
سیالات:مکانیک سیالات +ترمو 1 2 +انتقال حرارت =راهیان ارشد
دینامیک ارتعاشات=دینامیک پوران دینامیک ماشین+ و ارتعاشات=راهیان ارشد +کنترل =پارسه+نصیر
+کتاب کنکور های سال های اخیر سنجش و مدرسان
اگه کتاب های موجود توی بازار رو دیده باشید غلط زیاد دارند من تست های غلط رو مشخص کردم و جواب درستش رو نوشتم
ضمنا خلاصه های خودم رو هم براتون میفرستم که به جرات می تونم بگم که 10 تا سوال جامدات رو با همون نکاتی که نوشته بودم می شد حل کرد

mohandes_ali

عضو جدید
قالب پرس و عملیات حرارتی و جوش رو از کدام جزوه بخونم؟جزوه های امیرکببیر میره رو مخ یارو خیلی افتضاح نوشته همینطور سیستم اندازه گیری.جوش ستاری فر خیلی زیاده ممکنه ازشم سوال نیاد.

dash @li

کاربر بیش فعال
مهندس

مهندس

قالب پرس و عملیات حرارتی و جوش رو از کدام جزوه بخونم؟جزوه های امیرکببیر میره رو مخ یارو خیلی افتضاح نوشته همینطور سیستم اندازه گیری.جوش ستاری فر خیلی زیاده ممکنه ازشم سوال نیاد.

سلام مهندس بعد از سه ماه بازم از این سوالا میکنی
ای بابا تاپیک جزوات ارشد ساخت رو یه نیگاه کن
قالب پرس جزوه مولایی خیلی خوبه قشنگ نوشته توی تاپیک هست ولی کتاب نشر طراح هست فکر کنم اسم کتابشم قالب و قیود مولف یا ترجمه عبدالله ولی نژاده که خیلی تعریفشو شنیدم ولی برای قسمت های تست که کتاب سپاهان
برای عملیات کتاب تویسرکانی یه مبحث داره اونو بخون کتاب avner هم خوبه کتاب استاد ما هم هست دکتر سید علی صدوق ونینی
جوش چند ساله حذف شده خیلی حساسی که مثل سال قبل یه سوال از ریخته اومد از اینم بیاد همون سپاهان بسشه
سیستم هم حریر پوش خوبه کتاب نشر طراح خوبه دوتا جزوه هم این بنده حقیر گذاشت ببین به نظرم خوب باشه جزوه ای که آقا ایمانم گذاشتن عالیه
ولی کلا بتونی کتاب بخونی چون غلط نداره بهتره
تولید مخصوص بیغال هست کتاب فرایند های نوین دکتر مهدوی نژاد دانشگاه تهران هم هست
برای توانایی که رازفر عالیه
هیدرولیکم مدینه هست ولی حجمش زیاد سوالاتم بیشتر از کتاب سیستم های هیدرولیک و نیوماتیک دکتر رضاعی و باصری میان
مدیریتم که مشخص نیس هر چی دارین بخونین
کتاب cnc هم که لطفی و تمام
مدیریت پرسیدم میگن هایده متقی خیلی کامله ولی اگه وقت کنی بخونی

febrahimi

عضو جدید
سلام دوستان کسی جزوه دستنویس مکانیک سیالات دکتر صادقی رو نداره ؟ اگر بقیه جزوه های دستنویس پارسه رو هم دارید ممنون میشم کمک کنید. با تشکر

mohandes_ali

عضو جدید
سلام مهندس بعد از سه ماه بازم از این سوالا میکنی
ای بابا تاپیک جزوات ارشد ساخت رو یه نیگاه کن
قالب پرس جزوه مولایی خیلی خوبه قشنگ نوشته توی تاپیک هست ولی کتاب نشر طراح هست فکر کنم اسم کتابشم قالب و قیود مولف یا ترجمه عبدالله ولی نژاده که خیلی تعریفشو شنیدم ولی برای قسمت های تست که کتاب سپاهان
برای عملیات کتاب تویسرکانی یه مبحث داره اونو بخون کتاب avner هم خوبه کتاب استاد ما هم هست دکتر سید علی صدوق ونینی
جوش چند ساله حذف شده خیلی حساسی که مثل سال قبل یه سوال از ریخته اومد از اینم بیاد همون سپاهان بسشه
سیستم هم حریر پوش خوبه کتاب نشر طراح خوبه دوتا جزوه هم این بنده حقیر گذاشت ببین به نظرم خوب باشه جزوه ای که آقا ایمانم گذاشتن عالیه
ولی کلا بتونی کتاب بخونی چون غلط نداره بهتره
تولید مخصوص بیغال هست کتاب فرایند های نوین دکتر مهدوی نژاد دانشگاه تهران هم هست
برای توانایی که رازفر عالیه
هیدرولیکم مدینه هست ولی حجمش زیاد سوالاتم بیشتر از کتاب سیستم های هیدرولیک و نیوماتیک دکتر رضاعی و باصری میان
مدیریتم که مشخص نیس هر چی دارین بخونین
کتاب cnc هم که لطفی و تمام
مدیریت پرسیدم میگن هایده متقی خیلی کامله ولی اگه وقت کنی بخونی

قربونت برم شما دقت نکردی من چی گفتم.جزوات امیرکبیر کپی شده هستش اصن نمیشه خوندش.همین قالب پرس مولایی خیلی درهم نوشته طرف بعضی جاهاشو نمیشه خوند.الان واسه عملیات حرارتی سه تا معرفی کردی که اصلا مشخص نیس بیاد ازش سوالی یا نه.حرفم اینه که عملیات حرارتی چی بخونم که هم حجمش مناسب باشه هم اگه ازش سوال اومد بتونیم جواب بدیم هم اگه ازش سوال نیومد نسوزیم.به نظرم تولید مخصوص بنی عرب بخونید.مدیریت رو میتونی با معلومات عمومی بزنی متقی حجیمه.

mohandes_ali

عضو جدید
دوستان...

دوستان...

واسه cnc به قول ایمان معصومی برید ی هفته پا دستگاه رایگان کار کنید خیلی کمک میکنه.اجازه دارم ی سایت معرفی کنم مدیران محترم؟؟ی سایت هست فیلم های
اموزشی داره ترجمه شده هستش مثلا من فیلم نمودار اهن کربن رو دیدم خوب بود کمک میکنه تو ذهن بمونه مطالب.mohandesidl.ir با اجازه مدیران

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام مهندس والا چی بگم اون سوالی که پارسال دادند رو واقعا هر کسی نمی تونست جواب بده درسه آلومینیوم شش هزار بهترینه از نظر عملیات حرارتی
ولی خب کتاب هایی که گفتم فقط تویسر کانیه که حجمش به کنکور می خونه ولی بخش عملیات حرارتیش از مواد غیر آهنیش جداست
کتاب اونر کاملتر ولی خب به نظرم زیادی گفته
کتاب سدوقم که داغون سیصد صفحه عملیات محضه مگر اینکه قبلا خونده باشیش بتونی بفهمیش ولی عملیات حرارتی سایر مواد غیر آهنی رو هم داره
پس همون تویسر کانی بیتره
والا همه به امید درصد بالا می خونیم پس خنده مداره که هیچ کار درستیه
بابت سایت هم ممنون عزیزم

SHELLBY

کاربر بیش فعال
برای افرادی که از گرایشهای دیگه میخوان ارشد رو برن ساخت؛ کتاب ساخت و تولید ارشد سپاهان بد نیست، البته برای سوالهای دانشگاه آزاد بهتر جواب میده بنظرم.

سلام دوستان به نظر شما می ارزه آدم دینامیک و کنار بذاره ؟؟؟؟؟؟ یعنی تستای دینامیک اینقدر سخته؟؟؟؟؟؟؟
اگه لطف کنید بگید واسه کنترل چه کتابی خوبه ممنون میشم

hsdanesh

عضو جدید
سلام دوستان به نظر شما می ارزه آدم دینامیک و کنار بذاره ؟؟؟؟؟؟ یعنی تستای دینامیک اینقدر سخته؟؟؟؟؟؟؟
اگه لطف کنید بگید واسه کنترل چه کتابی خوبه ممنون میشم

مهندس من هم تصمیم گرفتم دینامیک و ارتعاشات رو حذف کنم و رو کنترل و دینامیک ماشین وقت زیادی بذارم، البته احتمالا مباحث مهم دینامیک رو بخونم.
من کنترل پوران پژوهش میخونم خیلی کتاب جامع و خوبیه.

مهندس من هم تصمیم گرفتم دینامیک و ارتعاشات رو حذف کنم و رو کنترل و دینامیک ماشین وقت زیادی بذارم، البته احتمالا مباحث مهم دینامیک رو بخونم.
من کنترل پوران پژوهش میخونم خیلی کتاب جامع و خوبیه.
حالا چرا این تصمیم و گرفتی به خاطر تستای سخت دینامیک یا خودت با دینامیک حال نمیکنی؟؟؟؟؟؟ با این تصمیم رو چه درصدی از این باکس حساب کردی؟؟

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام بر دوستان

سلام بر دوستان

سلام

ابتدا می خواستم یه نظر بدم به نظرم دیگه الان وقتشه این تاپیک مهمترین تاپیک شه جون ارشد 92 تموم شد نتیجه ها اومد ثبت نام ها هم صورت گرفت

بعد راجع به دوستانی که هنوز نمی دونند چطور برنامه ریزی کنند این بستگی به خودشون داره و وقت و فرصتی دارند و انتظاری که خودشون از خودشون دارند
بعد یه فایل آماده کردم استفاده کنین این فایل مشابه کتاب کنکورت رو قورت بده چه اون رو بخونین که کاملتره و چه این رو بخونین کمکتون می کنه ولی اون خیلی جامع تره اگر توی همین تاپیک بگردین چند تا فایل مشاوره ای دیگه هم قرار دادم استفاده کنین موفق باشین

آخرین ویرایش:

nafas..

عضو جدید
s.g

s.g

سلام

ابتدا می خواستم یه نظر بدم به نظرم دیگه الان وقتشه این تاپیک مهمترین تاپیک شه جون ارشد 92 تموم شد نتیجه ها اومد ثبت نام ها هم صورت گرفت

بعد راجع به دوستانی که هنوز نمی دونند چطور برنامه ریزی کنند این بستگی به خودشون داره و وقت و فرصتی دارند و انتظاری که خودشون از خودشون دارند
بعد یه فایل آماده کردم استفاده کنین این فایل مشابه کتاب کنکورت رو قورت بده چه اون رو بخونین که کاملتره و چه این رو بخونین کمکتون می کنه ولی اون خیلی جامع تره اگر توی همین تاپیک بگردین چند تا فایل مشاوره ای دیگه هم قرار دادم استفاده کنین موفق باشین

سلام مرسی مطالبی که گذاشتید عالیه

dash @li

کاربر بیش فعال
منابع کنکور پیشنهادی من

مشاهده پیوست 169517
سلام
با باکس جامداتش موافقم چون ساختیم با باکس های دیگه کاری ندارم
ریاضی هم نظرم چیز دیگه ای هست نظرمن که با چند نفر مشورت کردم کتاب های آقاسی برای کساییه که پایه قوی دارند و درس رو بلدند چند تا نکته یاد بگین و تست بزنند کتاب ریاضی گاج عالیه برای کسایی که وقت دارن کتاب ماهان اگر پایشون هم ضعیفه و پوران هم کتاب عالیه که می شه ازش خوب استفاده کرد خیلی از کسانی که می شناسم ریاضی رو خوب زدند از این سه تا کتاب استفاده کردند

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا