پسران دختران باحجاب را برای ازدواج قابل اعتمادتر می دانند..

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
جذابیتی که گفتین جنسی بود
آدم واسه همسرش بایدجذاب باشه نه واسه همه وتوخیابون
مهندس خانماکه توخونه حجاب ندارن که چی میگین که واسه همسرشون جذاب نیستن اتفاقابرعکس اوناییکه بیرون حجابشون بیشتره توخونه بیشترواسه شوهرشون خودشوآراسته وجذاب میکنن من دیدم یه چن نمونشو

تو خونه میتونی بهترین نلباسارو برا شوهرت بپوشی،مگه هر کی تو خیابون محجبس جلو شوهرشم 5 متر چادر میپوشه؟ما داریم راجع به محیط خارج از خونه حرف میزنیم
تازه خواسگاری که بخاطر اندام تو خیابون من می خواد بیاد خواسگاریم همون بهتر که نیاد ،فردام تو خیابون یه خوش اندام تر دیگه میبینه میفته دنبال اون
اشتباه میگم؟

بابا اصلا پستا رو کامل میخونین ؟!!! چرا هر پستی زده میشه شما بجای اینکه پست رو بخونین همون چیزی که تو ذهنتون میگذره رو میخونین؟!

من گفتم

1- معمولا دخترهای چادری نه تنها از نظر ظاهری برای پسرهای امروز جذابیتی ندارند بلکه از نظر شخصیتی و افکار نیز واسه پسرهای امروز خسته کننده هستن...

2- بالا بریم, پایین بیاییم, چه خوشمون بیاد چه نیاد, اولین چیزی که یه پسر رو به سمت یه دختر جذب میکنه زیبایی ظاهری و جذبه جنسی هست چون خدا مردا رو اینجوری آفریده. بنابراین تعداد خواستگارهای یک دختر چادری کمتره و دختر خانم برای اینکه تنها نمونه مجبور میشه بین همون تعداد محدود خواستگارها یکی رو انتخاب کنه.

3- دخترهای چادری که کمتر با پسرها برخورد داشتن و تجربه ای درباره ارتباط با مردها ندارند و اطلاعات غلطی در مورد روابط با جنس مذکر رو از تو کتابای روانشناسی دکتر باربارا خوندن تو زندگی مشترکشون چه قبل و چه بعد از ازدواج دچار مشکل میشن و بسرعت برای آقایون کسل کننده میشن و واسه جبران این کسل کنندگی شون مجبور میشن دوبرابر یه خانمی که بلده چطور شریکش رو رام کنه ظرف بشورن یا بچه داری کنن یا به مادر شوهر احترام بذارن . یک کلام دلبری و عشوه گری بلد نیستن. یادمون نره امروزه با 30 سال پیش خیلی فرق داره. امروز فضا فضای رقابتی هست حتی تو زمینه ارتباطات با جنس مخالف.

fire.boy

کاربر فعال
ما از برهنگان تن فروش بیزار نیستیم از پوشیدگان شرف فروش بیزاریم

با دخل و تصرف از امضای fati24
:)

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم جذابیت جنسی نبود.منظورم کاریزمای شخصیتی بود.
تازه همون نامحرم های غریبه رو که گفتی باید بیان خواستگاریشون دیگه که چون جذاب نیستند نمیان. واسه همین مجبور میشن به اولین یا دومین خواستگاری که واسشون میاد جواب مثبت بدن و به خیلی کمتر از اون چیزی که واقعا لیاقتشو دارن رضایت بدن.
بعلاوه اینکه نه تنها واسه غریبه ها جذاب نیستن, واسه همسر آینده شون هم جذاب نخواهند بود ( چون تو رقابت با خانم های دیگه کم میارن ) و تو زندگی مشترکشون با مشکل مواجه میشن .
دختری میشناسم که توخیابون به قول شماها عین سوسک خودشو میپوشونه و الکی گرما میخوره........
اما وقتی میری خونش چادرش رو که ازسرش درمیاره عین هلوی پوست کنده میشه........دست و پاش مثل بلور زیباست.........تمام دخترهای فشن با یک من ارایش هم شکل این دختر نمیشن...........شوهرش میگه الناز برای من یک فرشته است که خدا از تو اسمونها واسه من فرستاده زمین.........این حرفو نزن دوست عزیز.....هیچ دختری جای جاش که برسه از هیچ دختر دیگه ای نمیتونه کم بیاره.......!!!!!!! ارایش و لباس زیبا ملاک نیست ........دختر باید بدون این چیزهاهم زیبا باشه.........!!!!!!! خیلی از چادری ها ازخیلی مانتویی ها زیباترو جذاب ترن........فقط اینکه شما نمیبینیشون دلیل بر زشت بودنشون نیست.........خیلی ببخشیدها اونها چادر میپوشن که فقط برای یک نفر باشن........یک ادم خاص......یک شریک زندگی خاص.نه برای همه......و این یعنی نهایت قدرت و جذابیت یک زن........

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا اصلا پستا رو کامل میخونین ؟!!! چرا هر پستی زده میشه شما بجای اینکه پست رو بخونین همون چیزی که تو ذهنتون میگذره رو میخونین؟!

من گفتم

1- معمولا دخترهای چادری نه تنها از نظر ظاهری برای پسرهای امروز جذابیتی ندارند بلکه از نظر شخصیتی و افکار نیز واسه پسرهای امروز خسته کننده هستن...

2- بالا بریم, پایین بیاییم, چه خوشمون بیاد چه نیاد, اولین چیزی که یه پسر رو به سمت یه دختر جذب میکنه زیبایی ظاهری و جذبه جنسی هست چون خدا مردا رو اینجوری آفریده. بنابراین تعداد خواستگارهای یک دختر چادری کمتره و دختر خانم برای اینکه تنها نمونه مجبور میشه بین همون تعداد محدود خواستگارها یکی رو انتخاب کنه.

3- دخترهای چادری که کمتر با پسرها برخورد داشتن و تجربه ای درباره ارتباط با مردها ندارند و اطلاعات غلطی در مورد روابط با جنس مذکر رو از تو کتابای روانشناسی دکتر باربارا خوندن تو زندگی مشترکشون چه قبل و چه بعد از ازدواج دچار مشکل میشن و بسرعت برای آقایون کسل کننده میشن و واسه جبران این کسل کنندگی شون مجبور میشن دوبرابر یه خانمی که بلده چطور شریکش رو رام کنه ظرف بشورن یا بچه داری کنن یا به مادر شوهر احترام بذارن . یک کلام دلبری و عشوه گری بلد نیستن. یادمون نره امروزه با 30 سال پیش خیلی فرق داره. امروز فضا فضای رقابتی هست حتی تو زمینه ارتباطات با جنس مخالف.

1) اصل احساسات دخترا هیچ ربطی به چادر و بی چادری نداره ذات دخترونه تو ذات هر دختر هست . و وقتی یه دختر عفیف و با حیا باشه صدرصد شرم و حیا داره نسبت با برخورد با یه مرد غریبه از اون کلمات زیبا که باعث میشه شما اقا بگی یه دختر خسته کننده نیست شرمش میاد به تو غریبه بگه مگه نه دلیل بر بلد نبودنش نیست . 2) یه دختر چادری هم هیچوقت نمیاد با یه پسر که افکارش با خودش 180 درجه فرق داره ازدواج کنه چون اونم واسه خودش مطمئنن معیار های داره و یه پسر جقله که افکارش تا حد مانتو کوتاه تن دختر تو خیابون قد میده به دردش نمیخوره . تعداد خواستگار دخترای چادری کی گفته کمه:surprised: تا جای ما والا دیدیم دخترای بی حجاب که کم کم دیگه سنشون بالا میره میان چادر سر میکنن که یکی بیاد خواستگاریشون!!! 3) شما نمیدونم کی رو دیدین ک چادریه و تا این حد بنده خدا مشکل داره ک دارین با کل چادریا مقایسه میکنین !! دختر چادریم مث همه دخترا یه رابطه عادی با پسرا داره ولی تحت یه چهارچوب اونم بلده هر پسری از راه رسید بگه عزیزم و قربونت برم وفدات و... ولی واسه خودش چهارچوب داره فدات و قربونت برم رو واس هرکسی به کار نمیبره . ببخشید شما تجربه چند سال زندگی با یه خانوم چادری رو داشتین که اینقد الکی دارین نظر میدین؟؟؟؟؟ اتفاقا خیلی زندگی جذاب تر هست وقتی یه خانوم بیرون خونه باحجاب هست وقتی میاد خونه جلو شوهرش زیبایشو نشون میده . اتفاقا برخی از دخترای که تو خیابون بی حجابن و کلی ارایش رو صورتشونه تو خونه اصا به شوهرشون نمیرسن چون تا وقتی تو خونن به خودشون استراحت میدن و به فکر اینن قراره بیان بیرون چی بپوشن و کی آرایش کنن . بعدش هر وقت یه دختر بی حجاب ببینی همونه ک هست آرایش کاملشو کرده سر و گردن و... شم میبینی وقتی زنت شد همینه که هست چیز جدیدی تو چهرش پیدا نمیکنی تازه ممکنم هست رفت صورتشو شست زشت شه و بفهمی تازه چی گرفتی . بعدش رقابت چیه؟؟؟!!!؟؟؟!!؟؟! یعنی اگه قراره هر دختر ازدواج کرد به فکر این باشه خودشو به اب و آتیش بزنه و تو خیابون خودشو به در و دیوار بکوبه شوهرش یکی خوشکل تر و نگاه نکنه همون بهتر بمون و شوهر نکنه این جور شوهری به چه درد میخوره ؟؟؟؟؟ . این جور زندگی مسخره ای چه معنی داره !!!!. انسان باید با یکی زندگی کنه که واقعا عاشقش باشه حتی زشت هم بود اونو زیبا ببینه. اگه بحث رقابت باشه زیبا ترین زن جهان رو هم بگیری باز یکی زیبا ترشو میبینی یه روز چشم ابی دلت میخواد یه روز مشکی یه روز چاق یه روز لاغر و.... !

آخرین ویرایش:

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم جذابیت جنسی نبود.منظورم کاریزمای شخصیتی بود.
تازه همون نامحرم های غریبه رو که گفتی باید بیان خواستگاریشون دیگه که چون جذاب نیستند نمیان. واسه همین مجبور میشن به اولین یا دومین خواستگاری که واسشون میاد جواب مثبت بدن و به خیلی کمتر از اون چیزی که واقعا لیاقتشو دارن رضایت بدن.
بعلاوه اینکه نه تنها واسه غریبه ها جذاب نیستن, واسه همسر آینده شون هم جذاب نخواهند بود ( چون تو رقابت با خانم های دیگه کم میارن ) و تو زندگی مشترکشون با مشکل مواجه میشن .

چی بگم لابد دیگه!!!فضای رقابتیو خوب اومدی کلا فضای تاپیک رو عوض کردی شاد شد:D
دختر نیست که بفهمه یک دختر میتونه کاری بکنه که جلوی شوهرش از هزارتا جنیفر لوپزهم زیباتر و جذاب تر باشه.........این حرفها ربطی به چادر وغیر چادر نداره......به غریزه ربط داره که اونم بین همه ی خانم ها به یک اندازه قرار داده شده.........بعضی ها یک حرفایی میزنن که ادم فقط میتونه از ته دل اه بکشه......

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
خیلی شلوغ شده

در کمال ارامش لطفا بحث کنید

تا تاپیک به هوا نفرستید

خواهشا لطفا ازاسپم ازتوهین از هرپست اضافه خودداری کنید

خواهشِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فک کنم اینکه پسرا دخترای با حجاب تر رو برای ازدواج قابل اعتمادتر میدونن..ی چیز طبیعی هس!و فک کنم بحث پسر و دختر نیس!
ما دخترا هم خب برای ازدواج ی پسری رو ک پوشش بهتر هست رو بهتر می پسندیم تا ی پسر جلف و بد پوشش!

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز

چن لحظه فکرکن...به اون دنیا

تو میتوانی شالت را که فقط گل سرت را پوشانده هی برداری و دوباره بزاری تا سرت هوا بخورد!
حتی میتوانی مانتوی خیلی کوتاه نازک بپوشی تا گرمت نشود!
اصلا از همین ها بپوشی که دکمه ندارد و از شانس بد تو هر دفعه هم هی باد می آید! ...
میتوانی شلواری بپوشی که دمپایش تا صندل ات 10,15 سانتیمتر فاصله داشته باشد!
یا می توانی شلوار هم نپوشی، از این جوراب شلواری های نازک که کنار خیابان ها
دست فروش ها حراج کرده اند برایت کافیست..میتوانی جوراب هم نپوشی چون مدت به هم می خورد!
راستی با جوراب شلواری که اصلا نمی شود جوراب پوشید...خز می شوی!
بوی ادکلنت هم میتواند تا 10 متر پشت سرت تعقیبت کند تا همه بدانند تو از آنجا رد شدی...
ببین!
فرض کن اینها بلد نیستند مثل تو باشند هزاره سوی باشند!
فرض کن اینها عادت به این پارچه های ی سیاه دارند!
اصلا فکر کن همیشه عزادار مادرشان هستند که تو او را نمی شناسی!
اصلا این ها خواهر رضا صادقی و تو انجلینا جولی!
و فرض کن اصلا گرمشان نمیشود!
فرض کن تو روشنفکری و اینها امل و عقب مانده!
اصلا تو با کلاس و اینها بی کلاس!
حتما تو با کلاس تری که میزان مصرف لوازم آرایشت در شمال تهران با کل قاره اروپا برابری می کند!
اصلا اروپایی ها هم نمی فهمند و فقط تو خوبی!
یا اصلا تو تحصیل کرده و این ها یک مشت بی سواد!
بی سوادهایی که عقب مانده های متحجر در دانشگاه های معتبر دنیا از سرشان چادر می کشند و یا حذف
علمیشان می کنند!
و اما اصلا از چادر چه می دانی؟
حتی یک بار اسم چادر خاکی مادرمان را شنیده ای؟!
می دانی حرمت را با کدام "ح" می نویسند؟
زنانگی و غیرت را چه؟
آخر تو چه میدانی چادر ترنم عطر یاس در فضای غبار آلود دنیاست!
آخر تو چه میدانی حجاب خنکا و زیبایی به وجود دخترهای چادری مینشاند!؟
اصلا داستان ابراهیم خلیل الله و آتش و گلستان را شنیده ای؟
تو تو میتوانی خوش باشی به عرق نکردن در دنیا
ولی ما .... ما بی خیال حرمت مادر نمیشویم..
من شکایت دارم ..
از تویی که سیلی به صورت آقا میزنی،چه با آن اندام بزک کرده،چه با آن چادری که سرکردی
اما حرمتش را زیر پا میگذاری.
هرسیاهپوشی که چادری نیست،هر سیاهپوشی که دختر زهرا نمیشود.

بچه هایه کم به اون دنیافک کنین قراره واس کارامون حساب پس بدیماااا

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT]​

حافظ CRAZY

عضو جدید
يادمه يه روزي به يه دختري گفتم چادر بپوشه اونم بهم گفت:بترس از چادريا
البته مشكل از چادريا نيس مشكل از كساييه كه به چادريا ارزش و بهاي زيادي ميذارن تاريخ و تجربه ثابت كرده نبايد (يك نوع رفتار يا يك قوميت خاص رو نسبت به بقيه ترجيح داد چرا كه كرم هاي زيادي خودشون رو مشابه اون ها ميكنن) و حالا مي بينيم كگه ارزشي نمونده خوشبختانه يا بدبختانه

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
آبرو رواونایی میبرن که دوس دارن حجابی نباشه تابتونن ازناموس دیگرون لذت ببرن
آبروروکسی میبره که توهرزمینه ای زبونش به چرت گفتن بازمیشه
آبرورواونی میبره که یه جفت غیرت تووجودش نیس که بدونه همه ی دخترامثه خاهرمادرش عزت دارن وعزتشون تونمایان کردن بدنشون نیس که بخان همه بی حجاب بگردن توخیابون
فقط میتونم بگم متاسفم برا این طرز فکرت.

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز

چن لحظه فکرکن...به اون دنیا

تو میتوانی شالت را که فقط گل سرت را پوشانده هی برداری و دوباره بزاری تا سرت هوا بخورد!
حتی میتوانی مانتوی خیلی کوتاه نازک بپوشی تا گرمت نشود!
اصلا از همین ها بپوشی که دکمه ندارد و از شانس بد تو هر دفعه هم هی باد می آید! ...
میتوانی شلواری بپوشی که دمپایش تا صندل ات 10,15 سانتیمتر فاصله داشته باشد!
یا می توانی شلوار هم نپوشی، از این جوراب شلواری های نازک که کنار خیابان ها
دست فروش ها حراج کرده اند برایت کافیست..میتوانی جوراب هم نپوشی چون مدت به هم می خورد!
راستی با جوراب شلواری که اصلا نمی شود جوراب پوشید...خز می شوی!
بوی ادکلنت هم میتواند تا 10 متر پشت سرت تعقیبت کند تا همه بدانند تو از آنجا رد شدی...
ببین!
فرض کن اینها بلد نیستند مثل تو باشند هزاره سوی باشند!
فرض کن اینها عادت به این پارچه های ی سیاه دارند!
اصلا فکر کن همیشه عزادار مادرشان هستند که تو او را نمی شناسی!
اصلا این ها خواهر رضا صادقی و تو انجلینا جولی!
و فرض کن اصلا گرمشان نمیشود!
فرض کن تو روشنفکری و اینها امل و عقب مانده!
اصلا تو با کلاس و اینها بی کلاس!
حتما تو با کلاس تری که میزان مصرف لوازم آرایشت در شمال تهران با کل قاره اروپا برابری می کند!
اصلا اروپایی ها هم نمی فهمند و فقط تو خوبی!
یا اصلا تو تحصیل کرده و این ها یک مشت بی سواد!
بی سوادهایی که عقب مانده های متحجر در دانشگاه های معتبر دنیا از سرشان چادر می کشند و یا حذف
علمیشان می کنند!
حتی یک بار اسم چادر خاکی مادرمان را شنیده ای؟!
زنانگی و غیرت را چه؟
آخر تو چه میدانی چادر ترنم عطر یاس در فضای غبار آلود دنیاست!
آخر تو چه میدانی حجاب خنکا و زیبایی به وجود دخترهای چادری مینشاند!؟
اصلا داستان ابراهیم خلیل الله و آتش و گلستان را شنیده ای؟
تو تو میتوانی خوش باشی به عرق نکردن در دنیا
ولی ما .... ما بی خیال حرمت مادر نمیشویم..
من شکایت دارم ..
از تویی که سیلی به صورت آقا میزنی،چه با آن اندام بزک کرده،چه با آن چادری که سرکردی
اما حرمتش را زیر پا میگذاری.
هرسیاهپوشی که چادری نیست،هر سیاهپوشی که دختر زهرا نمیشود.

بچه هایه کم به اون دنیافک کنین قراره واس کارامون حساب پس بدیماااا

حالا چرا اینهمه گنده نوشتی؟!
واای مادر...ما نمیدانستیم عطر بد است اصلا بوی خوب بدهی حرام است.همیشه سعی کنبدنت آنقد بو بدهدکه تا 10 متر پشت سرت هرکه باشد غش کند:cry:
باید همیشه سرو صورتت کثیف باشد اصلا سعی کن قیافت مثله جن زده ها باشد..ثواب دارد بخدا...
مواضب باش کفش کتونی بپوشی این قاب دارا مردهارو تحریک میکنن.
اصلا تحصیل کرده بد است.بی سواد بهتر است.
باسوادهایی که در دانشگاه تهران هرکس تار مویش بیرون باشد اورا راه نمی دهند یا تعهد میگیرند..

هیچی..چادر؟!
:surprised:شیب؟!:eek:

با ه دو چشم؟
:smile:

زنانگی و غیرت را چه؟

با ح دسته دار؟!

آره دیگه.ما خوشمون میاد وقتی با چادرت سیلی به صورت او آقا هه زدی...

بچه هایه کم به اون دنیافک کنین قراره واس کارامون حساب پس بدیمااا

بچه ها یکم به اون دنیا فکر کنین.قراره به هر زنی ده تا غلام بدن...
یه چیزاییم راجع به رضا صادقی گفتی که ............ولش کن...

mahmood.A

عضو جدید
آفرین آفرین چه بچه حاضر جوابی:biggrin:
ماشالا عمویی:child:
دو روز دیگه تخم کفتر و... بخوری خوبه خوب میشی...:thumbsdown:

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
نیازی به بکار بردن این لغت و ها اصطلاح ها نداری، اگر به ارزش حرفت ایمان داری، بگو و تمام، چه نیازی هست که این طور صحبت کنی؟ البته خود دانی، من که یک بازدید کننده بودم و توی کل این تاپیک حتی یک پست هم ندادم ولی فضای خوبی با این ادبیات درست نمیشه، چه از سمت شما چه از سمت مخالفین شما. سیاست این حرفا هم کاری بهش ندارم، اینجا یک بحث دیگس، اگر رییس جمهوری که میگی رو دیدی همین حرفا رو بهش بگو:D
تو این تاپیک فهمیدم که در گفتگو با بعضی زیست شناسا باید اینجور اصطلاحات رو بکار ببری وگرنه متوجه نمیشن...بهرحال ممنون از نظرت..;)

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
Re: پسران دختران باحجاب را برای ازدواج قابل اعتمادتر می دانند..

شما چقد بیکارین ک سر اینکه کی چی میپسنده بحث میکنین! بابا علف باید به دهن بزی شیرین بیاد. انقد به بیحجاب و با حجاب توهین نکنین هرکس یه طرز فکری داره. زشته بخدا. به فکر و عقیده هم احترام بذارین. شاید اصلا دین مذهب با حجاب و بیحجاب با هم یکی نباشه. اصلا کی گفته از رو ظاهر میشه قضاوت کرد؟؟؟ الکی با هم دعوا میکنین و اعصاب همو بهم میریزین

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما چقد بیکارین ک سر اینکه کی چی میپسنده بحث میکنین! بابا علف باید به دهن بزی شیرین بیاد. انقد به بیحجاب و با حجاب توهین نکنین هرکس یه طرز فکری داره. زشته بخدا. به فکر و عقیده هم احترام بذارین. شاید اصلا دین مذهب با حجاب و بیحجاب با هم یکی نباشه. اصلا کی گفته از رو ظاهر میشه قضاوت کرد؟؟؟ الکی با هم دعوا میکنین و اعصاب همو بهم میریزین

اولا که همه فهمیدیم اچ تی سی سنسیشن ایکس ای داری:D
دوما یکی که منم همین حرف شمارو زدم.گفتم حجاب هرکس به خودش مربوطه.حالا منو متهم کردن به اینکه میخوام بی حجابی رو رواج بدم و بی غیرتم.چه ربطی داشتو نمیدونم:D
سوما ما که اعصابمون بهم نریخته هرکی قاطی کرده میتونه بحث نکنه.;)

seyed*hamid

کاربر حرفه ای

اولا که همه فهمیدیم اچ تی سی سنسیشن ایکس ای داری:D
دوما یکی که منم همین حرف شمارو زدم.گفتم حجاب هرکس به خودش مربوطه.حالا منو متهم کردن به اینکه میخوام بی حجابی رو رواج بدم و بی غیرتم.چه ربطی داشتو نمیدونم:D
سوما ما که اعصابمون بهم نریخته هرکی قاطی کرده میتونه بحث نکنه.;)

اچ تی سیش بخاطر اینه که با گوشی اینجام
در مورد شما هم میدونم پستا رو خوندم و بات موافقم
ولی خیلیای دیگه یقه خودشونو پاره میکنن

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز ما ی هویتی داریم شوما که کسی نیستی چرا عرض اندام میکنید؟:w19:
و اما راجب بحث تاپیک کسی که خودشو بخواب زده نمیشه بیدارش کرد...
والسلام..

چرا ناراحت میشی؟منکه نگفتم کشاورز بده..ای خدا چرا اینجا همش نیمه ی خالی رو میبینن:w09:
بحث تاپیک راجع به خواب نیست راجع به حجابه.فکر کنم خوابت میاد مهندس..
اچ تی سیش بخاطر اینه که با گوشی اینجام
در مورد شما هم میدونم پستا رو خوندم و بات موافقم
ولی خیلیای دیگه یقه خودشونو پاره میکنن

بعله میدونم....خودمم اچ تی سی دارم;)

seyed*hamid

کاربر حرفه ای

چرا ناراحت میشی؟منکه نگفتم کشاورز بده..ای خدا چرا اینجا همش نیمه ی خالی رو میبینن:w09:
بحث تاپیک راجع به خواب نیست راجع به حجابه.فکر کنم خوابت میاد مهندس..

بعله میدونم....خودمم اچ تی سی دارم;)

دیدی گفتم ناراحت میشن
إ ایول! مدلش چیه؟ لوک بیتسه؟ هدفوناش روشه؟

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیدی گفتم ناراحت میشن
إ ایول! مدلش چیه؟ لوک بیتسه؟ هدفوناش روشه؟

الان متهم میشیم به اسپم زنی واسه این دوتا پست .....:D
وان ایکس..ماله خودش که معمولی بود.ولی واسش هدفون بیتس خریدم.

parla_69

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز

ماشا آلالیکینا، مانکن، هنرپیشه و خواننده مشهور روسی اینک حجاب اسلامی دربردارد و می گوید از جلوه های کاذب سابق متنفر است و اکنون احساس خوشبختی می کند.
او در مورد علت مسلمانی خود می گوید:
من 2 سال بعد از مسلمان شدن همسرم اسلام را پذیرفتم، سوره حمد و نماز خواندن را از طریق سایت یاد گرفتم، ولی در ابتدا به آن عمل نکردم (و از این بابت تاسف می خورم)
تا اینکه یک روز به من خبر رسید یکی از صمیمی ترین دوستانم در بیمارستان شهری دیگر به کما رفته است، نمی دانستم چه کار کنم، از دست من کاری برنمی آمد، اما باید کاری می کردم، ناخودآگاه شروع به نماز خواندن و دعا کردن کردم و برای اولین بار از خداوند کمک خواستم.
تا اینکه روز بعد دوستم که از کما بیرون آمده بود با من تماس گرفت و گفت: ازت ممنونم، من تو را در حالت کما دیدم، خیلی به من کمک کردی. در آن لحظه بسیار گریستم زیرا این اولین باری بود که از خدا چیزی می خواستم.
او همچنین معتقد است:
"اگر نمیتوانی درباره خدا فکر کنی، حداقل سعی کن خودت را فراموش کنی " این همان اسلام است.
اگر علاقه دارید کسی را به اسلام دعوت کنید فقط لازم است به او پیشنهاد کنید که بیندیشد و به ندای قلبش گوش دهد.
او در پاسخ به این سوال که از اینکه مسلمان شدی، چه حسی داری؟
گفت: احساس خوشبختی. امروز من این فرصت را دارم که مقایسه کنم قبلاً چه بودم و حالا چه هستم.
من اکنون با حیات واقعی آشنا شدهام، پس خوشبختم.

فک کنم الآن ما تو عصری باشیم که نیازی به عصای موسی نباشه که تبدیل به مار بشه یا عیسی مرده زنده کنه و یا.... که ایمان بیاریم
این خانوم هنرمندم ایمانش از اون موقعها مونده انگار... گذشت اون زمانی که بگن تو کما تورو دیدم دستمو گرفتی منو به دنیا برگردوندی:smile: یا یه وردی رو به اسم دعا بخونن بگن الآن زنده میشه:smile:

اگه کسی ازن خدارو نداشته باشه عزیز دلم عمرش به دنیا نیس که هیچ ازن نفس کشیدنم با هزارو یک دعای تازه مسلمون بهش نمیدن
این همه میگن اراده ی خدا باز با این مثالای سرپایی اون قدرت واقعی رو خیلی ساده مطرح میکنین
اگه میخوای اسلامو بشناسونی این راهش نیس گلم
مث این میمونه که بخوای قدرت شیرو توصیف کنی ... بگی رنگش زردو قهوه ایه....میتونی یه کلام بگی سلطان جنگل....
پس برای توصیف اسلام یه نمونه درستودرمون بیار گفتم الآن عصر موسی و عیسی نیس

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک کنم الآن ما تو عصری باشیم که نیازی به عصای موسی نباشه که تبدیل به مار بشه یا عیسی مرده زنده کنه و یا.... که ایمان بیاریم
این خانوم هنرمندم ایمانش از اون موقعها مونده انگار... گذشت اون زمانی که بگن تو کما تورو دیدم دستمو گرفتی منو به دنیا برگردوندی:smile: یا یه وردی رو به اسم دعا بخونن بگن الآن زنده میشه:smile:

اگه کسی ازن خدارو نداشته باشه عزیز دلم عمرش به دنیا نیس که هیچ ازن نفس کشیدنم با هزارو یک دعای تازه مسلمون بهش نمیدن
این همه میگن اراده ی خدا باز با این مثالای سرپایی اون قدرت واقعی رو خیلی ساده مطرح میکنین
مث این میمونه که بخوای قدرت شیرو توصیف کنی ... بگی رنگش زردو قهوه ایه....میتونی یه کلام بگی سلطان جنگل....
حالا اونش هیچی.من همش دارم به شباهت این دو عکس نگاه میکنم ولی چیزی نمیبینم.

حافظ CRAZY

عضو جدید

معرفي كردن يه خانوم به عنوان كسي كه فلان راه رو انتخاب كرده نمي تونه مورد تقدير واقع بشه خب عقلاني هم هست شما از كجا مي دوني كه راه درست رو انتخاب كرده اصن راه درست چي هس؟(ببخشيد يكم زياد فلسفي شد نمي خام عمقشو زياد كنم)
من ميخام با يه شعر از حافظ مطلبمو ادامه بدم
گر جان بدهد سنگ سيه لعل نگردد .................. با طينت اصلي چه كند بد گهر افتاد
البته سياهي منظورم نيستا منظورم تمامي خلقياته و هر كسي خلقياته خودشو داره و مهمتر اين كه بدونيم هيچكسي نمي تونه شخصيت خودش رو براي يه مدت طولاني پنهان نگه داره حالا طبق اين دو فرض مي تونيم نتيجه بگيريم كه ( فرض ها 1-خلقيات اين خانوم متمايل به اسلامه 2-و نتونسته با شخصيت ابتداييش يعني يه مانكن و رقاصه بودن رو ادامه بده يا اينكه احساس اسلام دوستيشو پنهان كنه ) اين خانوم به سمت طينت اصلي خودش رفت ولي اما طينت اصلي همه يكيست؟ همه بايد مسلمان باشند؟من نمونه هاي ديگري هم مي شناسم كه از اسلام خارج شده اند ولي دليلي منطقي براي بد بودن اسلام نمي بينم
تاپيك شما هم با دليلي منطقي رد شد:w10:
البته همه اينا در جواب Elmira2010 خانوم بود parla_69 خانوم به خودتون نگيريد آخه تاپيكشونو پيدا نكردم

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز

چه بهانه مسخره ای...........:D:surprised:
اصلا حرفتون سر وته نداره.........یک چیزی رو به یک چیز دیگه وصل کردی..........حضرت موسی؟؟؟؟؟ عیسی؟؟؟؟ خدا؟؟؟؟؟ سلطان جنگل؟؟؟؟؟ الان بالاخره موافقی یا مخالف؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا اونش هیچی.من همش دارم به شباهت این دو عکس نگاه میکنم ولی چیزی نمیبینم.
چرا نمیبینی ؟؟؟؟؟ همه چادری ها و با حجاب ها همینطورین ...........قیافه ادمها در هنگام حجاب و بی حجابی خیلی فرق داره باهم واسه همین هیچکس تمایل به حجاب نداره دوست عزیز...............

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرف مفت؟؟؟؟؟؟؟:surprised:

شما اگه دلیل منطقی داری با ادب و احترام بیا حرفتو بزن...........از یک تحصیل کرده بعیده .........اگه هم دلیل منطقی نداری یا حوصله جواب دادن نداری خب نیا پست نزار.........کسی مجبورت نکرده که دوست عزیز........

J.AVID

عضو جدید
چه بهانه مسخره ای...........:D:surprised:
اصلا حرفتون سر وته نداره.........یک چیزی رو به یک چیز دیگه وصل کردی..........حضرت موسی؟؟؟؟؟ عیسی؟؟؟؟ خدا؟؟؟؟؟ سلطان جنگل؟؟؟؟؟ الان بالاخره موافقی یا مخالف؟؟؟؟؟؟

حرفشون مشخصه. یعنی می خوای بری مسلمون شی برو و به کارت هم ایمان داشته باش (هرچند ایشون (این خواننده) ظاهرا بیشتر به خاطر شوهرش مسلمون شده) دیگه نمی خواد بیای (به راست یا دروغ) قصه ببافی.

وضعیت
موضوع بسته شده است.