پسران دختران باحجاب را برای ازدواج قابل اعتمادتر می دانند..

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sahel70

عضو جدید
:w15:
آبجی توروخدا برو بگیر بخواب -:w15:

به چی میخندی؟به واقعیتی که وجود داره؟نمیگم تو کشور ما نیس
تو کشور ما خیلی بدترشم هس
متاسفم که مطالعاتتون اینقد ضعیفه ؛آمار قتل و تجاوزا رو که از سایتای خودشونم میتونی بخونی

J.AVID

عضو جدید
اونی که 1ساعت نبود شمایی.من از آخرین کامنتم تا حالا تو باشگاهم.بیکار نیستم 24ساعته بشینم اینجا کامنتای بعضی ها رو بخونم.مینم که میام اینجا چون کارم اینترنتیه پیج باشگاهم واسه خودش بازه.

از صبح منتظر جوابت بودم بعدشم جواب کامنت دومت ...

shadowwalker

عضو جدید
گفتم که اول تعریفتون از حجاب رو معلوم کنید بعد بحث کنید. از نظر اسلام یک شاخه مو بیاد بیرون می شه بد حجاب.
یک ظاهر متعارف (نه افراطی) واقعا چه اشکالی داره. هر کی ظرفیت یک ظاهر متعارف رو نداشت اصلا باید 100 ضربه شلاق بخوره.
ما هم میگیم متعارف.مگه ما گفتیم رو بنده؟

sahel70

عضو جدید
الان بنظرت به این میگن فساد! با بگیر و ببند کردن فساد واقعی فقط به خفا کشیده می شود.

ببخشید تشکرام تموم شدن ، خوب گفتی
این بحثش جداش ،با زور و اجبار هیچ کس محجبه نمیشه ،از خیابون جمع شن میرن تو خونه
کار فرهنگی لازم داره

mahmood.A

عضو جدید
الان بنظرت به این میگن فساد! با بگیر و ببند کردن فساد واقعی فقط به خفا کشیده می شود.

فساد بدون مجازات مگه میشه؟؟:surprised:
کسی که میگه مسلمانم و طبق دینش عمل نکنه قطعا باید مجازات بشه
البته شخصا با مجازات بی حجابا مخالفم ولی اصلاااااا بهشون حق نمیدم
آدم بی حجاب حداقل یک قدم ب فساد جلوتره شکی توش نیست:w19:

sahel70

عضو جدید
با مجازاتشون چی درست میشه؟رفتارشونو تغییر میده؟بدتر از اسلام زده میشن که ،اشتباه میگم؟
غربیا با کار فرهنگی تو دوره طولانی مدت دارن فرهنگ جامعه ما رو تغییر میدن کسی رو مجبور یا مجازات نکردن
مجازات اثر عکس داره باور کن

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول بیایید بد حجابو از نظرتون تعریف کنید بعد بریزید سر بنده خدا.

بدحجاب کسیه که ظاهرش توجامعه درست نباشه منظورم ازظاهرهم رفتاره هم پوشش منظورم ازپوشش چادرهم نیس میتونه مانتویاهرلباسی باشه ولی مناسب وطبق قوانین یه جامعه بستگی به اون کشورداره که چه نوع پوششی پسندیده اس
بدحجاب کسیه که پوشش تحریک کننده اس واسه جنس مخالف هم ازلحاظ آرایش هم سرووضع
خیلیامیتونن مانتوبپوشن ولی بدحجاب نباشن این درست نیس که بگیم هرکی چادری نیس بدحجابه
ولی چون چادریجورحجابه به خانمای چادری نمیشه گف بدحجاب ولی اگه ازلحاظ رفتاری درست نباشن میشه بشون گف سبک وجلف
متاسفانه الان توهرجای دنیاپوشش وحجابشونوطبق مدجلومیره دیگه به خاسته ی خودشون اهمیت نمیدن یااینکه چی بشون میاداین مده که پوششونوتعیین میکنه نه خودشون

J.AVID

عضو جدید

اون فکر نکنم خودش انتخاب کرده باشه مسلمون شه.

shadowwalker

عضو جدید
نقل قول: من اگر مرد بودم هرگز بهش اعتماد نمی کردم.چون اگر قراره مال من باشه فقط باید واسه من خودنمایی کنه...

منظور از خودنمایی یعنی تیپ های بی نهایت جلف.اون اطرافو هم یه نگاه مینداختی که بحث سر دختر خرابا بود.

mahmood.A

عضو جدید
با مجازاتشون چی درست میشه؟رفتارشونو تغییر میده؟بدتر از اسلام زده میشن که ،اشتباه میگم؟
غربیا با کار فرهنگی تو دوره طولانی مدت دارن فرهنگ جامعه ما رو تغییر میدن کسی رو مجبور یا مجازات نکردن
مجازات اثر عکس داره باور کن

منم گفتم ک با مجازاتشون مخالفم
منم منظورم فرهنگ سازیه متاسفانه بی حجابی شده آزادی
هیچ پسری نمیتونه ادعا کنه که اگه بخواد از بین دوتا دختر مخ یکیو واسه دوستی و... بزنه میره سراغ محجبهه قطعا میره سمت بی حجابه
در نتیجه حجاب واسه دختر میتونه آزادی باشه نه محدودیت

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو دوره ی دانشجوییم تو هر مقطعی چون یونیم تو شهر خودم نبود و نیست تجربه زندگی تو خوابگاهو دارم.
دخترهای فوق العاده محجبه و مذهبی که به اصولی که منیکه حجابم درست نیست پایبندم اعتقادی ندارن و اعمالشون با ظاهرشون در تضاده به وفور دیدم و میبینم.
تو جامعه ی امروز ظاهر آدمها نماینده باطن نیست. البته نه همیشه و به طور 100%.
واسه همین کسی که منطقش این باشه که باحجاب رابطه مستقیم با اعتماد داره خودشو گول زده.
واسه همین این نظرسنجیه ضعیفیه.

sahel70

عضو جدید
منم گفتم ک با مجازاتشون مخالفم
منم منظورم فرهنگ سازیه متاسفانه بی حجابی شده آزادی
هیچ پسری نمیتونه ادعا کنه که اگه بخواد از بین دوتا دختر مخ یکیو واسه دوستی و... بزنه میره سراغ محجبهه قطعا میره سمت بی حجابه
در نتیجه حجاب واسه دختر میتونه آزادی باشه نه محدودیت
معلومه ،حجاب یه نعمت بزرگ واسه دختره ،فقط باید کمکش کرد که به این درک برسه نه با زور نه اجبار نه هر چیزی که اذیتش کنه

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره منم قبول داره کسیکه بدحجاب باشه یه قدم به فسادنزدیک تره چون وقتی پوشش آدم محوبشه حیاهم میره که داریم تووفیلمای خارجی میبینیم حجاب ندارن وایمان که به اینجارسیدن
کسیکه واسه خودش حدومرزقائل بشه به هیچ وجه نمیره سراغ فساد

J.AVID

عضو جدید
بدحجاب کسیه که ظاهرش توجامعه درست نباشه منظورم ازظاهرهم رفتاره هم پوشش منظورم ازپوشش چادرهم نیس میتونه مانتویاهرلباسی باشه ولی مناسب وطبق قوانین یه جامعه بستگی به اون کشورداره که چه نوع پوششی پسندیده اس
بدحجاب کسیه که پوشش تحریک کننده اس واسه جنس مخالف هم ازلحاظ آرایش هم سرووضع
خیلیامیتونن مانتوبپوشن ولی بدحجاب نباشن این درست نیس که بگیم هرکی چادری نیس بدحجابه
ولی چون چادریجورحجابه به خانمای چادری نمیشه گف بدحجاب ولی اگه ازلحاظ رفتاری درست نباشن میشه بشون گف سبک وجلف
متاسفانه الان توهرجای دنیاپوشش وحجابشونوطبق مدجلومیره دیگه به خاسته ی خودشون اهمیت نمیدن یااینکه چی بشون میاداین مده که پوششونوتعیین میکنه نه خودشون

پس چیزی که جامعه قبول کرده میشه گفت حجاب (حتی اگر صد در صد مطابق اسلام نباشه)؟

shadowwalker

عضو جدید
نقل قول: من اگر مرد بودم هرگز بهش اعتماد نمی کردم.چون اگر قراره مال من باشه فقط باید واسه من خودنمایی کنه...
شما خودت تعریفت از حجاب و بد حجابی چیه؟تو اون پیج های قبل که من کامنت گذاشتم می گفتن دختر چادریا خرابن و حجاب پوششیه واسه پنهان کردنش.نظر شما اینه؟

mahmood.A

عضو جدید
اون فکر نکنم خودش انتخاب کرده باشه مسلمون شه.

من خودم خاستم دینمو عوض کنم
خیلی ریلکس رفتم مشاوره که اگر ببه نتیجه رسیدم رسما مسیحی بشم
اما تو مشاوره قانع شدم که اسلام بهتره
کسی هم نگفت اگر از اسلام جدا شوی خواهی مرد!!!
کسی که خودش دینشو انتخاب نکنه بی عرضست

sahel70

عضو جدید
تو دوره ی دانشجوییم تو هر مقطعی چون یونیم تو شهر خودم نبود و نیست تجربه زندگی تو خوابگاهو دارم.
دخترهای فوق العاده محجبه و مذهبی که به اصولی که منیکه حجابم درست نیست پایبندم اعتقادی ندارن و اعمالشون با ظاهرشون در تضاده به وفور دیدم و میبینم.
تو جامعه ی امروز ظاهر آدمها نماینده باطن نیست. البته نه همیشه و به طور 100%.
واسه همین کسی که منطقش این باشه که باحجاب رابطه مستقیم با اعتماد داره خودشو گول زده.
واسه همین این نظرسنجیه ضعیفیه.
ببنید تو صفحات قبلی راجع به این بحث شد،همه قبول داشتم که بعضی از محجبه نماها از سر نادانی کارایی کردن که وجهه حجاب رو خراب کردن ،خیلیاشون به زور خونواده یا اجتماع شاید مجبه باشن
من به اون کسی میگم محجبه که آگاهه از قداست چادرش ،نمیگم چادری باید باشه مانتوی مناسبم کافیه
از اونطرفم دخترای بی حجابی دیدم که خیلی پاک بودن
خودت قبول داری دخترایی که خیلی بد حجابن آمار دوس بودن با پسرا و ............... خیلی بیشتره؟

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

چرا شک هست.
الاعمال بالنیات(امیدوارم درست نوشته باشمش):twisted:

J.AVID

عضو جدید
من خودم خاستم دینمو عوض کنم
خیلی ریلکس رفتم مشاوره که اگر ببه نتیجه رسیدم رسما مسیحی بشم
اما تو مشاوره قانع شدم که اسلام بهتره
کسی هم نگفت اگر از اسلام جدا شوی خواهی مرد!!!
کسی که خودش دینشو انتخاب نکنه بی عرضست

مسیحی بنظرت حق داره طبق دینش عمل کنه؟

shadowwalker

عضو جدید
همون مورد عاشقی![/QUO

عاشق مردی که یکی از خصوصیاتش خوش تیپ بودنه یک مقوله ست،مردن واسش یک مقوله ی دیگه.من هیچوقت یک مردو به خاطر ظاهرش نمی پرستم.اگر عاشق باشم عاشق منش و شخصیتشم نه ظاهرش.در ضمن این ربطی به تاپیک نداره.اسپم نکنید

وضعیت
موضوع بسته شده است.