بررسی آزمون اسکیس 92 |طراحی گنبد نما با دید به حرم حضرت معصومه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا قهری؟؟ بیا ماچت کنم از قهر بیای بیرون عزیزم:D 15 خرداد؟؟؟ اونورا بیرند باید منو ببرید رستوران مسلم خداییش کمتر از اونجا راه نداره

:surprised:تو اصلا می دونی این ماژیک دختره یا پسر .........نه می دونی؟؟؟؟

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی تو این شرایط چیزی هم کسی یاد میگیره؟؟ منکه زدم به سیم آخر:biggrin: امشب دوستامو دعوت کردم پارک براشون آبگوشت پختمو جاتون خالی چه حالی کردم:)
حالا شما بشینید ویری یاد بگیرید;)
نه بابا خودمم میدونم به درد الان نمیخوره :smile: الان دیدم سایتو لینکشو دادم ایشالا اگه قبول شدیم بعد اعلام نتایج ازش استفاده کنیم.(هی من میخوام حواستونو پرت کنم انقد لحظه شماری نکنین و ساعت اعلام نتیجه رو حدس نزنین نمیزاری که تو!)

arch 1 teh

عضو جدید
دیگر از این شهر
میخواهم سفر کنم
چمدانم را بسته ام
اگر خدا بخواهد امروز میروم
نشسته ام منتظر قطار
اما نه در ایستگاه
روی ریل قطار…...............چند ساعت دیگر انتظارها به پایان میرسد؟؟؟؟؟؟

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
از ميان كساني كه براي دعاي باران به تپه مي روند، تنها كساني كه با خود چتر به همراه مي برند، به كارشان ايمان دارند.

............................................................................
خدای من ....محبوب من......معبود من........ما همه مون چترمون رو با خودمون اواردیم
یاریمان ده........نه اندازه لیاقتمون......نه اندازه بندگی مون........به اندازه رحمتت به ما ببخش

............................................................................
در درونم چیزی اتفاق افتاده بود،
و بدترین چیزها همیشه در درون آدم اتفاق می‌افتد. اگر اتفاق در بیرون اتفاق بیافتد، مثل وقتی که اردنگی می‌خوریم، می‌شود زد به چاک. اما از درون غیر ممکن است.
وقتی به این حالت دچار می‌شوم، می‌خواهم بروم بیرون و به هیچ کجا برنگردم...
ببخشید حالم خیلی بده...........بدجوری استرس دارم

آخرین ویرایش:

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه تون رفتید خوابیدید؟
بیدار بمونیم که چی؟؟ کوروش بیاد به من بگهدخترم؟؟
ماکه تو آواتورمون یه من ریش نداریم بمونیم فکرای بد درموردمون میکنن:biggrin:
تغییر جنسیت را با کوروش تجربه کنید;)
کوروش عاشقتم;) فقط یه چیز الان تو گونه های یه پسرو ببوسی خطرناکتره ا تا یه دختر

sallarmelli

عضو جدید
فردا چه کسی زودتر به خط پایان می رسد؟
فردا چه در انتظار ماست؟
لحظه های انتظار سخت است!
امید بهترین ها را دارم
سایت ها را زده ایم
چترها را به امید باران باز کرده ایم
خداوندا ، خداوندا ما را ببخش
و به وسعت بی کران نعمت هایت
بر ما رحمت بفرست
آمین یا رب العالمین

ماژیک

عضو جدید
گل های کاغذیم را با دستان سردم ساختم
از عطر ارزو او را خوشبو کرده ام
بر سر راه ایستاده ام
و به امید به اینده لبخند می زنم
با لرزش مردمک های چشمانم اضطراب را به تو می دهم
تو با دستان گرمت ،ارامش را به من هدیه بده
تا من با تو این ثانیه ها را طی کنم
.............................
خدایا اگر قبول نشم چی میشه
من نگرانم

fahime_k

عضو جدید
خوب به سلامتی فشاره هم رفت رو حالت بالا و پایین:D... متوسل شدیم به آب قند و شربت ... همزمان با بالا اومدن سایت سنجش فک کنم باید غزل خداحافظیمون رو هم بخونم :D
اقا این jon_sina چشه؟!! عزیزم مشکلت چیه تو اخه؟!! بابا بچه های اینجا گلن همه!! براچی میخوای حال همه رو بگیری؟؟؟؟ کی اذیتت کرده؟!! :D

fahime_k

عضو جدید
گل های کاغذیم را با دستان سردم ساختم
از عطر ارزو او را خوشبو کرده ام
بر سر راه ایستاده ام
و به امید به اینده لبخند می زنم
با لرزش مردمک های چشمانم اضطراب را به تو می دهم
تو با دستان گرمت ،ارامش را به من هدیه بده
تا من با تو این ثانیه ها را طی کنم
.............................
خدایا اگر قبول نشم چی میشه
من نگرانم
نگران نباش عزیزم... :( منم خیلی نگرانم ولی مدام با خودم میگم من تموم تلاشم هم برای آزمون هم برای اسکیس کردم.. پس اگه قبول نشم حتما خیریتی توش هست.. ایشالله هرچی صلاحمونه همون بشه.. :(

معمارباشی

عضو جدید
نگران نباش عزیزم... :( منم خیلی نگرانم ولی مدام با خودم میگم من تموم تلاشم هم برای آزمون هم برای اسکیس کردم.. پس اگه قبول نشم حتما خیریتی توش هست.. ایشالله هرچی صلاحمونه همون بشه.. :(
دارم از استرس می میرم !
ولی ! دو از دو حالت خارج نیست !
یا قبول می شم که در این صورت همراه با بعضی از دوستان می ریم دانشگاه و چه بسا با خیلیا همکلاس بشیم (یعنی می شه خدا ؟؟؟)
یا این که با بعضی دیگر از دوستان می شینیم با هم می خونیم برای سال اینده !!! (بعد سال بعد با هم می ریم دانشگاه ... )

وااااااااااااااااااااااای خدا جونم ... همه دوستانم رو مطابق صلاح دید خودت و لیاقتشون در بهترین جای ممکن قبولشون کن و تا جایی که می تونی کمکشون کن به ارزو و هدفشون برسن ... خدا جون میون این همه ارزو یه نیم نگاهی هم به من بکن ...

fahime_k

عضو جدید
دارم از استرس می میرم !
ولی ! دو از دو حالت خارج نیست !
یا قبول می شم که در این صورت همراه با بعضی از دوستان می ریم دانشگاه و چه بسا با خیلیا همکلاس بشیم (یعنی می شه خدا ؟؟؟)
یا این که با بعضی دیگر از دوستان می شینیم با هم می خونیم برای سال اینده !!! (بعد سال بعد با هم می ریم دانشگاه ... )

وااااااااااااااااااااااای خدا جونم ... همه دوستانم رو مطابق صلاح دید خودت و لیاقتشون در بهترین جای ممکن قبولشون کن و تا جایی که می تونی کمکشون کن به ارزو و هدفشون برسن ... خدا جون میون این همه ارزو یه نیم نگاهی هم به من بکن ...
دقیقا همینه که گفتی معمار باشی جونم ... امیدوارم اگه قبول نشدیم خدا یه همتی بده دوباره بتونیم شروع کنیم ... اصلا فک که میکنم بخوام دوباره اسکیس بدم میخوام بمییییییییییییییییییرم ... خدایاااااااااا ....:crying2:

• Like
واکنش ها: HOTT

ماژیک

عضو جدید
دقیقا همینه که گفتی معمار باشی جونم ... امیدوارم اگه قبول نشدیم خدا یه همتی بده دوباره بتونیم شروع کنیم ... اصلا فک که میکنم بخوام دوباره اسکیس بدم میخوام بمییییییییییییییییییرم ... خدایاااااااااا ....:crying2:

دوباره خوندن نه
خدایا
خدایا
بچه ها من به دلم افتاده قبول نمی شم

• Like

معمارباشی

عضو جدید
فهیمه جونم ... قسمت مثبتش رو ببین ... اگه قرار باشه باز بخونیم حداقلش اینه که خیلی از کتابا رو خوندیم و اماده ایم و فقط باید مرور کنیم که فراموشمون نشه ! ... باید کنار درس خوندنمون یه وقتی هم برای اسکیس بزاریم و دستمونو قوی کنیم و گرم نگهش داریم تا بعد اعلام نتایج اولیه فقط بچسبیم به موضوعی کار کردن و بالا بردن سرعت عملمون ...

فکر کنم از جمله های بالایی مشخصه چقدر نسبت به نتایج نا امیدم ... خدا جونم کمکم کن :(

• Like

fahime_k

عضو جدید
فهیمه جونم ... قسمت مثبتش رو ببین ... اگه قرار باشه باز بخونیم حداقلش اینه که خیلی از کتابا رو خوندیم و اماده ایم و فقط باید مرور کنیم که فراموشمون نشه ! ... باید کنار درس خوندنمون یه وقتی هم برای اسکیس بزاریم و دستمونو قوی کنیم و گرم نگهش داریم تا بعد اعلام نتایج اولیه فقط بچسبیم به موضوعی کار کردن و بالا بردن سرعت عملمون ...

فکر کنم از جمله های بالایی مشخصه چقدر نسبت به نتایج نا امیدم ... خدا جونم کمکم کن :(
عزیزم تو که رتبت خوب بوده!! براچی نگرانیی؟! خدا بزرگه... ولی دوباره خوندن سخته خوب... من امسال رو دست بابام خیلی خرج گذاشتم.. اگه قبول نشم روم نمیشه بهش بگم قبول مشدم... :crying2:

معمارباشی

عضو جدید
عزیزم تو که رتبت خوب بوده!! براچی نگرانیی؟! خدا بزرگه... ولی دوباره خوندن سخته خوب... من امسال رو دست بابام خیلی خرج گذاشتم.. اگه قبول نشم روم نمیشه بهش بگم قبول مشدم... :crying2:

چی بگم ... فقط برای افزایش بار علمی تاپیک میتونم این لحظات اخر بچه های سال اینده رو توصیه کنم به : 1- زبان ... 2- زبان ... 3- زبان ...
بعد هم برای امتحان عملی :1- سفارشتون می کنم به اسکیس و به اسکیس و به اسکیس !!!! اصلا وقتتونو تلف نکنید ! بعد امتحان عملی به اندازه کافی وقت برای تفریح هست ... تمرین تمرین تمرین ! سرعت سرعت سرعت !!! واااای خدااا کاش فقط همه چی خرج و ... بود ... منو بگو که این همه ادمو بخداطر درس خوندنم رنجوندم :crying2::crying2::crying2:

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا چه خبرتونه؟ ادم میاد اینجا قلبش از حرکت وای میسته!... برید دنبال زندگیتون تا جوابا بیاد انشالله که همه به ارزوهامون برسیم......;)

tiktaak

اخراجی موقت
چی بگم ... فقط برای افزایش بار علمی تاپیک میتونم این لحظات اخر بچه های سال اینده رو توصیه کنم به : 1- زبان ... 2- زبان ... 3- زبان ...
بعد هم برای امتحان عملی :1- سفارشتون می کنم به اسکیس و به اسکیس و به اسکیس !!!! اصلا وقتتونو تلف نکنید ! بعد امتحان عملی به اندازه کافی وقت برای تفریح هست ... تمرین تمرین تمرین ! سرعت سرعت سرعت !!! واااای خدااا کاش فقط همه چی خرج و ... بود ... منو بگو که این همه ادمو بخداطر درس خوندنم رنجوندم :crying2::crying2::crying2:
بدترین سوال زندگی که میتونن از یه اارشدی سوال کنند...... چیکار کردی؟؟؟ کجا قبول شدی؟؟؟؟؟ ای کاش سرمون رو بالا بگیریم و جواب بدیم.......

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز

ایشالا که قبولید.
پدر و مادر تنها کسایی هستن که واستون خالصانه و بی منت کار میکنن اصلا به این چیزا فکر نکنید اگه تلا شتون را کرده باشین اونا درک میکنن.

ماژیک

عضو جدید
بچه ها من اگر قبول نشم
خیلی از برنامه هام که وابسته است به ارشد بهم می ریزه
تو یه گروه مقاله میدیم
خودمو از گروه میکشم کنار
باشگاه هم دیگه نمی رم
و از همه مهم تر
تمام امیدم برای ........از بین میره
وای ی ی ی
می ترسم
من ارشد برای ارشد نمی خوام
ارشد بهانه است
خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
تنها تو می تونی کمکم کنی

sallarmelli

عضو جدید

خیلی وقت روی زبان نذارید بچسبید به درک و فنی
زبان برای بعد از قبول شدن خوبه

معمارباشی

عضو جدید
خیلی وقت روی زبان نذارید بچسبید به درک و فنی
زبان برای بعد از قبول شدن خوبه

فقط برای دیدن میزان اهمیت زبان اجاعتون می دم به درصد های اقا ناصر !!!
بخدا هر بار درصداشون و رتبه و میانگینشونو می بینم و با بقیه مقایسه می کنم حیف می خورم !!!
ردیفنام کاربریزبانفنیتاریخدرکمنظررتبه معماریرتبه منظرمیانگین درصدها

46naser1990063.557.5501762336742.95

آخرین ویرایش:

fahime_k

عضو جدید
ایشالا که قبولید.
پدر و مادر تنها کسایی هستن که واستون خالصانه و بی منت کار میکنن اصلا به این چیزا فکر نکنید اگه تلا شتون را کرده باشین اونا درک میکنن.
اره اون بنده خداها که هیچوقت از چیزی دریغ نکردن و واقعا بی منته ولی خوب ادم خودش خجالت میکشه... :(

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا شکرت که تنم سالمه ، کنار خانوادمم و هنوز فرصت دارم از زندگیم لذت ببرمو،شکرت کنم:) قبول نشدمم نشدم فدای یه سر همه عزیزام;)
چقد من این جمله رو دوست دارم:) رو نگین انگشتر امام جواد نوشته شده بود"
حسبی الله
مرا خدای کافی است"
بزرگ فکر کنیم و بزرگ زندگی کنیم خدا کنار ماست:)

معمارباشی

عضو جدید
خدایا شکرت که تنم سالمه ، کنار خانوادمم و هنوز فرصت دارم از زندگیم لذت ببرمو،شکرت کنم:) قبول نشدمم نشدم فدای یه سر همه عزیزام;)
چقد من این جمله رو دوست دارم:) رو نگین انگشتر امام جواد نوشته شده بود"
حسبی الله
مرا خدای کافی است"
بزرگ فکر کنیم و بزرگ زندگی کنیم خدا کنار ماست:)

یهو انگار ارام شدم ... مرسی ...

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
شماها منتظر جوابید من استرس گرفتم نمیدونم چراااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا