عکس های خاطره انگیز قدیمی

سونیا 2

عضو جدید
مرسی تو روز فارغ تحصیلیم
منو بردی به دوران مدرسه به روزایی که یع دختر بچه آروم بودم ....
باعث شدی شعر رویاه و زاغ یادم بیاد ...

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
من اینو هنوز استفاده میکنم:D
فقط شامپو تخم مرغی دارو گر به موهام سازگاره!!!!

سرسخت

عضو جدید
اوخییییییییییییییییی واقن ممنوووووووووووووونم خعلی جالب بودن :smile::gol:_ من عاشخ این بودمممممممممممممم

YASAMAN.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خوب بود...ممنون از استارتر..:w17:.من هنوزم شعر باز باران با ترانه..رو حفظم و خیییلی دوسش دارم:w11:

3396

عضو جدید
وای عالی بود عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی.خدایش لایک داره.:smile:

70arezu

عضو جدید
خیییییییلی جالب بود برام یادش بخیر همیشه با داداشم برا این بستنی کلی دعوا می افتادیم:gol::gol:

فکر کنم پیر شدیما...........:cry:

ثریا قدوسی

عضو جدید
عشق من مخمل خان

عشق من مخمل خان

خيلييييييييييييييييييييييييييييييي دوستش داااااااااااااااارم.... :D
سلا م به همه دوستان:gol: راستش من بااینکه شاید جای مامان همه شما با شم :rambo: .... ولی همراه با پچه هام:cap: از تمام برنامه های کودک اون موقع لذت می بردم :smile: و هنوزم لذت می برم :Dالبته الان دیگه با نوه هام :child: ...خیلی جالب بود;) مخصوصا عشق من مخمل:heart: ممنون:gol:
http://www.aparat.com/v/k6V3l

پیوست ها

• خونه مادر بزرگه www.yekfenjanaramesh.blogfa.com .jpg
    خونه مادر بزرگه www.yekfenjanaramesh.blogfa.com .jpg
    39.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • خونه مادربزرگهforum.hammihan.com.jpg
    خونه مادربزرگهforum.hammihan.com.jpg
    19.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

سایه050

عضو جدید
یاد باد آن روزگاران یاد باد ...

یاد باد آن روزگاران یاد باد ...

-------------------------.jpg35018_731.jpg

روزای سختی بودن... اون روزا خیلی بچه بودیم اما دنیا و زندگی برامون بچگانه نبود...دیر می گذشتن و چه سخت... به قیمت بزرگ شدنمون در دوران بچگی...اما خدا می دونه که چقدر برامون خاطره انگیزه و دلچسبه...

ممنون که ما رو به اون دوران بردید:gol:

سرسخت

عضو جدید
سلا م به همه دوستان:gol: راستش من بااینکه شاید جای مامان همه شما با شم :rambo: .... ولی همراه با پچه هام:cap: از تمام برنامه های کودک اون موقع لذت می بردم :smile: و هنوزم لذت می برم :Dالبته الان دیگه با نوه هام :child: ...خیلی جالب بود;) مخصوصا عشق من مخمل:heart: ممنون:gol:
http://www.aparat.com/v/k6V3l
چ باحال فک نمیکردم ی مامان بزرگ هم تو باشگا باشه!!! پس خیلی باید دلتون جووووووون باشه خوش بحال نوه هاتون:D:gol::w23:

سرسخت

عضو جدید
لایکـــــــــــــــــــ
من عاشق همچین مامان بزرگاییم:redface::w23:
هزاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارررررررر ساله شه ایشالا حنانه بگو ااااااااااااااااااااااااااااااامیییییییییییییییییییییییییییین :w40::thumbsup2:

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز
هزاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارررررررر ساله شه ایشالا حنانه بگو ااااااااااااااااااااااااااااااامیییییییییییییییییییییییییییین :w40::thumbsup2:
آمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیـــــــــــن:thumbsup2:

BeasT93

عضو جدید
وااااااااااااااااااایییییییییی دمت گرم عاشق
برنامه کودک 2قلو های افسانه ی بودم
آخه به منو خواهرمم همینو میگفتن همه با اینکه 2قلو نبودیم;)