پسران دختران باحجاب را برای ازدواج قابل اعتمادتر می دانند..

وضعیت
موضوع بسته شده است.

حافظ CRAZY

عضو جدید
من ازاولشم خوب بودم.......:)...من اصلا باکسی مشکلی ندارم دعواندارم.........من فقط میگم مردها غیرت داشته باشن زنها هم حیا و نجابت..........بدمیگم؟؟؟؟؟؟ به ضرر کسی دارم حرف میزنم؟؟؟؟؟؟؟؟ برای کسی مشکل ایجاد میکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اتفاقا يكي از دغدغه هاي امروزه من كه نمي خواستم بگم اينه كه :
1 : انسان ذاتا موجود طماعي است حتي بعد از ازدواج هم نگاهش به سمت كسان ديگر ميرود مطمئنا يك مرد يا يك زن تمايل شديدي براي ايجاد رابطه با كس ديگري دارند و براي مقابله با آن بايد با خود مقابله كنند
2 : يعني بايستي يك عمر را در حالت مراقبت از خود بگذرانند : مراقبت از شهوت خود
البته كشورهاي زيادي رابطه دوست دختر دوست پسري را آزاد كردند تا همين مشكل حل شود؟
با اين حال نمي دانم كدام را به خود بقبولانم

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ازاولشم خوب بودم.......:)...من اصلا باکسی مشکلی ندارم دعواندارم.........من فقط میگم مردها غیرت داشته باشن زنها هم حیا و نجابت..........بدمیگم؟؟؟؟؟؟ به ضرر کسی دارم حرف میزنم؟؟؟؟؟؟؟؟ برای کسی مشکل ایجاد میکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آبجی جون بحث تواین تاپیک بابعضی ازاشخاصی که منطق ندارن هیچ ثمره ای نداره:D

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا يكي از دغدغه هاي امروزه من كه نمي خواستم بگم اينه كه :
1 : انسان ذاتا موجود طماعي است حتي بعد از ازدواج هم نگاهش به سمت كسان ديگر ميرود مطمئنا يك مرد يا يك زن تمايل شديدي براي ايجاد رابطه با كس ديگري دارند و براي مقابله با آن بايد با خود مقابله كنند
2 : يعني بايستي يك عمر را در حالت مراقبت از خود بگذرانند : مراقبت از شهوت خود
البته كشورهاي زيادي رابطه دوست دختر دوست پسري را آزاد كردند تا همين مشكل حل شود؟
با اين حال نمي دانم كدام را به خود بقبولانم

خودت چی فکرمیکنی؟؟؟؟ باکدوم راحت تری؟؟؟؟ باکدوم احساس ارامش داری ؟؟؟ با کدوم عذاب وجدان میگیری؟؟؟؟؟؟
اگه ازدواج در سایه ارامش شناخت فداکاری و وفاداری صورت بگیره ........دیگه طرفین هیچ نیازی به جنس مخالف ندارن و نگاه دیگران براشون مهم نیست وفقط برای حفظ وتکامل زندگیشون تلاش میکنن.........اونوقته که مرد فقط زنش رو برای خودش میخواد و زن روی شوهرش از روی عشق غیرت نشون میده........این یک عشق خالصه که منجر به خوشبختی میشه..........تمام حرف من اینه !!!!!!!!! تمام حرفم..............!!!!!!!!!!

حافظ CRAZY

عضو جدید
خودت چی فکرمیکنی؟؟؟؟ باکدوم راحت تری؟؟؟؟ باکدوم احساس ارامش داری ؟؟؟ با کدوم عذاب وجدان میگیری؟؟؟؟؟؟
اگه ازدواج در سایه ارامش شناخت فداکاری و وفاداری صورت بگیره ........دیگه طرفین هیچ نیازی به جنس مخالف ندارن و نگاه دیگران براشون مهم نیست وفقط برای حفظ وتکامل زندگیشون تلاش میکنن.........اونوقته که مرد فقط زنش رو برای خودش میخواد و زن روی شوهرش از روی عشق غیرت نشون میده........این یک عشق خالصه که منجر به خوشبختی میشه..........تمام حرف من اینه !!!!!!!!! تمام حرفم..............!!!!!!!!!!
اينكه شما ميگي كاملا صحيحه و خيلي عالي ميشه اگه اينطور باشه ولي همونطور كه گفتم انسان موجود طماعيه و گذر زمان- اختلافات كوچك و ........همه ميتونه صدمه وارد كنند(بالاخره زندگيه ديگه)
و الا خود من صد سال سيا يكي رو نميگيرم ولش كنم برم سراغ يكي ديگه و تا زن روياهام يا به قول sweetgirl خانوم نيمه گمشدمو پيدا نكنم ترجيح ميدم تنها بمونم
نه خانوم ما هرزه نيستيم

J.AVID

عضو جدید

امیدوارم بتونید عشق خالصتون رو توی این دنیای در هم بر هم پیدا کنید (که البته پیدا کردنش به این راحتی ها نیست).

آخرین ویرایش:

katee_h

عضو جدید
واقعا بعضی نظرات دوستان جای تعجب که چه عرض کنم جای وحشت داره!!!
ی جوری در مورد برخی خانمای فاسد چادری صحبت میکنن،ادم شاخ و سم رو با هم درمیاره!!
خب تو هر قشری فاسد هست...کی گفته که حالا همه چادریا خوبن؟؟؟؟
جالبه واقعا...مفاسد چادریا انگلن،ولی فشنایی که میشناسیمشون چکاره ان حتما صاف و ساده و بی الایش و از مقربان درگاه الهین!!!
همین اقایی که فرمودن به دخترای باحجاب نمیتونم اعتماد کنم،واقعا معلوم نیست این حرفو طبق چه نظریه ای دادن؟؟؟ ایا چادر و حجاب رو مساوی با فحشا دونستن؟؟ایا ایشون به خانمایی که صب تا شب با چهل و هفتا پسرن راحتتر از دختر چشم پاکی که ی مردو میبینه سرشو میندازه پایین میتونن اعتماد کنن؟؟؟ باید گذری به کلمه اعتماد در فرهنگ لغت معین بزنیم به نظرم

از این نظرتون تشکر میکنم. دقیقا همینطوره . :gol:

ما انکار نمیکنیم که بعضی از محجبه ها مشکل دارن اینا در واقع حجابشون اجباری بوده یا اجبار از طرف خانواده یا اجبار از طرف جامعه. اما کسیکه خودش انتخاب میکنه حجاب داشته باشه یعنی برای خودش ارزش قائله و دختریکه برای خودش ارزش قائل میشه تن به فحشا نمیده. دختریکه خودش و احساساتش خانواده ای که بعدا میخواد تشکیل بده براش ارزشمند باشن هیچوقت هر روز دل به یکی نمیده.
اسلام دین احیای اخلاق هست. و کسیکه دارای اخلاق بالاست بلاشک قابل اطمینان همسر و جامعه و خانواده ش هست.

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
برادرم ، من در این گرمای تابستان چادر سر میکنم ، سخت است ولی تنها3 ماه است ، چادر آزادی حرکت و دستانم را می گیرد ، سخت است ولی نه زیاد،چادر سر کردن مسئولیت می آورد و انتظار ، ولی تمام اینها سخت تر از کار تو نیست ، سخت تر از کار تو نیست که باید در تمام طول سال سر به زیر راه بروی و از میان شیاطین متحرک کوچه ها و خیابان ها، از میان بانوانی که نتوانسته اند خودنماییشان را کنترل کنند ، سالم رد شوی ،از تو سخت تر نیست که همیشه باید مراقب خودت باشی وقتی می خواهی بیرون بروی یا فیلمی ببینی یا به اینترنت وصل شوی ، زیرا شیاطین برایت کمین کرده اند . از تو سخت تر نیست که در این هجوم بی مهابای وسوسه های دلفریب و پلیدی های نا جوانمردانه باید پاک باقی بمانی.و خداوند مرد را قوی آفرید زیرا وظیفه ات بسی سنگین تر است و اگر دراین آزمون ها پیروز شدی ،مردی خدایی میشوی

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][SUB]ایــــن همــــه گفــتــید :[/SUB][/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][SUB]خـــواهـــرمـ ، حجــــابت .....![/SUB][/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][SUB]یـــه بــار هم بگیـــد :[/SUB][/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][SUB]بـــرادرمـ ، نگاهــــت ...!!![/SUB][/FONT]​

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
نـــگراטּ نـــباش...

بے حـــجــآب هـــآ هـــمـ روز ے
بــــآ حـــجآب مے شـــوند...

בر قبـــر...

امـــآבیـــگر בیـــر است....

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهرم ، حرمت چادر رو حفظ کن....

ما داریم هر روز طعنه و فحش و ناسزا میشنویم

برای این لباس...!!

وقتی داری گناه میکنی... درش بیار!!

وقتی هنوز یاد نگرفته ای چگونه باید باشی

درش بیار..

دیگه چادر من و تو تنها یک پوشش نیست..

چادر من و تو یعنی یک تفکر!!

خدایا چادریها رو حفظ کن..

(با حجاب ها)

تقدیم به خانم های چادری ...

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز

mahmood.A

عضو جدید
خواهرم ...........

نماز نميخواني؟؟؟؟

خودت ميداني و خداي خودت :w19:

روزه نميگيري؟؟؟؟

خودت ميداني و خداي خودت

اما وقتي حجابت را حفظ نميکني

جواب هزاران چشم که با ديدن تو به گناه افتادند چه خواهي داد ؟؟؟؟؟؟؟

غریبه

عضو جدید
امیدوارم بتونید عشق خالصتون رو توی این دنیای در هم بر هم پیدا کنید (که البته پیدا کردنش به این راحتی ها نیست).
به نظر من اگه خود آدم خوب باشه خدای مهربون با توجه به خوبی ولیاقت اون فرد یه شخص مناسب براش قرار میده.به قول معروف در و تخته جور میشه ولی تو این روزگاری که به هیچکس نمیشه اعتماد کرد بهتره عشقتو تو فامیل وآشناهای خانودگی پیدا کنی.در کل باید دید قسمت چی میشه.خدا سرنوشت کسی رو بد رقم نمی زنه ما خودمونیم که از بین خوب وبد،بد رو انتخاب میکنیم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.