دفتر مدیریت تالار مهندسی کشاورزی (پیشنهادها و انتقادات)

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار

Phyto

مدیر تالار

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تازه اولشه، میخوام هرچی تاپیک مشابه داری بکوبم آپارتمان بزنم خلاص!

ادغام نکن رضا!

Phyto

مدیر تالار
وقتی یه تاپیک طولانی باشه و همش ادغامی باشه، پیدا کردنِ مطلبی که توی گوگل سرچ کردیم سخت می شه! برایِ من بارها پیش اومده!
به نظرم مطالبی که ارتباط و نزدیکی زیادی دارن و مجموعشون کمتر از 10 تا پست بشه، ادغام شدنش بهتر از پراکنده بودنشه!

Phyto

مدیر تالار

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باسلام خدمت همه دوستان خوبم توي تالار مهندسي كشاورزي خسته نباشيد

سوالي داشتم در خصوص باغ ها انگور دوستان كجا ميتونم سوالمو مطرح كنم

و جواب بگيرم بي نهايت ممنونم:gol:

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
باسلام خدمت همه دوستان خوبم توي تالار مهندسي كشاورزي خسته نباشيد

سوالي داشتم در خصوص باغ ها انگور دوستان كجا ميتونم سوالمو مطرح كنم

و جواب بگيرم بي نهايت ممنونم:gol:

سلام خدمت شما دوست عزیــز:gol:

شما میتونید سوالتون رو در این بخش بذارید تا پاسخگوی شما باشن!

مشاوره،-پرسش-و-پاسخ-و-درخواستهای-بخش-باغبانی

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اضافه کردن درخواست

اضافه کردن درخواست

سلام :gol:

لطفا عنوانِ این تاپیک تغییر کنه به معرفی گلها و گیــاهانِ کویـــری

به نظرم جاش نباید تو قسمت گلها و گیاهانِ زینتی باشه!/باید تو یکی از قسمت های تالار منابع طبیعی باشه!

عنوان این تاپیک تغییر کنه به آرشیــو شناسایی شیلات و آبزیــان

عنوانِ این تاپیک هم تغییر کنه به *مسابقه ی تشخیصِ شیلات و آبزیـــان*

این تاپیک هم حذف بشه/ دلیل قبلا تکرار شده!

اگه امکانش هست این تاپیک ها هم ادغام بشن در
[h=1]
مرکز دانلود کتاب, جزوه, و نرم افزارهای خاکشناســـی
[/h]
الف
ب
ج

این تاپیک ادغام در اینجا

به نظرم این تاپیک مربوط میشه به زراعت/( ویا انتقال پیدا کنه به کتابخانه)

این تاپیک انتقال به مقالات کشاورزی

این و این ادغام در درخواست-کتاب-ها-و-نشریات-و-عکس-و-پاور-و-مرتبط-با-کشاورزی

این تاپیک چند بار در قسمت های دیگه تکرار شده حذف!

اگه مورد نیاز تالارِ یکیش بمونه اما بیشتر جنبه ی خرید و فروش جزوه هست!!!

لینک های تکراری!

D

A

B

C

آخرین ویرایش:

mohkami

عضو جدید
لطفاً با تاپیک دفتر مدیریت تالار کشاورزی ادغام شود !

لطفاً با تاپیک دفتر مدیریت تالار کشاورزی ادغام شود !

سلام
چرا مسئئووووووولین جوابگو نیستن؟؟؟؟؟؟
یه سوال دیگه چرا تو تالار منابع طبیعی، رشته صنایع چوب و کاغذ برای خودش تاپیک نداره؟ و من هر تاپیکی برای این رشته باز میکنم مسئولان محترم خذفش میکنن !!!:( و سریع تاپیک میره تو بخش تاپیک های قدیمی!!!!
تاپیک مهندسی صنایع چوب و کاغذ وجود داره، اما توی صفحه اصلی بخش منابع طبیعی نیست! چرا آخه؟ به جون خودم یکی از گرایشهای منابع طبیعییی :surprised::confused:

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلآم/.
مرسی از اینکه به فکر رشته یِ با کلاس و بسیـــار عالیِ مهندسی منابع طبیعی هستین! من تویِ پیام خصوصی و تویِ تاپیک عرض کردم خدمتتون!

دوست عزیز! شما می تونی تاپیک های مربوط به صنایع چوب وکاغذ رو تویِ تالارِ اصلی منابع طبیعی ارسال کنید. امیدوارم فعالیت بچه های منابع طبیعی زیاد بشه تا بتونیم یه تالار جداگانه با تمامِ گرایش هایِ رشته مون رو داشته باشیم :d
فعلا هم باید همین رو که زیرتالاری از تالار مهندسی کشاورزی هست رو فعال نگه داریم تا شاید بشه بعد فکری به حالش کرد. البته با کمک شما و دیگر دوستان! :D

در موردِ سوالِ دیگه تون باید بگم که شما یه تاپیک باز می کنید و می خواین تمامِ مطالبی که به هم ربط دارن و ندارن رو تویِ همون یه تاپیک ارسال کنید.
شما می تونید برایِ هر موضوعی یک تاپیک ارسال کنید. اونم تویِ تالارِ اصلی! یعنی اینجـــا!

امیدوارم توضیحات کامل و جامع بوده باشه!

مــانـــا باشید :gol:

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
سلام
یه خواهش داشتم

میخوام اگه امکان داره در تاپیک زیر ارشد و دکتری از هم جدا بشه
و باتوجه به قاطی شدن بحثا و سردرگمی بچه ها این تاپیک به دو تاپیک مجزا تبدیل بشه
چون بچه های دکتری هم خیلی زیاد شدن و ارشدیا هم که خیلین

خودت زحمتشو میکشی؟
منتظرم
ممنون

کارشناسی ارشد و دکترا

mohkami

عضو جدید
سلام
چرا همش تاپیک های منو تغییر میدین؟ :(
اینجوری دیگه آدم رغبت نمی کنه ادامه بده، حتما با بقیه هم همینکارو کردین که از تالار منابع طبیعی گذاشتن رفتن، من که عطاشو به لقاش بخشیدم دیگه ادامه نمیدم
ولی بهتره حداقل اگه مدیر این بخشو عوض نمیکنین یکم آموزش بدین که اگه برای حذف پست ها و تاپیک ها با کسی که کلی وقت خودشو گذاشته تا چندتا پست بذاره مشورت نمی کنه
به طرف به خاطر وقتی که سر جمع کردن مطالب گذاشته احترام بذاره و قبل از حذف پست ها دلیل حذفشو بگه
هرچند حیطه تخصصیش چیز دیگس

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
اینجوری دیگه آدم رغبت نمی کنه ادامه بده، حتما با بقیه هم همینکارو کردین که از تالار منابع طبیعی گذاشتن رفتن، من که عطاشو به لقاش بخشیدم دیگه ادامه نمیدم
ولی بهتره حداقل اگه مدیر این بخشو عوض نمیکنین یکم آموزش بدین که اگه برای حذف پست ها و تاپیک ها با کسی که کلی وقت خودشو گذاشته تا چندتا پست بذاره مشورت نمی کنه
به طرف به خاطر وقتی که سر جمع کردن مطالب گذاشته احترام بذاره و قبل از حذف پست ها دلیل حذفشو بگه

تو قوانین هر تالار هست ک اول تاپیکی که میخواین بزنین اسمشو سرچ کنین تا مطالب تکراری نذارین
در ضمن هیچ مدیری مطالب تالارشو بیخود حذف نمیکنه
یا تکراری بوده
یا ب تاپیک زیاد ربطی نداشته
یا........

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

دُروود؛

دوستِ عزیز! در موردِ سوالِ اول! من تویِ پستِ قبل هم گفتم:
شما یه تاپیک باز می کنید و می خواین تمامِ مطالبی که به هم ربط دارن و ندارن رو تویِ همون یه تاپیک ارسال کنید.

بعد از اون دو تا تاپیک در موردِ کاغذ تویِ تالار باز کردید. من هر سه رو با هم ادغام کردم. مطالبِ تکراری و مطالبی که ربطی به تاپیک نداشتند رو هم حذف کردم. الآن مشکل چیه؟! از نظرِ شما پستی که دو بار تکرار میشه نباید حذف بشه؟! پستی که در موردِ بسته بندی محصولات هستش و ادامه مطلب رو باید تویِ خودِ سایت اصلی خوند، نباید حذف بشه؟!

دوستِ محترم! از اولی که تالار منابع طبیعی افتتاح شد. کاربری فعالیت چندانی نداشت که بخواد بذاره بره! ( به قولِ شما! :D )
در ضمن بنده از دوستانی که فعالیتِ علمی خوبی در تالار دارن، استقبال هم می کنم!
تاپیکی که کپی پیست شده و بدونِ منبع باشه، زحمتِ زیادی نمی خواد. از نظر شما زحمتی زیادی داره؟! وقتِ زیادی می بره؟!

در موردِ مدیر و صلاحیتش هم شما تصمیم گیرنده نیستی!... :D

دوستِ خوبم!
شما قبل از ارسالِ پست، باید قانون هایِ تالار رو مطالعه کنید. جدا از اون من در چند پست بالاتر ( اینجا ) در مورد ارسالِ پست و تاپیک صحبت کردم. فکر نمی کنید قبل از اینکه ما به شما و پست هایِ شما احترام بذاریم، شما هم باید به قانون هایِ تالار احترام بذارید؟! ( البته مدیر که کشکه این جور موقع ها! :D )
در موردِ تخصص هم باید بگم که نخوردیم نونِ گندم ولی دیدیم دستِ مردم! :D

در آخر!... ما هم کاربرهایی هستیم مثلِ خود شما! فرقمون فقط داشتنِ چند ابزارِ ساده س! اونم فقط و فقط برایِ مرتب کردن تاپیک ها و پست هاست تا هم شما و هم من راحت تر به چیزی که میخوایم برسیم.
من منتظرِ پست هایِ علمی شما هستم!

مــانـــا باشید :gol:

mohkami

عضو جدید
سلام
دوست عزیز http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/biggrin.gif
(ni_rosa_ce) بدلیل ارور دادن سیستم نتونستم پاسخ با نقل قولو بیارم

1- ((شما یه تاپیک باز می کنید و می خواین تمامِ مطالبی که به هم ربط دارن و ندارن رو تویِ همون یه تاپیک ارسال کنید. بعد از اون دو تا تاپیک در موردِ کاغذ تویِ تالار باز کردید. من هر سه رو با هم ادغام کردم.
شما می تونید برایِ هر موضوعی یک تاپیک ارسال کنید. اونم تویِ تالارِ اصلی! یعنی اینجـــا!)) بالاخره اگه خودتون فهمیدین چی گفتین و چی کار کردین خوبه. من توی پیام خصوصی براتون نوشتم که همشو یه تاپیک کنین ولی شما تاپیک ها رو جدا کردین باز امروز اومدم دیدم تاپیک ها رو با هم ادغام کردین خوبه بر اساس همون نون گندم یه بار تفکیک کنین یه بار ادغام کنین نظر هیچکسی رو هم نپرسین چون نون گندم زیاد دیدین
کجای قوانین نوشته که یک روز میتونین تفکیک کنین یک روز میتونین ادغام کنین؟ گفتین که پست های تکراری حذف میشه قبول ولی میگم که خبر میدادین که به علت تکراری بودن حذف شد، بعد گفتین که پست های نامربوط حذف میشه اصلا گیریم که شما تشخیص میدین! ولی بازم خبر میدادین بد نبودhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/biggrin.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/wink.gif

2- شما از کجا تشخیص میدین که مطالب ربطی داره به تاپیک یا یا نداره؟ خوب بود تاپیک های شما رو هم میدادن دست من، اونوقت من با همین نون گندم دیدن دست مردم درباره تاپیک ها تون قضاوت می کردمhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/biggrin.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/wink.gif

3- ((از نظرِ شما پستی که دو بار تکرار میشه نباید حذف بشه؟! پستی که در موردِ بسته بندی محصولات هستش و ادامه مطلب رو باید تویِ خودِ سایت اصلی خوند، نباید حذف بشه؟!)) مسلما پستی که تکراری باید حذف بشه ولی باید احترام گذاشت و خبر داد، اگر درست مطالعه می کردین مطلع می شدین که اون ادامه مطلب نبود و PDF مربوط به همون کار بود که گذاشته بودمhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/biggrin.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/wink.gif

4- ((تاپیکی که کپی پیست شده و بدونِ منبع باشه، زحمتِ زیادی نمی خواد. از نظر شما زحمتی زیادی داره؟! وقتِ زیادی می بره؟! )) اگه اینجوری باشه همه تاپیک های خودتونو باید پاک کنین پس! یعنی اونها رو خودتون نشستین نوشتین! من که بعید میدونم، حداقل پست هایی که منبع نداشت میگفتین براشون منبع میذاشتم نه اینکه واسه خودتون حذفشون کنین، بعدش پیدا کردن ایده و چگونگی پر کردن پست ها بله وقت میبره اگه این طور نبود پس چرا شما تا حالا این تاپیک ها رو فرار ندادین؟ معما که حا میشه آسون میشه ولی حالا شما که گندم دیدین پس تاپیک های منو چند روز پست بذارین تا قضاوت کنیم، اشکال نداره شما کپی پیست کن!http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/biggrin.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/wink.gif در ضمن چطوریه شما میتونین بدون منبع پست بذارین ما نمیتونیم؟ شما خودتون 2 تاپیک گذاشتین که هیچکدوم منبع نداره؟؟؟ پس حذفشون کنین چوب درختان و چوب ، صنعت درختان

5- ((در موردِ مدیر و صلاحیتش هم شما تصمیم گیرنده نیستی!... )) من که میدونم هیچ اتفاقی نمیافته و به جای اینکه گوش کنین ببینین من چی میگم، از کار خودتون دفاع می کنین انگار که هیچ اتفاقی نیافتاده و اصلا قبول ندارین که واسه این تاپیک ها کسی وقت گذاشته و تا ابد هم کار خودتونو خواهید کرد خوب شد مدیر یه تالاری هستید که هیچ کسی فعالیتی نداره به جز خودتون، پس فقط نظرمو گفتمhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/biggrin.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/wink.gif

6- ((در آخر!... ما هم کاربرهایی هستیم مثلِ خود شما! فرقمون فقط داشتنِ چند ابزارِ ساده س! اونم فقط و فقط برایِ مرتب کردن تاپیک ها و پست هاست تا هم شما و هم من راحت تر به چیزی که میخوایم برسیم.من منتظرِ پست هایِ علمی شما هستم!)) در آخر امیدوارم تو کارتون موفق باشید و راحت به چیزی که میخوایین برسین نه به چیزی که ما میخواییم ، و لی واقعا مشورت خیلی خوبه دوست عزیز همه چیز رو همه کس دانند، این صندلی های مدیریت به هیچ کس وفا نمیکنهhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_biggrin.gif پس خوبه که حداقل احترام گذاشتن به همدیگرو یاد بگیریم و به جای اینکه جبهه بگیریم سعی کنیم کارمونو یا حتی قوانینو اصلاح کنیم http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/biggrin.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/wink.gif

7- مــانـــا باشید و به آن چیزی که میخواهید برسید ان شاالله به مدیریت سایت و از باشگاه برسین به تیم ملی مهندسان ایرانhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/biggrin.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/wink.gif

8- خیلی ممنونم که وقت میذازین و جواب میدین http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/biggrin.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/wink.gif

آخرین ویرایش:

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام
دوست عزیز :d
(ni_rosa_ce) بدلیل ارور دادن سیستم نتونستم پاسخ با نقل قولو بیارم

1- بالاخره اگه خودتون فهمیدین چی گفتین و چی کار کردین خوبه. من توی پیام خصوصی براتون نوشتم که همشو یه تاپیک کنین ولی شما تاپیک ها رو جدا کردین باز امروز اومدم دیدم تاپیک ها رو با هم ادغام کردین خوبه بر اساس همون نون گندم یه بار تفکیک کنین یه بار ادغام کنین نظر هیچکسی رو هم نپرسین چون نون گندم زیاد دیدین
کجای قوانین نوشته که یک روز میتونین تفکیک کنین یک روز میتونین ادغام کنین؟ گفتین که پست های تکراری حذف میشه قبول ولی میگم که خبر میدادین که به علت تکراری بودن حذف شد، بعد گفتین که پست های نامربوط حذف میشه اصلا گیریم که شما تشخیص میدین! ولی بازم خبر میدادین بد نبود:d;)

2- شما از کجا تشخیص میدین که مطالب ربطی داره به تاپیک یا یا نداره؟ خوب بود تاپیک های شما رو هم میدادن دست من، اونوقت من با همین نون گندم دیدن دست مردم درباره تاپیک ها تون قضاوت می کردم:d;)

3- مسلما پستی که تکراری باید حذف بشه ولی باید احترام گذاشت و خبر داد، اگر درست مطالعه می کردین مطلع می شدین که اون ادامه مطلب نبود و PDF مربوط به همون کار بود که گذاشته بودم:d;)

4- اگه اینجوری باشه همه تاپیک های خودتونو باید پاک کنین پس! یعنی اونها رو خودتون نشستین نوشتین! من که بعید میدونم، حداقل پست هایی که منبع نداشت میگفتین براشون منبع میذاشتم نه اینکه واسه خودتون حذفشون کنین، بعدش پیدا کردن ایده و چگونگی پر کردن پست ها بله وقت میبره اگه این طور نبود پس چرا شما تا حالا این تاپیک ها رو فرار ندادین؟ معما که حا میشه آسون میشه ولی حالا شما که گندم دیدین پس تاپیک های منو چند روز پست بذارین تا قضاوت کنیم، اشکال نداره شما کپی پیست کن!:d;) در ضمن چطوریه شما میتونین بدون منبع پست بذارین ما نمیتونیم؟ شما خودتون 2 تاپیک گذاشتین که هیچکدوم منبع نداره؟؟؟ پس حذفشون کنین چوب درختان و چوب ، صنعت درختان

5- من که میدونم هیچ اتفاقی نمیافته و به جای اینکه گوش کنین ببینین من چی میگم، از کار خودتون دفاع می کنین انگار که هیچ اتفاقی نیافتاده و اصلا قبول ندارین که واسه این تاپیک ها کسی وقت گذاشته و تا ابد هم کار خودتونو خواهید کرد خوب شد مدیر یه تالاری هستید که هیچ کسی فعالیتی نداره به جز خودتون، پس فقط نظرمو گفتم:d;)

6- در آخر امیدوارم تو کارتون موفق باشید و راحت به چیزی که میخوایین برسین نه به چیزی که ما میخواییم ، و لی واقعا مشورت خیلی خوبه دوست عزیز همه چیز رو همه کس دانند، این صندلی های مدیریت به هیچ کس وفا نمیکنه:biggrin: پس خوبه که حداقل احترام گذاشتن به همدیگرو یاد بگیریم و به جای اینکه جبهه بگیریم سعی کنیم کارمونو یا حتی قوانینو اصلاح کنیم :d;)

7- مــانـــا باشید و به آن چیزی که میخواهید برسید ان شاالله به مدیریت سایت و از باشگاه برسین به تیم ملی مهندسان ایران:d;)

8- خیلی ممنونم که وقت میذازین و جواب میدین :d;)

سلام دوست خوبم ابتدا بابت زحمات و فعالیت های شما تشکر میکنم , و از بابت سوتفاهم پیش آمده که موجب ناراحتی شما شده بنده شما عذرخواهی میکنم ؛

در رابطه با مسائلی که مطرح کردین البته بهتر می بود دفتر مدیریت تالار مهندسی کشاورزی و یا از طریق پیام خصوصی موضوع روپیگیری میکردین , این تاپیک و بخش به صورت کلی برای راهنمایی در رابطه با مسائل کلی استفاده از سیستم باشگاه می باشد ؛

ببینید دوست خوبم مطمئنن هر مکانی برای حفظ نظم قوانین کلی (قوانین تالار مهندسـی منـــابع طبیعـــــــــی )رو از پیش در نظر میگیره و باید به آنها توجه بشه , پست های شما رو بررسی کردم , که احتمالا به دلیل آشنا نبودن با محیط و قوانین براتون ایجاد سوتفاهم کرده ...

به عنوان مثال دوتاپیک شما :
تاپیک: منابع مربوط به صنایع کاغذ
تاپیک: صنایع چوب و کاغذ
همانطور که ملاحظه میفرمائید این تاپیک ها در تالار پست های قدیمی که خارج از تالار کشاورزی و منابع طبیعی هست قرار داره !
اگر اختلاف تاریخ پست های اول دقت بفرمائید با توجه به اینکه در پست های اول مطلب خاصی ارسال نشده و تاپیک رها شده طبق قوانین مدیریت تالار این پست ها رو باید برای حفظ نظم حذف میکردن و یا به بخش های دیگر انتقال میدادن و همین کار رو هم انجام دادن و پست ها رو به بخش تاپیک های قدیمی انتقال دادن !
ولی به نظر به دلیل آشنایی کمتر شما با محیط باشگاه یک هفته بعد از انتقال شما به این تاپیک های انتقال داده شده مراجعه کردین و مطالب رو ادامه دادین ! در صورتی که این تاپیک ها از قبل به تالار آرشیو انتقال داده شده بودند ...

مساله بعدی در رابطه با پست های بدون منبع و یا با فونت ناهماهنگ ( راهنمای کلی استفاده از سایت ) هست ؛ البته عرض کردم ابتدا سپاسگزار زحمات شما برای انتقال و آرشیو اطلاعات مفید هستم ولی به منظور استفاده اعضا و تهیه مقالات احتمالی معتبر از آرشیو شما نیاز به ذکر رفرنس و منبع هست ( حال جدای از اینکه ممکنه ارجاع بدون رفرنس مطالب باعث اعتراض نویسندگان اصلی مطلب شود ) ؛
که البته مساله هم در مورد پست های مدیریت این قسمت نیست و خب به دنبال اشکال پیدا کردن در کار یکدیگر هم نیستیم ولی دو مورد از پست های ایشان رو ذکر کردین یکی مقاله ای بود که در چند پست کپی شده بود و در انتهای آخرین پست نام نویسنده و منابع ذکر شده و دیگری مطلبی بود جمع آوری شده از مطالب عمومی مختلف که نیاز به رفرنس خاصی نداشت ؛
به هر شکل عرض کردم مساله این نیست و به دلیل استفاده خوانندگان و محققین ذکر منبع ضروری می باشد که دوستان از زحمات شما بتوانند به خوبی بهره ببرند ؛

در انتهای عرائضم باز هم از زحمات شما تشکر میکنم امیدوارم باز هم با حضور خودتون ما رو همراهی بفرمائید ؛ پیشنهاد میکنم به مدیریت محترم این قسمت ( که همیشه شاهد تلاش و زحمات ایشان بودم و از این بابت از ایشان کمال تشکر و قدردانی رودارم و خسته نباشید عرض میکنم ) پیغام دوستانه ارسال بفرمائید و در رابطه با چگونگی تغییرات در ادامه تاپیک مفیدتون به منظور استفاده بهتر هماهنگی های لازم رو داشته باشید

شادکام و تندرست باشید

Phyto

مدیر تالار
سلام
زحمتشو کشیدم!

حذف!

درخواست مقالۀ خاصی نشده بود، انداختمش تو تاپیک سوال و درخواست ها!

سلام :gol:
لطفا عنوانِ این تاپیک تغییر کنه به معرفی گلها و گیــاهانِ کویـــری
به نظرم جاش نباید تو قسمت گلها و گیاهانِ زینتی باشه!/باید تو یکی از قسمت های تالار منابع طبیعی باشه!
عنوان این تاپیک تغییر کنه به آرشیــو شناسایی شیلات و آبزیــان
عنوانِ این تاپیک هم تغییر کنه به *مسابقه ی تشخیصِ شیلات و آبزیـــان*
این تاپیک هم حذف بشه/ دلیل قبلا تکرار شده!
اگه امکانش هست این تاپیک ها هم ادغام بشن در
مرکز دانلود کتاب, جزوه, و نرم افزارهای خاکشناســـی
الف
ب
ج
این تاپیک ادغام در اینجا
به نظرم این تاپیک مربوط میشه به زراعت/( ویا انتقال پیدا کنه به کتابخانه)
این تاپیک انتقال به مقالات کشاورزی
این و این ادغام در درخواست-کتاب-ها-و-نشریات-و-عکس-و-پاور-و-مرتبط-با-کشاورزی
اینتاپیک چند بار در قسمت های دیگه تکرار شده حذف!
اگه مورد نیاز تالارِ یکیش بمونه اما بیشتر جنبه ی خرید و فروش جزوه هست!!!
لینک های تکراری!
D
A
B
C
ماشالله خدا بده برکت! :D
مورد اول انداختمش وسط منابع طبیعی تا رزا بیاد اگه لازمه جابجاش کنه
مورد دوم انجام شد
مورد سوم هم بخاطر تاریخ ارسال پستها دنگ و فنگ داشت ولی انجام شد
موارد چهارم: ادغام شد/ با تاپیک ورمی کمپوست ادغام شد/ منتقل شد/ ادغام شد/ همگی به دلیل تبلیغات حذف شد

این باشه یادم بمونه بعداً
یادم موند!

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام رضا!
میبینم پر انرژی برگشتی! خوش گذشت؟! زیارت قبول مشدی رضا! :D

بی زحمت کم کم بریم تو کارِ مجله!

mohkami

عضو جدید
سلام دوست خوبم ابتدا بابت زحمات و فعالیت های شما تشکر میکنم , و از بابت سوتفاهم پیش آمده که موجب ناراحتی شما شده بنده شما عذرخواهی میکنم ؛

در رابطه با مسائلی که مطرح کردین البته بهتر می بود دفتر مدیریت تالار مهندسی کشاورزی و یا از طریق پیام خصوصی موضوع روپیگیری میکردین , این تاپیک و بخش به صورت کلی برای راهنمایی در رابطه با مسائل کلی استفاده از سیستم باشگاه می باشد ؛

ببینید دوست خوبم مطمئنن هر مکانی برای حفظ نظم قوانین کلی (قوانین تالار مهندسـی منـــابع طبیعـــــــــی )رو از پیش در نظر میگیره و باید به آنها توجه بشه , پست های شما رو بررسی کردم , که احتمالا به دلیل آشنا نبودن با محیط و قوانین براتون ایجاد سوتفاهم کرده ...

به عنوان مثال دوتاپیک شما :
تاپیک: منابع مربوط به صنایع کاغذ
تاپیک: صنایع چوب و کاغذ
همانطور که ملاحظه میفرمائید این تاپیک ها در تالار پست های قدیمی که خارج از تالار کشاورزی و منابع طبیعی هست قرار داره !
اگر اختلاف تاریخ پست های اول دقت بفرمائید با توجه به اینکه در پست های اول مطلب خاصی ارسال نشده و تاپیک رها شده طبق قوانین مدیریت تالار این پست ها رو باید برای حفظ نظم حذف میکردن و یا به بخش های دیگر انتقال میدادن و همین کار رو هم انجام دادن و پست ها رو به بخش تاپیک های قدیمی انتقال دادن !
ولی به نظر به دلیل آشنایی کمتر شما با محیط باشگاه یک هفته بعد از انتقال شما به این تاپیک های انتقال داده شده مراجعه کردین و مطالب رو ادامه دادین ! در صورتی که این تاپیک ها از قبل به تالار آرشیو انتقال داده شده بودند ...

مساله بعدی در رابطه با پست های بدون منبع و یا با فونت ناهماهنگ ( راهنمای کلی استفاده از سایت ) هست ؛ البته عرض کردم ابتدا سپاسگزار زحمات شما برای انتقال و آرشیو اطلاعات مفید هستم ولی به منظور استفاده اعضا و تهیه مقالات احتمالی معتبر از آرشیو شما نیاز به ذکر رفرنس و منبع هست ( حال جدای از اینکه ممکنه ارجاع بدون رفرنس مطالب باعث اعتراض نویسندگان اصلی مطلب شود ) ؛
که البته مساله هم در مورد پست های مدیریت این قسمت نیست و خب به دنبال اشکال پیدا کردن در کار یکدیگر هم نیستیم ولی دو مورد از پست های ایشان رو ذکر کردین یکی مقاله ای بود که در چند پست کپی شده بود و در انتهای آخرین پست نام نویسنده و منابع ذکر شده و دیگری مطلبی بود جمع آوری شده از مطالب عمومی مختلف که نیاز به رفرنس خاصی نداشت ؛
به هر شکل عرض کردم مساله این نیست و به دلیل استفاده خوانندگان و محققین ذکر منبع ضروری می باشد که دوستان از زحمات شما بتوانند به خوبی بهره ببرند ؛

در انتهای عرائضم باز هم از زحمات شما تشکر میکنم امیدوارم باز هم با حضور خودتون ما رو همراهی بفرمائید ؛ پیشنهاد میکنم به مدیریت محترم این قسمت ( که همیشه شاهد تلاش و زحمات ایشان بودم و از این بابت از ایشان کمال تشکر و قدردانی رودارم و خسته نباشید عرض میکنم ) پیغام دوستانه ارسال بفرمائید و در رابطه با چگونگی تغییرات در ادامه تاپیک مفیدتون به منظور استفاده بهتر هماهنگی های لازم رو داشته باشید

شادکام و تندرست باشید

سلام
دوست عزیز
ممنون از مساعدت جناب عالی جهت رفع این مشکل
بله حرف شما متین این یک دعوا درون رشته ای بود :w13: که باید درون خانواده حل می شد :biggrin: ولی دم شما گرم مشتی شما هم که منو مقصر کردین؟!
میدونم واقعا مشکل از جای دیگس و مدیر تالار خیلی مقصر نیست

اینو از ته اعماقم میگم: آیا بهتر نیست که مدیران سایت یه برنامه ای بذارن بنویسن نمی دونم! که یه جورایی برای تغییر دادن تاپیک ها با فردی که تاپیک رو ساخته مشورت بشه؟ یا حداقل بهش اطلاع بدن که چه بلایی سر تاپیکش آوردن؟
الان دیدم که یکی دیگه از بچه ها هم همین مشکلو داشت که نمیدونست چه بلایی سر تاپیکش اومده

از قول من هم از ایشون معذرت خواهی بفرمایید، بهشون بگین که والا من با قوانین من در آوردی سایت آشنا نبودم چون مثل اینکه هر کس هر کاری دلش میخواد میکنه و میگه قانونه
(البته به من ریطی نداره شما مدیرین و قوانینو وضع میکنین و لی واسه مرجع نداشتن اون پست ها خوب بهونه آوردین، کاش از ما هم قبل از حذفش میپرسیدن:smile:)

بازم ممنون از شما و از تلاش بی وقفه و بدون مزد و منت همه مدیران این باشگاه فرهنگی-علمی-تفریحی به امید قهرمانی و راه یابی به جام باشگاه های اروپا :gol::gol:

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
سلام

این تاپیک رو جابه جا کنید لطفا به علف هرز مربوط نمیشه

بیماری پوسیدگی ساقه کلزا(اسکلروتینیا)به روایت تصویر

این دوتا رو ادغام لطفا

همه چي درمورد علف هرز

علفهای هرز و روشهای مبارزه با ان

این دوتا هم ادغام لطفا

معرفی برخی از حشره کش ها

معرفي برخي حشره كش ها