[ رتبه + محل قبولی ] - ارشــــد 92 مهندسی شیمی

atefe24

عضو جدید
964 شبانه فرایند تبریز.کسی در مورد دانشگاهش اطلاعی داری؟هیئت علمیش استاد ندارههمه استادیارن.چیزی در موردش میدونی؟
سلام عزیزم.همکلاسی هستیم تبریک میگم بهت :smile: من بعد اینکه رتبه ها اومد خیلی سر انتخاب رشتم وقت گذاشتم.دانشگاه تبریز یه سری مزایا و یه سری معایب داره که الان میگم بهتون.مزایاش اینه که اولا جزء دانشگاه های مادر و یکی از بهترین دانشگاه های کشور هست.دوما مدرکش موقع استخدام معتبره و این یه امتیاز محسوب میشه.سوما دانشگاه دقیقا وسط شهره و میتونی همزمان با درس زمان های خالیت رو با تدریس یا فعالیت های دیگه پر کنی(منظورم اینه که محل دانشگاه جای مناسبی هستش).امتیاز دیگر دانشگاه تبریز برای رشته ما البته اینه که استادا سخت نمیگیرن و اگه خوب درس بخونی میتونی معدل خیلی خوبی داشته باشی و برای آیندت(چه آینده شغلی و چه ادامه تحصیل و اپلای) میتونه خیلی امتیاز مثبتی باشه واست
و اما معایبش ینه که استاداش تقریبا ضعیف هستن و دلیلش هم اینه که این رشته رو تازه آوردن و هنوز مثل بقیه دانشگاه ها مثل سهند پیشرفت نکرده.از نظر من تنها عیبش همینه;)
حالا ایشالا بشتر با هم صحبت میکنیم اسما جان
:)

alfan67

عضو جدید
عاطفه جان شما که سهند خوندی، میشه یکم در مورد جو اونجا و استاداش
بگی؟

atefe24

عضو جدید
عاطفه جان شما که سهند خوندی، میشه یکم در مورد جو اونجا و استاداش
بگی؟
اره عزیزم.خب ببین سطح علمی استادا خیلی خیلی عالیه.یعنی خیلی از استاداش واقعا با سواد هستن و سر کلاسشون دوس نداری حتی 1 ثانیه رو از دست بدی.مثلا دکتر رضوی،دکتر یگانی،دکتر توکلی و ... اما خب سخت میگیرن.البته شاید واسه ارشد مثل کارشناسی ها سخت نگیرن.در ضمن آزمایشگاه های بسیار مجهزی هم داره.
اما در مورد جو دانشگاه باید بگم که بیشتر شبیه دبیرستانه تا دانشگاه.یعنی همه همو میشناسن تقریبا :D حالا خودتون بیشتر آشنا میشید بعدا اما در کل دانشگاه خوبیه.امیدوارم موفق باشید

SAEEDnumber1

عضو جدید
اره عزیزم.خب ببین سطح علمی استادا خیلی خیلی عالیه.یعنی خیلی از استاداش واقعا با سواد هستن و سر کلاسشون دوس نداری حتی 1 ثانیه رو از دست بدی.مثلا دکتر رضوی،دکتر یگانی،دکتر توکلی و ... اما خب سخت میگیرن.البته شاید واسه ارشد مثل کارشناسی ها سخت نگیرن.در ضمن آزمایشگاه های بسیار مجهزی هم داره.
اما در مورد جو دانشگاه باید بگم که بیشتر شبیه دبیرستانه تا دانشگاه.یعنی همه همو میشناسن تقریبا :D حالا خودتون بیشتر آشنا میشید بعدا اما در کل دانشگاه خوبیه.امیدوارم موفق باشید

در تکمیل حرفهای دوستمون میزان سخت گیریشون واسه ارشدها هم خیلی زیاده. همچنین برعکس دانشگاه های دیگه برنامه کلاسیشون کل هفته رو در بر میگیره. ولی از نظر علمی و ازمایشگاهی واقعا در سطح بالایی هستش

rostamani

عضو جدید
استاد داره اصن؟:(واسه من هیئت علمیش خیلی مهمه
سلام عزیزم من دانشگاه گیلان می خونم سال دوممه.تبریک میگم.دانشگاه خوبیه استاداشم خوبن.تو زمینه نرم افزاری قوی هستن از لحاظ تجربیم خوب کار میکنن.خودت باید استاد خوبیو انتخاب کنی.

nasrinavm

عضو جدید
من یکی از همون افرادی هستم که بخاطر سخت گیری های استادا توی سهند معدلم خیلی پایین شد و الان هر جا میرم مصاحبه واسه کار در حد تیم ملی میخوره تو ذوقم.هیچ کس هم نیست که بگه آقا سهند استاداش پدر در میارن...معدل 14 یا 15 سهند شاید معادل با 17 ،18 یه دانشگاه دیگه باشه...بگذریم

جدی میگین :( من قبل دانشگاه سهند ،تبریز رو نزدم الان با این حرفا اعصابم خراب شد به خاطر انتخابم
:cry:

niusha t

عضو جدید
بچه ها گل کاشتین آفرین;) خداکنه سال دیگه همین موقع هام مام خوشحال باشیم - کاش درکناررتبه هاتون و دانشگاههایی که قبول شدین دانشگاه لیسانس و معدلاتونم میگفتین
ایشالا همگی هرجاهستین موفق و شادوسالم باشین

Hamid Reza 1

عضو جدید
سلام کسی در مورد خوابگاه های دانشگاه علم و صنعت اطلاعاتی داره؟
از نظر تعداد افراد در یک اتاق، کیفیت اتاقها، اختصاص دادن خوابگاه به شبانه ها و هزینه اش.

ahvaz611

عضو جدید
بچه ها ای کاش درصداتون رو هم میزاشتین تا ما بچه های ارشد 93 بدونیم با خودمون چند چندیم...

alfan67

عضو جدید
خب پس با این توصیفات باید حسابی خرخونی کرد.
من کارشناسیم پردیس 3 دانشگاه تهران خوندم اونجام همه همدیگه رو میشناختن!!:D

rostamani

عضو جدید
خب پس با این توصیفات باید حسابی خرخونی کرد.
من کارشناسیم پردیس 3 دانشگاه تهران خوندم اونجام همه همدیگه رو میشناختن!!:D
پردیس 3؟؟؟ کجا قبول شدی؟؟؟ تو ارشد فقط پروژه انجام بده اگه میخوای دکتری بخونی وگرنه که هیچی

rostamani

عضو جدید
آره میدونم رضوانشهره ، الان درگیر ثبت نامشم ، دقیقآ نمیدونم کجا باید ثبت نام کنم ، تهران یا رضوانشهر!
خوب یه مرحله اولش فک کنم تهرانه بعد یه مرحلم رضوانشهره.کارشناسی کجا خوندی؟؟ استاداش خوبن تبرییییییییک

masoodgg

عضو جدید
ba 1206 shabane mohit ziste sahand.b nazareton khobe yani????

نسبت به سال قبل که خوبه، سال قبل دوست من با 920 از سهند و تبریز هیچ کدوم قبول نشد، البته امسال سهند سال اولش هست که شبانه گذاشته، ولی بازم کسایی که با رتبه ی بالای 1000 از سهند قبول شدن، به نظرم خوبه، سال پیش با این رتبه فکر کنم فقط میتونستین از زاهدان قبول شین. سهند اساتید بیو و محیط زیستش خوبن، از نظر من دکتر ابراهیمی و دکتر خوش فطرت واقعا باسواد هستن، آزمایشگاهاشونم مجهز هست. فکر کنم مشکل اصلیتون الان خوابگاه باشه، احتمالش زیاده که به شبانه ها خوابگاه ندن.

آخرین ویرایش:

shirinnnnn

عضو جدید
ممنون.اگه کلاساش دو روز در هفته باشه مشکل خوابگاه نیس.شما از تعداد واحدای نظری و عملیش خبر دارین یا اینکه معمولا کلاسا رو پشت سر هم میذارن یا پراکنده؟

SAEEDnumber1

عضو جدید
ممنون.اگه کلاساش دو روز در هفته باشه مشکل خوابگاه نیس.شما از تعداد واحدای نظری و عملیش خبر دارین یا اینکه معمولا کلاسا رو پشت سر هم میذارن یا پراکنده؟

نه متاسفانه،برنامه هفتگیش چهار درس سه واحدی هستش که حداقل چهار روز هفته رو شامل میشه. کلاسها هم روزی معمولا 3 تاست.

slg

عضو جدید
سلام برای همه آرزوی موفقیت میکنم من رتبم 287 شد ولی به دلایلی رازی کرمانشاه زدم گرایش جداسازی کسی هست رازی آورده باشه ؟

alfan67

عضو جدید
برو تو سایت دانشگاه سهند کلیه اطلاعات در مورد واحدهای ارائه شده و برنامه هفتگی هست.
منم با 1273 شبانه سهند بدون گرایش قبول شدم.

baharz66

عضو جدید
سلام برای همه آرزوی موفقیت میکنم من رتبم 287 شد ولی به دلایلی رازی کرمانشاه زدم گرایش جداسازی کسی هست رازی آورده باشه ؟

من كارشناسي رازي بودم مي دونم گرايش جداسازيش از بقيه بهتره(دكتر رحيمي و دكتر بختياري)از استاداي خوبن دكتر بهين هم رفته كانادا!كلا هيئت علمي رازي كمه اما بچه هاي خوب و سخت كوشي داره من كه دوران كارشناسي راضي بودم.

shirinnnnn

عضو جدید
از بچه هایی ک سهند قبول شدن کسی برای ثبت مشخصات رفته تو سایت؟؟؟ تونستین انجام بدین؟؟؟؟

بالا