اطلاعاتی در مورد رشته مهندسی ماشین های ریلی ، دانشگاه علم و صنعت

rahimiedris

عضو جدید
سلام دوستان...;)
خوب توی تاپیک قبلی در مورد نتایج ارشد صحبت شد....

من رشته مهندسی ماشین های ریلی دانشگاه علم و صنعت قبول شدم!!! واقعا نمی دونم چرا موقع انتخاب رشته این رشته رو انتخاب کردم!

می خوام از دوستان بپرسم که آیا کسی اطلاعاتی در مورد این رشته داره!؟؟:surprised:

بازار کارش چطوریه؟؟:razz:

ارزش داره برم یا نه؟
خیلی دو دلم که نرم!!! از طرفیم اگه نرم 1سال نمی تونم ارشد شرکت کنم!!!

آیا راهی هست که بتونم اولیت های بعدی انتخاب رشته ام رو انتخاب کنم!؟ یعنی میشه به سازمان سنجش زنگ بزنم یا اعتراض اینترنتی بنویسم که این اولویتم رو بیخیال شن و به اولیت های بعدی برن؟؟؟

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان...;)
خوب توی تاپیک قبلی در مورد نتایج ارشد صحبت شد....

من رشته مهندسی ماشین های ریلی دانشگاه علم و صنعت قبول شدم!!! واقعا نمی دونم چرا موقع انتخاب رشته این رشته رو انتخاب کردم!

می خوام از دوستان بپرسم که آیا کسی اطلاعاتی در مورد این رشته داره!؟؟:surprised:

بازار کارش چطوریه؟؟:razz:

ارزش داره برم یا نه؟
خیلی دو دلم که نرم!!! از طرفیم اگه نرم 1سال نمی تونم ارشد شرکت کنم!!!

آیا راهی هست که بتونم اولیت های بعدی انتخاب رشته ام رو انتخاب کنم!؟ یعنی میشه به سازمان سنجش زنگ بزنم یا اعتراض اینترنتی بنویسم که این اولویتم رو بیخیال شن و به اولیت های بعدی برن؟؟؟

سلام
دوست عزيز، من ورودي 87 كارشناسي اين رشته هستم.
متوسطه! استاد بد داره استاد خوب هم داره، مثل يونسيان مباحث ارتعاشاتي خيلي كاربلده.
بازار كار كه زياد داره ولي از ما متاسفانه كمتر استفاده ميشه، باز مكانيكي ها اولويت دارند.

حتما برو 1 ترم خودت ارزيابي كن ببين چه جوريه

اصلا فكر نرفتن را نكن 2 سال از زندگي ميفتي اونم بپرس شايد بذارن انتقالي دانشگاه پايين تر بگيري.

يه خوبي ديگه هم داره ميتوني از امريه راه آهن مي توني استفاده كني.

rahimiedris

عضو جدید
سلام
دوست عزيز، من ورودي 87 كارشناسي اين رشته هستم.
متوسطه! استاد بد داره استاد خوب هم داره، مثل يونسيان مباحث ارتعاشاتي خيلي كاربلده.
بازار كار كه زياد داره ولي از ما متاسفانه كمتر استفاده ميشه، باز مكانيكي ها اولويت دارند.

حتما برو 1 ترم خودت ارزيابي كن ببين چه جوريه

اصلا فكر نرفتن را نكن 2 سال از زندگي ميفتي اونم بپرس شايد بذارن انتقالي دانشگاه پايين تر بگيري.

يه خوبي ديگه هم داره ميتوني از امريه راه آهن مي توني استفاده كني.

سلام
شما وردی 87 اونجایی، ارشدو چیکار کردی!؟؟
من کارشناسی رشته مکانیک گرایش جامدات هستم، الان این رشته مهندسی ماشینهای ریلی قبول شدم، درساش سخت نیست!!! البته طراحی کاربردی و تبدیل هم همچنین آسون نیست اما به هر حال نسبت به ماشین های ریلی قابل هضم تره!!!! آمار نداری از کسایی که تونستن برم یه رشته توی یه دانشگاه پایین تر؟؟؟

من حاضرم بیام فردوسی شبانه بخونم اما مشهد باشم تهران نیام!!!
الان باید کارم و ول کنم بیام تهران واسه ارشد!!!!!! تازه راه و درس و اینا بماند!!! بیشتر ترسم از اینه که بعد فارغ التحصیلی نتونم اشتغال داشته باشم!!!!!!
الان به جز را ه آهن ارگان دیگه یا سازمان دیگه هست که نیاز به یک کارشناس ارشد مهندسی ماشین ریلی داشته باشه!؟؟

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
شما وردی 87 اونجایی، ارشدو چیکار کردی!؟؟
من کارشناسی رشته مکانیک گرایش جامدات هستم، الان این رشته مهندسی ماشینهای ریلی قبول شدم، درساش سخت نیست!!! البته طراحی کاربردی و تبدیل هم همچنین آسون نیست اما به هر حال نسبت به ماشین های ریلی قابل هضم تره!!!! آمار نداری از کسایی که تونستن برم یه رشته توی یه دانشگاه پایین تر؟؟؟

من حاضرم بیام فردوسی شبانه بخونم اما مشهد باشم تهران نیام!!!
الان باید کارم و ول کنم بیام تهران واسه ارشد!!!!!! تازه راه و درس و اینا بماند!!! بیشتر ترسم از اینه که بعد فارغ التحصیلی نتونم اشتغال داشته باشم!!!!!!
الان به جز را ه آهن ارگان دیگه یا سازمان دیگه هست که نیاز به یک کارشناس ارشد مهندسی ماشین ریلی داشته باشه!؟؟

سلام
من شبانه ارتعاشات علم و صنعت قبول شدم
آخه چرا پس زديد؟
سه شنبه هفته بعد ثبت نام هست، زودتر بيايد با آموزش كل صجبت كنيد، فكر نمي كنم بشه عوض كرد
كارشناسي يه دو نفر رفتند ولي ارشد فكر كنم قانوناش سخت تر باشه.

اين رشته يه فيلد خاص از مكانيك هست، منم بدم نمياد از راه آهن، در آينده شايد باز به راه آهن برگردم چون كار زياد داره از تامين قطعاتش تا بحث هاي طراحي و موتور كه عالمي داره.
براي اينكه general تر باشه اومدم مكانيك و كمي ناشناخته بودن اين رشته.

فيلد كاريش هم مترو و راه آهن هست كه خيلي ام نيرو ميخوان فقط ورودش سخته، مترو با كلاس تره، تو شهرتون هم هست.
كار آزاد هم كه اصلا ربطي نداره الان ليسانس برق ميشناسم كاراي مكانيكي ميكنه. خيلي از فارغ التحصيل ها تو تهران شركت زدند، كار مي كنند.

rahimiedris

عضو جدید
سلام
من شبانه ارتعاشات علم و صنعت قبول شدم
آخه چرا پس زديد؟
سه شنبه هفته بعد ثبت نام هست، زودتر بيايد با آموزش كل صجبت كنيد، فكر نمي كنم بشه عوض كرد
كارشناسي يه دو نفر رفتند ولي ارشد فكر كنم قانوناش سخت تر باشه.

اين رشته يه فيلد خاص از مكانيك هست، منم بدم نمياد از راه آهن، در آينده شايد باز به راه آهن برگردم چون كار زياد داره از تامين قطعاتش تا بحث هاي طراحي و موتور كه عالمي داره.
براي اينكه general تر باشه اومدم مكانيك و كمي ناشناخته بودن اين رشته.

فيلد كاريش هم مترو و راه آهن هست كه خيلي ام نيرو ميخوان فقط ورودش سخته، مترو با كلاس تره، تو شهرتون هم هست.
كار آزاد هم كه اصلا ربطي نداره الان ليسانس برق ميشناسم كاراي مكانيكي ميكنه. خيلي از فارغ التحصيل ها تو تهران شركت زدند، كار مي كنند.

موقعه انتخاب رشته اوضا خیلی با الان فرق داشت!!!! الان من یه شرایط متفاوتی رو دارم با موقع انتخاب رشته!!! نمی دونستم اینجوری میشه و گرنه اولویت 9 خودمو نمذاشتم مهندسی ماشین های ریلی دانشگاه علم و صنعت!!!!!!!!!!!!!

اینجوری که مشخصه باید یه سر تا دانشگاه اونجا بیام!!!!
احتمالا هفته دیگه میام!!!
مرسی از راهنماییت.....

M313

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

موقعه انتخاب رشته اوضا خیلی با الان فرق داشت!!!! الان من یه شرایط متفاوتی رو دارم با موقع انتخاب رشته!!! نمی دونستم اینجوری میشه و گرنه اولویت 9 خودمو نمذاشتم مهندسی ماشین های ریلی دانشگاه علم و صنعت!!!!!!!!!!!!!

اینجوری که مشخصه باید یه سر تا دانشگاه اونجا بیام!!!!
احتمالا هفته دیگه میام!!!
مرسی از راهنماییت.....

سلام
من کنکور 93 رتبم حدود 1100 شده ماشین های ریلی مییارم؟
شما چکار کردین؟
شبانه فردوسی بهتره یا ماشین های ریلی؟

بالا