وروود مـــــمنوع 2

M@TI$A

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
[FONT=&quot] گسترش فمنیسم در ایران [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]حوالی سال 1230 ه.ش:[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]مرد: دختره‌ء خير نديده! من تا نكشمت راحت نميشم! اصلا” اگه نكشمت خودم كشته ميشم![/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]زن: آقا ، حالا يه غلطی كرد! شما بگذر. نامحرم كه تو خونه مون نبوده. حالا اين بنده خدا يه بار بلند خنديده![/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]مرد: بلند خنديده؟! اين اگه الان جلوشو نگيرم لابد پس فردا ميخواد بره بقالی ماست بخره! همش تقصير توئه كه درست تربيتش نكردی. نخير نميشه. بايد بكشمش![/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot](بالاخره با صحبتهای زن ، مرد خونه از خر شيطون پياده می‌شه و دختر گناهكارشو می‌بخشه!)[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]زن: آقا خدا سايهء شما رو هيچوقت از سر ما كم نكنه.
[/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]نيم قرن بعد ، سال 1280:[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]مرد: واسه من می‌خوای بری مدرسه درس بخونی؟! می‌كشمت تا برات درس عبرت بشه![/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]يه بار كه مردی ديگه جرات نمی‌كنی از اين حرفا بزنی! تو غلط كردی! تقصير من بود كه گذاشتم اين ضعيفه بهت قرآن خوندن ياد بده! حالا چی؟[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]زن: آقا ، آروم باشين. يه وقت قلبتون خدای نكرده می‌گيره‌ها! شكر خورد. ديگه از اين شكرها نمی‌خوره. قول ميده![/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]مرد (با نعره حمله می‌كنه طرف دخترش): من بايد بكشمت! تا نكشمت آروم نميشم! خودت بيای خودتو تسليم كنی بدون درد می‌كشمت![/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]زن: وای آقا تو رو خدا از خونش بگذرين. منو به جای اون بكشين![/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot](بالاخره با صحبتهای زن ، مرد خونه از خر شيطون پياده می‌شه و دختر گناهكارشو می‌بخشه!)[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]زن: خدا شما رو تا ابد واسهء ما نگه داره.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]

[FONT=&quot]يك قرن بعد از اولين رويداد ، سال 1330:[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]مرد (بعد از گرفتن كمی زهر چشم و شكستن چند تا كاسه كوزه!): چی؟! دانشسرا؟! (همون دانشگاه خودمون). دخترهء چشم سفيد حالا می‌خوای بری دانشسرا؟! می‌خوای سر منو زير ننگ كنی؟ مردم از فردا نميگن آقا رضا غيرتت كو؟! فاسد شدی برا من؟ شيكمتو سورفه (سفره) می‌كنم![/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]زن: آقا ، تو رو خدا خودتونو كنترل كنين. خدای نكرده يه وخ (وقت) سكته می‌كنين![/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]مرد: چی ميگی ززززززن؟! من اگه اينو امشب نكشم ديگه فردا نمی‌تونم جلوی اين فسادو بگيرم! يه دانشسرايی نشونت بدم كه خودت كيف كنی![/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot](بالاخره با صحبتهای زن ، مرد خونه از خر شيطون پياده می‌شه و دختر گناهكارشو می بخشه!)[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]زن: آقا الهی صد سال سايه تون بالای سر ما باشه..[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]حوالی سال 1360:[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]فرياد مرد خونه تا هفت خونه اونطرف تر ميرسه كه: بله؟! ميخواد بره سر كار؟! يعنی من ديگه انقدر بی غيرت و بدبخت شدم كه دخترم بره سر كار و پول بياره تو خونه؟! پس من اينجا هويجم؟! مگه اينكه برای اين بی آبرويی از روی نعش من رد بشی![/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]زن: حالا تو عصبانی نشو. اين بچه س نميفهمه. دوستاش يادش دادن اين حرفا رو! چند روز ديگه يادش ميره. ببخشش. خدا تو رو برای ما حفظ كنه.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]
چند سال بعد ، سال 1400:[/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]دختر: چی؟! چی گفتی؟! دارم بهت ميگم ، ماشين بی ماشين! همين كه گفتم. من با الكس قرار دارم ماشينم می‌خوام. می‌خوای بری بيرون پياده برو![/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]زن: دخترم ، حالا بابات يه غلطی كرد! تو اعصاب خودتو خراب نكن. لاك ناخنت می‌پره! آروم باش عزيزم. رنگ موهات يه وقت كدر می‌شه! اوه مامی ، باباتم قول می‌ده ديگه از اين حرفا نزنه![/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot](بالاخره با صحبتهای زن ، دختر خونه از خر شيطون پياده می‌شه و بابای گناهكارشو می‌بخشه!)[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]زن: عزيزم خدا نگهت داره كه باباتو بخشيدی![/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]آينده ای نه چندان دور ، سال 1450:[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]چند تا مرد دور همديگه نشستن و در حالی كه سبزی پاك ميكنن آهسته و در گوشی مشغول بحث هستن: آره… ميگن هدف اين جنبش بازگردوندن حق و حقوق ضايع شدهء مردهاست![/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]- حق با جمشيده… ببينين اين زنها چقدر از ما سوء استفاده ميكنن! تا وقتی خونهء بابامون هستيم كه بايد آشپزی و بچه داری و خياطی ياد بگيريم و توسری بخوريم! بعدشم بدون مشورت با ما زنمون ميدن و زنمون هم استثمارمون ميكنه![/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]- خدا كنه اين حركت به يه جايی برسه. ميگن وكيل اون مرده كه زير كتكهای زنش جون داده به رای دادگاه كه زنه رو تبرئه كرده اعتراض كرده! دمش گرم.
- آره… خب داشتم می گفتم… اسم اين جنبش سيبيليسمه و اعلاميه هاش هر شب ……..[/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]در اين هنگام به علت ورود خانم يكی از مردها ، بحث به زياد بودن خاك و علف هرزه قاطی سبزی ها كشيده ميشه![/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]زن: زود باشين تمومش كنين ديگه! چقدر فس ميزنين! اوی ، درست تميز كن! من نميدونم اين سايهء لعنتی شما تا كی ميخواد روی زندگی ما بمونه؟![/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]
حوالی سال 1530 ه.ش:[/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]راديوی سراسری ، موج تله پاتی (صدای يه خانم): با اعلام ساعت نه شب شما خانمهای عزيز را در جريان آخرين اخبار دنيا قرار ميدهم. به گزارش خبرگزاری بانوپرس ، دقايقی قبل سايهء آخرين نمونهء بازمانده از جنس مرد از روی كرهء زمين محو شد! پس از پايان عمر اين موجود از گونهء مردها ، از اين پس نام و تصوير اين مخلوقات را فقط در وب پيج های تاريخی و باستان شناسی می توانيد رويت نماييد. ساعت نه و پانزده دقيقه با خبرهای جديدی در خدمت شما بانوان محترم خواهم بود. دينگ دينگ[/FONT][FONT=&quot][/FONT]

M@TI$A

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سال ها براي برابري حقوق زنان و مردان تلاش كرديم و بالاخره توانستيم حق مش كردن مو،سوراخ كردن گوش و برداشتن ابرو را به آقايان تقديم كنيم:smile:

آخرین ویرایش:

M@TI$A

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سه خصوصيت بارز پسرا وقتي عاشق مي شوند:
1) حرف هاي قلبمه سلمبه ميزنند و بي دليل مي خندند( كه از علايم جنونه)
2) اگه زمستون باشه با گوله برفي دختر مورد نظر رو مي زنند!!!
3) مدام ادعا مي كنند كه از دخترا بدشون مياد( يعني رو را بنازم) :biggrin:

M@TI$A

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]امروز كه از خواب بيدار شدم از خودم پرسيدم[/FONT][FONT=&quot] :
[/FONT]
[FONT=&quot]زندگی چه می گويد؟[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]جواب را در اتاقم پيدا كردم،[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]سقف گفت : اهداف بلند داشته باش[/FONT][FONT=&quot]!
[/FONT]
[FONT=&quot]پنجره گفت : دنيا را بنگر[/FONT][FONT=&quot]![/FONT][FONT=&quot]ساعت گفت : هر ثانيه با ارزش است[/FONT][FONT=&quot]!
[/FONT]
[FONT=&quot]آيينه گفت : قبل از هر كاری به بازتاب آن بينديش[/FONT][FONT=&quot]!
[/FONT]
[FONT=&quot]تقويم گفت : به روز باش[/FONT][FONT=&quot]!
[/FONT]
[FONT=&quot]در گفت : در راه هدف هايت سختی ها را هُل بده و كنار بزن[/FONT][FONT=&quot]!
[/FONT]
[FONT=&quot]زمين گفت : با فروتنی نيايش كن[/FONT][FONT=&quot]!
[/FONT]
[FONT=&quot]و در آخر، تخت خواب گفت : ولش کن بابا بگیر بخواب[/FONT][FONT=&quot][/FONT]:redface:

omran1

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
قوانین طلائی همسرداری (برای مردان ‎):
قانون اول: باید زنی داشته باشید که در کارهای خانه مثل آشپزی، تمیزکاری، گردگیری و … خوب باشد ‎.
قانون دوم: باید زنی داشته باشید که موجبات سرگرمی و خنده و شادی شما را فراهم نماید ‎.
قانون سوم: باید زنی داشته باشید مورد اعتماد و اطمینان و راستگو‎ .
قانون چهارم: باید زنی داشته باشید که از بودن با او لذت ببرید و باعث آرامش خاطر شما باشد‎ .
قانون پنجم: خیلی خیلی اهمیت دارد که این چهار زن از وجود یکدیگر بی خبر باشند ‎!!!
.
.
.
زن خوب مثل دایناسور می مونه که نسلش منقرض شده ولی مرد خوب مثل سیمرغ می مونه که از اول یه افسانه بوده!
.
.
.
چرا روان درمانی مردها کمتر از زنها طول میکشه؟
معمولا” باید در روان درمانی به دوران کودکی بازگشت و مردها همیشه در همون دوران به سر می برند!
.
.
.
.

M@TI$A

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

[FONT=&quot] فرهنگ لغات آقايون:

اینبار دیگه چیکار کردم؟[/FONT][FONT=&quot]
ترجمه : اینبار چطوری مچم رو گرفتی؟[/FONT]
[FONT=&quot]

چه جالب، بعد چی شد؟
ترجمه : هنوز داری حرف میزنی؟ بس کن دیگه[/FONT]

[FONT=&quot]نتونستم پیداش کنم[/FONT][FONT=&quot].
ترجمه : شئ مورد نظر بیش از یه متر با من فاصله داشت حوصله نداشتم پاشم
[/FONT]
[FONT=&quot]برای تمام کارام یه دلیل منطقی دارم[/FONT].
[FONT=&quot] ترجمه : یه کم فرصت بده یه خالی بندی جور کنم
[/FONT]:biggrin:

M@TI$A

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]پسر داییم ۱۸ سالشه تک پسر خیلی لوس[/FONT][FONT=&quot]
نامزد گرفته نامزدش ۱۶ سالشه رفته بودیم تالار واسه عقدش بعد خواننده گفت آقا داماد آهنگ درخواستی چی بذارم تقدیم کنم به شما و عروس خانم؟
داد زدم گفتم آهویی دارم خوشگله رو براش بخون [/FONT]
:lol:

[FONT=&quot]الآن داییم ۴ ماهه باهام حرف نمیزنه [/FONT]...

M@TI$A

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بابام تازگي ياد گرفته اس ام اس بزنه، خيلي لفظ قلم مينويسه مثلا اسمس ميده: آيا هواپيمايت فرود آمد؟ منم جواب ميدم: آري هم اكنون بر زمين نشستيم:D
الهي من قربونش برم:redface:

nazi jooon

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آدم باس یه رفیق داشته باشه ، شبای امتحان بزنگه بهش بگه :
چند صفحه خوندی؟
اونم بگه :چیووووو؟؟؟؟
تا یه کم دلش گرم شه!
:D

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اس ام اس جدید ایرانسل:
مشترک گرامی
بخدا اگر بفهمم رفتی رایتل خریدی باهات کات میکنم
۱ بار با همراه اول بهم خیانت کردی
بسه دیگه
تحملشو ندارم!:biggrin:

omran1

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
طنز مـیـدونید خــدا چرا زن ها را آفـرید؟
خیلی ها زن ها رو شاهکار عقلی آفرینش می دونند و برخی دیگه میگن غفلت خدا باعث شده چنین موجودی پا به عرصه وجود بگذاره. بعضی ها زن رو اسطوره رحمت می دونند اما عده ای دیگه این فرضیه نه چندان دور از ذهن رو قبول ندارند و تکامل زن رو موجبات زحمت برای ساکنان نسوان زمین می دونند ! خلاصه از اونجا که از این حرف و حدیث ها زیاده و نمیشه یهویی یکیشو قبول کنیم و چون میدونم که خیلی مشتاقید تا بدونید که آخه چی شده که این خانوم ها از عرش به فرش اومدند و یه جورایی پاشون به این زمین خاکی رسیده از شما دوستان دعوت می کنم سوالات چهار جوابی زیر رو از نظر بگذرونید. ببینید نتیجه ای عایدتون میشه؟! گمون نکنم ولی اگه شد منم بی خبر نگذارید ...
چرا خدا زن ها را آفرید؟ 1
. هدف خاصی نبود
2. گِل اضافه مونده بود
3. نسخه آزمایشی بود
4. اصلا کار خدا نبود

چرا خدا زن ها را از روی زمین برنمی دارد؟
1. از نظر خدا زن ها وجود خارجی ندارند
2. مگه ما روی زمین زن هم داریم
3. وجود اینگونه از درندگان برای موازنه جمعیت روی زمین ضروری به نظر میرسد
4. حالا چه عجله ایه؟

اگه خدا زن ها را نمی آفرید چی می آفرید؟
1. چیز خاصی نمی آفرید
2. پیراشکی
3. خروس دریایی
4. فضای خالی

اگر جمعیت زن هامنقرض شود چه می شود؟
1. مگه قراره اتفاقی بیافته
2. خارشتر کویر لوت که آفت نداره
3. اکوسیستم به شرایط بدون انگل برمی گردد
4. یه هیولا کمتر دنیا قشنگتر

چه وقت زن ها عاشق می شوند؟
1. چه وقت زن ها عاشق نمی شوند!
2. هر وقت مامانشون بگه
3. چون یکدفعه می شوند خودشان هم نمی دانند که کی می شوند
4. یک روز از همین روزا !

زن هاچه وقت عشق قبلی خود را فراموش می کنند؟
1. در همون وقتی که عشق جدید خود را کشف می کنند
2. جدید و قدیم نداره فقط بازیگر نقش مرد عوض میشه .(قانون 4 نیوتن)
3. بستگی تام و تمام به میزان تستسترون دارد.
4. رابطه مستقیم با نظر مادر بزرگ کودک فهیم دارد.

زنها در مقوله ایجاد یک رابطه عشقی جدید در حکم چه چیزی هستند؟
1. فنر با ثابت بالا
2. پارچه استرچ
3. یک نوع ماده الاستیک با ساختار ناشناخته
4. کش تیرو کمان زن ها

معمولا هر چند مدت یکبار عاشق می شوند؟
1. هر شب
2. هر وقت که خدا بخواد
3. هر وقت تستسترون بگه
4. سیکل خاصی ندارند

زن ها وقتی تصمیم به ازدواج می گیرند چه کار می کنن؟
1. اون موقع نمی تونن کار خاصی بکنن!
2. تمام تلاششون رو می کنن که بتونن یک کاری بکنن!
3. به مامانشون می گن که یک کاری بکنه چون دیگه وقتشه که اونا رسما خیلی کارا بکنن!
4. می رن کلاس آمادگی جسمانی!

وقتی زن ها تصمیم می گیرن ازدواج کنن چی می گن؟
1. چیزی نمی گن چون وقت عمله
2. وقت نمی کنن چیزی بگن
3. اولش چیزی برا گفتن ندارن ولی بعد که خرشون از پل گذشت نطقشون باز میشه
4. در این برهه از تاریخ طبیعی هیچ کس نمی فهمه که اونا چی می گن

زن ها چطور مرد زندگی شون رو می گیرن؟
1. با دست
2. با تور
3. با چنگول
4. با زبون

معیار زن ها برای انتخاب همسر چیه؟
1. هر که پیش آمد خوش آمد
2. به روش جستجوی ترتیبی در لیست سیاه
3. ده بیست سی چهل
4. به قول مادر بزرگ پسر، دختر مثل پارچه می مونه هر روز یه مدل بهترش میاد، وامیستن بهترش بیاد خب، خسته که نشدید؟
آخرش گرفتید که چرا خدا زن ها را آفرید؟ نگرفتید؟! ای بابا عجب معمایی شدااااا ... خداییش چند بار گفتید واقعــاً که، واقعــاً که ! خیلی به زن ها خندیدید؟! قد خوردن یه یخ در بهشت با طعم زرشک دلتون خنک شد!؟ اشکالی نداره ولی شاید شنیده باشید که میگن : خدا زن ها را آفرید كه گاهی آقایون را بخندانند و اغلب اوقات هم آنها را حرص بدهند !

آخرین ویرایش:

parla_69

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
خندم نیومد
فراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااار:w45::w42::w42::w42::w42:

saba27

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
لبخند بزن ،

برآمدگی گونه هایت توان آن را دارد که امید رفته را بازگرداند ...

تجربه ثابت کرده است که گاه قوسی کوچک ، میتواند معماری بنایی را نجات دهد :)

saba27

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
  • - سوار تاکسی بودم یکی از مسافرا خواست پیاده بشه، من پیاده شدم تا اون پیاده بشه، وقتی دوباره سوار شدم انقدر گیج بودم که گفتم سلام! راننده و مسافر بغلی یجوری که انگار تو دلشون می گن خدا شفاش بده بهم نگاه کردن، منم که زود متوجه سوتیم شده بودم سریع دستمو گذاشتم رویگوشم که مثلا هندز فری تو گوشمه و گفتم سلام! و شروع کردم به تندتند حرف زدن و یکدفعه با اون فرد خیالی که باهاش حرف می زدم مثلا دعوام شد و صدامو بردم بالا. همون لحظه به راننده گفتم پیاده می شم و برای اینکه قضیه طبیعی جلوه کنه تا تاکسی خوب دور نشده بود همینجوری تو خیابون الکی حرف می زدم! دعوام با فرد خیالی بالا گرفته بود. شانس آوردم به زد و خورد نکشید.
    - دقت کرد

saba27

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یک مقدار لبخند بزارین توو جیبتون، برای وقتی بی حوصله هستین

یک مقدار لبخند جای زیادی نمی گیره، همین الان برین بزارین گوشه جیب یا کیفتون

یهو دیدین وقتش گذشت