کلوپ طرفداران پرسپولیس

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز.

برگشتم فقط یه چیزی رو بگم و اونم اینکه شخصی که توی این باشگاه با من کل کل می کنه، حالا که من گفتم دیگه نمیام این کلوپ و

دسترسی به من نداره تا باز بد و بیراه بگه، برای من گزارش تخلف رد کرده.

خواستم بدونید که حالا که من خداحافظی کردم و رفتم ، باز هم دست نمی کشه و می خواد اینجوری انتقام بگیره.

بچه ها مواظب خودتون باشید. موفقیت پرسپولیس و خوشحالی شما دوستان ارزشمند ، آرزوی منه.

........................................ فقط پرسپولیس ...........................................

آخرین ویرایش:

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
پرسپوليس بايد هميشه اينطوري باشه .. نبايد که حتما دو تا بازي رو ببازيم که بازيکنا بفهمن بايد خوب بازي کنن ..میتونستیم 6 7 تا گل بزنیم چند تا تک به تک و موقعیت خوب از دست رفت ..اين داور چه مرگش بود ؟ هيچکدوم از کارتايي که به عاليشاه داد درست نبود فقط ميخواست از دربي محرومش کنه .. پريرا چند بار خودشو زمين زد اصلا کاريش نداشت يه بارم حاتمي خودشو زمين انداخت کارت دوم خيلي مشکوک بود به پنالتي در هر صورت حتي اگه پنالتي هم نبود کارت نداشت انگار با عاليشاه لج کرده بود..10 ثانيه نتونستن دفاع کنن گل نخوريم چقد بدشانس ..واقعا فولاد هيچ موقعيتي نداشت و هیچ موقعیتی بهشون ندادیم جز اون توپی که خانزاده اشتباه به مهاجمشون پاس داد ..حیف شد که یه گل مثل گل سایپا خوردیم که فقط رو بدشانسیمون بود..امیدوارم بتونن خلعت رو واسه دربی برسونن عالیشاه رو نداریم ..یوسفی هم انگار بازی استقلال رو گزارش میکرد ..فقط این عتیقه ها رو میزارن بازیای پرسپولیس رو اعصاب بیننده ها باشن ..میدونستین فولاد 5 ساله که نتونسته پرسپولیس رو ببره ؟ اخرین بردشون سال 87 بوده ..

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پرسپوليس بايد هميشه اينطوري باشه .. نبايد که حتما دو تا بازي رو ببازيم که بازيکنا بفهمن بايد خوب بازي کنن ..میتونستیم 6 7 تا گل بزنیم چند تا تک به تک و موقعیت خوب از دست رفت ..اين داور چه مرگش بود ؟ هيچکدوم از کارتايي که به عاليشاه داد درست نبود فقط ميخواست از دربي محرومش کنه .. پريرا چند بار خودشو زمين زد اصلا کاريش نداشت يه بارم حاتمي خودشو زمين انداخت کارت دوم خيلي مشکوک بود به پنالتي در هر صورت حتي اگه پنالتي هم نبود کارت نداشت انگار با عاليشاه لج کرده بود..10 ثانيه نتونستن دفاع کنن گل نخوريم چقد بدشانس ..واقعا فولاد هيچ موقعيتي نداشت و هیچ موقعیتی بهشون ندادیم جز اون توپی که خانزاده اشتباه به مهاجمشون پاس داد ..حیف شد که یه گل مثل گل سایپا خوردیم که فقط رو بدشانسیمون بود..امیدوارم بتونن خلعت رو واسه دربی برسونن عالیشاه رو نداریم ..یوسفی هم انگار بازی استقلال رو گزارش میکرد ..فقط این عتیقه ها رو میزارن بازیای پرسپولیس رو اعصاب بیننده ها باشن ..میدونستین فولاد 5 ساله که نتونسته پرسپولیس رو ببره ؟ اخرین بردشون سال 87 بوده ..

اصلا فکر کنم این گزارشگرا با پرسپولیس مشکل دارند اصلا دوست ندارن نتیجه بگیره

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک به خاطر برد تیم صدرنشین فولاد
خوشحالم که دایی فهمید که باید سیستم و بازیکنارو کمی تغییر بده. امروز نکته مهم بازیمون پرس خیلی خوب بازیکنا بود.طوری که نذاشتند فولادیا که رو زمین خوب کار میکنند کاری از پیش ببرند.امروز بالاخره رضایی و نوری تو ترکیب نبودند.مثل اینکه صدای بچه های اینجا به گوش دایی هم رسید!!! و نتیجش هم دیده شد. امیدوارم دایی مثل بازی امروز ، جلوی استقلال بر اساس نقاط ضعف و قوت استقلال سیستم و بازیکنا رو بچینه. بنظر من درست هست که استقلال در حال حاظر رو دور برد هست.ولی خوب بردایی که داشته قاطعانه نبوده و با عوامل مختلفی مثل فرصت طلبی -اشتباه داوری بدست اومده.نمونش بازیهاش جلوی صباباتری-داماش - تیم تایلندی هست که برداشون اصلا قاطع نبود و روی خوش اقبالی بود.پس اگه دایی و بازیکنا دقت کنند میشه این تیم رو با حساب کتاب برد.

mehrdad50

عضو جدید
برد امشبو تبريك ميگم
اين گلهايی كه دقايق پايانی ميخوريم آدمو نگران ميكنه. يادمه دوره قبلی هم كه دايی سرمربی بود گل خوردن توی اين دقايق اپيدمی شده بود. اگه تمركز تيم توی اين دو تا مسابقه تا آخرين لحظه به هم نمی ريخت الان فقط يك گل خورده داشتيم. اميدوارم يه فكری هم واسه اين مشكل بشه قبل از اينكه تبديل به معضل بشه!
و اميدوارم ای اف سی هم بازيهای سيدجلال رو ببينه

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دایی: باید پنج گل می‌زدیم/ عالیشاه بچگانه کارت زرد گرفت

دایی: باید پنج گل می‌زدیم/ عالیشاه بچگانه کارت زرد گرفت

پرسپولیس نیوز : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باید پنج گل به فولاد می‌زدیم. علی دایی بعد از پیروزی سه بر یک مقابل فولاد خوزستان در نشست خبری اظهار داشت: همان‌طور که دیدید بازیکنان ما یک فوتبال منطقی را ارایه کردند و فکر می‌کنم نتیجه بازی باید چهار یا پنج بر صفر به سود ما می‌شد و بعد از 10 نفره شدن بازهم موقعیت گل داشتیم و فولاد به آن‌صورت موقعیت گلزنی نداشت و به بازیکنانم تبریک می‌گویم روی نقاط قوت و ضعف فولاد کار کرده بودیم.

وی ادامه داد: با اینکه 50 درصد بازیکنان تازه وارد این فصل را استفاده کرده بودیم هماهنگی خوبی داشتیم و خیلی به هواداران‌مان بدهکاریم. در ضربات ایستگاهی خوب کار کردیم و به گل رسیدیم و در نیمه دوم فوتبال بهتری را به نمایش گذاشتیم و گل زدیم. می‌توانستیم یکی دو گل دیگر بزنیم و از همین حالا برای دربی آماده می‌شویم.

وی در مورد اینکه توپ هایتان در این بازی راه دروازه را خوب پیدا کرده بود و بعد از اخراج عالیشاه ناهماهنگ شدید، گفت: مطمئنا تیمی که 10 نفره می شود شرایط به کلی تغییر می‌کند ولی به نظرم زیاد ناهماهنگ نبودیم. اگر اینگونه بود سیدصالحی تک به تک نمی‌شد و شاید هم بخاطر خستگی بازیکنان بود و سعی کردیم از بازیکنان جانشین در نیمه دوم استفاده کنیم.بعد از 10 نفره شدن فولاد فقط یک موقعیت داشت که به گل تبدیل شد و اجازه بازی‌سازی و سانتر به هافبک‌های فولاد را ندادیم و حسین فرکی بزرگ ماست و همیشه به او احترام می‌گذاریم. در دقایق اولیه به گل رسیدیم که همین مسئله روند مسابقه را تغییر داد و بعد از گل‌ها هم خوب کار کردیم و یک هفته هم تمرینات خوبی داشتیم و همین موضوع به ما کمک زیادی کرد.

سرمربی پرسپولیس در مورد اخراج امید عالیشاه، گفت: به خاطر تجربه کمش بود و کارت زرد دوم را گرفت اگر با تجربه تر بود این کارها را انجام نمی‌داد. برای ما این بازی یا بازی با استقلال فرقی ندارد. به بازیکنان‌مان نگفتیم که محکم بازی نکنند و مراقب کارت زرد باشند. عالیشاه کار بچگانه‌ای کرد و خیلی راحت کارت گرفت. با تیم‌هایی که در ورزشگاه آزادی بازی می‌کنیم، راحت هستیم ولی تیم‌هایی که زمین‌هایشان شرایط خوب ندارند ما به مشکل می‌خوریم اما کار می‌کنیم که بیرون از ورزشگاه آزادی هم بهتر نتیجه بگیریم.

دایی در مورد داوری مسابقه گفت: داور صحنه‌هایی که دیده را سوت زده و من اعتراضی ندارم و عالیشاه در صحنه اول باید صددرصد اخطار می‌گرفت و با او هم صحبت کردم اما در صحنه دوم که منجر به اخراجش شد نمی‌توانم نظری بدهم چون دور بودم.

سرمربی پرسپولیس در مورد اطمینان به جوانان و اینکه در دربی هم از جوانان استفاده می‌کنید یا نه، گفت: دربی شرایط مخصوص خودش را دارد و ما به این نگاه می‌کنیم که هرفردی آماده باشد وارد میدان خواهد شد. بهترین‌ها و آماده‌ترین‌ها وارد میدان می‌شوند.

دایی در مورد اینکه چرا حسین ماهینی بازی نکرد، گفت: ماهینی مصدوم بود دو روز است با ما تمرین نمی‌کند و شاید اگر بود هم از او استفاده نمی‌کردم و خانزاده از روز اول خوب تمرین می‌کند و هماهنگی خوب با خط دفاع دارد.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
برد امشبو تبريك ميگم
اين گلهايی كه دقايق پايانی ميخوريم آدمو نگران ميكنه. يادمه دوره قبلی هم كه دايی سرمربی بود گل خوردن توی اين دقايق اپيدمی شده بود. اگه تمركز تيم توی اين دو تا مسابقه تا آخرين لحظه به هم نمی ريخت الان فقط يك گل خورده داشتيم. اميدوارم يه فكری هم واسه اين مشكل بشه قبل از اينكه تبديل به معضل بشه!
و اميدوارم ای اف سی هم بازيهای سيدجلال رو ببينه

به نظر من این گل رو بخاطر 3 تعویض که تقریبا اواخر بازی بود خوردیم.چون ورود 3 بازیکن یه جورایی وسط زمین رو به اونا داد تا بیشتر حمله کنند.خصوصا اوردن رضایی رو من نفهمیدم برای چی بود.که اگه میتونست دقایق آخر درست سانتربکنه شاید به جای خوردن گل از فولاد ، گل چهارم رو هم میزدیم. ولی یه نکته ای که باعث میشه من هم با شما هم عقیده باشم این هست که امروز فولاد موقعیت شوتزنی زیادی رو پشت محوطه جریمه خلق کرد.چون نمیتونستند نفوذ کنند شوت زیاد زدند ولی اکثر شوتاشون خوشبختانه بد بود .هافبک های ما بخصوص هافبک های دفاعی ما خیلی حواسشون جمع باشه که موقعیت شوتزنی به حریف ندند.چون بازی با نفت هم زیاد سمت دروازمون شوت شد!! باید دایی رو این موضوع کمی کار کنه

دالان بهشت

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فقط از رنگ پیرهن پرسپولیس خوشم میاد اونم واسه اینه که از رنگ تیم تراکتور کش رفتن:biggrin: