معرفی ، آشنایی و گفتگوی مهندسان نساجی

arisa textile

عضو جدید
دوبار شرکت کردم
یه بار مدیریت آموزش سراسری
یه بار هم مدیریت دولتی آزاد
چون علاقه زیاد نداشتم فقط نیمه سوالات سالهای قبلش نگاه کردم

اها حتما علاقه ي چنداني به درسهاي حفظي نداري خوب.زياد سخت نگير.ميخواي حالا كه ارشد نساجي قبول شدي بري؟

دوست عزيز سلام :شما كه در كره هستيد . چند شركت رنگ ومواد نساجي جهت نمايندگي مي توانيد صحبت كنيد.با تشكر -دهقان

m.m.AUT

عضو جدید
استخدام یک واحد تولیدی در اصفهان

انتشار در دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ یک واحد تولیدی به یک مدیر بهره بردای ، آقا ، با حداقل پنج سال سابقه تجربه در کارخانه داری جهت سرپرستی یک واحد تولیدی با یکی از تخصص های زیر دعوت به همکاری می نماید.

• مهندس فنی با مدرک برق ، مکانیک یا نساجی
  • مهندس صنایع
  • فوق لیسانس مدیریت
علاقمندان رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند:
آدرس ایمیل: estekhdam_beh@yahoo.com

استخدام شرکت حیات گستر در تهران

انتشار در دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ شرکت حیات گستر به منظور تامین و تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

• مدیر بازاریابی : با مدرک کارشناسی ارشد MBA ، با پنج سال سابقه مدیریت بازاریابی و تدوین استراتژی
  • کارشناس بازاریابی : با مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی یا رشته های مرتبط ، با سه سال سابقه کارشناسی محصول
  • مدیر هنری و آتلیه : با مدرک کارشناسی ارشد رشته های هنری مرتبط ، با پنج سال سابقه مدیریت هنری و طراحی ایده ، نام و پیام تبلیغاتی
  • گرافیست : با مدرک کارشناسی گرافیک ، با سه سال سابقه و مسلط به نرم افزارهای گرافیکی و توان خلق ایده
  • مدیر تحقیقات : با مدرک کارشناس ارشد آمار یا رشته های مرتبط ، با پنج سال سابقه تحقیقات کمی و کیفی بازار
  • کارشناس تحقیقات : با مدرک کارشناسی آمار یا مدیریت ، با سه سال سابقه در پروژه های تحقیقاتی و مسلط به نرم افزارهای بانک اطلاعاتی و آماری
  • مدیر مالی : با مدرک کارشناسی یا بالاتر در رشته حسابداری یا مالی ، با پنج سال سابقه مدیریت مالی
  • مدیر تامین : با مدرک کارشناسی یا بالاتر در رشته مهندسی نساجی ، با پنج سال سابقه مدیریت تامین و تدارکات در واحدهای بافندگی یا چاپ و تکمیل
  • مدیر انبار : با مدرک دیپلم یا بالاتر مسلط به کار با کامپیوتر ، با دو سال سابقه مدیریت انبار و انبارداری
  • سرپرست فروش : با مدرک کارشناسی مدیریت یا رشته های مرتبط ، با سه سال سابقه مرتبط
  • سرپرست فروش مجازی : با مدرک کارشناسی IT ، دارای سابقه در فروش مجازی
  • منشی : با مدرک کارشناسی یا بالاتر ، آشنا به زبان انگلیسی و مسلط به نرم افزارهای مرتبط ، با دو سال سابقه مرتبط
  • کارپرداز ، دیپلم یا بالاتر ، دارای گواهینامه رانندگی موتور سیکلت ، دارای سابقه در انجام امور بانکی
  • ویزیتور (بازاریاب) : با مدرک دیپلم یا بالاتر
کلیه متقاضیان واجد شرایط می توانند مشخصات خود و سایر اطلاعات لازم را در قسمت استخدام پایگاه الکترونیکی شرکت به آدرس زیر ثبت و از طریق پست الکترونیک زیر و یا شماره فکس زیر ، نسبت به ارسال رزومه خود اقدام نمایند:
حتما عنوان شغل مورد نظر خود را در رزومه مشخص نمایید.
وبسایت: www.hayatgostar.com
آدرس ایمیل: job@hayatgostar.com
فاکس: 02188796783

استخدام یک شرکت بزرگ تولیدی پوشاک در کرج

انتشار در شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۲ یک شرکت بزرگ تولیدی پوشاک از افراد با شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

• مسئول کنترل کیفیت خانم ، دارای مدرک تحصیلی لیسانس در رشته مهندسی نساجی یا پوشاک دارای حداقل یک سال سابقه کار ، مسلط کامل به کامپیوتر و office2007 ، آشنا به کنترل و بازرسی پارچه و سیستم های کنترل کیفیت و پوشاک.
  • تاسیسات کار آشنا به امور موتورخانه ، برق سه فازلوله کشی آب گرم و سرد ، سیستمهای حرارتی و برودتی ، جوشکاری و …
  • دوزنده ماهر خانم یا آقا (راسته دوز، زیگزاگ دوز، میان دوز)
افراد استخدامی از سرویس ایاب و ذهاب ، بیمه و مزایا برخوردار خواهند بود.
لطفا رزومه خود را به آدرس ایمیل یا شماره فکس زیر ارسال نمایید:
آدرس ایمیل: ranjbar_jpa@yahoo.com
فاکس: 02645332230,02645332231

استخدام کارشناس شیمی نساجی در تهران

انتشار در دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ یک واحد تولیدی به یک نفر کارشناس شیمی نساجی و علوم الیاف نیازمند است.
برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر داخلی ۶ تماس بگیرید:
تلفن: 02165750026

استخدام مهندس نساجی در ساوجبلاغ

انتشار در سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ یک شرکت تولیدی معتبر نساجی واقع در شهرستان ساوجبلاغ جهت تکمیل کادر خود به افراد ذیل نیازمند است.

• لیسانس مهندسی شیمی نساجی ، هشت نفر آقا جهت آزمایشگاه کنترل کیفیت و خط تولید الیاف مصنوعی
  • لیسانس مهندسی شیمی نساجی و علوم الیاف و یا تکنولوژی نساجی ، چهار نفر آقا با حداقل دو سال سابقه کار در تولید الیاف مصنوعی و یا ریسندگی
متقاضیان می بایست ساکن محدوده شهرستان کرج تا هشتگرد باشند.
لطفا رزومه خود را به آدرس ایمیل و یا فاکس ذیل ارسال نمایید:
آدرس ایمیل: ziapoor@pars-co.ir
فاکس: 02622054730

استخدام مهندس تکنولوژی نساجی در تهران

انتشار در یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۲ به مهندس تکنولوژی نساجی آقا یا خانم جهت فروش و نصب ماشین آلات ترجیحا با سابقه نیازمندیم.
تلفن: 02188993917,02188993919

استخدام شرکت تولیدی پوشاک در تهران

انتشار در دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۲ یک شرکت معتبر تولید پوشاک جهت تکمیل کادر اجرایی خود به یک نفر آقا با شرایط ذیل نیازمند است.

• حداقل لیسانس نساجی و یا مدیریت بازرگانی از دانشگاه های معتبر
  • توانایی سفر به شهرستان
  • ظاهر مناسب ، روابط عمومی و دقت بالا در امور محوله
  • جوان و پویا
علاقمندان می توانند از ساعت ۸ صبح الی ۱۶ بعدازظهر با شماره تلفن ذیل تماس حاصل نمایند:
تلفن: 02188349382,02188349383

ببخشید اینا به موضوع تاپیک ربط نداشت اما برای روحیه دوستان مفیده. همشون برایه همین چند روزه اخیره.
نا امید نیاشید. :gol::gol:

البته شما ميدونيد كه اولويت با بچه هاي امير كبيره:smile:

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
روز دانشجو رو به همه بچه های گل مهندسی نساجی تبــــریک می گم و براتون آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی رو دارم .
هر جا که هستید پاینده و سربلند باشید.
.
:heart:

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.عرض ادب و خسته نباشید خدمت همه ی مهندسین نساجی باشگاه مهندسان ایران.
خدا قوت.

delnazzz

عضو جدید
با سلام
من هاشمی هستم دانشگاه صنعتی اصفهان گرایش شیمی نساجی.
بستگی به این داره که توقع فرد تا چه حد باشه !!!!!!!!! طبق فرمایش استاد ما اگه بخوای مهندس 400تومنی بشی کار زیاده ولی اینکه در حد یه مهندس باشه...بماند.
به نظر من رشته نساجی جایی به درد میخوره که مسئولای اونجا بهش اهمیت بدن و جایی باشه که ایده های نو را بشه عملی کرد نه مثل صنعت ما که تعداد کارخونه های به روزش انگشت شمارن .در غیر اینصورت بهتره کسی ادامه نده من ترم آخرم و اصلا تصمیم ندارم ارشد را در این رشته ادامه بدم ولی اگه کسی علاقه داره و جایی برای پیشرفت نسبت به اونچه که الان هست را داره بهتره ادامه بده.
ای داد از این استاد که اصن تکه کلامش شده این جمله ... یعنی فک کنم بری ترکیه هم اینو بگی همه میدونن که تکمیلتو با دکتر .... گذروندی !!!!

delnazzz

عضو جدید
سلام. نیلوفرم. سال سوم نساجی امیر کبیر. گرایش پوشاک:cry:

چرا گریه میکنی نیلوفر خانوم . رشته به این خوبی ... فقط باید یه ذره خلاق باشی اونوقت میبینی نساجی و مهمتر از اون پوشاک تازه یعنی چی ؟؟؟

iut.textile

عضو جدید
باسلام
سونیا هستم دانشجوی شیمی نساجی دانشگاه صنعتی اصفهان.من این رشته رو با علاقه انتخاب کردم والان که تازه درگیر دروس تخصصی شدم انگیزم بیشتر شده....
امیدوارم حضور ما در این تالار فرصتی برای رشد شخصی تک تک ما وایده هایی برای احیاو بهبود صنعت نساجی کشور رو به همراه داشت باشه:smile:
دوستای عزیز میدونم وضع خوب نیست اما ما باید کاری بکنیم به خدا توکل کنید ودستاتونو رو زانوهاتون بذارید وبگین یا علی...

صبا93

عضو جدید
سلام صبا هستم دانشجوی سال دوم شیمی نساجی از امیرکبیر..
میشه یه سری کتاب در رابطه با الیاف و کلا نساجی معرفی کنین ؟ برای پروژه هام لازم دارم. ممنون :smile:

raminm51

عضو جدید
سلام به همه دوستان فروم ؛ من يك سئوال داشتم كه اگر كسي بتونه جوابشو بده خيلي ممنون ميشم :
630 denier
105f
41*41
sr-uc
اينها مشخصات يك پارچه است :اولي كه وزن پارچه است سومي تراكم پارچه تو واحد سطحه، حالا خط دوم و چهارم چه مشخصاتي از پارچه است؟

*lemon*

کاربر فعال مهندسی نساجی
سلام به همه دوستان فروم ؛ من يك سئوال داشتم كه اگر كسي بتونه جوابشو بده خيلي ممنون ميشم :
630 denier
105f
41*41
sr-uc
اينها مشخصات يك پارچه است :اولي كه وزن پارچه است سومي تراكم پارچه تو واحد سطحه، حالا خط دوم و چهارم چه مشخصاتي از پارچه است؟
سلام دوست عزیز .
اولی نمره نخ پارچه هستش . که باید ببینی برای تار هست یا پود . دومی تعداد فیلامنتهای موجود در نخ مذکور هست .
سومی هم به نظر تراکم پارچه باشه ( که البته باید ابعاد پارچه بررسی بشه ) و گزینه چهارم رو نمیدونم و باید جنس و نوع پارچه و مورد کاربردش رو بدونیم .
حالا این پارچه چی هست و به چه کار شما میاد ؟؟

raminm51

عضو جدید
سلام دوست عزیز .
اولی نمره نخ پارچه هستش . که باید ببینی برای تار هست یا پود . دومی تعداد فیلامنتهای موجود در نخ مذکور هست .
سومی هم به نظر تراکم پارچه باشه ( که البته باید ابعاد پارچه بررسی بشه ) و گزینه چهارم رو نمیدونم و باید جنس و نوع پارچه و مورد کاربردش رو بدونیم .
حالا این پارچه چی هست و به چه کار شما میاد ؟؟
خيلي ممنون از پاسخ.
پارچه كيسه ايربگه.

ali_rezaei76

عضو جدید
سلام دوباره

سلام دوباره

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان و همندسان عزیز

مجتبی 67

عضو جدید
سلام
منم دانشجوی ارشد یزدم. دارم پایان نامه امو آماده می کنم.
تا حالا فکر می کردم از نظر واحد های آموزشی نهایتا گیلان و یزد و اصفهان و تهران این رشته رو دارند. برام جالبه که جاهای دیگه ام هست.