ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان من با 2100 میتونستم شب بوعلی یا شب سمنان یا شب شاهرود یا شب کاشان قبول شم؟ الان خیلی ناراحتم که شب بوعلیمو نخونده چون بعد از حکیم زدم ........... راستی من مدنی و سهند هم قبول نشدم ولی یاسوجو بعد از سبزواز زدم که قسمت نشد بخونه.یاسوج چند بود رتبش

رفیقم هم با 1700 روز تبدیل صنعتی ارومیه

من شبانه نزدم،ولی روزانه هایی دانشگاه هایی که گفتی قبول نشدم.

salari_erfan

عضو جدید
سلام دوستان. من روزانه طراحی قزوین با 1100 و دوستم 1350 شب طراحی قزوین. و یکی دیگه با 2200 شب بوعلی طزاحی قبول شدیم. گفتم شاید برای بچه های 93 به درد بخوره.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام-رتبت چند شد؟

من طراحیم 1475 و تبدیل 2239 شد از آنجایی که لیسانسم سیالات بود 36 انتخاب اولمو همه رو زدم روزانه های تبدیل،بعدش طراحی گیلان و بوعلی رو زدم که اگه سبزوار رو رد میکرد حتما قبول میشدم،من سیالات رو بیشتر علاقه داشتم به خاطر همین اینطوری انتخاب رشته کردم و خداییشم راضیم.

NASTOH

عضو جدید
دوستان شب بوعلی و شب سمنان و شب شاهرود و شب کاشان تو تبدیل چه خبره؟ رتبته چند میخواست؟

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من به فکر اپلای کردنم_ اگه شب میزدم شاید تو بوعلی بهتر میشد پیشرفت کرد.خوابگاه حکیم سبزواری تو خود دانشگاهه؟

خب آره........آنو من نمیدونم فقط میدونم سه ترم خوابگاه میدن،باید بریم تا ببینیم چطور دانشگاهی هست،تو نوشته های دفترچه انتخاب رشته زیاد نمیشه حساب کرد،ایشالله اپلای میکنی،مهم تلاش خودته همکلاسی

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خوش به حالت باز به سبزوار نزدیک تری،من آنطوری که خودم حساب کردم از تنکابن تا سبزوار حدودا 12 ساعت راهه،فک کنم 2 سال باید سبزوار بمونیم:D،وضع کار و بار آنجا خوبه؟میشه کار نیمه وقت پیدا کرد؟

انیشتن

عضو جدید
سلام بچه هامبارک باشه قبول شدین.میگم کسی مقاومت ناییی وریاضی ومعادلات گاج رو داره قر ض بده؟

NASTOH

عضو جدید
خوش به حالت باز به سبزوار نزدیک تری،من آنطوری که خودم حساب کردم از تنکابن تا سبزوار حدودا 12 ساعت راهه،فک کنم 2 سال باید سبزوار بمونیم:D،وضع کار و بار آنجا خوبه؟میشه کار نیمه وقت پیدا کرد؟

تهران -سبزوار 728 کیلومتر ناقابل- خدا لعنت کنه باکس ریاضیو

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا