فقط یک عده خاص.........

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقط یک موتور سوار عاشق میدونه چقدر حرف تو این عکس هست !

1174631_481446791952259_1013375620_n.jpg

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
بخیر گذشت کمی تا قسمتی کوفتگی داشتم فقط خدا بهم رحم کرد وگرنه الان تاپیک مراسم تدفین و تشیع و خاک سپاری و سوم و ................... رو می خوندی

پس خدا خیلی بهت رحم کرده.....اصلا مواظب خودت نیستی ...اصلا.........

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بخیر گذشت کمی تا قسمتی کوفتگی داشتم فقط خدا بهم رحم کرد وگرنه الان تاپیک مراسم تدفین و تشیع و خاک سپاری و سوم و ................... رو می خوندی

واسه چي به فکر خودت نيستي؟... درست نيست ادم با جون خودش بازي کنه ... آقا يکم مراقب خودت باش ... بخدا اتفاق يه لحظه ميوفته و ممکنه يک عمر پشيموني داشته باشه ... اينقدر اطرافيان خودتو دلواپس نکن ...
عشق موتوري درست ... درست نيست خودتو بخاطرش بکشي ... هرجور باشه اون يه تيکه اهنه ... ميتونه تورو بکشه
اه:mad:

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واسه چي به فکر خودت نيستي؟... درست نيست ادم با جون خودش بازي کنه ... آقا يکم مراقب خودت باش ... بخدا اتفاق يه لحظه ميوفته و ممکنه يک عمر پشيموني داشته باشه ... اينقدر اطرافيان خودتو دلواپس نکن ...
عشق موتوري درست ... درست نيست خودتو بخاطرش بکشي ... هرجور باشه اون يه تيکه اهنه ... ميتونه تورو بکشه
اه:mad:

مقصر من نبودم که من ترک نشین بودم با 240 تا سرعت خوردیم زمین منم 10 متر رفتم روی هوا ( چه کیفی داشت :D ) بعد با پشت اومدم زمین :D

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مقصر من نبودم که من ترک نشین بودم با 240 تا سرعت خوردیم زمین منم 10 متر رفتم روی هوا ( چه کیفی داشت :D ) بعد با پشت اومدم زمین :D

مـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرگــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ.
چه خوشحال هم هست!!:surprised: ... در هر صورت منو عصباني کردي:mad: ...

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرگــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ.
چه خوشحال هم هست!!:surprised: ... در هر صورت منو عصباني کردي:mad: ...

خیلی حال دادااااااااااااااااااااا

شانس آوردم نمورم یا قطع نخاع نشدم

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی حال دادااااااااااااااااااااا

شانس آوردم نمورم یا قطع نخاع نشدم

کثافت ... کوفت بخوري
زندگي خيلي با ارزشه ... چرا داري با دستاي خودت مرگش ميکني .
از من گفتن اين اهن پاره شايستگي عشق تو رو نداره اون برات نميتونه گريه کنه يا غصه تو بخوره ... به طرف آدما بيا ..

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کثافت ... کوفت بخوري
زندگي خيلي با ارزشه ... چرا داري با دستاي خودت مرگش ميکني .
از من گفتن اين اهن پاره شايستگي عشق تو رو نداره اون برات نميتونه گريه کنه يا غصه تو بخوره ... به طرف آدما بيا ..

سلامتی همین یک تیکه آهن پاره :D

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هر جور راحتي ... از من گفتن بووووووووووووود
اميدوارم باهاش خوش باشي

با کدوم یکیشون؟ دو تا دارم؟

می دونم چی می گی اما:

عشق به موتور دست و پا میشکنه اما عشق به آدم ها دل می فهمی؟ دللللللللللللللللل

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با کدوم یکیشون؟ دو تا دارم؟

می دونم چی می گی اما:

عشق به موتور دست و پا میشکنه اما عشق به آدم ها دل می فهمی؟ دللللللللللللللللل

براي انتخاب ادم ها بايد درست انتخاب کني ... اگه اونو درست انتخاب کني ميبيني چقدر باهاش احساس ارامش ميکني ...
من بهت موتور رو توصيه نميکنم ...اونم با سرعت 240 ؟؟؟... اين يعني رفتن به طرف مرگ ...خودکشي

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
براي انتخاب ادم ها بايد درست انتخاب کني ... اگه اونو درست انتخاب کني ميبيني چقدر باهاش احساس ارامش ميکني ...
من بهت موتور رو توصيه نميکنم ...اونم با سرعت 240 ؟؟؟... اين يعني رفتن به طرف مرگ ...خودکشي

قبلش 280 بود ترمز زدیم رسیدیم به 240

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا همش داغ می کنی؟

وقتي ميبينم يکي ميخواد اينطوري خودشو بکشه اعصابم خورد ميشه ... مامان بيچاره ات چي ميکشه ؟؟... احتمالا تا بري و برگردي يه قران ختم ميکنه با چند هزارتا صلوات و آيه الکرسي ...

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

Ћцвгіѕ Ǥіяl

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میفهمم چی میگی.منم عاشق موتورم...