پسران دختران باحجاب را برای ازدواج قابل اعتمادتر می دانند..

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا مهندس مملکت...تو هنوز نمیدونی فرق انسان و حیوان تنها شعور شونه؟حیوان بهتره تا میوه و نقل و نبات..بعدشم آدمایی با طرز تفکری مثله جنابعالین که این قانونهارو بوجود آوردن.
بعدشم حیوانها از خیلی از آدمها هم باوفاترن هم با شرف تر.

اگه حیوون بهتره پس چرااگه ب یکی بگن حیوون زودی گرمیگیرتش؟

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما آیه های قرآنو هم به نقد میذارین...چه برسه به وصیت نامه شهدا!
شاید اون وصیت نامه هائی که شما خوندین مال کشته های عراقی بوده!
بعله چرا نکنم؟من همه ی عالمو آدمو به چالش میکشم.فک نکنم کار بدی باشه.البته ظاهرن از نظر شما بده ولی مهم نیست.
نه مایرانی بودن..هرچیم بودن هتر از اینه تو زبونه مرده حرف بزاریم.کاری که شما انجام میدیدن.منافعه خودتونو از زبانه مرده میگین..
مطمئنم شما برای شهدا ارزش قائل نیستین.اینقد بالا پایین نپر

nazi jooon

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
بابا مهندس مملکت...تو هنوز نمیدونی فرق انسان و حیوان تنها شعور شونه؟حیوان بهتره تا میوه و نقل و نبات..بعدشم آدمایی با طرز تفکری مثله جنابعالین که این قانونهارو بوجود آوردن.
بعدشم حیوانها از خیلی از آدمها هم باوفاترن هم با شرف تر.
پس احتمالا شما نمیدونین گیاهان هم شعور دارن!!!
ساده ترین مولکول (آب) هم شعور داره،اونوقته که آدم تو کار بعضی از آدمای بی شعور میمونه(البته منظورم شما نیستین)!

mahmood.A

عضو جدید
:biggrin:...مثالات منو کشته......تو برا زن ارزش قائل نیستی.آدم با میوه ؟!:surprised:تو همه میوه هارو با پوست میخوری؟هندونه با پوست.موز.نارگیل:D

« و نمونه کسانيکه دارائی خود را در جستجوی خوشنودی خدا و استواری (ايمان) خود انفاق مي کنند، مانند باغ پر درخت واقع در بلندی (بالاتر از تل) می ماند که اگر بارش سنگين به آن ببارد ثمر خود را دوچندان می دهد و اگر بارش سنگين به آن نبارد با بارشِ کمِ نيز ثمر خود را می دهد. و خدا به خوبی و بدی همه آنچه انجام میدهيد نگاه می کند و آنرا می شناسد بقره(265)».
باهوش نکنه خدا هم اینجا که با ایمانا رو با باغ مقایسه کرده ارزش جناب عالی رو اورده پایین؟؟؟:biggrin:

nazi jooon

کاربر ممتاز
بعله چرا نکنم؟من همه ی عالمو آدمو به چالش میکشم.فک نکنم کار بدی باشه.البته ظاهرن از نظر شما بده ولی مهم نیست.
نه مایرانی بودن..هرچیم بودن هتر از اینه تو زبونه مرده حرف بزاریم.کاری که شما انجام میدیدن.منافعه خودتونو از زبانه مرده میگین..
مطمئنم شما برای شهدا ارزش قائل نیستین.اینقد بالا پایین نپر
شما چند نفر تو خونواده تون شهید دادین!؟
من منافعی واسه خودم با گفتن این حرفا نمی برم....منافع رو کسانی میبرن که حقایق رو انکار میکنن

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله حیونا عقل ندارن و حیونی زندگی میکنن. یکی از ویزگی های حیونا هم نبود پوشش که خیلیا دارن کم کم پله پله بهش میرسن.
اولا که عقل با شعور فرق میکنه..عقل هم دارن حیوونا....دوما میگن عقل مردم به چشمشونه اینه.چرا چیزایه خوبه دیگه ی حیوونارو نمیبینین؟!
بنظرم شماها یه کاری کنید.مثه طالبان بیاید آلت تناسلیه حیوونارو با گونی بپوشونید.چون ظاهرا همه چی تحریکتون میکنه.از صدای کفش خانوما تا .....حیوونا

mahmood.A

عضو جدید
:D...شما وصیت نامه چندتا شهید رو خوندی؟چی نوشتن؟از این جمله ها مثلا:خواهرم حجابتو رعایت کن من بخاطر تو دارم میرم به جنگ عراقیعا چون عراقیها کشور رابگیرند همه ی دخترها را لخت می کنند...............ضمنا من حدود چهل تا وصیت نامه خوندم چون به کارمم ربط داشت .ولی این چیزارو ندیدم...
این وصیت نامه هارو که نوشتی مثله این احادیث جدید میمونه که هر روز تولید میشه...

این چندتا وصیت رو بین مطالعات بی کرانتون جای دهید لطفا:

)« خواهران ما در حالى كه چادر خود را محكم برگرفته ‏اند و خود را هم چون فاطمه و زینب حفظ می ‏كنند... هدف‏دار در جامعه حاضرشده ‏اند.»
(رییس جمهور شهید محمد على رجایى)
2)«اى خواهرم: قبل از هر چیز استعمار از سیاهى چادر تو می ‏ترسد تاسرخى خون من.»​
(شهید محمد حسن جعفرزاده)
3) «مادرم... من با حجاب و عزت نفس و فداكارى شما رشد پیدا كردم.»
(شهید غلامرضا عسگرى)
4)«شما خواهرانم و مادرانم: حجاب شما جامعه را از فساد به سوى‏معنویت و صفا مى‏كشاند.»
(شهید على رضائیان)
5) «از خواهران گرامى خواهشمندم كه حجاب خود را حفظ كنند، زیرا كه‏حجاب خون‏بهاى شهیدان است.»
(شهید على روحى نجفى)
6) «و تو اى خواهر دینى‏ام: چادر سیاهى كه تو را احاطه كرده است ازخون سرخ من كوبنده تر است.»
(شهید عبدالله محمودى)
7)«خواهر مسلمان: حجاب شما موجب حفظ نگاه برادران خواهد شد. برادرمسلمان: بى‏اعتنایى شما و حفظ نگاه شما موجب حجاب خواهران خواهدشد.»​
(شهید على اصغر پور فرح آبادى)
8)«به پهلوى شكسته فاطمه زهرا(س) قسمتان می دهم كه، حجاب را حجاب ‏را، حجاب را، رعایت كنید.».
(شهید حمید رستمى)
9) «خواهرم: حجاب تو مشت محكمى بر دهان منافقین و دشمنان اسلام مى زند.»
(شهید بهرام یادگارى)
10)«یك دختر نجیب باید باحجاب باشد.»​
(شهید صادق مهدى پور)
11)«از تمامى خواهرانم مى‏خواهم كه حجاب این لباس رزم را حافظ باشند.»
(شهید سید محمد تقى میرغفوریان)
12)«خواهرم: از بى حجابى است اگر عمر گل كم است نهفته باش و همیشه گل باش.»
(شهید حمید رضا نظام)
13) «حفظ حجاب هم چون جهاد در راه خداست»
(شهید محمد كریم غفرانى)
14) «خواهرم: محجوب باش و باتقوا، كه شمایید كه دشمن را با چادرسیاهتان و تقوایتان مىكشید.»
«حجاب تو سنگر تو است، تو از داخل حجاب دشمن را مى بینى و دشمن تو را نمى بیند.»
(سردار شهید رحیم آنجفى)

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
واینم یخورده ربط داره به موضوع(آیه ی26 سوره بقره)

انَّ اللَّهَ لَا يَسْتَحْيِي أَن يَضْرِبَ مَثَلًا مَّا بَعُوضَةً فَمَا فَوْقَهَا ۚ فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُوا فَيَعْلَمُونَ أَنَّهُ الْحَقُّ مِن رَّبِّهِمْ ۖ وَأَمَّا الَّذِينَ كَفَرُوا فَيَقُولُونَ مَاذَا أَرَادَ اللَّهُ بِهَـٰذَا مَثَلًا ۘ يُضِلُّ بِهِ كَثِيرًا وَيَهْدِي بِهِ كَثِيرًا ۚ وَمَا يُضِلُّ بِهِ إِلَّا الْفَاسِقِينَ ﴿٢٦﴾

خداوند از این که (به موجودات ظاهرا کوچکی مانند) پشه، و حتی کمتر از آن، مثال بزند شرم نمی‌کند. (در این میان) آنان که ایمان آورده‌اند، می‌دانند که آن، حقیقتی است از طرف پروردگارشان؛ و اما آنها که راه کفر را پیموده‌اند، (این موضوع را بهانه کرده) می‌گویند: «منظور خداوند از این مثل چه بوده است؟!» (آری،) خدا جمع زیادی را با آن گمراه، و گروه بسیاری را هدایت می‌کند؛ ولی تنها فاسقان را با آن گمراه می‌سازد!

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا که عقل با شعور فرق میکنه..عقل هم دارن حیوونا....دوما میگن عقل مردم به چشمشونه اینه.چرا چیزایه خوبه دیگه ی حیوونارو نمیبینین؟!
بنظرم شماها یه کاری کنید.مثه طالبان بیاید آلت تناسلیه حیوونارو با گونی بپوشونید.چون ظاهرا همه چی تحریکتون میکنه.از صدای کفش خانوما تا .....حیوونا

اتفاقا حیونا عقل ندارن چیزی که بین انسان و حیون فرق گذاشته عقل هست . روابطشونم حتی محدودیتی نداره هر حیونی از راه برسه . شما هم احیانا حیون صفتی رو دوسدارین؟؟

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
« و نمونه کسانيکه دارائی خود را در جستجوی خوشنودی خدا و استواری (ايمان) خود انفاق مي کنند، مانند باغ پر درخت واقع در بلندی (بالاتر از تل) می ماند که اگر بارش سنگين به آن ببارد ثمر خود را دوچندان می دهد و اگر بارش سنگين به آن نبارد با بارشِ کمِ نيز ثمر خود را می دهد. و خدا به خوبی و بدی همه آنچه انجام میدهيد نگاه می کند و آنرا می شناسد بقره(265)».
باهوش نکنه خدا هم اینجا که با ایمانا رو با باغ مقایسه کرده ارزش جناب عالی رو اورده پایین؟؟؟:biggrin:
:smile:شما راحت بخند مهندس...ولی.من در این مورد سکوت میکنم چون جوابتو با منطق و فلسفه بگم تاپیکو میبندن...

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
این چندتا وصیت رو بین مطالعات بی کرانتون جای دهید لطفا:

)« خواهران ما در حالى كه چادر خود را محكم برگرفته ‏اند و خود را هم چون فاطمه و زینب حفظ می ‏كنند... هدف‏دار در جامعه حاضرشده ‏اند.»
(رییس جمهور شهید محمد على رجایى)
2)«اى خواهرم: قبل از هر چیز استعمار از سیاهى چادر تو می ‏ترسد تاسرخى خون من.»​
(شهید محمد حسن جعفرزاده)
3) «مادرم... من با حجاب و عزت نفس و فداكارى شما رشد پیدا كردم.»
(شهید غلامرضا عسگرى)
4)«شما خواهرانم و مادرانم: حجاب شما جامعه را از فساد به سوى‏معنویت و صفا مى‏كشاند.»
(شهید على رضائیان)
5) «از خواهران گرامى خواهشمندم كه حجاب خود را حفظ كنند، زیرا كه‏حجاب خون‏بهاى شهیدان است.»
(شهید على روحى نجفى)
6) «و تو اى خواهر دینى‏ام: چادر سیاهى كه تو را احاطه كرده است ازخون سرخ من كوبنده تر است.»
(شهید عبدالله محمودى)
7)«خواهر مسلمان: حجاب شما موجب حفظ نگاه برادران خواهد شد. برادرمسلمان: بى‏اعتنایى شما و حفظ نگاه شما موجب حجاب خواهران خواهدشد.»​
(شهید على اصغر پور فرح آبادى)
8)«به پهلوى شكسته فاطمه زهرا(س) قسمتان می دهم كه، حجاب را حجاب ‏را، حجاب را، رعایت كنید.».
(شهید حمید رستمى)
9) «خواهرم: حجاب تو مشت محكمى بر دهان منافقین و دشمنان اسلام مى زند.»
(شهید بهرام یادگارى)
10)«یك دختر نجیب باید باحجاب باشد.»​
(شهید صادق مهدى پور)
11)«از تمامى خواهرانم مى‏خواهم كه حجاب این لباس رزم را حافظ باشند.»
(شهید سید محمد تقى میرغفوریان)
12)«خواهرم: از بى حجابى است اگر عمر گل كم است نهفته باش و همیشه گل باش.»
(شهید حمید رضا نظام)
13) «حفظ حجاب هم چون جهاد در راه خداست»
(شهید محمد كریم غفرانى)
14) «خواهرم: محجوب باش و باتقوا، كه شمایید كه دشمن را با چادرسیاهتان و تقوایتان مىكشید.»
«حجاب تو سنگر تو است، تو از داخل حجاب دشمن را مى بینى و دشمن تو را نمى بیند.»
(سردار شهید رحیم آنجفى)
نود درصدش ربطی نداشت به جنگ و حجاب.شما کلا از بحث عقبی ادامه بده.......

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا حیونا عقل ندارن چیزی که بین انسان و حیون فرق گذاشته عقل هست . روابطشونم حتی محدودیتی نداره هر حیونی از راه برسه . شما هم احیانا حیون صفتی رو دوسدارین؟؟

عبدالله بن سنان که ازاصحاب امام صادق(ع)است میگوید:
وازحضرت سوال کردم ملائکه افضلندیاانسان؟
حضرت فرمود:امیرالمومنین(ع)فرموده اندکه خداوندملائکه راخلق کرددرحالی که عقل داشتندوشهوت نداشتندودرحیوانات شهوت قرارداه شدوعقل به آنهاداده نشده وبه انسان هردوعطاگردید.پس اگرکسی عقلش برشهواتش غالب آیدازملائکه برتراست وکسیکه شهوتش برعقلش غالب آمدازحیوانات پست ترمی باشد(وسائل الشیعه ج11.باب9.حدیث2)

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی اصرار اقایون رو به نداشتن حجاب میبینم بیشتر متقاعد میشم که حجابمو بهتر وبیشتر حفظ کنم.......
چون احساس میکنم این اقایون روشن فکر حتما سودی ازاین مسئله میبرن و میخوان حسابی ازهمه خانوم ها لذت ببرن..............

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
:smile:..هر فحشی دوس داری بده ولی معلومه از زندگیه حیوانات هم اطلاعات زیادی نداری...

mahmood.A

عضو جدید
:smile:....امثال تو بودن جلویه گالیله رو میگرفتن با این حرفها....آقا اصن شما راس میگی.;)

داداش طبق تئوری خودت نباید با مثال ارزش کسی رو بیاری پایین
گالیله بدبخت چه گناهی کرده که با خودت مقایسش میکنی؟؟؟
اسپم فایده نداره فدات

*rahil*

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا مطمئنی که شما تحصیلات دانشگاهی داری!؟
دوما بهتره چندتا از وصیت نامه های شهدا رو بخونین
سوما عرض شد اینجا مقصود از حجاب صرفا چادر نیست،و چیزی که تو قرآن ذکر شده جلبابه(پوشش بلند)!،نه روبان رو سر!!!!
كاربر گرامي لطفا توهين نكنيد...مطمئن هستم از شما با سواد ترم ....من مثل شما نيستم لقمه اماده ديگرانو چش بسته ببلعم بگم به به چه چه ..من با بي ديني كامل قرانو خوندمو بهش ايمان اوردم..درمورد شهدا ....من طرف ميشناسم بخاطر حالا هر ارماني كه داشته شهيد شده و يك كلاس سواد نداشته از طرف صداو سيما رفتن خونشون خونواده و اطرافيان شهيد يك وصيت نامه بلند بالاي نوشتن ادم:eek: وا ميمونه چي بگه...همشونم توش نوشتن خواهرم چادرتو حفظ كن حجاب سنگرستو از اين حرفا....

mahmood.A

عضو جدید
وقتی اصرار اقایون رو به نداشتن حجاب میبینم بیشتر متقاعد میشم که حجابمو بهتر وبیشتر حفظ کنم.......
چون احساس میکنم این اقایون روشن فکر حتما سودی ازاین مسئله میبرن و میخوان حسابی ازهمه خانوم ها لذت ببرن..............

بلا نسبت بعضیا:razz:

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
عبدالله بن سنان که ازاصحاب امام صادق(ع)است میگوید:
وازحضرت سوال کردم ملائکه افضلندیاانسان؟
حضرت فرمود:امیرالمومنین(ع)فرموده اندکه خداوندملائکه راخلق کرددرحالی که عقل داشتندوشهوت نداشتندودرحیوانات شهوت قرارداه شدوعقل به آنهاداده نشده وبه انسان هردوعطاگردید.پس اگرکسی عقلش برشهواتش غالب آیدازملائکه برتراست وکسیکه شهوتش برعقلش غالب آمدازحیوانات پست ترمی باشد(وسائل الشیعه ج11.باب9.حدیث2)
شماها هم با این دفاعیاتتون بیشتر و بیشتر {اینجا میگم کارها}ی خداوند رو زیر سوال میبرید...عقلی که نتونه جلویه شهوت رو بگیره بدرد لای جرز میخوره..

nazi jooon

کاربر ممتاز
شماها هم با این دفاعیاتتون بیشتر و بیشتر {اینجا میگم کارها}ی خداوند رو زیر سوال میبرید...عقلی که نتونه جلویه شهوت رو بگیره بدرد لای جرز میخوره..
حالا که عقل شما جلودار نیست

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
كاربر گرامي لطفا توهين نكنيد...مطمئن هستم از شما با سواد ترم ....من مثل شما نيستم لقمه اماده ديگرانو چش بسته ببلعم بگم به به چه چه ..من با بي ديني كامل قرانو خوندمو بهش ايمان اوردم..درمورد شهدا ....من طرف ميشناسم بخاطر حالا هر ارماني كه داشته شهيد شده و يك كلاس سواد نداشته از طرف صداو سيما رفتن خونشون خونواده و اطرافيان شهيد يك وصيت نامه بلند بالاي نوشتن ادم:eek: وا ميمونه چي بگه...همشونم توش نوشتن خواهرم چادرتو حفظ كن حجاب سنگرستو از اين حرفا....
آفرین...دقیقا......;)

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز

خداهمیشه متضاداروباهم قرارمیده ینی بااین تضاداقدرت خدامیره زیرسوال؟
وقتی شروخیرباهم اند خیرنتونه شررونابودکنه خدا وقدرتش میره زیرسوال؟
شب وروزروخداقرارداده قدرت خدارفته زیرسوال؟
این قدرت آدمه که میره زیرسوال وقتی نتونه ازعقلش استفاده کنه واسه یه شهوت که هیچ ارزشی نداره

وضعیت
موضوع بسته شده است.