ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hssnjfry

عضو جدید
بچه ها امیدوارم قبولی هاتون مبارک همه باشه. من که با رتبه 660 طراحی با شاهکار سنجش هیچ جا قبول نشدم. رفتم برای کنکور 93. اسفندم میرم سربازی.
اینم قسمت من بود. به هر صورت حلال کنید. هرچند میدونم وقتی جواب اومد دیگه کمتر کسی به پست های بقیه توجهی می کنه. به هر حال خداحافظ.
۶۶۰ امکان نداره جایی قبول نشه مثلا فردوسی ۱۰۰% قبولی اگر زده باشی حتما اعتراض کن وپیگیر باش انشاالله نتیجه بگیری

hssnjfry

عضو جدید
من توجه میکنم :D منم خیلی دوست داشتم دوباره کنکور بدم.عوضش سال دیگه شریف قبولی.شک نکن
قابل توجه برو بچ سبزوار از نوع تبدیلش برای خوابگاه ظرفیت دختران ۴۰۰ نفر وبرای اقایان ۵۰ نفر پس بهتره توی فکر خونه باشید در ضمن خوابگاه خودگردان هم ۳۴۰ تومن ترمیه گفتم در جریان باشید. من برای مسابقات روباتیک سال ۸۷ رفتم سبزوار وقتی میخواستم برگردم گفتم خدایا دیگه سروکار من رو با این شهر قرار نده شهر ارواحه و حالا تبدیل قبول شدم موندم برم یا نه؟با این وضع خوابگاه و امکانات؟حیف ازمایشگاه تونل بادش خوب تونلیه وگرنه پام اونجا نمیزاشتم

dma

عضو جدید
تبدیل خیلی قبولیاش ناجوره منم سیالاتی بودم نمیخواستم شبانه بیفتم طراحیا رو هم زده بودم افتادم طراحی کاربردی روزانه علم و صنعت :confused:
حالا مثل چی باید بشینم دینامیک ارتعاشات پیشرفته بخونم! :biggrin:

یه استاد تو اون دانشگاه هست که من عاشقشم. پروفسور حسینی هاشمی. من جای شما بودم با ایشون پروژه برمیداشتم. امیدوارم همیشه سالم باشه البته اگه این سیگار لعنتی بهش رحم کنه.

newuser

عضو جدید
اطلاعيه
قابل توجه پذيرفته شدگان کارشناسی ارشد سال 1392دانشگاه علم و صنعت ايران
http://www.iust.ac.ir/find.php?item=52.9973.29351.fa

1- اصل و يک برگ فتوکپی مدرک کارشناسی مورد تأييد وزارت علوم يا وزارت بهداشت که در آن معدل دوره کارشناسی قيد شده باشد به همراه ريزنمرات
2- پذيرفته ‌شدگانی که امکان ارائه اصل مدرک کارشناسی را ندارند، لازم است اصل گواهی تأييدشده توسط دانشگاه محل تحصيل دوره کارشناسی را با محتوای فرمي که در سايت اينترنتی سازمان سنجش آموزش کشور و يا سايت اينترنتی تحصيلات تکميلی دانشگاه http://pga.iust.ac.ir درج شده است، ارائه نمايند.

آقا من رفتم دانشگاه فردوسی میگن همون نامه نظام وظیفه رو ببری کافیه! الان نامه نظام وظیفهاین با گواهی کارشناسی یکیه؟! :surprised:

87682111

عضو جدید
1- اصل و يک برگ فتوکپی مدرک کارشناسی مورد تأييد وزارت علوم يا وزارت بهداشت که در آن معدل دوره کارشناسی قيد شده باشد به همراه ريزنمرات
2- پذيرفته ‌شدگانی که امکان ارائه اصل مدرک کارشناسی را ندارند، لازم است اصل گواهی تأييدشده توسط دانشگاه محل تحصيل دوره کارشناسی را با محتوای فرمي که در سايت اينترنتی سازمان سنجش آموزش کشور و يا سايت اينترنتی تحصيلات تکميلی دانشگاه http://pga.iust.ac.ir درج شده است، ارائه نمايند.

آقا من رفتم دانشگاه فردوسی میگن همون نامه نظام وظیفه رو ببری کافیه! الان نامه نظام وظیفهاین با گواهی کارشناسی یکیه؟! :surprised:

اون فرمه که تو اطلاعیه سنجش (پی دی افه ) پرینت کن ببر آموزش دانشگاه بده پرش کنن + نامه نظام وظیفه که دانشگاه بهت داده

newuser

عضو جدید
خوش به حالت باز به سبزوار نزدیک تری،من آنطوری که خودم حساب کردم از تنکابن تا سبزوار حدودا 12 ساعت راهه،فک کنم 2 سال باید سبزوار بمونیم:D،وضع کار و بار آنجا خوبه؟میشه کار نیمه وقت پیدا کرد؟

وضع کارش کولاکه کل جوونای شهر کنار خیابون بیکار نشستن! :biggrin:

abbasbayani

عضو جدید
2300 طراحی دانشگاه امام حسین!
پذیرش بدون کنکور (10% اول کارشناسی): مهندسی انرژی دانشگاه تهران
کدوموبرم؟؟؟:confused:

newuser

عضو جدید
اون فرمه که تو اطلاعیه سنجش (پی دی افه ) پرینت کن ببر آموزش دانشگاه بده پرش کنن + نامه نظام وظیفه که دانشگاه بهت داده

اونم برده بودم کلا خیلی ریلکسن میگه خودت پر کن بعدم یه امضا الکی زد زیرش داد دستم :D چک هم نمیکنن از تو سیستماشون ببینن معدلم درست نوشتم یا نه! تازه مهرم نزده بود گفتم بزن دیگه اونم مرامی زد :biggrin:

proengineer

عضو جدید
آخرین ویرایش:

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ببين طراحي دوست داري يا مهندسي انرژي

اگر يكسانه علايقت برو دانشگاه تهران، كلاس كار اونجا بالاتره :cool:

shadowwalker

عضو جدید

دو تا فیلد کاملا متفاوته.اگر می خوای اپلای بگیری دومی. اگر دوست داری دانشگاه اسم دار بری دومی.اگر عشق جامداتی اولی.من اگر بودم می رفتم دومی با اینکه عاشق کنترل ارتعاشاتم.

alireza_mech

عضو جدید
سلام حسین جان ارومیه اردبیل کرمانشاه سمنان شاهرود هیچ کدوم نگرفت بعد شاهرود غیر انتفاعی های نزدیک رو زدم که گرفت :mad:[/QUOTE
کاش سبزوار را هم زده بودی چون الان باهم هم کلاس شده بودیم انشالله اعتراض کن یک جای بهتر قبول بشی

سبزوار و یاسوج و بیرجند رو نزده بودم اشتباه کردم فکر میکردم تو انتخابهای قبلی قبول میشم :cry:

ariax77

کاربر فعال
ما که همچنان چمرانی موندیم
خوشم میاد یه نفر چمرانی نداشته این تاپیک جز من
پیش به سوی معدل 14 ;)

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام و درود

سلام و درود

با سلام خدمت دوستان که توی یکی از عرصه های زندگی به موفقیت رسیدند
تبریک عرض می کنم ان شالله در سایر عرصه های زندگی هم پیروز و سربلند
باشین
در پناه حق تعالی باشین.

irang1388

عضو جدید
سلام دوستان کسی از شهید مدنی تبریز خبری ندار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
می دونم وسط بیابونه 35 کیلومتر تا تبریز راه.امکاناتش بد نیست.
فقط می دونید خوابگاهش چند نفرس؟
و همچنین چرا واحد های ارشد عمرانش 38 است..
اگه کسی می دونه خواهشن جواب بده راستی چند روز در هفته کلاس؟؟؟؟

hssnjfry

عضو جدید
زمان ثبت نام حکیم سبزواری
ضمن عرض تبریک به کلیه پذیرفته شدگان، به اطلاع می رساند که زمان ثبت نام این دسته از دانشجویان از روز یکشنبه ۹۲/۶/۱۰ آغاز خواهد شد.لازم به ذکر است که کلیه مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی خواهد بود و نیاز به مراجعه حضوری دانشجویان در دانشگاه نمی باشد.مدیریت تحصیلات تکمیلی

bardiaxavi

عضو جدید
ابل توجه پذیرفته شدگان دانشگاه تبریز در تمامی مقاطع تحصیلی (کارشناسی ارشد – دکتری – آزمون سراسری) سال 1392 با عرض تبریک ، به استحضار می رساند ثبت نام از پذیرفته شدگان بصورت اینترنتی خواهد بود لذا از مراجعه حضوری به دانشگاه خودداری فرمایند . بسمه تعالی قابل توجه پذیرفته شدگان دانشگاه تبریز در تمامی مقاطع تحصیلی (کارشناسی ارشد – دکتری – آزمون سراسری) سال 1392 با عرض تبریک ، به استحضار می رساند ثبت نام از پذیرفته شدگان بصورت اینترنتی خواهد بود لذا از مراجعه حضوری به دانشگاه خودداری فرمایند . جدول ثبت نام اینترنتی و زمان تحویل مدارک مورد نیاز به شرح ذیل می باشد: 1- ثبت نام اینترنتی کارشناسی ارشد 13و 12 / 6/92 تحویل مدارک به دانشکده 25 و 24 و 23/6/92 http://education.tabrizu.ac.ir/fa/news/1/bodyView/2787/ثبت.نام.اینترنتی.ورودی.سال.۹۲.html

mohammad2003

عضو جدید
دوستان اگه کسی در مورد ساخت دانشگاه شاهرود اطلاعات داره به ما هم بده اساتید،تعداد روز های کلاس ها و وضعیت خوابگاه

irang1388

عضو جدید
سلام دوستان کسی از شهید مدنی تبریز خبری ندار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
می دونم وسط بیابونه 35 کیلومتر تا تبریز راه.امکاناتش بد نیست.
فقط می دونید خوابگاهش چند نفرس؟
و همچنین چرا واحد های ارشد عمرانش 38 است..
اگه کسی می دونه خواهشن جواب بده راستی چند روز در هفته کلاس؟؟؟؟

Arman_awn

عضو
تکمیل ظرفیت دانشگاه های بدردبخور مثلاً تهران یا صنعتی اصفهان رشته میدن؟ باید از ترم دوم بری سر کلاس؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا