گفتگو پیرامون آزمون های نظام مهندسی

sheno

عضو جدید
چرا لینک تو خود سایت نیست؟
منم 25 شدم!
این جریان یه کم مشکوک میزنه!!!!!!!
نظرتون چیه؟!

avina333

عضو جدید
منم قبول نشدم و همینطور همه دوستام :confused::( واقعا نمی دونم این نتیجه ها رو از کجا اوردن......

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی جالبه، این نمره های نجومی از کجا اومده ؟
چرا هر کسی قبول شده 25 شده نه بالاتر؟
چرا کساییکه اصلا درز انقطاع نکشیدن ، نما رو جابه جا و نمای فرعی رو کشیدن و تیپ بندی در و پنجره نداشتن و کارشون اشکال داشته و اصلا فکرشم نمیکردن 25 شدن اما تقریبا همه با نمره های خیلی پایین افتادن؟
چرا ساکت بشینیم؟
بچه ها من و دوستام میخوایم برای شنبه بیایم تهران. بیاین هماهنگ کنیم شنبه تحصن کنیم جلوی سازمان. تکلیف ما باید یک بار حضوری روشن بشه یکی باید جوابگو باشه و تا جواب نگیریم نیایم خونه اینجوری نمیشه
لطفا همه کسایی که موافق هستن اعلام کنن تا هماهنگ بشیم ما جمعه شب حرکت میکنیم تا شنبه صبح تهران باشیم
موافقین؟

z.a.gh

عضو جدید
من هم اعتراض دارم،برگه اعتراضم رو پست کردم.ولی نمی تونم بیام تهران.شما به نیابت من برید.اگه بخواین برگه ای رو بنویسید،امضا می کنم.

baran5020

عضو جدید
چرا لینک تو خود سایت نیست؟
منم 25 شدم!
این جریان یه کم مشکوک میزنه!!!!!!!
نظرتون چیه؟!

خیلی هم مشکوک ه نه یه کم به اطلاعیه خود سازمان یه نگاه بندازین عنوان: قابل توجه شركت‌كنندگان آزمون رشته معماري طراحي اسفند91 تاريخ: سه شنبه 5 شهریور 1392
بسمه تعالی

قابل توجه شركت‌كنندگان آزمون رشته معماري طراحي اسفند91
ضمن عرض پوزش از تاخير بوجود آمده در اعلام نتايج آزمون رشته معماري طراحي كه بدليل جابجايي ساختمان تاكنون ميسر نگرديده بود بدينوسيله به اطلاع مي‌رساند نتايج آزمون مذكور از مورخ 6/6/92 در سا مانه ثبت‌نام آزمون‌ها قابل روئيت خواهد بود. با توجه به بررسي‌هاي دقيق و كنترل‌هاي مكرري كه در مراحل تصحيح پاسخنامه‌ها انجام گرفته است، چنانچه داوطلبي نسبت به نتيجه آزمون خود معترض باشد مي‌تواند درخواست خود را صرفاً بصورت كتبي با ذكر مشخصات كامل (شماره داوطلبي، نام و نام‌خانوادگي، شماره شناسنامه، تاريخ تولد، آدرس دقيق و شماره تماس) حداكثر تا تاريخ 13/6/92 از طريق پست سفارشي به صندوق پستي تهران به شماره 573/19935 ارسال نمايد. دفتر مقررات ملّی ساختمان
شاید دلیلش اینه اگه دیدن با اعتراض داوطلبان مواجه شدن که بعدش میگن این اعلام نتایج از سایت رسمی وزارت راه و شهرسازی اعلام نشده بلکه از یک سایت غیر رسمی اعلام شده و اگه دیدن که مهندسین هیچ اعتراضی ندارن طبق معمول با عرض پوزش سایت خودمون خراب بود مجبور شدیم لینک اعلام نتایج رو یه جای دیگه اعلام کنیم وبعد یکی دو روز توی سایت رسمی خودشون اعلام میکنن. و گرنه هیچ توجیهی نیست که یه همچین نتیجه ای به این مهمی رو اینقدر با تا خیر و با توجیهات مزخرفشون و توی یه سایت دیگه اعلام کنن.

آخرین ویرایش:

z.a.gh

عضو جدید
واقعا؟
من برگه اعتراضم رو پست کردم؟بدون آدرس گیرنده،با همین کدپستی

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نتیجه رو از سایت خود سازمان دیدم ، نه از سایت دیگه ای. اونجا هم قابل رویته

کسی شنبه نمیاد تحصن؟؟؟

emdadi20

عضو جدید
خسته نباشید بچه ها-من بهمن 89 از کارشناسی ناپیوسته علمی و کاربردی معماری دانشگاه ازاد فارغ التحصیل شدم و الانم دارم ارشدمو تموم میکنم.کارت پایان خدمت هم ندارم -آیا میشه او آزمون نظام امسال شرکت کنم؟یا باید پایان خدمت داشته باشم؟؟؟بعضیا میگن که میتونم شرکت کنم و اگه قبول بشم پایه رو نمیدن و میمونه بعد خدمت!همچین چیزی صحت داره؟لطفا کمک کنید

yaghoobb

عضو جدید
salm dostan gerami manam ba 25 ghabool shodam. faghat hanoz serial gaboli baram naumade kesi midoneh chera.mamnoon misham rahnamaeim konid.

آخرین ویرایش:

ram.had

عضو جدید
مثل اینکه قرعه کشی کردان واسه هرشهری 2 تا دونه از تو گردونه درآوردن بقیه رو هم محض رضای خدا یه نمره ای دادن واسه خالی نبودن عریضه..... :( منم قبول نشدم دوستامم هیچکدوم قبول نشدن :( ضمن اینکه لینکی توی خود سایت نیست من بیشتر از 200 بار reload کردم فقط نظارت میاد

آگرین

عضو جدید
مثل اینکه قرعه کشی کردان واسه هرشهری 2 تا دونه از تو گردونه درآوردن بقیه رو هم محض رضای خدا یه نمره ای دادن واسه خالی نبودن عریضه..... :( منم قبول نشدم دوستامم هیچکدوم قبول نشدن :( ضمن اینکه لینکی توی خود سایت نیست من بیشتر از 200 بار reload کردم فقط نظارت میاد
والا من که دیدم...نمیدونم .الان نگاه میکنم انگار نیست!!!!!!!!!111

آگرین

عضو جدید
اینجا رو ببینhttp://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/481119-نتایج-آزمون-طراحی-اسفند-91-اعلام-شد

jafarsydi

عضو جدید
الان دیگه وقت اعتراض نیست.باید اول خرداد(3ماه پیش) اعتراض میکردیم وقتی گه گفتند انشاء اله هفته بعد نتایج طراحی رو هم اعلام میکنیم ....
قابل توجه مهندسینی که میگن چرا جو رو متشنج میکنی؟این همه تاخیر برای تایین کابیه ریاست جمهوری و جابه جایی به ساختمان جدیده :razz:

yalda65

عضو جدید
دوستان درسته كه براي اعتراض ديره. اما اين تنها كاري هست كه الان از دستمون بر مياد. آزمون آذر هم همين منوال ادامه داره مطمئن باشيد. من ميگم اگه 1% هم احتمال باشه اعتراض تاثيري داشته باشه اين شانس رو از خودمون نگيريم.
دوستمون agin روز شنبه رو گفتن، دوستاني كه ميان لطفا اعلام آمادگي كنين.

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان درسته كه براي اعتراض ديره. اما اين تنها كاري هست كه الان از دستمون بر مياد. آزمون آذر هم همين منوال ادامه داره مطمئن باشيد. من ميگم اگه 1% هم احتمال باشه اعتراض تاثيري داشته باشه اين شانس رو از خودمون نگيريم.
دوستمون agin روز شنبه رو گفتن، دوستاني كه ميان لطفا اعلام آمادگي كنين.

بله درسته منم دارم برای سریهای بعدی تلاش میکنم تا دوباره همین منوال نشه
بچه ها فقط 6 روز برای اعتراض وقت گذاشتن که تا شنبه 3 روزش میگذره من حاضرم از اصفهان پاشم برم لطفا شماها هم مرخصی بگیرین و بیاین
باید دست بجنبونیم هر چه سریع تر
یه کار دیگه هم میشه کرد ، یه روزی رو مشخص بکنیم و توی همه سایتها و همه جا هم اعلام بکنیم و مقابل راه و شهرسازی شهرمون به صورت پیوسته توی همه شهرها تحصن بکنیم.اینم خوبه اما باید پیوسته و هماهنگ باشه و همه جا تقریبا این اتفاق بیفته.
به نظرتون کدوم بهتره؟ من میگم تهران

آقای صیدی لطفا انقدر کشش ندین ، 3 ماه از اون قضیه گذشت شما همچنان اندر خم همون کوچه این؟؟

samane.genius

عضو جدید
دوستان با اینترنت اکسپلورر برین قسمت الام نتایج قسمت بالای صفحه بالای نتایج قبلی توی ی کادر سبز زده کارنامه طراحی

shuka_s

عضو جدید
تبریک به تمام دوستانی که قبول شدن .
بچه هایی هم که قبول نشدن امیدوارم اعتراضشون به نتیجه برسه :(

yasi84

عضو جدید
بچه ها احيانا نمرات دقيقا نصف نمرات پارسال نيست؟!؟!؟؟ انگار با يه تناسب همون نمره هارو دادن حالا شايد يه خورده كمتر!

pishy

عضو جدید
بچه ها منم قبول نشدم...خدا لعنت همه شون کنه...تو شهر ما از بین 200 به بالا 2 نفر قبولی داده یعنی امکانش هست؟؟؟یعنی این همه مهندسای مملکت ما بی سوادن؟؟؟یا آقایون نمی خوان بزارن مهندسای جوون تر به جایی برسن؟؟؟نمونه اش خود من با 7 سال سابقه کار و 300 نقشه تایید شده و اجرا شده تو شهرمون ....یعنی نمره 18...واقعا هیچی نمیشه گفت...

yalda65

عضو جدید
بله درسته منم دارم برای سریهای بعدی تلاش میکنم تا دوباره همین منوال نشه
بچه ها فقط 6 روز برای اعتراض وقت گذاشتن که تا شنبه 3 روزش میگذره من حاضرم از اصفهان پاشم برم لطفا شماها هم مرخصی بگیرین و بیاین
باید دست بجنبونیم هر چه سریع تر
یه کار دیگه هم میشه کرد ، یه روزی رو مشخص بکنیم و توی همه سایتها و همه جا هم اعلام بکنیم و مقابل راه و شهرسازی شهرمون به صورت پیوسته توی همه شهرها تحصن بکنیم.اینم خوبه اما باید پیوسته و هماهنگ باشه و همه جا تقریبا این اتفاق بیفته.
به نظرتون کدوم بهتره؟ من میگم تهران

آقای صیدی لطفا انقدر کشش ندین ، 3 ماه از اون قضیه گذشت شما همچنان اندر خم همون کوچه این؟؟
به نظر من هم تهران موثرتر هست. هم تعدادمون بيشتر خواهد بود و در شهرهاي مختلف پخش نميشه. هم اينم كه به هر حال نتايج از تهران اعلام شده. از همونجام بايد پيگيري كنيم.
به نظر من اولين موضوعي كه بايد مطرح كنيم سطح بسيار پايين نمرات باشه و بخواهيم كه نمرات روي نمودار بره

• Like
واکنش ها: agin

pishy

عضو جدید
به نظر من هم تهران موثرتر هست. هم تعدادمون بيشتر خواهد بود و در شهرهاي مختلف پخش نميشه. هم اينم كه به هر حال نتايج از تهران اعلام شده. از همونجام بايد پيگيري كنيم.
به نظر من اولين موضوعي كه بايد مطرح كنيم سطح بسيار پايين نمرات باشه و بخواهيم كه نمرات روي نمودار بره
غیر اون نحوه امتحان گرفتن و همه اینها هم هست... این موضوع باید رسانه ایش کنیم...باید حساب کار دستشون بیاد ....و.....

• Like
واکنش ها: agin

mehrdad2all

عضو
من سومین باره که امتحان میدم. نرسیدم مقطع بزنم و نما هم ناقص تحویل دادم. ولی با نمره ۳۴ قبول شدم! خودم هم باورم نمیشه! اما خداوکیلی پارکینگهام رو عالی حل کردم و پلانهای طبقات و همکف رو از لحاظ عملکردی به بهترین شکل ممکن. من فکر میکنم به این چیزها نمره میدن. ضمنا به نظر من تعداد دفعات شرکت در ازمون هم مهمه! یعنی فکر میکنم کسایی که افتادن کمتر از سه بار شرکت کردن. درست میگم؟ کسی هست سه بار شرکت کرده باشه رد شه؟ لطفا بگین.

بالا