[ استخدامی های مهندسی شیمی ]

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وحيد بخاي با ماشينم كار كني بايد كارت بنزينشم داشته باشي..تو آژانس حق كميسونم داري..
من يه مدت مسافر كشي ميكردم ولي به نظرم پول خوبي نداشت واس اينكه هم بايستي طوري سوار كني جريمه نشي..بعدم درآمدش كم بود..(واس بنزين و اينكه نميشه مثل تاكسيا بموني تا مردم سوار شن..) البته به نظرم تو تهران درامد خوبي داشته باشه..ولي خب بازم بهتر از بي پوليه..
من نظرم اينه دروس دبيرستان و پيش و دانشگاه و.. فول بشين تدريس كنين..پروژه هم بد نيست ولي خب خيلي درد سر داره..زبانتونم قوي كنين تا فعلا هيچ كاري نميكنين..
بعدم ديگه بپذيريم اينجا ايرانه..بايد پول نفت و گاز و...به شكم افراد خاصي با عقايد خاصتر واريز بشه..

فعلا خودمو با انجام ترجمه ها و پروژه های دانشجو های دانشگاه آزاد شهرمون سرگرم کردم!
فقط در حدی که از کسی پول نگیرم و بتونم خودم واسه خودم لباس بخرم دارم ولی شرمنده ی تموم اون روزا و شبایی هستم که سخت کوشانه درس خوندم.
اینکه میگم جامعه خیاط و مسافر کش هم میخواد از نهایت درد این حرفو میزنم نه شوخی!!
خودم میدونم پاس کردن درس انتقال جرم و عملیات واحد کار هر کسی نیست!خودم میدونم کسی که این زحمتارو کشیده حقش نیست خیاط بشه یا مسافر کش!!!ولی چی بگم؟؟؟
بذار بقیه روی کا پز بدن!!!1عیب نداره!
بخدا برات جریان پسر داییمو گفتم کلا 10تا تست زد درست و غلط بودنشونم با خدا!!!شرکت نفت قبول شد!چون 70درصد بومی و 20 درصد فرزند کارمند صنعت نفت رو داشت!!
من بهش زنگ زدم گفتی قبولی میگفت قسم بخور!!میگفت بابا اشتباه میکنی درست اسم بالای صفحه رو بخون!!!بخدا راست میگم!!!
حالا بمن میگه وحید عیب نداره تلاشتو بیشتر کن واسه آزمونای بعدی!!!!هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه ...
ای خدا جای حق نشستی؟؟؟؟؟؟؟؟این حقه؟؟؟این عدالته؟؟؟؟
این همه درس خوندم واسه آزمون!!!این همه آزمون آسون بود برام!!!این همه خوب دادم!!!!هییییییییییییچ!!!!؟؟؟
ولی بیخیال. دیگه گذشت.نمیخوام دوباره حال و روزمون خراب بشه.هرجا هم میرن یا سابقه کار میخوان یا پارتی!!!؟؟همشونم میگن تا دولت جدید بیاد!!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچها به نظرتون ارزش داره از این سر ایران(خوزستان)برم اونسر ایران واسه پتروشیمی مهاباد آزمون بدم؟؟؟

Ariyaee_0098

کاربر فعال
بچه ها یه سوال؟
به نظرتون پتروشیمی مهاباد با این سهمیه بومی و استانهای مجاور و ....
جایی برای بچه های استانهای دیگه میمونه؟!!!
ارزش داره این همه راهو بریم؟

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
واس مهاباد همه موندن..نميدونيم ارزش داره بريم يا نه :(

تعداد ظرفيت رو مينوشتن ميشد يه جورايي تصميم گرفت..

من كه لاوان و شيراز و اصفهان و تهران و ماهشهر رفتم واسه مصاحبه...شيطونه ميگه برم لاقل مهاباد رو ببينيم:دي

comet101

عضو جدید
واسه پتروشیمی مهاباد من که بومی آذربایجان غربی ام خودم موندم قبول میشم یا نه... ارومیه خودش اونقد مهندسی شیمی بیکار داره که فک نکنم شانس قبولی به بچه های غیر بومی برسه

mohsenv21

عضو جدید
بابا مدیران اینجا چقدر انتقاد پذیر هستن و ما نمیدونستیم!
بخاطر یه انتقاد محترمانه و خواهش (باز شدن تاپیک استخدام گاز) و همچنین بخاطر اینکه تمایلی به باز شدن تاپیک نداشتن و من دوستان رو به یک سایت دیگه معرفی کردم چنان به من اخطار دادن و من رو تهدید کردن که انگار بهشون فحش ناموسی دادم!!!

یجوری تهدید میکنن به لغو عضویت و اخراج انگار میخوان کارت سبز آمریکا رو از طرف بگیرن!!!
من سال 2008 واسه دانلود کردن فایلی که یکی از دوستان گذاشته بود مجبور به عضویت شدم، و تا پارسال که تاپیک استخدامی زده شد به این سایت سر نزده بودم، حتی پارسال که اومدم اینجا نمیدونستم عضو هستم!!!
الان هم اگه تاپیک گاز نباشه دیگه اینجا کاری ندارم، هر کاری دوست دارید با نام کاربری من انجام بدین

اصلاً پیشنهاد میکنم بجای اخراج موقت کلاً اسمم رو حذف کنین تا اینجوری دلتون بیشتر خنک بشه!!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بخاطر یه انتقاد محترمانه و خواهش (باز شدن تاپیک استخدام گاز) و همچنین بخاطر اینکه تمایلی به باز شدن تاپیک نداشتن و من دوستان رو به یک سایت دیگه معرفی کردم چنان به من اخطار دادن و من رو تهدید کردن که انگار بهشون فحش ناموسی دادم!!!

یجوری تهدید میکنن به لغو عضویت و اخراج انگار میخوان کارت سبز آمریکا رو از طرف بگیرن!!!
من سال 2008 واسه دانلود کردن فایلی که یکی از دوستان گذاشته بود مجبور به عضویت شدم، و تا پارسال که تاپیک استخدامی زده شد به این سایت سر نزده بودم، حتی پارسال که اومدم اینجا نمیدونستم عضو هستم!!!
الان هم اگه تاپیک گاز نباشه دیگه اینجا کاری ندارم، هر کاری دوست دارید با نام کاربری من انجام بدین

اصلاً پیشنهاد میکنم بجای اخراج موقت کلاً اسمم رو حذف کنین تا اینجوری دلتون بیشتر خنک بشه!!!

مدیران سایت سریعا به درخواست محسن جون رسیدگی کنین که خیلی پسر گلیه من میشناسمش...
محسن جان خودتو عصبانی نکن...

oilandgas

عضو جدید
توجه توجه

کسایی که میخان برند طب صنعتی سعی کنند تا یک روز قبل قرص های مسکن کودوئین دار.... و قرص های معده از جمله رانتدین و سایمتدین استفاده نکنند

mohsenv21

عضو جدید
مدیران سایت سریعا به درخواست محسن جون رسیدگی کنین که خیلی پسر گلیه من میشناسمش...
محسن جان خودتو عصبانی نکن...

قربونت وحید جان، نظر لطفته
عصبانی که نیستم ولی از اینجور مدیریت مدیران ناراحتم!
ای کاش اینجوری دوستان رو از خودشون نمیرنجوندن!

reza_galavand

عضو جدید
توجه توجه

کسایی که میخان برند طب صنعتی سعی کنند تا یک روز قبل قرص های مسکن کودوئین دار.... و قرص های معده از جمله رانتدین و سایمتدین استفاده نکنند

آقا اصلا طب صنعتی چیکار میکنن؟برام بگیدخو بدونم

Angel Chemistry

عضو جدید

:eek::eek::eek::confused::confused::que:

oilandgas

عضو جدید
آقا اصلا طب صنعتی چیکار میکنن؟برام بگیدخو بدونم
.

در طب صنعتی.. بینایی از جمله دور یا نزدیک بینی و کور رنگی .... شنوایی سنجی..... عکس از قفسه سینه .... گرفتن ضربان قلب... ازمایش خون و بیمارهای عفونی.... ازمایش اعتیاد..... تست تنفس.... تست روانشناسی.....و در اخر بازدید از کل بدن... راه رفتن با پاشنه پا جلوی پزشک و معاینه پایین تنه توسط پزشک و کلی دنگو فنگ دیگه

icegirl

عضو
دوستان ساکن اذربایجان شرقی خواهشا یه ندا به من بدن تا ببینیم میتونیم با تاسیس یه شرکت تعاونی کارآفرینی کنیم یا نه! تا کی باید روزنامه ورق بزنیم و منتظر اگهی استخدامی وزارت نفت و شرکت گاز باشیم !
تازه اگه شانس بیاریم و قبول شیم! به سلامتی بریم سر کار!اخر هر ماه فوق فوقش 600-700تومن ته جیبمون بمونه که ...

خیلی فکر خوبیه. ادامه بده و اگه به نتیجه رسیدی به منم بگو

پیشنهاد خوب

پیشنهاد خوب

دوستان شرکت بسته بندی مواد شیمیایی هم خوبه بزنید....فله خرید کنید.... بسته بندی کنید بفروشید

alexmorgan

کاربر بیش فعال
استخدام در یک واحد نساجی

تاریخ انقضا : 31 شهریور 1392

یک واحد نساجی در حومه کرج به یک نفر مهندس شیمی خانم فقط با گرایش نساجی جهت کار در آزمایشگاه نیازمندیم.

متقاضیان می توانند رزومه خود را از ساعت ۱۰ الی ۱۶ به شماره فکس های زیر داخلی ۱۱۱ ارسال نمایند.

• تلفن ، فکس :02644563550,02644563551,02644563552

oilandgas

عضو جدید
با سلام

نمیدونم صحت و سقم این حرفی که میگم چقدر هست و نمیخام خبر الکی داده باشم اما یکی از دوستام که پدرش ردیس امور اداری یکی از مناطق عملیاتی هست بهم گفت که پدرش گفته احتمال زیاد هست که دی ماه تعداد محدودی رو دوباره جذب و استخدام کنه.... امیدوارم این خبر حقیقت داشته باشه.... اگر باز هم خبر جدیدی شنیدم خبرتون میدم

Saeed_kh

عضو جدید
با سلام

نمیدونم صحت و سقم این حرفی که میگم چقدر هست و نمیخام خبر الکی داده باشم اما یکی از دوستام که پدرش ردیس امور اداری یکی از مناطق عملیاتی هست بهم گفت که پدرش گفته احتمال زیاد هست که دی ماه تعداد محدودی رو دوباره جذب و استخدام کنه.... امیدوارم این خبر حقیقت داشته باشه.... اگر باز هم خبر جدیدی شنیدم خبرتون میدم

منظورتون شرکت گازه؟

اگه شرکت گازه؟!!! بچه های بوشهر که دنبال اعتراضاتشون هستند از مقامات شنیدند که اواخر امسال هم استخدامی شرکت گاز هست
البته باید منتظر بود و دید که واقعا صحت داره یا نه!!!

H-Engineer

عضو جدید
آگهی جذب نیروی انسانی شرکت پالایش نفت كرمانشاه ( سهامی عام)
شرکت پالایش نفت كرمانشاه به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز واحـدهای مختلف خود ، از بين فارغ التحصیلان مرد واجد شرایط ، در مقاطع كارداني، كارشناسي و كارشناسي ارشد در رشته هاي شرح جدول ذيل ، در چارچوب قانون کار و تامین اجتماعی ، دعوت به همکاری می نماید. ضمنا تاريخ ،محل و چگونگي فرآيند جذب از طريق جرايد استان و سايت شركت به ا طلاع متقاضيان خواهد رسيد.

جدول رشته هاي مورد نياز
رديف
مقطع تحصيلي
رشته تحصيلي
گرايش
محل خدمت
نوع كار
تعداد نفرات مورد نياز
شرائط ويزه
1
كارداني
شيمي
كليه گرايشها
شركت پالايش نفت كرمانشاه-واحد پالايش
نوبتكار دائم
6 نفر
دارندگان كارشناسي نيز ميتوانند شركت كنند
2
كارداني
مكانيك
كليه گرايشها
شركت پالايش نفت كرمانشاه-واحد بهره برداري
نوبتكار دائم
2 نفر
سلامت كامل جسمي
3
كارداني
برق
كليه گرايشها
نوبتكار دائم
2 نفر
سلامت كامل جسمي
4
كارشناسي
حسابداري
-
شركت پالايش نفت كرمانشاه-واحد امور مالي
روز كار دائم
4 نفر
-
5
كارشناسي ارشد
حسابداري
-
شركت پالايش نفت كرمانشاه-واحد امور مالي
روز كار دائم
2 نفر
-
6
كارشناسي ارشد
شيمي
كليه گرايشها
نوبتكار دائم
2 نفر
7
كارشناسي
مهندسي كامپيوتر
نرم افزار- سخت افزار
شركت پالايش نفت كرمانشاه-واحد سامانه ها
روز كار دائم
2 نفر
3 سال سابقه كار- مسلط به شبكه
8
كارشناسي ارشد
مهندسي ايمني- مهندسي آتش-مهتدسي HSE- مهندسي صنايع(گرايش ايمني)
مهندسي شيمي(گرايش ايمني}
-
شركت پالايش نفت كرمانشاه-واحد HSE
نوبتكار دائم
4 نفر

شرایط عمومی داوطلبان :
* تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
* التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
* متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
* عدم تعهد خدمت در دستگاههای دولتی ، وابسته به دولت و نهادهای انقلابی
* داوطلبان جذب نباید بصورت رسمی یا پیمانی در استخدام واحدهای تابعه صنعت نفت باشند (قراردادی یا پیمانکاری بلامانع است )
*داشتن تندرستی ، تناسب و توانایی کامل جسمانی و روانی به تائید طب صنعتی بهداری و بهداشت صنعت نفت كرمانشاه
* داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی
* نداشتن سوءپیشینه کیفری به تائید مراجع ذیصلاح و عدم اشتهار به فساد اخلاقی و اعتیاد به مواد مخدر
شرایط اختصاصی داوطلبان :
*داشتن مدرک تحصیلی رشته هاي مذكور
*حداکثر سن با احتساب خدمت نظام وظیفه ۲7 سال تمام تا تاریخ ( 31/6/92 )
* بومي و ساكن استان كرمانشاه باشد.
تبصره ۱: مدت سابقه کار معتبر و مرتبط با مدرک تحصیلی و شغل مورد نظر حداکثر به میزان دو سال به سقف سنی افزوده میشود ( ارائه گواهی سابقه کار معتبر و مرتبط در واحدهای بهره برداری پالایش صنعت نفت یا صنایع مشابه و پرداخت حق بیمه ایام یاد شده الزامی است )
تبصره ۲: فرزندان معظم شهدا ، مفقودین و جانبازان از کارافتاده کلی غیر قادر به کار در صورت دارا بودن شرایط مندرج در آگهی حداکثر سن تا میزان سه سال قابل افزایش میباشد.
تبصره 3: فرزندان معظم شهدا ، مفقودین و جانبازان از کارافتاده کلی غیر قادر به کار و فرزندان كاركنان شركت در صورت دارا بودن شرایط مندرج در آگهی حداکثر يك نمره كمتر مورد قبول میباشد.
« تذکر مهم : داوطلبان گرامی تنها می توانند یکی از تبصره های فوق الذکر را در صورت داشتن شرایط لازم استفاده کنند . »
*در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن با مراعات تبصره های فوق الذکر برای داوطلبان جذب که دارای سابقه کار مرتبط در واحدهای بهره برداری باشند نباید بالاتر از 29 سال و برای فرزندان ایثار گران سي سال باشد.
شرایط معدل داوطلبان :
حداقل معدل كل برای داوطلبین جذب سيزده مي باشد .
تبصره ۱: دانش آموختگان كليه دانشگاهها و مراكز آموزش عالي، با داشتن شرائط فوق مي توانند در اين آزمون و مصاحبه استخدامي شركت كنند.
ثبت نام واجدين شرايط منحصراً از 15/7/92 لغايت 30/7/92 با مراجعه به سايت www.korc.ir انجام مي پذيرد . متقاضيان مي بايست پس از مطالعه شرايط عمومي و اختصاصي جذب و تكميل فرم درخواست شغل ، مدارك خود را در سامانه ثبت نمايند . ضمناً كليه اطلاع رساني هاي آتي از طريق همين سايت صورت خواهد گرفت . مراحل ثبت نام بصورت زير است :
1- ثبت تكميل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود وب سايت www.korc.ir بطور صحيح و دقيق ضـروري مي باشد .
2- فايل عكس اسكن شده : متقاضي مي بايست يك قطعه عكس پرسنلي 4×3 خود را با حجم كمتر از 150 كيلوبايت اسكن نموده و فايل آنرا از طريق برنامه ثبت نام اينترنتي ارسال نمايد .
3- فايل اسكن از صفحه اول شناسنامه ، كارت ملي و كارت پايان خدمت پشت و رو در قالب فايل zip شده و با حجم كمتر از 300 كيلو بايت.
4- فايل اسكن مدرك تحصيلي داوطلب كه نبايد بيشتر از 150 كيلو بايت باشد .
تذكـر 1 : ثبت نام نهايي منوط به تكميل كليه مراحل ثبت نام مي باشد و پس از آن جهت پيگيري هاي لازم با شماره هاي 4497607 و 4497650 تماس حاصل فرمايند. پس از تائيد نهايي، اطلاعات قابل تغيير نبوده و امكان ثبت نام مجدد نيز وجود ندارد .لذا در تكميل فرم درخواست در سامانه اينترنتي مذكور دقت لازم معمول گردد .
تذكر 2 : لازم بذكر است هر داوطلب تنها امكان يك بار ثبت نام را دارد ؛ ضمناً ثبت نام بصورت ناقص يا به نحوي غير از ثبت نام از طريق سامانه اينترنتي مذكور مورد قبول نخواهد بود .
تذكر 3 : در هر مرحله از مراحل جذب اگر محرز شود داوطلب اطلاعات خلاف واقع داده يا فاقد شرايط مندرج در آگهي باشد ، از انجام مراحل بعدي محروم خواهد شد .
تذكر 4 : باتوجه به اينكه اين شركت به بخش خصوصي واگذار شده است امكان انتقال جذب شدگان به ساير واحدهاي وزارت نفت و ديگر ارگانهاي دولتي وجود ندارد .
تذکر 5: واجدین شرایط جهت اطلاع از زمان و مکان مصاحبه خود 10 روز بعد از اتمام مهلت ثبت نام به سایت شرکت پالایش نفت کرمانشاه به آدرس www.korc.ir مراجعه نمایند.
تذکر 6: ثبت نام در این سایت هیچگونه حقی برای متقاضیان ایجاد نمی کند و این شرکت در انتخاب واجدین شرایط مختار است.

H-Engineer

عضو جدید
دوست عزیز من این کتاب رو داشتم و با عرض معذرت خیلی چرته!
مصاحبه پتروشیمی بیستونم رفتم اصلا ربطی به این چیزا نداشت.

alexmorgan

کاربر بیش فعال
دوست عزیز من این کتاب رو داشتم و با عرض معذرت خیلی چرته!
مصاحبه پتروشیمی بیستونم رفتم اصلا ربطی به این چیزا نداشت.

سلام مهندس
مگه درباره چی پرسیدن؟
راجب به پمپ و کمپرسور، توربین، مبدل و ... بود یا نه، در مورد پلیمرزاسیون و شرح فرایند و ... بود؟
کمک بزرگی میکنی از توضیح بیشتری بدی
ممنون

H-Engineer

عضو جدید
سلام مهندس
مگه درباره چی پرسیدن؟
راجب به پمپ و کمپرسور، توربین، مبدل و ... بود یا نه، در مورد پلیمرزاسیون و شرح فرایند و ... بود؟
کمک بزرگی میکنی از توضیح بیشتری بدی
ممنون
راجب پمپ پرسیدن، ولی نه اینکه انواع رو نام ببر، مثلا گفتن برای جلوگیری از نشتی چی میزاریم، یا اینکه ایندوسر چیه و اینکه اگه تو واحد راه بری صدای سنگ ریزه از پمپ بیاد چه پدیده ایه.
مثلا گفتن توی کوره چند تا بخش داریم، بگو کارشون چطوریه
5 دقیقه راجب برج تقطیر حرف بزن
5 دقیقه راجب کاراموزیت بگو
تله بخار واسه چیه
انواع ریبویلر
انواع مبدل
ضریب ژول تامسون و ...
یه پاراگرافم زبان تخصصی دادن گفتن بخون و ترجمه کن، خودتم به انگلیسی معرفی کن
نرم افزارم زیاد پرسیدن

ch.sh

عضو جدید
سلام دوستان کسی اطلاع نداره برای استخدام شرکت روغن موتور چه سوالاتی واسه مصاحبه می پرسن؟

hawjin_rasouli

عضو جدید
میشه بگید نرم افزار چی پرسیدن.من 20 ام مصاحبه دارم واسه پتروشیمی مهاباد چی بخونم.دخترم نمیدونم واسه چکاری میخوان دقیقا .گیجم

hawjin_rasouli

عضو جدید
میشه بگید نرم افزار چی پرسیدن.من 20 ام مصاحبه دارم واسه پتروشیمی مهاباد چی بخونم.دخترم نمیدونم واسه چکاری میخوان دقیقا .گیجم
راجب پمپ پرسیدن، ولی نه اینکه انواع رو نام ببر، مثلا گفتن برای جلوگیری از نشتی چی میزاریم، یا اینکه ایندوسر چیه و اینکه اگه تو واحد راه بری صدای سنگ ریزه از پمپ بیاد چه پدیده ایه.
مثلا گفتن توی کوره چند تا بخش داریم، بگو کارشون چطوریه
5 دقیقه راجب برج تقطیر حرف بزن
5 دقیقه راجب کاراموزیت بگو
تله بخار واسه چیه
انواع ریبویلر
انواع مبدل
ضریب ژول تامسون و ...
یه پاراگرافم زبان تخصصی دادن گفتن بخون و ترجمه کن، خودتم به انگلیسی معرفی کن
نرم افزارم زیاد پرسیدن

بالا