ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

proengineer

عضو جدید
اخه دوست عزیز شما دیگه چرا؟؟اضهار نظر در مورد سربازی برای داداشم بود.دوقلو هستیم.حالا برای شما چه فرقی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اون شبانه یاسوج آورده/

من پوزش می خوام
آخه اطلاعات شما از آقای امیر در ارتباط با خدمت بیشتر بود فکر نمکردم نه خدایش فکر نمی کردم خانوم ها هم اطلاعاتشون درباره خدمت به روز باشه.

NASTOH

عضو جدید
nasto جان.کارنامه نهایی هفته اول شهریور میاد.من یکی از دوستام پارسا قبول شد رازی کرمانشاه اما راضی نبود چون فاصلش تا شیراز زیاد بود وقتی کارنامه نهایی اومد دید که یاسوج که انتخابهای بعدیش بود میتونسته قبول بشه.اومد یاسوج البته باید دانشگاه مبدا و مقصد موافقت کنن .

ممنون از راهنماییت
من باید تو دانشگاهی که قبول شدم ثبت نام کنم الان یا دست نگه دارم؟

capra1

عضو جدید
اگز اون کلیپی که من از این خانوم در محکوم کردن ایران و روابط زن ومرد در ایران دیده بودم مشاهده میکردید به من حق میدادید که اینجوری صحبت کنم تازه خیلی مودبانه گفتم انگار نه انگار که ایرانه و یا وجدان داره ،متاسفانه توی کانادا و یا فرانسه قوانینی وجود داره که انسان را پشیمون میکنه از اینکه بخواد بره این کشورها برای تحصیل :redface:
والا چی بگم؟شاید شما حق داشته باشی عصبانی باشی،چون کشورت رو دوست داری اما به هر حال یک انسان با تحصیلات و شعور شما بهتر نیست یه کم قشنگتر صحبت کنه؟اصلا شاید یه خانوم این مطلب رو بخونه خوب ناراحت میشه دیگه! جناب مهندس خوب نیست ما با منطق حرفمون رو بگیم ؟

capra1

عضو جدید
دوستان عزیز سلام و تبریک به خاطر موفقیت هایی که در ازمون داشتید خوشحالم که می بینم نتایج زحماتمون رو گرفتید و متاسفم بخاطر مطرح شدن بحث هایی که در شان یک مهندس نبود و امیدوارم همه موفق باشید.
من بخاطر بعضی مسایل اول همه دانشگاههای تهران و بعدشم شهرستان و انتخاب کردم و تو گرایش ایرو شبانه دانشگاه مالک قبول شدم و برای ازاد هم تبدیل دانشگاه خودمو (علوم و تحقیقات) انتخاب کردم . حالا به نظر شما مالک و برم یا منتظر نتایج ازاد باشم؟
سلام وتبریک؛به نظر من یه سری به دانشگاه مالک بزن و از بچه ها راجع به استاداش بپرس اگه دیدی بهتر از آزاده برو مالک وحتی در شرایط مساوی برو مالک البته فکر کنم مالک یه شرایطی داشته باشه اگه مشکل نداری به نظرم واسه آینده کاریتم خوبه.
موفق باشید و التماس دعا

nafas..

عضو جدید
.

.

سلام دوستان. شرمنده بعد از 3-4 روز از اعلام نتایج اومدم سایت. تقصیری ندارم مشغول خدمت به وطن و نظام بودم!
به همه قبولی ها تبریک میگم و واسشون ارزوی موفقیت میکنم.
کسانی هم که قبول نشدن اصلا ناراحت نباشن. دقیقا سال پیش این موقع من شبانه بیرجند قبول شده بودم و دپرس بودم ولی امسال تونستم به هدفم برسم.
اماری که میتونم بهتون ارائه بدم:
1- خودم - 625 تبدیل روزانه تبریز
2 - 1100 طراحی روزانه تبریز
3 - 900 روزانه تبدیل شهید بهشتی
4 - 880 شبانه تبدیل خواجه نصیر
5 - 2100 روزانه سیستم انرژی سهند

سلام بهتون تبریک میگم منم شبانه ملایر /اوردم می خوام نرم.اما از حالا شروع کنم دیر نیست؟؟؟

sadegh1068

عضو جدید
شما کدوم دانشگاه بودین؟
بحث من اینه که چرا چنین سهمیه ای برا بچه های آزاد نیست؟ چرا به دانشگاه های آزاد ضریب یک میخوره و چرا به هبچه های سراسری ضریب بالاتر از یک؟ اگه دانشگاه آزاد مورد قبول نیست چرا بچه های زادو تو کنکور سراسری راه میدن؟ و چرا به تازگی دانشگاه آزاد و سراسسری تو مقطع کارشناشی ادغام شدن. اینا سوالای ذهن منه

من دانشگاه صنعتی شاهرود بودم کارشناسی رو
ضریب بالا تر از یک معدل فقط واسه دانشگاه های تاپ تهرانه وگرنه ضریب ما هم یک بود.

Lagranzh

عضو جدید
سلام دوستان یه سوال داشتم:
کسی که دانشجوی کارشناسیه مثلا ترم 5 میتونه ارشد امتحان بشه و اگه رتبش خوب شد چه جوریه داستانش؟
راهنمایی کنین لطفا...

hssnjfry

عضو جدید
والا چی بگم؟شاید شما حق داشته باشی عصبانی باشی،چون کشورت رو دوست داری اما به هر حال یک انسان با تحصیلات و شعور شما بهتر نیست یه کم قشنگتر صحبت کنه؟اصلا شاید یه خانوم این مطلب رو بخونه خوب ناراحت میشه دیگه! جناب مهندس خوب نیست ما با منطق حرفمون رو بگیم ؟
yes of course

hssnjfry

عضو جدید
کسی که دانشجوی کارشناسیه مثلا ترم 5 میتونه ارشد امتحان بشه و اگه رتبش خوب شد چه جوریه داستانش؟
راهنمایی کنین لطفا...
سلام دستش درد نکنه که رتبش خوب شده انشالله هروقت فارغ شد دوباره امتحان میده ویه جای بهتر قبول میشه:biggrin: (شوخی بود) در امتحان ارشد امکان ذخیره وجود نداره باید هروقت اطمینان پیداکردی تا پایان شهریور سال بعد حتما فارغ میشی بعدامتحان بدی واگر ادعا کنی فارغ التحصیل هستی وانتخاب رشته کنی و روزانه قبول بشی ۲ سال از کنکور محرومی:redface:

mm.caffee

عضو جدید
من همین الان فهمیدم شما شاگرد اول بودی و سهمیه داشتی ورتبتون شده 2200 که خود این تا حدودی مطلب سبز رنگ منو تایید میکنه
اون 2 مین که میگی برا کسی هست که 100 میزنه نه برا شما. به قول شما 20 تا سوال باکس دینامیک داره و هر سوال 2 مین که میشه 40 مین.اگه 40 رو به 5(تعداد سوال دینامیک) تقسیم کنی میشه 8 دقیقه برا هر سوال دینامیک که وقت مناسبی هست.پس شما با نمره 19.65درس دینامیک باید به 5 سوال جواب میدادی که به یک سوا.بالاخره اون نمره 19.5 باید ی جایی خودشو نشون بده وگرنه جای شک داره.

من با سهمیه شاگرد اولی مشکلی ندارم به شرط اینکه برا بچه های دانشگاه آزاد هم باشه.مشکلم اینه و اینکه این یعنی نابرابری و ضایع شدن حق بچه ها
کنکور شرایطی هست که برا همه یکسانه.عادلانه هست ولی نمیتونه بار علمیو بسنجه

شما کدوم دانشگاه خوندی؟
به نظر من رتبه 2200 حقش نیست که بره شریف

بابا اين بحث شاگرد اولي رو ول كنيد ديگه
حالا شما اينجا ميايد همديگه رو ميزنيد، تاثيري داره تو اين قضيه؟!:surprised:
در ضمن من با مقداري از لحن صحبت كردن ايشون هم مشكل دارم ولي اين ديگه حق نيست اين تاپيك رو اينقدر واسه اذيت ايشون ادامه داد!
ايشون هم گفتند، 20 درصد به جامداتشون اضافه شده و 10 درصد هم به رياضي كه ميتونه از رتبه 2200 تا 1000 هم بياره ايشون رو
مثلا من با كسي كه رتبش 139 شده فقط تو اين فرق داشتيم كه اون ديناميك ارتعاشات رو 38 درصد زده بود و رياضي رو 18 درصد، من رياضي رو 36.67 زده بودم و ارتعاشات رو 18.33
درحاليكه ضريب هر دو 2 هست ولي ترازش خيلي تاثير داشته!
سيالات هم هر دو 36.67 و جامدات هم 45 زده بوديم و من شدم 193
پس ميبينيد كه حتي اگه درصداي درساي هم ضريب هم جابجا بشد اينطوري تو رتبه تاثير ميزاره چه برسه به اين 30 درصد!
شاگرد اولي هم خيلي تاثير داره
پس خواهشا ديگه اين بحث رو ادامه نديد
ممنون

yohanblack43

عضو جدید
راهنمایی کنین لطفا...

سلام دوست عزیز فقط بعنوان المپیاد دانشجویی میتونین شرکت کنید.یعنی با اونایی که ارشد میدن شما هم امتحان میدین اما هنگام ثبت نام باید بنویسید بعنوان المپیاد میخوام شرکت کنم.من 1بار همین جور شرکت کردم.هیچ مشکلی هم نداشت.

انیشتن

عضو جدید
خوشبحالتون من زنجان دوس ندارم نه از استاد شانس اوردم نه هم کلاسی ترم سومم جمعه دارم میرم اعصابم خط خطیه انگیزه ندارم از الان بهتون میگم پایان نامه سخت بر ندارین مال من سخته حوصله دیگه ندارم.

mahde1818

عضو جدید
خوشبحالتون من زنجان دوس ندارم نه از استاد شانس اوردم نه هم کلاسی ترم سومم جمعه دارم میرم اعصابم خط خطیه انگیزه ندارم از الان بهتون میگم پایان نامه سخت بر ندارین مال من سخته حوصله دیگه ندارم.
انیشتن فکر کنم آخر و عاقبت منم مثل تو بشه ! اصلا دل و دماغ دانشگاه رفتن ندارم ! سربازی آدم رو از همه چیز بیزار می کنه!

irmec

عضو جدید
استاد راهنمای پایان نامتون کیه؟
موضوعتون چیه؟
با دکتر پور سعیدی کلاس داشتید؟

NASTOH

عضو جدید
استاد راهنمای پایان نامتون کیه؟
موضوعتون چیه؟
با دکتر پور سعیدی کلاس داشتید؟

بچه ها شاهرود کاشان و بوعلی و سمنان
کدوم یکی از این دانشگاه ها به شبانه خوابگه میدن؟
خواهشن پاسخ بدین

ali_pishtaz

عضو جدید

اوه اوه او زنجان داستان داره برای خودشاا،داستان فساد اخلاقی معاون آموزشی دانشگاه زنجان رو شنیدین؟؟؟؟؟؟؟
چند روز پیش تو یوتوپ دیدم شاید قدیمی باشه،ولی خیلی تعجب کردم:eek:

ali_pishtaz

عضو جدید

پایان نامه سخت رو شما چطوری تعریف میکنین؟؟ممنون میشم توضیح بدین....مثلا من تبدیل قبول شدم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا