نقدی بر eti68

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
eti68 رو هممون میشناسیم. کاربری شوخ طبع و باحال درعین حال حرص درآر. او نماد یک اسپمر واقعی است.

شاهدان عینی میگن پزشکان ناف اتی را با اسپم بردیدند.

از خیلی از لحاظ, اتی شباهت و قرابت زیادی با کاربر قدیمی باشگاه -که این روزا پیداش نیست و ما دلمون براش تنگ شده- یعنی دختر شاه پریون داره. البته روحیه جنگندگی و یه دندگی اتی به مراتب بیشتر از دختر شاه پریون هست و برخلاف دختر شاه پریون که پستهای طنز ولی سازنده می نوشت, پستهای اتی اغلب مخرب و در راستای تخریب شخصیت کاربران باشگاه هست.

با همه اینها پشت شخصیت شیطون و چشم سفید و حاضر جواب اتی یه آدم ساکت و احساساتی نشسته که آدم دوس داره درسته قورتش بده.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
eti68 رو هممون میشناسیم. کاربری شوخ طبع و باحال درعین حال حرص درآر. او نماد یک اسپمر واقعی است.

شاهدان عینی میگن پزشکان ناف اتی را با اسپم بردیدند.

از خیلی از لحاظ, اتی شباهت و قرابت زیادی با کاربر قدیمی باشگاه -که این روزا پیداش نیست و ما دلمون براش تنگ شده- یعنی دختر شاه پریون داره. البته روحیه جنگندگی و یه دندگی اتی به مراتب بیشتر از دختر شاه پریون هست و برخلاف دختر شاه پریون که پستهای طنز ولی سازنده می نوشت, پستهای اتی اغلب مخرب و در راستای تخریب شخصیت کاربران باشگاه هست.

با همه اینها پشت شخصیت شیطون و چشم سفید و حاضر جواب اتی یه آدم ساکت و احساساتی نشسته که آدم دوس داره درسته قورتش بده.

ازم اجازه گرفتی تاپیکه انتقادی واسه بنده زدی!!
:w07:
پستای من مخربه؟!!من کیو تخریب کردم؟!!
حالا از کجا فهمیدی ساکت و احساساتیم؟!
:surprised:

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز

ازم اجازه گرفتی تاپیکه انتقادی واسه بنده زدی!!
:w07:
پستای من مخربه؟!!من کیو تخریب کردم؟!!
حالا از کجا فهمیدی ساکت و احساساتیم؟!

منتقدین که واسه نقد کردن اجازه نمیگیرن.
خب من متفکرم. بعد از جمع آوری اطلاعات خام میشینم در مورد همه چیز فک میکنم

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده که شخصیت و روحیه جنگجو و از همه مهمتر روحیه کوهنوردی و اهل سفرشو فوق العاده دوست دارم...از لحاظ ها با هم تفاهم داریم...:redface::heart:

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
اطلاعات خامو از کجا به دست میاری ؟!

کافیه به اطرافت نگاه کنی, پر از داده های خام هست. اوتار, زندگی نامه و یا هر کلمه ای که یک کاربر پست میکنه, هر ویرگول و یا اموتیکن یه بار معنایی و یه انرژی با خودش حمل میکنه که مغز متفکر من این انرژی ها رو در طیف سنج انرژی ای که در مغزم قرار داده شده تجزیه و بررسی میکنه و از اونا اطلاعات معنا دار میسازه.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده که شخصیت و روحیه جنگجو و از همه مهمتر روحیه کوهنوردی و اهل سفرشو فوق العاده دوست دارم...از لحاظ ها با هم تفاهم داریم...:redface::heart:
پس بزن به افتخار تفاهم!:d
انتقاد یادت رفت کنی....
کافیه به اطرافت نگاه کنی, پر از داده های خام هست. اوتار, زندگی نامه و یا هر کلمه ای که یک کاربر پست میکنه, هر ویرگول و یا اموتیکن یه بار معنایی و یه انرژی با خودش حمل میکنه که مغز متفکر من این انرژی ها رو در طیف سنج انرژی ای که در مغزم قرار داده شده تجزیه و بررسی میکنه و از اونا اطلاعات معنا دار میسازه.

آه راس میگی..یه بارم یکی از بچه ها بهم گفته بود دست خطط خیلی خوبه!
گفتم از کجا فهمیدی همین حرفای تو رو گفت..

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس بزن به افتخار تفاهم!:d
انتقاد یادت رفت کنی....

آه راس میگی..یه بارم یکی از بچه ها بهم گفته بود دست خطط خیلی خوبه!
گفتم از کجا فهمیدی همین حرفای تو رو گفت..

و پیشنهاد من به تو اینه که موبایل 6500 رو عوض کنی خیلی زاقارت شده

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدم رک و راحتی هستی که باز من اینو دوست دارم....

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیخوام..با موبایل من درست صحبت کن...:redface:
به من اگه یه دوربین بدن بگن موبایلتو بده عمرا نمیدم!!:D

:smile: ایول ! پس نشون میده آدمی هستی که از چیزایی که بهت خدمت کردن و باهاشون انس گرفتی به راحتی دل نمیکنی.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
:smile: ایول ! پس نشون میده آدمی هستی که از چیزایی که بهت خدمت کردن و باهاشون انس گرفتی به راحتی دل نمیکنی.

اره...
اصلا اصلشم همینه...
اگه از چیزی یا کسی واقعا خوشم بیاد خوشم میاد برام مهم نیس بقیه چی میگن...ینو رو خودم امتحانم کردم...
گوشیم گوشیه خوبیه..اصل آلمانه!!!
:D

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره...
اصلا اصلشم همینه...
اگه از چیزی یا کسی واقعا خوشم بیاد خوشم میاد برام مهم نیس بقیه چی میگن...ینو رو خودم امتحانم کردم...
گوشیم گوشیه خوبیه..اصل آلمانه!!!
:D

ایول ! کم کم داریم با مشخصه های مثبت شخصیت اتی آشنا میشیم.

در ضمن, come on ما که میدونیم گوشیت چینیه !;)

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
ئه...حواسم نبود..
نقدای سازنده کنید ازم...
فعلا ما بریم بخوابیم...
شب خوب
:king:

اتی خیلی خوابالو هست. البته فعالیت زیاد و اسپم کردن انرژی زیادی از او میبره که همین سبب میشه اون زود خوابش ببره. شبت خوش اتی

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پستام سازنده بوده خودم نمیدونستم؟!
یا خدا:ی
قربونت وشم عجب استارتری! استارتر نیس که باقلواس:ی

بالا