جزوه درسي مقاومت مصالح 1و2

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام دوستان تا جایی که من این تاپیک رو بررسی کردم چیزه بدرد بخوری واسه دانلود نبود که دوستان دانلود کنن واسه همین دوتا فایل رو که رو سیستمم داشتم براتون گذاشتم که مربوط به مقاومت مصالح 1 و 2 هستش
که توسط آقای افشین سالاری تهیه شده و این هم سایت ایشونهwww.afshinsalari.com
و یه سایت هم بود که جزوات زیادی از مقاومت مصالح رو دیدم که رایگان بود که لینکشو واستون میذارم
موق و سربلند باشین
دانلود جزوه مقاومت مصالح

پیوست ها

• moghavemat masalehe 1.pdf
    507.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • moghavemat masalehe 2.pdf
    534.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

دهباشی

عضو جدید
دایره ی مور

دایره ی مور

سلام دوست عزیز
از لینک زیر تمامی جزوات رو میتونید تهیه کنید
http://www.****************/forums/showthread.php?t=131&highlight=جزوه+مقاومت+مصالح
شاد باشید و خرم

با سلام کسی هست که بتونه دایرهی مور را در شش وجه جداګانه در اتو کد بکشه و برام بفرسته من یه تکلیف دازم که تافردا باید تحویل بدم ږاز بد شانسی اتو کد بلد نیستم با تشکر

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
با سلام کسی هست که بتونه دایرهی مور را در شش وجه جداګانه در اتو کد بکشه و برام بفرسته من یه تکلیف دازم که تافردا باید تحویل بدم ږاز بد شانسی اتو کد بلد نیستم با تشکر

سلام
دست عزیز لقمه حاضر و آماده میخوای؟
به نظرم بهتر هستش خودت تلاش کنی و به خودت متکی باشی و اگه مشکلی بود بیای و کمک بگیری نه اینکه یکی دیگه واست انجام بده
اینجوری هیچ وقت چیزی یاد نمیگیری
موفق باشی

hassan2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دست عزیز لقمه حاضر و آماده میخوای؟
به نظرم بهتر هستش خودت تلاش کنی و به خودت متکی باشی و اگه مشکلی بود بیای و کمک بگیری نه اینکه یکی دیگه واست انجام بده
اینجوری هیچ وقت چیزی یاد نمیگیری
موفق باشی
موافقم

negarrrrrrrr

عضو جدید
با سلام من میخام برای ارشد بخونم ولی جزوات برترو ندارم میشه برام میل کنید با تشکر.

niloohg

عضو جدید
با سلام جزوه ای که ارائه دادین خیلی خوب مطالب رو دسته بندی کرده بود و عالی بود لطفا اگر جزوات مکانیک خاک و مکانیک سیالات هم دارین ارائه بدین ممنون