تاپيك اعلام نتايج نهايي كنكور ارشد برق 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sghkh

عضو جدید
بچه های این سایت از اون درس خونان !
به نظرشون فقط روزانه هم ارزش داره !
از نظر این دوستان این همه غیر انتفاعی و آزاد که ارشد دارن هیچ کدوم ارزش ندارن !
اگه شاغل باشی که مدرک همه یه ارزش داره ! اگه هم برای کار آدم میخواد کار تو ایران فقط پارتیه
چقدر همین استادا ارشدشونو تو آزاد گرفتن !
بیخیال جو این دوستان باش !
لطفا شما از طرف اعضای سایت جواب ندید
از طرف خودتون هر نظری دارید با رعایت ادب اعلام کنید لطفا

EECi

مدیر بازنشسته
آموزشی بهم خوش گذشت :D جاتون خالی ! فردا بازم باید برم
راستی , سلام :دی خوبید ؟
منم کنترل ​روزانه تربیز قبول شدم :دی ( دقت کنید تربیز درسته و نه تبریز , همون طور که تراختور درسته و نه تراکتور:دی)
الان هم خیلی خوشحالم :)

امیدوارم همه بچه های سال بعد سایت بترکونن و دانشگاه های خوب قبول بشن
و به همه بچه های بحال سایت تبریک میگم که شاخ نداشته کنکور رو شکستن

فعلا
موفق باشید

pamaa

عضو جدید
سلام.
خدمت دوستانی که مجاز به انتخاب رشته بودن اما قبول نشدن، عرض کنم که مثل سال های گذشته امسال هم دوستان میتونن تو انتخاب رشته تکمیل ظرفیت، که مهر ماه اعلام میشه شرکت کنن، این دوستان فقط میتونن کد رشته محل هایی رو انتخاب کنن که خود سازمان سنجش بعدا اعلام میکنه، و البته ناگفته نماند که توشون کمتر رشته و دانشگاههای خوب دیده میشه، اما خب دوستانی که خیلی اصرار به قبول شدن دارن و ممکنه از انتخابهایی که اول کردن، ناراضی باشن، میتونن مهر ماه دوباره شانس خودشون رو امتحان کنن.
به امید موفقیت همه.:)

pouyan87

عضو جدید
سلام دوستان من مخابرات روزانه بین المللی قزوین اوردم ولی به دلیل مشغله کاری این ترم نمی تونم برم دانشگاه .کسی میدونه ترم یک ارشد مرخصی میدن یا نه؟ با چه بهونه و یا مدارکی راضی می شن ؟ موقع ثبت نام دانشگاه باید اقدام کنم ؟با توجه به اینکه اطلاعاتی درباره دوره ارشد ندارم .مشکلاتی که برام ممکنه پیش بیاد چیه؟ بخصوص که من الکترونیکیم و ارشد میدان آوردم و قطعا پیش می خورم :( مرسی که راهنماییم می کنید

اینایی که گفتی نمیدونم اما لیسانس من بینل بودم اطلاعات استاد و اینجور چیزا خواستی در خدمتم :)
البته اینم بگم قزوین نحوه ارائه دروسش کاملا زوج و فرد هستش یعنی خیلی کم پیش میاد که درس ترم زوج ترم فرد ارائه بشه :)

omidd60

عضو جدید
یه مسلمون گیر نمیاد درصداش و بگه....بابا کشتین همه رو خوب درصداتونم بگید ..........

ahmadpashaei

عضو جدید
جدی میگین ؟؟؟ من اصلا نمیدونم دانشگاش در چه سطحیه !
سطح دانشگاهش قبلا که عالی بود.کلا صنعتی بابل اگر به آمار قبولی ها هم نگاه کنید متوجه میشین که بعد از دانشگاه های مادر اولین دانشگاهی هست که پر میشه یعتی معمولا بعد از تبریز (که mother uni هست) هست و رتبه های قبولیش کلا از ابن سینا،گیلان،باهنر،... حتی اراک و چمران و .... پایینتره.

ahmadpashaei

عضو جدید
بچه ها من با 1500 الک بابل قبول شدم.خیلی زیاد خونده بودم ولی دفترچه اول رو خراب کردم.
انتظار داشتم حداقل شاهد قبول بشم.دوستم مرز دوهزار قبول شده؟
مصاحبه اش ظاهرا قبول نشدم.
ولی اونموقع واسه مصاحبه مالک نرفتم :(
حالا تا حدودی پشیمونم.
بنظرتون انتقالی بگیرم واسه مالک؟
آخه مالکم دانشگاهه،نظامی!! شاهدم که آه در بساط نداره انگار نه انگار تهرانه. دانشگاه که نزدیک مقبره آقای خمینی هست و خوابگاهاش ونک تا پارک وی!! آزمایشگاه های خوبی هم نداره چون من 2بار زنگ زدم از دانشجوها و استاداش پرسیدم. البته استاداش اینجوری نگفتن.فقط واسه کنترل گفتن اصلا استاد نداره(2تا استادیار)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نوشیروانی سطحش قبلا که خیلی خوب بود و میدونم چند تا از تاپ ترینهاش رفتن آمریکا متاسفانه حدود 6،7سال پیش. ولی بازم باید خوب باشه. کلا بعد از دانشگاه های از همه اولویت بالاتری داره. بعد از تبریز این پر میشه. به آمار قبولی های سال گذشته نگاه کنید.
موفق باشید

ashkantalebi03

عضو جدید
دوستان لطفا هرکس از قوانین انتقالی (بعد از اومدن کارنامه نهایی و به فرض قبولی در انتخاب های پائینتر) اطلاع داره لطف کنه اطلاع رسانی کنه، و این سوال هم جواب بده که در صورت انتفالی ورودی مهر دانشگاه جدید حساب میشیم یا ورودی بهمن ؟ با تشکر فراوان

sh_novin

عضو جدید
اینایی که گفتی نمیدونم اما لیسانس من بینل بودم اطلاعات استاد و اینجور چیزا خواستی در خدمتم :)
البته اینم بگم قزوین نحوه ارائه دروسش کاملا زوج و فرد هستش یعنی خیلی کم پیش میاد که درس ترم زوج ترم فرد ارائه بشه :)

مرسی دوست عزیز بهتون پیام دادم واسه آمار استاد و ...

sh_novin

عضو جدید
دوستان کسی نیس اطلاعاتی درباره سوالای من داشته باشه ؟ خیلی کمک لازمم:cry::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying:

sh_novin

عضو جدید
یه مسلمون گیر نمیاد درصداش و بگه....بابا کشتین همه رو خوب درصداتونم بگید ..........

زبان 25 . ریاضی 25. مدار 40 . الک 33 . سیگنال 20 . کنترل سفید . مغناطیس 25
1300 مخابرات میدان روزانه بین المللی قزوین

fight till u win

عضو جدید
روزانه بابل بهتر از مالک اشتر و شاهد نیست ؟؟؟
سطح دانشگاه بابل خیلی پایینه ؟

نوشیروانی دانشگاه خوبی بوده، هر چند که الان خیلی افت کرده، اما از نظر من همچنان نسبت به مالک اشتر ارجحه.
بچه های کارشناسیش که من میدونم، همه سطح بالا و فوق العاده درسخون. استادا هم بد نیستن. استادای فعالی داره که میشه باهاشون کار کرد و نتیجه های خوبی گرفت.
بزرگترین مشکل نوشیروانی هزینه کمیه که برای تجهیزات علمی و آزمایشگاها میکنن، که اونم امید میره تو دوران فعلی وضعش بهتر بشه.

hoomif

عضو جدید
سلام.
دوستان من فردا میخوام برم بیرجند (دانشگاه لیسانس) و کار اونجا رو تموم کنم ، میشه بگید برای ثبت نام چه مدارکی رو باید بگیرم؟؟؟ :surprised: تو سایت دانشگاه ذکر نکردن آخه...:redface:

fight till u win

عضو جدید
دوستان مدرسی
تو سایت دانشگاه در مورد ثبت نام حضوری زده:
"مرحله پنجم- مراجعه حضوري شخص پذيرفته شده براي دريافت كارت دانشجويي در يكي از روزهاي 21 و 22 شهريورماه مطابق برنامه زمانبندي كه در روز 18شهريور ماه از طريق سايت معاونت آموزشي اعلام خواهد شد."
این 2 روزی که اعلام شده 5شنبه جمعس!
واقعا روز تعطیل باید بریم؟

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دورود بر دوستان
اول به تمام دوستانی که جاهای که دوست داشتن قبول شدن تبریک میگم .
=====
یه سوال داشتم .
من دوستم قبول شده ولی الان پادگان در حال خدمته . رفته برای مرخصی گرفتن که بیاد کاراشو انجام بده . گفتن مرخصی تا اول پاییز نمیدیم . چه کار کنه به نظرتون ؟؟؟ میشه از دانشگاه محل قبولی نامه ای چیزی بگیریم براش بفرستیم که راضی بشن مرخصی بدن ؟؟ یا اینکه میشه کسی دیگه به جاش ثبت نام کنه ؟؟

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
دورود بر دوستان
=====
یه سوال داشتم .
من دوستم قبول شده ولی الان پادگان در حال خدمته . رفته برای مرخصی گرفتن که بیاد کاراشو انجام بده . گفتن مرخصی تا اول پاییز نمیدیم . چه کار کنه به نظرتون ؟؟؟ میشه از دانشگاه محل قبولی نامه ای چیزی بگیریم براش بفرستیم که راضی بشن مرخصی بدن ؟؟ یا اینکه میشه کسی دیگه به جاش ثبت نام کنه ؟؟

منم خدمتم فردا دارم میرم دانشگاه نامه بگیرم برای تسویه حساب خدمت، اونم باید همین کارو کنه

ashkantalebi03

عضو جدید
دوستان لطفا هرکس از قوانین انتقالی (بعد از اومدن کارنامه نهایی و به فرض قبولی در انتخاب های پائینتر) اطلاع داره لطف کنه اطلاع رسانی کنه، و این سوال هم جواب بده که در صورت انتفالی ورودی مهر دانشگاه جدید حساب میشیم یا ورودی بهمن ؟ با تشکر فراوان

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان مدرسی
تو سایت دانشگاه در مورد ثبت نام حضوری زده:
"مرحله پنجم- مراجعه حضوري شخص پذيرفته شده براي دريافت كارت دانشجويي در يكي از روزهاي 21 و 22 شهريورماه مطابق برنامه زمانبندي كه در روز 18شهريور ماه از طريق سايت معاونت آموزشي اعلام خواهد شد."
این 2 روزی که اعلام شده 5شنبه جمعس!
واقعا روز تعطیل باید بریم؟

پنجشنبه رو فکر نکنم مشکلی داشته باشه.

rezarst1911

عضو جدید
دورود بر دوستان
=====
یه سوال داشتم .

قانون میگه به محض قبولی در دانشگاه باید مرخصی بدن
بگو زنگ بزنه 110 اونجا راهنماییش میکنن

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
قانون میگه به محض قبولی در دانشگاه باید مرخصی بدن
بگو زنگ بزنه 110 اونجا راهنماییش میکنن

110؟؟؟!!!!!:eek: چه ربطی داره دادا حداقل میگفتی زنگ بزنه نظام وظیفه
من که خودم خدمتم دارم میرم خواجه نصیر واسه گرفتن نامه و بعدم نظام وظیفه واسه گرفتن نامه تصویه خدمت
شما باید ثابت کنی دانشگاه قبول شدی بعد بهت تسویه میدن

hadaf1368

عضو جدید
من الکترونیک آنالوگ قبول شدم

منم دیجیتال بهشتی قبول شدم.

سلام
شرمنده دیر جواب میدم.
رتبه ام تو مخابرات 755 بله میدان بهشتی قبول شدم.
شما هم میدان بهشتی قبول شدین؟

سلام
دشمنت شرمنده، نه من اونجا نیستم فقط میخواستم یه حدودی از رتبه هاش دستم بیاد
راستی تبریک میگم ایشالا دکترا مهندس

sha7ab

عضو جدید
دورود بر دوستان
=====
یه سوال داشتم .
فرار کنه! یا میتونه مرخصی ساعتی بگیره بره کارهاشو انجام بده و برگه تسویه که گرفت بره تسویه کنه! اونا حق ندارن مرخصی ندن.

fight till u win

عضو جدید
الان متوجه شدم که برای ورود به سیستم گلستان تربیت مدرس، شناسه کاربری به شکل "شماره داوطلبي آزمون سنجشu921" هست.
من شماره داوطلبی کنکور ارشدم رو ندارم.
اطلاعاتش از سیستمم پریده و ریکاوری هم نتونستم بکنم.
از کجا بیارمش؟:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا