نتایج نـــــهایی کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه هاکسی نمیدونه نور ثبت نامش چندمه؟این غیرانتفاعی هاهم کارشون معلوم نیست هیچی ننوشته کی ثبت نامشه

مرتب چك كن بالاخره مشخص ميشه
من ديگه خودمو كشتم دو ساعت پيش اطلاعيه زدن
كاربر mbarsen همكلاسي شماست بهش پيام بزن
كجا هست اين نور؟

raha pania

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
ببخشید میشه همه به این سوال جواب بدید ،چه اونایی که قبول شدند چه اونایی که قبول نشدند
میخواستم بپرسم،برای آزمون اسکیس ،فقط 3 ماهه بعد نتایج کار کردید ؟اگر نه میشه بگید از کی و چجوری؟ روند کارتون چه طوری بود ؟
ممنون:redface:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
ببخشید میشه همه به این سوال جواب بدید ،چه اونایی که قبول شدند چه اونایی که قبول نشدند
میخواستم بپرسم،برای آزمون اسکیس ،فقط 3 ماهه بعد نتایج کار کردید ؟اگر نه میشه بگید از کی و چجوری؟ روند کارتون چه طوری بود ؟
من فروردین 2 هفته کار کردم بعدش کار نکردم از 15 خرداد تا روز امتحان نزدیک به یک ماه دوباره کار کردم سر جمع یک ونیم ماه. اسکیسم هم در ابتدا خوب نبود

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

بعضی ها نوروز رو کار کردند بعضی ها هم مثل من ترم 8 بودند و طرح 5 و پایان نامه داشتند و هم زمان امتحان اسکیس!

ماژیک

عضو جدید
سلام دوستان

اسکیس و بعد از کنکور شروع کن
بی معطلی
من با یکی از اساتید تهران کلاس داشتم
شعارش: منم منم منم بود
کار خودش بد نبود
بچه هاشم همین طور
ولی من تغییر استاد دادم
وحالا خیلی خوشحالم
به اسم نرو
استادی رو انتخاب کن
1باسواد باشه
2مدرس خوبی باشه
3امیدوار باشه
4ندیده غیب نگه
5مغرور نباشه
و از همه مهمتر خدا ترس باشه
این طوری خیلی متعادل رفتار میکنه

النازا

عضو جدید
بچه هاکسی نمیدونه هزینه خابگاه خودگردانای دانشگاه تو محدوده نور وساری چقدره؟

ماژیک

عضو جدید
سلام بچه ها دوست من غیر انتفاعی فریدون کنار قبول شده متقاضی جا به جایی
کسی می خواد با هاش جابه جا کنه
تو محدوه قزوین و شهرهای اطراف
گرمسار
زنجان
تهران
اصفهان
و.....
ایا کسی هست دوست مرا یاری کند
ایا کسی هست دوست مرا یاری کند

النازا

عضو جدید
بچه ها اگه کسی خواست قزوین وزنجان رو
جابه جاکنه با نور به من پیام بدید من نور برام دوره

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان

من پارسال مقدمات كار كردم
روزي 5ساعت
امسالم موضوعي
بستگي به خودت داره
من از 0 شروع كردم

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها متن پیشنهادی اولیه این بود:
به نام خدا
ریاست محترم سازمان سنجش
با عرض سلام و احترام
به اطلاع می رساند آگاهی نداشتن از چگونگی روند ارزشیابی و معیار های بررسی آزمون عملی اسکیس معماری ، از مشکلات اساسی دانشجویان علاقه مند به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد معماری است. امری که از نتایج آن، می توان به مردود شدن رتبه های برتر آزمون تئوری، در آزمون عملی اشاره کرد. این ابهام و عدم آگاهی، همچنین باعث بیان نقل قول هایی غیر رسمی در خصوص شیوه ارزیابی این آزمون می گردد و این نقل قول های تایید نشده،گاهی باعث ایجاد نگرانی و دلسردی در دانشجویان متقاضی این رشته می شود. خواهش مند است در صورت صلاحدید دستور فرمایید مقامات مربوطه ،توضیحاتی رسمی در خصوص مراحل برگزاری آزمون،از نحوه طراحی سوال،شیوه داوری و معیارهای مورد نظر هیئت داوران ارائه فرمایند. باشد که با روشن شدن مساله، ضمن تقویت اعتماد همیشگی دانشجویان به سازمان سنجش، شاهد نتایج بهتر و افزایش کیفیت رقابت آزمون عملی اسکیس معماری در سطح کشور باشیم.
با تقدیم احترامات
جمعی از دانشجویان معماری کشور

بعد از یکم بررسی و صحبت با دوستان به این تغییر کرد:

ریاست محترم سازمان سنجش آموزش کشور
با عرض سلام و احترام
عملکرد دقیق، شفاف و بی نقص سازمان سنجش آموزش کشور در برگزاری آزمون ها و اعلام نتایج، همواره مورد تایید و تمجید بیشتر شرکت کنندگان در آزمون های مقاطع مختلف تحصیلات تکمیلی بوده است.با این حال نتایج آزمون مرحله دوم برخی کدرشته های امتحانی ارشد بخصوص مجموعه معماری در سال های اخیر، موجب ایجاد نگرانی در دانشجویان متقاضی این رشته،پیرامون چگونگی فرآیند داوری بخش عملی آزمون شده است. امری که از نتایج آن، می توان به مردود شدن بسیاری رتبه های برتر آزمون تئوری، در آزمون عملی اشاره کرد.ابهام و عدم آگاهی دانشجویان از معیارهای داوری باعث بیان نقل قول هایی غیر رسمی در خصوص شیوه ارزیابی این آزمون گردیده که این نقل قول های تایید نشده، گاهی سبب ایجاد نگرانی و دلسردی در برخی دانشجویان متقاضی این رشته می شود. خواهش مند است در صورت صلاحدید دستور فرمایید مسئولان مربوطه ،از طریق رسانه ها به ارائه توضیحاتی رسمی در خصوص مراحل برگزاری و ارزیابی این آزمون همچون «نحوه طراحی سوال، شیوه داوری و معیارهای مورد نظر هیئت داوران» بپردازند. امید است همه ساله با اطلاع رسانی صحیح و کامل در مورد این مساله، در دفترچه های راهنمای آزمون، ضمن تقویت اعتماد همیشگی دانشجویان به سازمان سنجش آموزش کشور، شاهد نتایج بهتر و افزایش کیفیت رقابت آزمون عملی اسکیس معماری در سطح کشور باشیم.
با تقدیم احترامات

خواهشا دوستانی که نظری در مورد متن نوشته شده دارن، نظرات تکمیلی و تصحیحی خودشونو اعلام کنن.

سعی شده متن نامه بر اساس نظرات دوستان در تاپیک
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...شنهادی-جهت-نامه-به-سنجش?p=6748008#post6748008

تنظیم شده باشه.
لطفا با توجه به بحث های دو روز اخیر در این تاپیک،نظراتتون رو اعلام کنین تا به امید خدا هرچه زودتر گام بعدی رو برداریم :)

nimaart

کاربر بیش فعال
به نام خدا
ریاست محترم سازمان سنجش
با عرض سلام و احترام
به اطلاع می رساند آگاهی نداشتن از چگونگی روند ارزشیابی و معیار های بررسی آزمون عملی اسکیس معماری ، از مشکلات اساسی دانشجویان علاقه مند به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد معماری است. امری که از نتایج آن، می توان به مردود شدن رتبه های برتر آزمون تئوری، در آزمون عملی اشاره کرد. این ابهام و عدم آگاهی، همچنین باعث بیان نقل قول هایی غیر رسمی در خصوص شیوه ارزیابی این آزمون می گردد و این نقل قول های تایید نشده،گاهی باعث ایجاد نگرانی و دلسردی در دانشجویان متقاضی این رشته می شود. خواهش مند است در صورت صلاحدید دستور فرمایید مقامات مربوطه ،توضیحاتی رسمی در خصوص مراحل برگزاری آزمون،از نحوه طراحی سوال،شیوه داوری و معیارهای مورد نظر هیئت داوران ارائه فرمایند. باشد که با روشن شدن مساله، ضمن تقویت اعتماد همیشگی دانشجویان به سازمان سنجش، شاهد نتایج بهتر و افزایش کیفیت رقابت آزمون عملی اسکیس معماری در سطح کشور باشیم.
با تقدیم احترامات

با عرض سلام و احترام
عملکرد دقیق، شفاف و بی نقص سازمان سنجش آموزش کشور در برگزاری آزمون ها و اعلام نتایج، همواره مورد تایید و تمجید بیشتر شرکت کنندگان در آزمون های مقاطع مختلف تحصیلات تکمیلی بوده است.با این حال نتایج آزمون مرحله دوم برخی کدرشته های امتحانی ارشد بخصوص مجموعه معماری در سال های اخیر، موجب ایجاد نگرانی در دانشجویان متقاضی این رشته،پیرامون چگونگی فرآیند داوری بخش عملی آزمون شده است. امری که از نتایج آن، می توان به مردود شدن بسیاری رتبه های برتر آزمون تئوری، در آزمون عملی اشاره کرد.ابهام و عدم آگاهی دانشجویان از معیارهای داوری باعث بیان نقل قول هایی غیر رسمی در خصوص شیوه ارزیابی این آزمون گردیده که این نقل قول های تایید نشده، گاهی سبب ایجاد نگرانی و دلسردی در برخی دانشجویان متقاضی این رشته می شود. خواهش مند است در صورت صلاحدید دستور فرمایید مسئولان مربوطه ،از طریق رسانه ها به ارائه توضیحاتی رسمی در خصوص مراحل برگزاری و ارزیابی این آزمون همچون «نحوه طراحی سوال، شیوه داوری و معیارهای مورد نظر هیئت داوران» بپردازند. امید است همه ساله با اطلاع رسانی صحیح و کامل در مورد این مساله، در دفترچه های راهنمای آزمون، ضمن تقویت اعتماد همیشگی دانشجویان به سازمان سنجش آموزش کشور، شاهد نتایج بهتر و افزایش کیفیت رقابت آزمون عملی اسکیس معماری در سطح کشور باشیم.
با تقدیم احترامات

خواهشا دوستانی که نظری در مورد متن نوشته شده دارن، نظرات تکمیلی و تصحیحی خودشونو اعلام کنن.

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/481840-%D8%A7%D9%88%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%AA-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%AC%D9%87%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D9%86%D8%AC%D8%B4?p=6748008#post6748008

تنظیم شده باشه.
لطفا با توجه به بحث های دو روز اخیر در این تاپیک،نظراتتون رو اعلام کنین تا به امید خدا هرچه زودتر گام بعدی رو برداریم :)

متن خوبی شده، من موافقم ;)

Tanin_hd

عضو جدید
متن خوبیه فقط پیشنهاداتی که بچه ها مطرح کردن رو هم اگه در قسمتی از متن جای بدیم چطوره؟ منظورم پیشنهادا در مورد نحوه داوریه.

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
متن خوبیه فقط پیشنهاداتی که بچه ها مطرح کردن رو هم اگه در قسمتی از متن جای بدیم چطوره؟ منظورم پیشنهادا در مورد نحوه داوریه.
طنین جان،ممنون از نظرت.
طبق نظر سنجی،
ارائه پیشنهادات مطرح شده جهت اعمال آنها در ارزیابی اسکیس 2 تا رای آورد و ظاهرا نظر بچه ها بیشتر روی شفاف سازی و مشخص شدن روند طراحی سوالات و شیوه داوری داوران بوده

اگر اجازه داشته باشم نظر شخصی بدم، فکر می کنم حق با رای بچه هاس، چون وقتی ما نمی دونیم نحوه داوری چطور هست،شاید پیشنهاد دادن براش،از نظر خواننده یه جور تناقض به حساب بیاد. من اصلا قصد تحمیل نظرمو ندارم و مسلما اگر بچه ها بگن باید پیشنهاداتمون رو بگنجونیم ، این کار انجام میشه.

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
طنین جان،ممنون از نظرت.
طبق نظر سنجی،
ارائه پیشنهادات مطرح شده جهت اعمال آنها در ارزیابی اسکیس 2 تا رای آورد و ظاهرا نظر بچه ها بیشتر روی شفاف سازی و مشخص شدن روند طراحی سوالات و شیوه داوری داوران بوده

اگر اجازه داشته باشم نظر شخصی بدم، فکر می کنم حق با رای بچه هاس، چون وقتی ما نمی دونیم نحوه داوری چطور هست،شاید پیشنهاد دادن براش،از نظر خواننده یه جور تناقض به حساب بیاد. من اصلا قصد تحمیل نظرمو ندارم و مسلما اگر بچه ها بگن باید پیشنهاداتمون رو بگنجونیم ، این کار انجام میشه.
متن خوبیه یکم از متن منم توش بگنجون چون بچه ها میگن تند نوشتی اما لازمه گاها تو نامه نویسی ها هر وقت اینجوری بوده خوب بوده ولی میگم اونم جا بده تا اعتدال رعایت شه تو نحوه صحبت;)

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
متن خوبیه یکم از متن منم توش بگنجون چون بچه ها میگن تند نوشتی اما لازمه گاها تو نامه نویسی ها هر وقت اینجوری بوده خوب بوده ولی میگم اونم جا بده تا اعتدال رعایت شه تو نحوه صحبت;)
چشم کوروش جان، چند تا نظر از بچه ها که جمع شد،مجددا تغییر ایجاد می کنیم.

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشالله توکل به خدا...شما انرژی قبول شدی؟؟؟بعد اینکه معماری امتجان دادم فهمیدم چقدر انرزی دوست دارم(البته با چیزهایی ک از فارغ التحصیلش شنیدم...ترکیب سازه و معماری...من عاشق سازه ام....کارهای کالاتراوا رو وافعا خوشم میاد خودش طراحی میکنه خودش سازه جور میکنه...واقعا معماری قابلی هست...)میشه منایعی ک خوندی رو برام بزاری اینجا...یا تو پیام خصوصی؟؟؟ممنونت میشم کمک کنی...چون امسال اوننم میخوام بخونم....(من ک باید فن و ساختمان بالا بزنم خوب جوری میخونم ک انرزی هم بزنم چون تا حدی مشابه همند)
بله انرژی قبول شدم و اینی که شما میگی تکنولوژیه
انرژی در رابطه با معماری پایداره که چه کنیم که مثلا در مصرف انرژی صرفه جویی شه و چه جوری خودش انرژی تولید کنه و نمای سبز -بام سبز- صفحات فتو ولتاییک که در کار باید ازش استفاده بشه و...
مثل معماری این رشته هم طرح معماری داره فقط اگه معماریا فرهنگسرا طراحی میکنن ما باید فرهنگسرا بارویکرد پایداری طراحی کنیم
اما تکنولوژی بحث سازه است و کتابای گلابچیه که اینم طرح معماری داره اما توش شما پل عابر پیاده و و یا یه برج که سازه اش مهمه طراحی میکنی و...
در حال حاضر تو دنیا رشته انرژی خیلی رو بورسه اما تکنولوژی رو معدود دانشگاهایی تو دنیا تدریس میکنن (دلیلش رو نمیدونم شاید غربیا سازه رو به بچه های معماریشون میگن و دیگه لزومی نداره رشته جدا داشته باشن ...نمیدونم به هرحال...)
برا همزمان هنرهای ساخت و معماری کنکور دادن باید رو زبان و فن مانور بدی ،کاری که من کردم در واقع من تو هردورشته به واسطه خوندن کتب مختلف گلابچی و فن بالا و مهمتر از اون زبان بالا رتبه اوردم البته درک هم برا معماری سرنوشت سازه

سپیده معمار

عضو جدید
به نام خدا
ریاست محترم سازمان سنجش
با عرض سلام و احترام
با تقدیم احترامات

با عرض سلام و احترام
با تقدیم احترامات

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...شنهادی-جهت-نامه-به-سنجش?p=6748008#post6748008

تنظیم شده باشه.

سلام ممنون از زحمات شمابچه ها
به نظرم متن خوبه ولی من با اون خط اولش مشکل دارم
الان کارشون مورد تایید ما نیست یا به عبارتی ما اصلا نمیدونیم چیکار میکنن...
وقتی ما نمیدونیم پس چطوری مورد تاییده!!!
هر واژه دیگه ای رو استفاده کنید بجز این مورد تایید بودن
ممنون

سپیده معمار

عضو جدید
بچه ها
سالای قبلم وضعیت همین بوده ؟دانشجوها هیچ اعتراضی نکردن؟
اگه اعتراضی شده،پس چرا هنوز وضعیت همینه؟
نمیخوام انژی منفی بدم ولی میخوام بگم به نظر شما این کارا نتیجه میده؟
از وقتی نتیجه اومده من خیلی اینجا میام که ببینم نتیجه چی میشه...
اطمینان دارم که باید اقدامی کرد،ولی میخوام بگم که آیا قبلا اعتراضی شده؟نتیجه داده؟
این وضعیت خیلی دلسرد کننده اس، یکم میرم سمت برنامه و درس و...دوباره این فکرا میاد تو ذهنم که واقع چی میشه؟
من فکر نمیکنم تو هیچ رشته ای وضعیت این باشه
خیلی عجیبه برام ،چرا ما یه همچین ارشدی داریم؟

erisss

عضو جدید
بله انرژی قبول شدم و اینی که شما میگی تکنولوژیه
انرژی در رابطه با معماری پایداره که چه کنیم که مثلا در مصرف انرژی صرفه جویی شه و چه جوری خودش انرژی تولید کنه و نمای سبز -بام سبز- صفحات فتو ولتاییک که در کار باید ازش استفاده بشه و...
مثل معماری این رشته هم طرح معماری داره فقط اگه معماریا فرهنگسرا طراحی میکنن ما باید فرهنگسرا بارویکرد پایداری طراحی کنیم
اما تکنولوژی بحث سازه است و کتابای گلابچیه که اینم طرح معماری داره اما توش شما پل عابر پیاده و و یا یه برج که سازه اش مهمه طراحی میکنی و...
در حال حاضر تو دنیا رشته انرژی خیلی رو بورسه اما تکنولوژی رو معدود دانشگاهایی تو دنیا تدریس میکنن (دلیلش رو نمیدونم شاید غربیا سازه رو به بچه های معماریشون میگن و دیگه لزومی نداره رشته جدا داشته باشن ...نمیدونم به هرحال...)
برا همزمان هنرهای ساخت و معماری کنکور دادن باید رو زبان و فن مانور بدی ،کاری که من کردم در واقع من تو هردورشته به واسطه خوندن کتب مختلف گلابچی و فن بالا و مهمتر از اون زبان بالا رتبه اوردم البته درک هم برا معماری سرنوشت سازه

شما ميدوني ثبت نام دانشگاه تهران چه جوريه؟ توويه اطلاعيه اي كه امروز دارن انگار يه قسمتي از ثبت نام اينترنتيه،ميشه اگه تاريخ و روند ثبت نام رو متوجه شدين به من بگي؟ ممنونت ميشم

MHMAX

عضو جدید
من هیج وقت نگفتم ادم بدیه !
خودم هم یه جلسه سر کلاسش بودم ... و می شناسمشون !
می گم کنکورمون جوریه که باید بریم سر کلاس همچین اساتیدی !!!
اگه نریم از کجا باید اسکیس رو یاد بگیریم ؟

جرا باید روند کنکور باید وابسطه باشه به حضور در این کلاس ها ؟
مگه نباید معیار ارزیابی اموحته های دوران کارشناسی باشه ؟ چرا سطح اسکیس اکثر دانشگاه ها این قدر پایینه ؟ حتی بچه های دانشگاه های برتر هم باز در این جور کلاس ها شرکت می کنن !

همه اشکال رو نباید گردن نظام آموزش بندازیم چون خودمون هم کم کاری میکنیم تو دوره تحصیلمون و به اجبار باید سطح خودمونو بکشیم بالا. دوره به دوره سطح دانشگاها داره میاد پایین تر.
حالا چه بهتر سر کلاس استادی بریم که کانالیزت نکنه و بهت خط نده، دست و فکر خودتو راه بندازه.
دوستی دارم که تو انگلیس و دوستی دارم که تو کلمبیا درس میخونه. اونجا هر جلسه درسشون مثل یه کنکور ما میمونه. اگه نرسونی خودتو راحت نابود میشی. چه از نظر شخصیتی چه از نظر تحصیلی.

MHMAX

عضو جدید
دوستان نظر بدید

3 ترم دیگه از علوم تحقیقات تهران یا سراسری روزانه گیلان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با در نظر نگرفتن کار و زندگی تهرانم.

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان نظر بدید

3 ترم دیگه از علوم تحقیقات تهران یا سراسری روزانه گیلان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با در نظر نگرفتن کار و زندگی تهرانم.
بیا بریم گیلان بابا منم کارم تهرانه ولی یه شب موندن تو رشت این حرفها رو نداره. البته بدبختی اینجاست علوم تحقیقاتم جای خیلی خوبیههههه دل کندن ازش خیلی سخته

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض سلام و احترام
با تقدیم احترامات

تنظیم شده باشه.
لطفا با توجه به بحث های دو روز اخیر در این تاپیک،نظراتتون رو اعلام کنین تا به امید خدا هرچه زودتر گام بعدی رو برداریم :)[/QUOTE]

بچه ها منتظر نظراتتون هستیم لطفا اگه فکر میکنین چیزی باید تغییر کنه یا اضافه بشه سریع تر بگین که زمان رو از دست ندیم

sheelan

عضو جدید
بچه ها پردیس کاشان ارزش رفتن داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها پردیس کاشان ارزش رفتن داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من کارم شده اینجا از پردیس ها حمایت کردن:biggrin: قدر جایی که قبول شدی رو بدون در همین حد بگم که نری همیشه حسرتش رو میخوری البته اگر پول داری

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض سلام و احترام
با تقدیم احترامات

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/481840-%D8%A7%D9%88%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%AA-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%AC%D9%87%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D9%86%D8%AC%D8%B4?p=6748008#post6748008

تنظیم شده باشه.

بچه ها منتظر نظراتتون هستیم لطفا اگه فکر میکنین چیزی باید تغییر کنه یا اضافه بشه سریع تر بگین که زمان رو از دست ندیم[/QUOTE]
خیلی ملتمسانه نوشتین اولش رو به نظرم جواب نمیده. تو این مملکت هرچقدر التماس بیشتر کنی بیشتر تو سرت میزنن پس یکم جدی تر حالا نه با خشونت نه بلکه قرص تر وراسخ تر

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما ميدوني ثبت نام دانشگاه تهران چه جوريه؟ توويه اطلاعيه اي كه امروز دارن انگار يه قسمتي از ثبت نام اينترنتيه،ميشه اگه تاريخ و روند ثبت نام رو متوجه شدين به من بگي؟ ممنونت ميشم

ثبت نام الکترونیکی پذیرفته شدگان آزمون تحصیلات تکمیلی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال دانشگاه تهران 1392
ثبت نام الکترونیکی پذیرفته شدگان آزمون تحصیلات تکمیلی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1392 کلیه پردیس ها و دانشکده ها (و پردیس های اقماری) و دوره های مجازی از روز چهارشنبه مورخ 13/6/1392 الی دوشنبه مورخ 18/6/1392 وثبت نام حضوری آنان با ارایه اصل مدارک تحصیلی از طریق سامانه در روزهای سه شنبه و چهار شنبه 19و20/6/1392 و شنبه مورخ 23/6/1392 در محل پردیس/دانشکده قبولی (طبق برنامه پیش بینی شده) هر واحد انجام خواهد گردید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا