پسران دختران باحجاب را برای ازدواج قابل اعتمادتر می دانند..

وضعیت
موضوع بسته شده است.

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
ین حرفا چه؟ بعضی از این چادری ها بدتر از 100تا بی چادرن. تو دانشگاه ما 2تا دختر چادری دانشگاه حسابی آباد کردن.تورو خدا برید افکارتونو عوض کنید خوب بودن هر کس به دلش نه به چادر زورکی که مامان باباها سر دختراشون کردن وگرنه اونام اصلا دلشون نمی خواد سر کنن
شما که میگین تو دانشگاهتون 2 تا چادری اینجورن. میشه امار اونای که بی چادرن رو هم بدین؟؟

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما که میگین تو دانشگاهتون 2 تا چادری اینجورن. میشه امار اونای که بی چادرن رو هم بدین؟؟
احسنت..........احسنت.........
یک جوری از دانشگاهشون حرف میزنن که انگارماها از صد کیلومتری دانشگاه هم رد نشدیم......

والا فعلا که بعضی دخترهای بی حجاب دانشگاه هارو به گندکشیدن....... یکی از هم کلاسی های خودم هرروز صبح بایک نفر دوست میشد شماره همه پسر های دانشگاه رو هم داشت........ببین تورو خدا چطوری با ابرو ی دخترای چادری بازی میکنن و محکومشون میکنن به هرزه گری........هرزه اونیه که حیا نداره عفت نداره خجالت سرش نمیشه.......

mahmood.A

عضو جدید

ﻣﻦ ﺯﻧﻢ ﻭ ﺑﻪ ﻫﻤﺎﻥ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﺍﺯ ﻫﻮﺍ ﺳﻬﻢ ﻣﯿﺒﺮﻡ ﻛﻪ ﺭﻳﻪ ﻫﺎﯼ ﺗﻮ!
ﺩﺭﺩ ﺁﻭﺭ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﻣﻦ ﺁﺯﺍﺩ ﻧﺒﺎﺷﻢ ﺗﺎ ﺗﻮ ﺑﻪ ﮔﻨﺎﻩ ﻧﻴﻔﺘﯽ،
ﻗﻮﺱ ﻫﺎﯼ ﺑﺪﻧﻢ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺍﺯ ﺍﻓﻜﺎﺭﻡ ﺑﻪ ﭼﺸﻤﻬﺎﻳﺖ ﻣﯽ ﺁﻳﻨﺪ،
ﺗﺎﺳﻒ ﺑﺎﺭ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﻟﺒﺎﺳﻬﺎﻳﻢ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻣﯿﺰﺍﻥ ﺍﻳﻤﺎﻥ ﺗﻮ ﺗﻨﻈﻴﻢ ﻛﻨﻢ
.

تاسف بار اینه که فکر میکنی باحجاب آزاد نیستی فدات

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا اصلا دین رو میذاریم کنار.. بیا اصلا این قرآن رو میذاریم کنار.. حجاب یه مساله عقلی هست... یعنی هر عقل سالمی میتونه قبول کنه به یه خانم بگو: حاضری شوهرت 99% عشقش مال تو باشه 1% واسه یه زن دیگه ؟ کسی هست بگه من حاضرم ؟؟ پس همون طور که دوس داری شوهرت همه ی عشقش مال تو باشه جوری از خونه بیرون نرو که عشق شوهر مردمو بدزدی ... یه جور لباس نپوش آرایش نکن که 1% عشق یه مردو مال خودت کنی!!!!!!

sahel70

عضو جدید
ای وای ببین چطور تو یه جامعه ارزش خوب یه فرهنگو بخاطر یه اقلیت کم از اون گروه خراب میکنن
،حجاب یه ارزشه واسه دختر،ببین برادر من اگه دختر چادر می پوشه بخاطر توئه ،بخاطر به خطا نیفتن توئه وگرنه هر انتری رو مانتو چسبون بپوشی و 1 روسری اندازه دستمال کاغذی سرش کنی و هر روز آرایش عروسش کنی بیاد تو خیابون خوشگل میشه،میاد که عروسک تو دس شما شه یا تیغتون بزنه
حیف دختر چادری مظلوم .................
چند بار سبک بازی ازشون دیدین ،چن بار تیغتون زدن ؟کارت شارژو و پولا و ..........................
چن بار باهاتون تو هر خونه ای که خواستی اومدن؟ محجبه اصیل و آگاهو با چهار تا دختر جقله که از ارزش چادرشون آگاه نیستن و ممکنه با این وجود چادری بودن خطا کنن مقایسه میکنن و راجع به همشون قضاوت میکنن
کسی گند کاریا دخترای بدحجابو نمیبینه ،چرا نمیبینینشون؟هاااااااااااااااااااااااااااااااااا؟

nazi jooon

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
لطفا قیمت مرغ و میوه رو سریع بنویس.ظاهرن تو شهر شما تغییری نکرده قیمتاشون.....
بعدشم ممنون از اطلاعاتت نمیدونستم صدام واسه کشف حجاب به ایران حمله کرده.....
حالا که دونستی!!!

انسان ها نادان به دنیا می آیند.نه احمق!
آنها توسط​
آموزش و پرورش​
احمق می شوند! ((((خودت نمونه بارزش هستی...))))

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای وای ببین چطور تو یه جامعه ارزش خوب یه فرهنگو بخاطر یه اقلیت کم از اون گروه خراب میکنن
،حجاب یه ارزشه واسه دختر،ببین برادر من اگه دختر چادر می پوشه بخاطر توئه ،بخاطر به خطا نیفتن توئه وگرنه هر انتری رو مانتو چسبون بپوشی و 1 روسری اندازه دستمال کاغذی سرش کنی و هر روز آرایش عروسش کنی بیاد تو خیابون خوشگل میشه،میاد که عروسک تو دس شما شه یا تیغتون بزنه
حیف دختر چادری مظلوم .................
چند بار سبک بازی ازشون دیدین ،چن بار تیغتون زدن ؟کارت شارژو و پولا و ..........................
چن بار باهاتون تو هر خونه ای که خواستی اومدن؟ محجبه اصیل و آگاهو با چهار تا دختر جقله که از ارزش چادرشون آگاه نیستن و ممکنه با این وجود چادری بودن خطا کنن مقایسه میکنن و راجع به همشون قضاوت میکنن
کسی گند کاریا دخترای بدحجابو نمیبینه ،چرا نمیبینینشون؟هاااااااااااااااااااااااااااااااااا؟

لایک............!!!!!

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
اين روزا شهدا بدجور ناراحتن.....
ميدونيد چرا........؟
ناراحتن چون تو معامله ضرر كردن.....
30 سال پيش يه معامله كردن و گفتن خون در مقابل چادر.....
اونا خون رو دادن ولي......
ولي خيليا زدن زير قولشون......

من موندم جواب اون شهیدایی که جون خودشون رو برای حفظ کشورشون از دست دادن و کاری هم با اسلام نداشتن چجوری می خواهیم بدیم ...

حداقل برای شهیدان در راه چادر کلی پستر در سراسر شهر می زنند ... شهیدان گمنام در راه کشور چی؟

یه زمانی اوایل انقلاب بحث سر این بود که تو اسم کشورمون کنار ایران چی بذاریم ... حالا کار به جایی رسیده ک دارن خود نام ایران رو هم حذف می کنن !!!

شما درست میگید ما خیلی به شهیدانمون مدیونیم ولی اونها به یه چیزی فکر نکردن ...همشون چشم بسته رفتن تو دل دشمن و جان خودشون رو فدای کشورشون و به قول شما اسلام کردند ولی به این فکر نکردن که بعد از جنگ کی میخواد کشور رو اداره کنه !! ما توی جنگ همه استوره هامون رو از دست دادیم و بعدش کشور افتاد دست یک مشت نادان !!

ماها هممون یک مشکل اساسی داریم .. اینکه به حالمون فکر می کنیم و هیچ وقت به آینده نگاه نمی کنیم

nazi jooon

کاربر ممتاز

بدبختی ما از وقتی شروع شد که جمله های هدایت و شریعتی و فروغ و ... جای قرآن و احادیث امامامونو گرفت.........

در ضمن توجه داشته باشین منظور از حجاب صرفا چادر نیست!!!
اگرچه درست چادر پوشیدن حجاب برتره

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرت پرته
من عاشق دختران روشن فکر م

• [*=center]

• [*=center]

• [*=center]

• [*=center]

• [*=center]

• [*=center]

ماشالاروشنفکر
اگه روشنفکری به تنگیه مانتو ورفتن روسری ازسره منم میتونم ازاینام روشنفکرترباشم دیگه خارجیانهایت روشنفکریودارن ازروشنفکرپس روشنفکرترن
اگه روشنفکری به بدحجابیه به بی حیایی ونبودهیچ مرزی بین دختروپسره
اگه روشنفکری به آزادی فساده
اگه روشنفکری به اینکه هر..بخای بکنی
آقامن روشنفکرنیستم نمیخامم باشم

آخرین ویرایش:

nazi jooon

کاربر ممتاز
آدمـا کلا" دو دسته ان :

یا
تیرماهی اند ، یا دوس دارن مثـه تیر ماهیا شـن

منم تیر ماهی ام....
;)

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظرم حجاب یه چیز ذاتیه ...
نمیشه از رو ظاهر و لباس کسی قضاوت کرد !

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بدبختی ما از وقتی شروع شد که جمله های هدایت و شریعتی و فروغ و ... جای قرآن و احادیث امامامونو گرفت.........

فک نمی کنم مشکل از اینا باشه!!!!!!!!

بعضی میوه ها ظاهر خوب دارن و داخلشون کرم خورده س!

درواقع پوست سالم و زیبا پوششی رو خرابیشونه!

هر چند خودم حجاب دارم(چادری نیستم) ولی با عنوان تاپیک موافق نیستم!

الان کم نیستن دخترایی که بدجور بی حجابن امامتاهل هستن!!!!!!!!

*rahil*

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا هميشه اين پسرهان كه تعين ميكنن چه دختري خوبه چه دختري بده؟؟؟كي بي حياست كي با حياست....خوشون دنبال هر جور دختري بيفتن هر كاري بكنن با دوستاشون هر ساعتي بيرون باشه اشكال نداره اما اگه يه دختر يكصدم اين ازادي هارو داشته باشه اسمش به لجن كشيده ميشه و به بي حجابو بي حياو بي اعتقاد بودنو هرچيز ديگه متهم ميشه....اگه ملاك دختر هارو تو حجاب ميدونيد ملاك پسر ها چيه؟؟؟؟ادم بي حجاب بي حيا نيست...طرف ميخواد هر پوششي داشته باشه وقتي ريشه محكمي داره وقتي چهارچوب اخلاقي واسه خودش تعين ميكنه اون شخص ثابت شخصيتي و استقلال فكري داره...واز هر كسي قابل اعتمادتره....درضمن دوستاي عزيز كم زبون شهدا حرف بذاريد بخدا معصيت داره...چادر جحاب ايرانيه...حجاب قراني مقنعست ....

nazi jooon

کاربر ممتاز
فک نمی کنم مشکل از اینا باشه!!!!!!!!

بعضی میوه ها ظاهر خوب دارن و داخلشون کرم خورده س!

هر چند خودم حجاب دارم(چادری نیستم) ولی با عنوان تاپیک موافق نیستم!

الان کم نیستن دخترایی که بدجور بی حجابن امامتاهل هستن!!!!!!!!
خب عزیزدلم به خاطر همین گفتم درست چادر پوشیدن!

​متاسفانه بعضی ها شدیدا از چادر واسه رسیدن به اهداف دیگه ای بهره میبرن و اینان که میوه کرم خوردن!

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام خدمت خانوم مهنسای باژگا

لطفا دست و صورت نشسته وارد باشگاه نشوید و با چشمانی خواب آلود اقدام به نوشته ارسال کردن و عرض اندام نکنید تا موجب خنده های شیطانی دشمن نشوید

با تشکر ------------------------ تیم نظارتی باشگاه

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا که دونستی!!!

انسان ها نادان به دنیا می آیند.نه احمق!
آنها توسط​
آموزش و پرورش​
احمق می شوند! ((((خودت نمونه بارزش هستی...))))

:biggrin:..........شما به اینکارا کار نداشته باش.شما قیمت مرغ و میوه رو اعلام کن..باشه من نادانم ولی نویسنده اون مطلب که شما گذاشتی نمونه بارز یک آدمه احمقه چون تمامه جملش غلط بود...
شهدا واسه دفاع از کشور رفتن نه واسه حجاب و این مزخرفات.با این حرفها نمیتونید چادر سر دختر مردم بکنید...دانشجو چی نشونت دادن تو اون دانشگاه خراب شده؟!مقلته؟دروغ؟!:D

nazi jooon

کاربر ممتاز
چرا هميشه اين پسرهان كه تعين ميكنن چه دختري خوبه چه دختري بده؟؟؟كي بي حياست كي با حياست....خوشون دنبال هر جور دختري بيفتن هر كاري بكنن با دوستاشون هر ساعتي بيرون باشه اشكال نداره اما اگه يه دختر يكصدم اين ازادي هارو داشته باشه اسمش به لجن كشيده ميشه و به بي حجابو بي حياو بي اعتقاد بودنو هرچيز ديگه متهم ميشه....اگه ملاك دختر هارو تو حجاب ميدونيد ملاك پسر ها چيه؟؟؟؟ادم بي حجاب بي حيا نيست...طرف ميخواد هر پوششي داشته باشه وقتي ريشه محكمي داره وقتي چهارچوب اخلاقي واسه خودش تعين ميكنه اون شخص ثابت شخصيتي و استقلال فكري داره...واز هر كسي قابل اعتمادتره....درضمن دوستاي عزيز كم زبون شهدا حرف بذاريد بخدا معصيت داره...چادر جحاب ايرانيه...حجاب قراني مقنعست ....
اولا مطمئنی که شما تحصیلات دانشگاهی داری!؟
دوما بهتره چندتا از وصیت نامه های شهدا رو بخونین
سوما عرض شد اینجا مقصود از حجاب صرفا چادر نیست،و چیزی که تو قرآن ذکر شده جلبابه(پوشش بلند)!،نه روبان رو سر!!!!

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز

:biggrin:...مثالات منو کشته......تو برا زن ارزش قائل نیستی.آدم با میوه ؟!:surprised:تو همه میوه هارو با پوست میخوری؟هندونه با پوست.موز.نارگیل:D

nazi jooon

کاربر ممتاز

شهید یعقوب ابراهیم نژاداگر می دانستم با هر بار که خونم ریخته می شود بی حجابی آغوش حجاب در بر می گیرد، حاضر بودم هزاران هزار بار کشته شوم.

شهید احمد پناهی
حجاب شما سنگری است آغشته به خون من که اگر آن را حفظ نکنید به خون من خیانت کرده اید.

شهید محمد محمودی
حجاب شما از خون ما که در جبهه می ریزد برای دشمن کوبنده تر است.

شهید ابراهیم هاشمی
حجاب شما به خون ما رنگ می بخشد.

شهید تقی سیفی
خواهران در حجاب و برادران در نگاه می توانندشیطان را سرکوب کنند.

شهید منصور رنجبران
این دنیا زودگذر است و به زودی همگی ما برای پاسخ در میز محاکمه الهی حاضر می شویم و آن موقع است که از شما سوال می شود ای زنان آیا پیرو حضرت فاطمه(س) بودید یا نه؟ چه جوابی دارید بدهید؟

شهید محمدرضا جمشیدیان
آخر تا کی؟ چقدر شهدا وصیت کنند که خواهران حجاب، حجاب. چرا از زینب و زهرا(سلام الله علیهما) درس نمی آموزید؟ دیگر بقیه با وجدان خودتان... آخر کمی هم به آخرت فکر کنید.

شهید عبدالله محمودى
« و تو ا ى خواهر دینى‏ام: چادر سیاهى كه تو را احاطه كرده است ازخون سرخ من كوبنده‏تر است.»

سردار شهید رحیم آنجفى
« خواهرم: محجوب باش و باتقوا، كه شمایید كه دشمن را با چادرسیاهتان و تقوایتان مى‏كُشید.» «حجاب تو سنگر تو است، تو از داخل‏حجاب دشمن را مى‏بینى و دشمن تو را نمى‏بیند.»

شهید محمد كریم غفرانى
« حفظ حجاب هم چون جهاد در راه خداست.»

شهید حمید رضا نظام
« خواهرم: از بى‏حجابى است اگر عمر گل كم است نهفته باش و همیشه گل‏باش.»

شهید سید محمد تقى میرغفوریان
«از تمامى خواهرانم مى‏خواهم كه حجاب ، این لباس رزم را حافظ باشند.»

طلبه شهید محمد جواد نوبختى
«خواهرم: هم چون زینب باش و در سنگر حجابت ‏به اسلام خدمت كن.»شهید صادق مهدى پور«یك دختر نجیب باید باحجاب باشد.»

شهید بهرام یادگارى
« خواهرم: حجاب تو مشت محكمى بر دهان منافقین و دشمنان اسلام‏مى‏زند.»

شهیدابوالفضل سنگ‏تراشان
«تو اى خواهرم... حجاب تو كوبنده‏تر از خون سرخ من است.»

شهید حمید رستمى
«به پهلوى شكسته فاطمه زهرا(س) قسمتان مى‏دهم كه ، حجاب را حجاب‏را ، حجاب را ، رعایت كنید.»

شهید على اصغر پور فرح آبادى
خواهر مسلمان: حجاب شما موجب حفظ نگاه برادران خواهد شد. برادرمسلمان: بى‏اعتنایى شما و حفظ نگاه شما موجب حجاب خواهران خواهدشد.»

شهید على رضائیان
«شما خواهرانم و مادرانم: حجاب شما جامعه را از فساد به سوى‏معنویت و صفا مى‏كشاند.»

شهید على روحى نجفى
«از خواهران گرامى خواهشمندم كه حجاب خود را حفظ كنند ، زیرا كه‏حجاب خون‏ بهاى شهیدان است.»

شهید غلامرضا عسگرى
«مادرم... من با حجاب و عزت نفس و فداكارى شما رشد پیدا كردم.»

شهید محمد حسن جعفرزاده
« اى خواهرم: قبل از هر چیز استعمار از سیاهى چادر تو مى‏ترسد تا سرخى خون من.»

شهید محمد على فرزانه
« خواهرم: زینب‏گونه حجابت را كه كوبنده‏تر از خون من است‏حفظ كن.»

رییس جمهور شهید محمد على رجایى
« خواهران ما در حالى كه چادر خود را محكم برگرفته‏اند و خود را هم چون فاطمه و زینب حفظ مى‏كنند... هدف‏دار در جامعه حاضرشده‏اند.»

شهید خلبان عباس بابایی
حجاب ، حجاب را خیلی زیاد رعایت کن .

شهید ابراهیمنجاتی :
از خواهرانم می خواهم با رعایت حجاب و مسائل دینی و اسلامی مشت محکمی بهدهن شمنان انقلاب بزنن.

شهید حسين عنايتي
اي خواهران حزب‌الله، از شما نيز تقاضا دارم قدم بر خون شهيدان نگذاريد و با حفظ حجاب از خون شهيدان پاسداري كنيدو هميشه در صحنة انقلاب باشيد.

شهید محمد كشوري
خواهر حزب‌الّلهي‌ام، ممكن است شما فكر كنيد كه چرا اين سعادت (فيض شهادت) تنها نصيب برادران مي‌شود، لكن اي خواهرم، اين را بدان كه شما در سنگر حجاب و مسجد ومدرسه كوشا باش و فعاليّت شما از خون ما پُر ارج‌تر و كوبنده‌تر است. و نيز فيض آن از شهادت كمتر نيست.

شهید حمیدرضا قلی زاده
خواهرم، حجابت را حفظ كن و به دشمنان اسلام و انسانيّت بفهمان كه زن مسلمان ايراني زني است آزاده، با شخصيّت، باايمان و الهام گرفته از مكتب بانوي بزرگ اسلام زهراي اطهر(س)‌ كه هرگز اجازه نخواهد داد – همانند زنان به لجن كشيده- از او عروسكي كوكي بسازند و وسيله‌اي براي فروش بيشتر كالاهاي تجارتي شود.

شهید حمیدرضا نظامخواهرم، حجاب نشانگر زيبايي روح و انديشه توست. خواهرم، حجاب تضمين‌كنندة سلامت و پارسايي جامعه است. جامعه رابه ويراني مكش. خواهرم، حجاب مجوز ورود تو به بهشت استو آيا واقعاً‌ بهشت نمي‌خواهي؟‌ خواهرم، حجاب مجوز ورود تو به بهشت است. آيا واقعاً‌ بهشت نمي‌خواهي؟‌
خواهرم، «غنچة نهفته در برگ را نچينند،‌از بي‌حجابي است اگر عمر گل كم است؛ نهفته باش و هميشه گل باش».

و...

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا مطمئنی که شما تحصیلات دانشگاهی داری!؟
دوما بهتره چندتا از وصیت نامه های شهدا رو بخونین
سوما عرض شد اینجا مقصود از حجاب صرفا چادر نیست،و چیزی که تو قرآن ذکر شده جلبابه(پوشش بلند)!،نه روبان رو سر!!!!
:D...شما وصیت نامه چندتا شهید رو خوندی؟چی نوشتن؟از این جمله ها مثلا:خواهرم حجابتو رعایت کن من بخاطر تو دارم میرم به جنگ عراقیعا چون عراقیها کشور رابگیرند همه ی دخترها را لخت می کنند...............ضمنا من حدود چهل تا وصیت نامه خوندم چون به کارمم ربط داشت .ولی این چیزارو ندیدم...
این وصیت نامه هارو که نوشتی مثله این احادیث جدید میمونه که هر روز تولید میشه...

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسرای بقول خودشون آزاددودسته ان:یادوس دارن زنشون آزادبگرده بدون هیچ قیدوبندی/یادوس دارن زنشون پوشش مناسب وحجابش کامل باشه(بازم میگم منظورچادرنیس)
دسته اول چون دوس دارن زنای دیگرونوببینن ولذت ببرن دوس دارن دیگرون هم ازدیدن زنشون لذت ببرن یااینکه همجنساشونونمیشناسن ودنیاروازدیدبه ظاهرپاک وآزادخودشون میبینن
دسته ی دوم چون همجنساشونومیشناسن میدونن که اگه زنشون اونطوری که توعکسای جناب آقای..گذاشتن به طرزروشنفکربرن بیرون یجوردیگه میبیننشون وبهشون نظربددارن نمیذارن همسرشون اونطوری آزادبگرده بیرون چون میدونن مردانگاهشون به زنایطوردیگه اس کلی نگرن کلی نگرن وکلی نگرم میدونین چیه ب بگی تابابلسررفتن واومدن اگه لباس زن تنگ باشه میتونن تجسم قوی درمورد..زن داشته باشن
خانماماشایدبریم خیابون اصلاحواسمون نباشه مرداچی پوشیدن بیشترصورت آدمارومیبینیم گرچه اگه لباس تنگی پوشیده باش سرمونوبندازیم پایین وشرممون بشه به مردی نگاه کنیم آقایونی هستن که خیلی زودازاون لباس زن به جزئیاتش میرسندوواسه خودشون موشکافی میکنن خیلیارواینطوری دیدم حتی راجبه قدووزن خانمانظرمیدن چ برسه ب چیزای دیگه
تواین وضع میشه آزادبودبرحسب حرف چارنفرکه معلوم نیس بخاطرچی میگن آزادی پوشش

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
...مثالات منو کشته......تو برا زن ارزش قائل نیستی.آدم با میوه ؟!:surprised:تو همه میوه هارو با پوست میخوری؟هندونه با پوست.موز.نارگیل

#####و ................:biggrin:
بهت خدا قوت میگم یه تنه زدی به خط مقدم:D

موز با پوست؟!!!!!!! نارگیل باپووست؟!!!!!!!!! آناناس با پوست؟!!!!!!!!! هندونه با پوست؟!!!!!!!!!!!!:w15::w15:

------------------------------------
دادا میان بهت اخطار میدن ها ! اینجا 90% مدیراش مونث هستن - 100 تا توهین به آغایون بشه کسی پیداش نمیشه ولی یه حقیقت تلخ از خانوما بگی زرتی برات اخطار میاد به جرائم بشری

بیخیال شو از قدیم گقتن .........................................................نگم بهتره..................................................................

nazi jooon

کاربر ممتاز
:biggrin:...مثالات منو کشته......تو برا زن ارزش قائل نیستی.آدم با میوه ؟!:surprised:تو همه میوه هارو با پوست میخوری؟هندونه با پوست.موز.نارگیل:D

اگه من زن رو با میوه مقایسه میکنم،شما اونو با حیوان!!!
عریان و برهنه....با ادا و شکلک....بی قید و بند......با ادعای آزادی.............

nazi jooon

کاربر ممتاز
:D...شما وصیت نامه چندتا شهید رو خوندی؟چی نوشتن؟از این جمله ها مثلا:خواهرم حجابتو رعایت کن من بخاطر تو دارم میرم به جنگ عراقیعا چون عراقیها کشور رابگیرند همه ی دخترها را لخت می کنند...............ضمنا من حدود چهل تا وصیت نامه خوندم چون به کارمم ربط داشت .ولی این چیزارو ندیدم...
این وصیت نامه هارو که نوشتی مثله این احادیث جدید میمونه که هر روز تولید میشه...
شما آیه های قرآنو هم به نقد میذارین...چه برسه به وصیت نامه شهدا!
شاید اون وصیت نامه هائی که شما خوندین مال کشته های عراقی بوده!

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه من زن رو با میوه مقایسه میکنم،شما اونو با حیوان!!!
عریان و برهنه....با ادا و شکلک....بی قید و بند......با ادعای آزادی.............

بابا مهندس مملکت...تو هنوز نمیدونی فرق انسان و حیوان تنها شعور شونه؟حیوان بهتره تا میوه و نقل و نبات..بعدشم آدمایی با طرز تفکری مثله جنابعالین که این قانونهارو بوجود آوردن.
بعدشم حیوانها از خیلی از آدمها هم باوفاترن هم با شرف تر.

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا مهندس مملکت...تو هنوز نمیدونی فرق انسان و حیوان تنها شعور شونه؟حیوان بهتره تا میوه و نقل و نبات..بعدشم آدمایی با طرز تفکری مثله جنابعالین که این قانونهارو بوجود آوردن.
بعدشم حیوانها از خیلی از آدمها هم باوفاترن هم با شرف تر.

بله حیونا عقل ندارن و حیونی زندگی میکنن. یکی از ویزگی های حیونا هم نبود پوشش که خیلیا دارن کم کم پله پله بهش میرسن.

وضعیت
موضوع بسته شده است.