ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

NASTOH

عضو جدید
نميخاستم جواب اين تايپيكو بدم ولي بد حرف زدي
شما ها كه دانشگاه ازادو ساختيد با شهريه هاتون بريد حقتونو از وجدان جودتون بگيريد
كنكورم عادلانه نيست چون تو منابع كاملو خريدي و خوندي+ازمون+كلاس و استاداي درجه 1 ك بخاطر جيبب گشاد شماها اومدن دانشگاه ازاد ولي اوني ك بخاطر مشكل مالي ميره پيام نور وغير انتفاي و ..........شاگرد ميشه و تخفيف شهريه هم ميگيره كدوم امكانات شما داره؟؟؟؟؟؟
سماها همون مرفه هاي بي درديد ك پول تو جيبيه هفتگي ميگيريد
زماني از عدالت حرف بزنيد ك واس درس خوندن محتاج كتاباي كتاب خونه و دوستاتون سديد
كسي ك بره دانشگاه ازاد نبايد حرف از عدالت بزنه افتاااااااااااااااااااااااااد:mad::wallbash::exclaim::w00:

فکر کنم دیگه نیاز نباشه من جواب شمارو بدم چون بچه ها جواب شمارو دادن ولی ی جوری با من صحبت کردی که انگار 100 سال با من زندگی کردی. مرفه بی درد چیه؟ جیب گشاد چیه رفیق؟ مثل اینکه یادت رفته دانشگاه سرسری جیبش گشاد تره از آزاد یا اینهمه مدت که سرسری خوندی خواب ببودی. شهریه شبانه ارشد تو سراسری دقیقن = دانشگاه آزاده-------- شهریه پردیس ها هم به کنار(پردیس برا سراسری دیگه؟؟)

یا خوابی یا چشاتو بستی.شهریه من تو دانشگاه ازاد ترمی 500 بود همین هزینه رو هم تو شبانه کارشناسی سراسری میگیرن .تازه هزینه رفت وامد شهرستان و خوابگاه هم حساب کنی بیشتر از این حرفاست.
من هنوز متوجه نشدم ارتباط اینکه کسی دانشکاه ازاد باشه حق اعتراض نداره چیه.اینوبرام توجیه کن. شما در چه مقامی هستی که این حرفارو میزنی؟ اینم توجیه کن.در ضمن من خودم تو کتابخونه درس میخونم. و دوباره در ضمن امکانات دانشگاه ساسری خیلی خیلی بیشتر از ازاده و سیستم نمره دادن تو سرسری خیلی بهتر از ازاده .تو ازاد هر کی درسی افتاد کسی ناراحت نمیشه و شاید هم خوشحال بشن.و ما هم حق اعتراض نداشتیم چون نمره ها تو ازاد حق هیچ اعتراضی نداشتیم.سیستم ازاده دیگه
سهمیه شاگرد اولی مزخرفه چون دانشگاه ها تو یک سطح نیستن.پس نباید تو کنکور تاثیر بدن. یعنی شرایط یکسانی نیست.

سوال اخر من هم جواب بده: چرا این شاگرد اولا اگثرشون رتبه های بالا دارن.سوال عجیبی تو ذهنم.اگه شاگرد اوله که باید رتبش خوب باشه:smile:

آخرین ویرایش:

NASTOH

عضو جدید
سلام دوست عزیز
1-توی سایت زده اینطوریه خداکنه برای کارشناسی باشه من خودم فقط چون خوابگاه میداد زدم وگرنه حتما میزدم سیستان چون اونجا واقعا تبدیلش قویه 15 ساله تبدیل اورده به قول شما باید بدن
2-خیلی ربط داره بیشتر دکتراش دارای مدرک هوافضا هستند بعد هم تونل باد که فقط مربوط به موشک وهواپیما نمیشه ،نمیشه زیاد توضیح داد توی سایت امدی انشاالله خودت متوجه میشی
3-رتبه2211روزانه تبدیل سبزوار
4-توی یک منطقه پست ازلحاظ زمین شناسی قرار داره دانشگاه هم توی توحید شهره که از شهر جداست با گوگل ارث بری متوجه میشی کلا ما که از شهرهای بزرگ میریم شهرهای کوچک دلمون بد میگیره از لحاظ ارواح چون خیلی ارومه
5-سلام نه فقط پروژشما معرف شماست نباید توی زمینه هوافضا باشه کلا ،ولی از سال2012 طبق تحریم های جدید این مرتیکه اوباما رشته تبدیل ارژی برای اپلای دیگه نمیتونه توی امریکا پذیرش بشه
6-بد نیست ولی من خودم با انتقال حرارت حال میکنم بوِیژه تشعشع کلابگم اینقدر کار مطالعاتی هست که نمیتونی سرت رو بخارونی
7-اره میتونی شرکت کنی ولی توصیه شرکت نکن چون باید از بهمن بری سرکلاس یک دلیل مهم دیگه داره در مورد معدل که بعدا بهت میگم
اگر میخوای برای تبدیل بخونی 3تا نکته مهم اول ریاضی دوم زبان سوم نرم افزارهای مانند فورترن را حتما قوی کن

ممنون از پاسخ های کاملت
اره برام سواله چرا دو نفر از استادای سبزوار رشتشون هوا فضا بود؟ تبدیل چه ربطی به هواضا داره؟
من به cfd علاقه دارم.
یعنی دانشگاه اصلن برا کشور های خارجی ملاک نیست؟
منظورتون زبان برنامه نویسی فورترن هست؟

NASTOH

عضو جدید
سلام نه نمیتونید برید مگر انتقالی بگیرید اونم شب با خوابگاه و غیره ترمی ۲میلیون حداقل در میاد دلیل معدل :توی سبزوار راحت تر میشه معدل را بالا برد البته اگر دکتر کفاش ریاضی مهندسی ومحاسبات عددی نیاد سبزوار درس بده :eek:چون شما میخوای اپلای بشی فرقی نمیکنه کدوم دانشگاه باشی برات یک مثال بزنم طبق تصویب دانشگاههای مختلف کانادا موسسات غیرانتفاعی وپیام نور وعلمی کاربردی نمیتونند برای اپلای توی این کشور اقدام کنند .یعنی مدرکش اصلا اعتبار نداره ولی یکی از دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی بخاطر مقاله توپی که توی رشته متالوژی داده بود تونست با توجه به حتی این قانون توی دانشگاه بریتیش کلمبیا بورس فول فاند دکترا بگیره کلا این بورس هرساله برای ۲۰ نفر توی این دانشگاه سطح بالا در کل جهان وجود داره فکر کنم منظورم رو دیگه متوجه شده باشی همه چیز به پایان نامه و مقالات isi بستگی داره یا علی موفق باشید

به نظرتون انتقالی از روزانه به شبانه میدن؟ از کی باید اقدام کنم و از کجا؟ اول باید تو سبزوار ثبت نام کنم بعد اقدام کنم؟ یا ثبت نام نکنم؟

NASTOH

عضو جدید
سلام نه نمیتونید برید مگر انتقالی بگیرید اونم شب با خوابگاه و غیره ترمی ۲میلیون حداقل در میاد دلیل معدل :توی سبزوار راحت تر میشه معدل را بالا برد البته اگر دکتر کفاش ریاضی مهندسی ومحاسبات عددی نیاد سبزوار درس بده :eek:چون شما میخوای اپلای بشی فرقی نمیکنه کدوم دانشگاه باشی برات یک مثال بزنم طبق تصویب دانشگاههای مختلف کانادا موسسات غیرانتفاعی وپیام نور وعلمی کاربردی نمیتونند برای اپلای توی این کشور اقدام کنند .یعنی مدرکش اصلا اعتبار نداره ولی یکی از دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی بخاطر مقاله توپی که توی رشته متالوژی داده بود تونست با توجه به حتی این قانون توی دانشگاه بریتیش کلمبیا بورس فول فاند دکترا بگیره کلا این بورس هرساله برای ۲۰ نفر توی این دانشگاه سطح بالا در کل جهان وجود داره فکر کنم منظورم رو دیگه متوجه شده باشی همه چیز به پایان نامه و مقالات isi بستگی داره یا علی موفق باشید

راستی برا اپلای دکترا معدل لیسانسم مهمه؟ یا فقط ارشد؟

hssnjfry

عضو جدید
راستی برا اپلای دکترا معدل لیسانسم مهمه؟ یا فقط ارشد؟
سوالاتون رو کلا توی این پس جواب میدم
تقریبا به تبدیل نزدیکه هوافضا توی بعصی قسمت ها
در مورد cfd و اجزاءمحدود و المان محدود هم چون توی رشته هوافضا بحث کاملی داره فکر کنم قوی باشن اساتید به ویژه مدیر گروه
در مورد دانشگاه مهم نیست زیاد البته به غیر از شریف وتهران و منظورم زبان برنامه نویسی فورترن میباشد درسته

از روزانه به شبانه فکر کنم بدن البته باید شهریه بدی و در مورد زمانش بهتره از دانشگاه سوال کنی هم مبدا و هم مقصد
اون دانشگاهی که میخوای بری باید به سایتش یک نگاه بندازی معمولا به استاد بستگی داره که توی دانشگاه مورد نظر چقدر برش داره ولی معدل ارشد باید بالای ۱۶ باشه حتما کلا توصیه نمیکنم اپلای بشی چون دانشگاههای خوب توی کانادا و امریکا هستند که اپلای میدن اونم که تقریبا کنسل شد بعداز تحریم ۲۰۱۲ و بسته شدن سفارت ایران توی کانادا،خیلی هم دانشجویان را اذیت کردن حساب های ارزی شون را بستند مکافاتی شده بود (البته فکر کنم چون زن نخست وزیر کانادا اصالاتا ایرانه وساطت کرده بود:biggrin:زنکه بد برای ایران میزنه:mad:)کشور های اروپایی هم انگلیس خوبه که اونم سفارت تعطیل بعد میرسه به المان که نکته مهم توی این کشور حتما باید زبان المانی یاد بگیری چون حساسا و خیلی روی زبانشون غیرت دارن برای اطلاعات بیشتر به سایت اپلای بورد مراجعه کن یکی از اقوام از کانادا توی ۳تا دانشگاه اپلای شده بود بعد از اینکه توی دکترای دانشگاه تهران قبول شد نرفت کانادا گفت خیلی در سر داره مثلا بلیتش ۲میلیونه با دلار (۲۵۵۴):razz:باید ۳تا هواپیما عوض کنی و خیلی مسائل دیگه یا علی

NASTOH

عضو جدید
سوالاتون رو کلا توی این پس جواب میدم
تقریبا به تبدیل نزدیکه هوافضا توی بعصی قسمت ها
در مورد cfd و اجزاءمحدود و المان محدود هم چون توی رشته هوافضا بحث کاملی داره فکر کنم قوی باشن اساتید به ویژه مدیر گروه
در مورد دانشگاه مهم نیست زیاد البته به غیر از شریف وتهران و منظورم زبان برنامه نویسی فورترن میباشد درسته

از روزانه به شبانه فکر کنم بدن البته باید شهریه بدی و در مورد زمانش بهتره از دانشگاه سوال کنی هم مبدا و هم مقصد
اون دانشگاهی که میخوای بری باید به سایتش یک نگاه بندازی معمولا به استاد بستگی داره که توی دانشگاه مورد نظر چقدر برش داره ولی معدل ارشد باید بالای ۱۶ باشه حتما کلا توصیه نمیکنم اپلای بشی چون دانشگاههای خوب توی کانادا و امریکا هستند که اپلای میدن اونم که تقریبا کنسل شد بعداز تحریم ۲۰۱۲ و بسته شدن سفارت ایران توی کانادا،خیلی هم دانشجویان را اذیت کردن حساب های ارزی شون را بستند مکافاتی شده بود (البته فکر کنم چون زن نخست وزیر کانادا اصالاتا ایرانه وساطت کرده بود:biggrin:زنکه بد برای ایران میزنه:mad:)کشور های اروپایی هم انگلیس خوبه که اونم سفارت تعطیل بعد میرسه به المان که نکته مهم توی این کشور حتما باید زبان المانی یاد بگیری چون حساسا و خیلی روی زبانشون غیرت دارن برای اطلاعات بیشتر به سایت اپلای بورد مراجعه کن یکی از اقوام از کانادا توی ۳تا دانشگاه اپلای شده بود بعد از اینکه توی دکترای دانشگاه تهران قبول شد نرفت کانادا گفت خیلی در سر داره مثلا بلیتش ۲میلیونه با دلار (۲۵۵۴):razz:باید ۳تا هواپیما عوض کنی و خیلی مسائل دیگه یا علی

پس من اول باید تو سبزوار ثبت نام کنم همکلاسی
شما تو صنعتین الان؟

yohanblack43

عضو جدید
ثبت نام دانشگاه شاهرود

ثبت نام دانشگاه شاهرود

اطلاعيه شماره 2

قابل توجه پذيرفته شدگان دوره هاي کارشناسي ارشد سال تحصيلي92-93

پذيرفته شدگان دوره هاي كارشناسي ارشد سال تحصيلي 92-93 ابتدا بایستی جهت ثبت نام اينترنتي از تاريخ 12/6/92 لغايت 16/6/92 به سايت دانشگاه شاهرود http://www.shahroodut.ac.ir مراجعه کنند و با کلیک روی راهنماي" ثبت نام غيرحضوري" مراحل ثبت نام اولیه اينترنتي را مشاهده و تکمیل نموده و گواهي پذيرش اينترنتي دریافت نمایند و سپس به هنگام ثبت نام نهایی (حضوری) این گواهی را به همراه اصل و تصوير مدارک قيد شده در برگه پذيرش اينترنتي برای ارائه به دانشگاه شاهرود به همراه داشته باشند. زمان ثبت نام حضوری و مدارك مورد نياز براي ارائه در زمان ثبت نام حضوري به شرح زير مي باشد:

يكشنبه 17/6/92

پذيرفته شدگان رشته هاي عمران ومعماري،رياضي.

دوشنبه 18/6/92

پذيرفته شدگان رشته هاي شيمي،برق ورباتيك،زمين شناسي.

سه شنبه19/6/92

پذيرفته شدگان رشته هاي كشاورزي،كامپيوتر،مكانيك ومكاترونيك،فيزيك.

چهارشنبه 20/6/92

پذيرفته شدگان رشته هاي مديريت،تربيت بدني،معدن،نفت وژئوفيزيك.

پنج شنبه21/6/92

پذيرفته شدگان كليه رشته هاي مجازي و كليه رشته هاي پرديس خودگردان

ساعات مراجعه: صبح ها از ساعت 30/12 – 30/8 و عصر ها از ساعت 30/17 – 30/14

تذكر مهم : مراجعه حضوري به اين دانشگاه در تاريخ هاي اعلام شده برای ثبت نام اولیه اینترنتی (12/6/92 لغايت 16/6/92) به هيچ عنوان لازم نبوده و پذیرفته شدگان فقط بایستی جهت تحويل مدارك و ثبت نام نهايي مطابق تاريخ هاي اعلام شده درجدول فوق (17/6/92 لغايت 21/6/92) به همراه مدارك اشاره شده در زير به اين دانشگاه مراجعه نمایند.

الف) مدارک مورد نیاز به هنگام ثبت نام حضوری براي پذيرفته شدگاني كه از طريق آزمون ورودي تحصيلات تكميلي دوره هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 92 در اين دانشگاه پذيرفته شده اند:

1- اصل يا گواهي مدرک کارشناسي و تصویر آن كه در آن معدل دوره كارشناسي قيد شده باشد.

2- ريزنمرات دوره كارشناسي.

تبصره 1-پذيرفته شدگاني كه تا تاريخ 31/6/1392 فارغ التحصيل ميشوند،به عبارت ديگر در زمان ثبت نام براي شركت در اين آزمون دانشجو بوده اند،لازم است معدل كل واحد هاي گذرانده آنان براساس(0)تا(20) تا تاريخ 31/06/1391 توسط موسسه آموزش عالي محل فارغ التحصيلي دوره كارشناسي در فرم پيوست 1 اين اطلاعيه درج و پس از تاييد مسوول ذيربط به هنگام ثبت نام ارائه گردد.

تبصره 2-فارغ التحصيلان دوره هاي كارشناسي ناپيوسته بايد علاوه بر ارائه مدرك كارشناسي ،مدركي كه معدل دوره كارداني در آن ذكر شده باشد، نيز ارائه نمايند.

3- تصوير از تمام صفحات شناسنامه (دو سری )

4- تصوير از کارت ملي (یک سری)

5- شش قطعه عکس 4 *3 جديد ( براي مشمولين 12 قطعه)

6- مدرک مربوط به وضعيت نظام وظيفه و يك تصوير از آن (تكميل برگ درخواست معافيت تحصيلي (فرم پيوست2)ويژه كليه مشمولين نظام وظيفه)

7- حكم مرخصي سالانه يا موافقت كتبي و بدون قيد و شرط سازمان متبوع براي كارمندان دولت.

8- اصل يا گواهي تاييد شده رتبه اول براي داوطلباني كه با امتياز رتبه اول پذيرفته شده اند.

9- پرينت از فرم هاي تکميل شده در زمان ثبت نام اينترنتي.

10- سي دي حاوي اسكن مدارك فوق الذكر.

ب) مدارک مورد نیاز به هنگام ثبت نام حضوری براي پذيرفته شدگان دوره هاي مجازي كه از طريق آزمون آزمون اختصاصي دانشگاه شاهرود سال 92 (ويژه كارمندان) در اين دانشگاه پذيرفته شده اند:

1- اصل يا گواهي مدرک کارشناسي و تصویر آن كه در آن معدل دوره كارشناسي قيد شده باشد.

2- ريزنمرات دوره كارشناسي.

تبصره:-فارغ التحصيلان دوره هاي كارشناسي ناپيوسته بايد علاوه بر ارائه مدرك كارشناسي ،مدركي كه معدل دوره كارداني در آن ذكر شده باشد نيز ارائه نمايند.

3-ارائه گواهي اشتغال به كار مورد تاييد مراجع ذيربط قانوني.

4-ارائه گواهي حداقل سه سال سابقه كار مورد تاييد مراجع ذيربط قانوني.

تبصره: مطابق ضوابط آزمون سابقه كار ارائه شده بايد پس از دريافت مدرك تحصيلي كارشناسي بوده و سابقه كار همزمان با تحصيل به هيچ وجه قابل قبول نمي باشد.

5- تصوير از تمام صفحات شناسنامه (دو سری).

6- تصوير از کارت ملي (یک سری).

7- دو قطعه عکس 4 *3 جديد.

8- مدرک مربوط به وضعيت نظام وظيفه و يك تصوير از آن.

9- مدرك مربوط به استفاده از سهميه ايثارگران، خانواده شهدا و ...

10- سي دي حاوي اسكن مدارك بند هاي فوق الذكر.

ضمناً به اطلاع مي رساند شروع كلاس هاي نيمسال اول سال تحصيلي 92-93 براي كليه پذيرفته شدگان سال تحصيلي 93- 92 از تاريخ 23/6/92 خواهد بود.

مديريت تحصيلات تکميلي دانشگاه شاهرود

http://shahroodut.ac.ir/fa/news/showitem.php?id=920607225833

mahde1818

عضو جدید
اطلاعيه شماره 2

پذيرفته شدگان دوره هاي كارشناسي ارشد سال تحصيلي 92-93 ابتدا بایستی جهت ثبت نام اينترنتي از تاريخ 12/6/92 لغايت 16/6/92 به سايت دانشگاه شاهرود http://www.shahroodut.ac.ir مراجعه کنند و با کلیک روی راهنماي" ثبت نام غيرحضوري" مراحل ثبت نام اولیه اينترنتي را مشاهده و تکمیل نموده و گواهي پذيرش اينترنتي دریافت نمایند و سپس به هنگام ثبت نام نهایی (حضوری) این گواهی را به همراه اصل و تصوير مدارک قيد شده در برگه پذيرش اينترنتي برای ارائه به دانشگاه شاهرود به همراه داشته باشند. زمان ثبت نام حضوری و مدارك مورد نياز براي ارائه در زمان ثبت نام حضوري به شرح زير مي باشد:

يكشنبه 17/6/92

6- مدرک مربوط به وضعيت نظام وظيفه و يك تصوير از آن (تكميل برگ درخواست معافيت تحصيلي (فرم پيوست2)ويژه كليه مشمولين نظام وظيفه) این برگه رو پر کنم به کی بدم؟:w20: مهر و امضا دانشگاه نداره به چه درد می خوره خوب! من الان سرباز معلم هستم

bardiaxavi

عضو جدید
نميخاستم جواب اين تايپيكو بدم ولي بد حرف زدي
شما ها كه دانشگاه ازادو ساختيد با شهريه هاتون بريد حقتونو از وجدان جودتون بگيريد
كنكورم عادلانه نيست چون تو منابع كاملو خريدي و خوندي+ازمون+كلاس و استاداي درجه 1 ك بخاطر جيبب گشاد شماها اومدن دانشگاه ازاد ولي اوني ك بخاطر مشكل مالي ميره پيام نور وغير انتفاي و ..........شاگرد ميشه و تخفيف شهريه هم ميگيره كدوم امكانات شما داره؟؟؟؟؟؟
سماها همون مرفه هاي بي درديد ك پول تو جيبيه هفتگي ميگيريد
زماني از عدالت حرف بزنيد ك واس درس خوندن محتاج كتاباي كتاب خونه و دوستاتون سديد
كسي ك بره دانشگاه ازاد نبايد حرف از عدالت بزنه افتاااااااااااااااااااااااااد:mad::wallbash::exclaim::w00:

مگه اونایی که میرن غیر انتفاعی و پیام نور جای پول، بوس میدن؟!؟!؟ اونا هم پول میدن دیگه!!!!
حرف هات خیلی بی ربط و آزار دهنده بود! فقط واسه اینکه بفهمی کاملا توهین کردی و بدون اطلاع دل خیلی ها رو شکستی میگم، من پدرم 40 روز پیش فوت کرد( سنش بالا بود) مادرم هم سرطان داره یه قرون هم نداریم ! نه کلاس رفتم نه حتی تونستم منابع کامل و جامع بگیرم، خرج دانشگاه آزاد هم به سختی دادیم، الانم هوافضا شبانه تبریز قبول شدم نمی دونم چه گلی به سرم بگیرم مادر مریضمو که نمیشه ول کنم از اون طرفم دوا دکترش اینجاس نمی تونم ببرمش تبریز !!
هرکی یه سری مشکل داره شما از زندگی دیگران خبر نداری پس بهتره پیش داوری نکنی که بعدا پشیمون شی

sadegh1068

عضو جدید
فکر کنم دیگه نیاز نباشه من جواب شمارو بدم چون بچه ها جواب شمارو دادن ولی ی جوری با من صحبت کردی که انگار 100 سال با من زندگی کردی. مرفه بی درد چیه؟ جیب گشاد چیه رفیق؟ مثل اینکه یادت رفته دانشگاه سرسری جیبش گشاد تره از آزاد یا اینهمه مدت که سرسری خوندی خواب ببودی. شهریه شبانه ارشد تو سراسری دقیقن = دانشگاه آزاده-------- شهریه پردیس ها هم به کنار(پردیس برا سراسری دیگه؟؟)

یا خوابی یا چشاتو بستی.شهریه من تو دانشگاه ازاد ترمی 500 بود همین هزینه رو هم تو شبانه کارشناسی سراسری میگیرن .تازه هزینه رفت وامد شهرستان و خوابگاه هم حساب کنی بیشتر از این حرفاست.
من هنوز متوجه نشدم ارتباط اینکه کسی دانشکاه ازاد باشه حق اعتراض نداره چیه.اینوبرام توجیه کن. شما در چه مقامی هستی که این حرفارو میزنی؟ اینم توجیه کن.در ضمن من خودم تو کتابخونه درس میخونم. و دوباره در ضمن امکانات دانشگاه ساسری خیلی خیلی بیشتر از ازاده و سیستم نمره دادن تو سرسری خیلی بهتر از ازاده .تو ازاد هر کی درسی افتاد کسی ناراحت نمیشه و شاید هم خوشحال بشن.و ما هم حق اعتراض نداشتیم چون نمره ها تو ازاد حق هیچ اعتراضی نداشتیم.سیستم ازاده دیگه
سهمیه شاگرد اولی مزخرفه چون دانشگاه ها تو یک سطح نیستن.پس نباید تو کنکور تاثیر بدن. یعنی شرایط یکسانی نیست.

سوال اخر من هم جواب بده: چرا این شاگرد اولا اگثرشون رتبه های بالا دارن.سوال عجیبی تو ذهنم.اگه شاگرد اوله که باید رتبش خوب باشه:smile:
بنده کلا با این بحث آزاد بهتر است یا سراسری کلا مخالفم و دلایلش رو هم توی پست قبلی گفتم. فقط میخواستم جواب اون صحبتهاییتون که با رنگ سبز مشخص کردم رو بدم:
اول اینکه کی گفته تو سراسری نمره خوب میدن؟ تو دانشگاه ما میانگین معدل گرایش سیالات 13.5 بود و میانگین جامدات هم 13.9 (مدرک هم خواستی بگو آدرس بدم بری ببینی)
تقریبا هیچ کلاسی نبود که افتاده نداشته باشه، بعضی از استادا هم که لطف خاصی نسبت به بچه ها داشتن. مثلا یادمه توی کلاس مقاوت 1 از کلاس 36 نفری فقط 7 نفر درس رو پاس کردن جالب این بود که چون همه میدونستن استاد سختگیره همه مثه خر مقاومت خونده بودن، اونایی هم که پاس کردن همه 10-14 بودن.

در مورد سوال آخرتون هم بنده آمار شاگرد اول هامون رو تو دانشگاه خودمون واست مینویسم خودت قضاوت کن
ورودی 86 کارشناسی:
شاگرد اول سیالات رتبه 115 دانشگاه قبولی امیر کبیر
شاگرد اول جامدات رو نمیدنم
ورودی 87 کارشناسی
شاگرد اول سیالات رتبه 210 دانشگاه قبولی امیر کبیر
شاگرد اول جامدات رتبه 9 دانشگاه قبولی شریف
ورودی 88 کارشناسی
شاگرد اول سیالات رتبه 500 دانشگاه قبولی فردوسی مشهد (فقط تهران امیر کبیر و شریف رو زودتر از فردوسی زده بود چون خودش اهل خراسان بود)
شاگرد اول جامدات رتبه 450 دانشگاه قبولی فردوسی مشهد (اونم مثه قبلی فقط سه تا دانشگاه اول رو زده بود )

خداییش رتبه هاشون بد بوده؟
(در ضمن اگه حرف هام رو باور نداری بهم پیام بده مشخصاتشون رو بهت بدم برو خوت تحقیق کن)

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مگه اونایی که میرن غیر انتفاعی و پیام نور جای پول، بوس میدن؟!؟!؟ اونا هم پول میدن دیگه!!!!
حرف هات خیلی بی ربط و آزار دهنده بود! فقط واسه اینکه بفهمی کاملا توهین کردی و بدون اطلاع دل خیلی ها رو شکستی میگم، من پدرم 40 روز پیش فوت کرد( سنش بالا بود) مادرم هم سرطان داره یه قرون هم نداریم ! نه کلاس رفتم نه حتی تونستم منابع کامل و جامع بگیرم، خرج دانشگاه آزاد هم به سختی دادیم، الانم هوافضا شبانه تبریز قبول شدم نمی دونم چه گلی به سرم بگیرم مادر مریضمو که نمیشه ول کنم از اون طرفم دوا دکترش اینجاس نمی تونم ببرمش تبریز !!
هرکی یه سری مشکل داره شما از زندگی دیگران خبر نداری پس بهتره پیش داوری نکنی که بعدا پشیمون شی

سلام

ایشالله مشکلتون حل بشه،بشین حساب کتابتو بکن،اگه واقعا وضع مالیتون خوب نیست نرو،چون شبانه خرج داره،اینو به عنوان یه وصیت ازم قبول داشته باش نه نصیحت!برای شرایط شما شاید سربازی رفتن بهتر باشه.......از ما گفتن بود،موفق باشی

یاعلی

133646

اخراجی موقت

من با سهميه پدرم نرفتم ولي گوش كن پسر خوب
كنكور 3ساعته ميخاد عطلاعات چند هزار مهندس بالهم مقايسه كنه تو اينو عادلانه ميدوني
من ئديناميك 19/5 شدم تو اون ترم 5 نفر از 39 نفر پاس كردن و 4 نفر ديگه زير 13 شدن امتحان اونقد سخت بود ك استاد خودش عتراف كرد كل مريامو 3دور زدم واس امتان ولي تو كنكور 1 ديناميك زدم جون كنكور واس 1سوال ديناميك2مين وقط ميزاره ولي من سرعتم مث شماها كنكوري نيست.حالا اين حقي ك از من ضايغ شده كي ج ميده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگ بعضي ها سهميه ش اولي گرفتن باس شما اونجوري بحرفي؟؟؟؟؟؟
نمره هاي من تو دره كارشناسي نزاشت4درسو ك استادا حاضر شدن ببرن زير نمودار انجام بشه چون من بالاي 19 گرفته بودم.
حالا رتبه كنكور نشان عدالت شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(اينو واس پزش نگفتم بخاطر اين گفتم ك فك نكني امتهان هلو بوده و..............)
حوسله ج دادن ب ادماي ك فقط جلوي دماقشونو ميبينن ندارم
دوست عزيز بزرگ فك كن

133646

اخراجی موقت
دوست عزیز من نمیدونم مخاطبت کیه ! اما اون قسمتی که قرمز شده خیلی ها رو شامل میشه !
به شخصه خودم نه بچه مایه دارم نه مرفه بی درد !
جنوبی ترین نقطه استان تهران زندگی میکنم ! شهرک واوان ! بعد از ما میشه استان قم ! شهریه دانشگام رو خودم در میارم ! نه من . که خیلی از بچه ها این طوری هستن !
درد و رنج و بی پولی رو هم دیدم ! هم تجربه کردم ! شما بچه هر جا که هستی باش !
ای کاش به جای 144 واحد درس مهندسی , 3 واحد شعور و معرفت و ادب هم پاس میکردی !
اینکه میگن مدرک تحصیلی ( شعور ) نمیاره , مصداق بارز شماست !
ارشد که هیچی , دکتری رو از MIT هم بگیری همین جوری کوته فکر هستی !

ای کاش از برادرانی نباشی که از سهمیه باباشون استفاده کردن تا مهندس شن ! حالاهم که مهندس شدن یادشون رفته چطور مهندس شدن !

تو باشعور
تو خوب
تو اخرش
تو ارباب حلقه ها من واشر پيكنيك
بابا بلندفكر تو عالي جلو اسمت ستاره*

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
كنكور 3ساعته ميخاد عطلاعات چند هزار مهندس بالهم مقايسه كنه تو اينو عادلانه ميدوني
من ئديناميك 19/5 شدم تو اون ترم 5 نفر از 39 نفر پاس كردن و 4 نفر ديگه زير 13 شدن امتحان اونقد سخت بود ك استاد خودش عتراف كرد كل مريامو 3دور زدم واس امتان ولي تو كنكور 1 ديناميك زدم جون كنكور واس 1سوال ديناميك2مين وقط ميزاره ولي من سرعتم مث شماها كنكوري نيست.حالا اين حقي ك از من ضايغ شده كي ج ميده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمره هاي من تو دره كارشناسي نزاشت4درسو ك استادا حاضر شدن ببرن زير نمودار انجام بشه چون من بالاي 19 گرفته بودم.
حالا رتبه كنكور نشان عدالت شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(اينو واس پزش نگفتم بخاطر اين گفتم ك فك نكني امتهان هلو بوده و..............)
دوست عزيز بزرگ فك كن

غلط املایی زیاد داریا:Dکیبوردت خرابه؟؟؟

mori1365

عضو جدید
دوست عزيز بزرگ فك كن
در این که عطلاعات شما بالاست هیچ شکی وجود نداره از متنیم که نوشیتن کاملا مشخصه چقدر عطلاعاتتون بالاست :D اون قسمت هایی که خیلی نشون دهنده عطلاعات بالاتونه رو قرمز کردم تا همه بدونن چقدر عطلاعاتت بالاست :D برای اینکه عطلاعاتت بالاتر بره توصیه میکنم کتاب فارسی دوره دبستان و یک بار مرور کنی:biggrin:

proengineer

عضو جدید
دوستان و مهندسان عزیز به نظر خودتون زشت نیست این طور بهم افتادید و به هم دارید توهین می کنید ما اینجا اومدیم تا باهم بتونیم مشکلاتمون رو حل کنیم. یا با اشتراک گذاشتن دانسته ها مون بتونیم به هم دیگه کمک کنیم .
خواهشا طوری باهم رفتار کنید که فردا یک دیگر را دیدید شرمنده هم نشوید . بزارید این تاپیک با خوشی به پایان برسه. خیلی ممنون

proengineer

عضو جدید
اطلاعيه شماره 2

سلام . دستشون درد نکنه اعلام کردن لاقل شما رو از نگرانی در آوردن

dma

عضو جدید
دکتر شاهرخ حسینی هاشمی رو میشانسم
ایشون دانشگاه تهران جنوب(آزاد) درس میدن
به نظر منم ایشون درس دانشون عالیه و نمره هم مثل هلو میدند.

نمره مثل هلو نمیدن :دی اشتباه به خدمتتون رسوندن. 2-3 سالی هم هست که به شدت افتضاح نمره میدن. ولی جدا این مرد با سواده. باسواد ترین و شیک ترین و جنتلمن ترین آدمی که تو عمرم دیدم. از دست ندین فرصت کار کردن با دکتر حسینی هاشمی رو. موفق باشید.

هر آدمی تو زندگیش شرایطی براش پیش میاد که ممکنه با چالش روبرو شه مهم اینه که راه درست رو انتخاب کنه. روی حرفم با اونایی که میگن به حقشون نرسیدن. دوست عزیز من 8 ماه از 6 صبح تا 8 شب درس خوندم. به عشق روزانه طراحی کاربردی دانشگاه تهران یا علم و صنعت. ولی نشد. روز کنکور با مریضی روبرو شدم که 2 سال یکبار سرم میاد. کلا 40 دقیقه تونستم سر کنکور بمونم. من برای رتبه 1 ساخت و رتبه 2 رقمی طراحی درس خوندم. ولی نشد. من روزانه ساخت خواجه نصیر قبول شدم. من حقم این نبود ولی شد! خدا رو شکر میکنم و میگم درسته طراحی نشد ولی من ساختی هم هستم و چند سال عمرمو گذاشتم تو این رشته برای اینکه نه سیخ بسوزه نه کباب رویکرد پایان نامم رو گذاشتم کوپل کردن این دو گرایش نه بی حرمتی به دیگران. این درست نیست که برای اینکه به حقمون نرسیدیم بیاییم به کلی آدم بی حرمتی کنیم...
واقعا تحصیلات شعور نمیاره... فحش هم آزاده اگه خواستید منم مورد لطف قرار بدید!!!!

منم با اون قسمتهای سبز موافق نیستم زیاد ! با اینکه خودم آزاد میخونم !
البته امسال تو همین دانشگاه خودمون 2 3 تا از بچه هایی که میشناسم رتبه ها خوبی آوردن ! 2 تاشون تو طراحی زیر 200 شدند ! 1یشون هم تو تبدیل 300 این حدودا شد ! کلا ارشد واسه همه یکسانه ! تو آزمون کنکور خیلی عوامل دخیل هستن ! یعنی حتی نوع خوندن هم خیلی مهمه ! تو همین فروم من با بچه های آشنا شدم که همه درسها رو نخوندن ولی همون مقداری رو که خوندن , خوب خوندن و همین باعث شده رتبه خوبی بیارن ! حالا شما بگیر برو تا بالا ! ولی تو بچه های دانشگاه برتر بینه شاگرد ممتازاشون قضیه فرق داره ! اونها هم خوندن و هم عادت پیدا کردن به خوندن ! همشون رو نمیگم ! فقط ممتازها و اونهایی که تلاش خوبی دارن !

و اینکه نمره دادن تو آزاد یه خورده سخت تر از سراسری هستش ! اما خداییش تو سراسری هم همینه ! من یه مدت برای طراحی اجزا میرفتم سر کلاس شریعت پناهی تو دانشگاه تهران ! خداییش پوست بچه ها رو کنده بود ! تازه اونها میگفتن دکتر شریعت پناهی خیلی خوبه و نسبت به بقیه راحت تر نمره میده ! استاده ترمودینامیکشون ( اسمش یادم نمیاد ولی همون که ژاپن درس خونده و صدای باحال داره و معروف هم هست ) دهنشون رو سرویس کرده بود !هر جلسه تحقیق و امتحان و سوال کلاسی !
خوب همین باعث میشه بچه ها قوی بار بیان ! چیزی که تو داشگاه آزاد زیاد دیده نمیشه ! استاد اصلا گاهی اوقات واسش مهم نیست ! ( بعضی استادها هم عالی هستن , مثلا دکتر کبیریان تو دانشگاه ما یا دکتر شفیق یا دکتر پوررضا ) !
تو همون دانشگاه تهران یه استاد بود ( کنترل ) درس میداد !( اسمه اینم یادم نمیاد اما عینکی بود ) :D ! خداییش خیلی باحال بود ! به بچه ها میگفت نگران نباشید همتون پاس هستین ! فقط خوب بخونید که نمره بالا بگیرید !

mahde1818

عضو جدید
در این که عطلاعات شما بالاست هیچ شکی وجود نداره از متنیم که نوشیتن کاملا مشخصه چقدر عطلاعاتتون بالاست :D اون قسمت هایی که خیلی نشون دهنده عطلاعات بالاتونه رو قرمز کردم تا همه بدونن چقدر عطلاعاتت بالاست :D برای اینکه عطلاعاتت بالاتر بره توصیه میکنم کتاب فارسی دوره دبستان و یک بار مرور کنی:biggrin:
:biggrin::biggrin::biggrin: مردم از خنده !!!:w15:

bardiaxavi

عضو جدید
سلام

ایشالله مشکلتون حل بشه،بشین حساب کتابتو بکن،اگه واقعا وضع مالیتون خوب نیست نرو،چون شبانه خرج داره،اینو به عنوان یه وصیت ازم قبول داشته باش نه نصیحت!برای شرایط شما شاید سربازی رفتن بهتر باشه.......از ما گفتن بود،موفق باشی

یاعلی

ممنونم مرسی، راستش مشکل سربازی ندارم و متاسفانه برادر خواهر هم ندارم اگه داشتم مشکلی نداشتم ... هنوز تصمیم نگرفتم چیکار کنم ... ولی شاید یه فرجی شد و راهی باز شد رفتم آخه پدرم درومد با شرایطی که داشتم خوندم و بعدشم که 6 ماه روز و شب دعا کردم تا قبول شدم خیلی دلم میخواد با رفتن به ارشد یه شرایط جدید رو تجربه کنم تا هدف داشته باشم و از این دپرسی و کرختی که داره دیوونم میکنه در بیام ... نمی دونم حالا چی میشه

133646

اخراجی موقت
تو چقد زرنگي
تو خوب

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا