پسران دختران باحجاب را برای ازدواج قابل اعتمادتر می دانند..

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saeed-28

عضو جدید
با توجه به عنوان تاپیک که مردان دختران محجبه و چادریو برای ازدواج ترجیح میدن منم میگم اگه به خاطر اون چادره که ترجیح میدن و اعتماد می‌کنن خوب بره همون چادریو بگیره.... اگه تو عنوان میگفت مردها دختران مانتویی رو ترجیح میدن هم باز می‌گفتم همون بهتر که بره همون مانتویی رو بگیره... اگه میگفت شلوار جین پوش:redface:... منم می‌گفتم شلوار جین پوش .... اگه میگفت جوراب قرمز پوش:w01:منم می‌گفتم همون بهتر که بره جوراب قرمز پوش رو بگیره. ...
.ادمها وقتی‌ دهانشونو باز می‌کنن و حرف می‌زنن یا تو موقعیت‌های مختلف واکنشهایی که از خودشون نشون میدن ایناست که شناخت درست و واقعی به من میده... ...
هر کسی‌ هم بخواد حالا با چادر یا هر پوشش دیگه مانتوی معمولی‌ یا با جوراب قرمزش یا شلوار آبیش یا موی بلوند یا کردن مو زیر یه پارچه برای خودش شخصیت درست کنه به نظر من خیلی‌ آدم ضعیفیه و هیچی‌ از درون نداره که به این متوسل شده... و کسی‌ هم که با پوشش طرف مقابل بهش شخصیت میده از اون بدتر و سطحی‌تر
به هر حال اگه از حرف من برداشت توهین آمیز کردین من واقعا معذرت می‌خوام گاهی‌ ممکنه تو یک پست به خاطراینکه آدم می‌خواد نوشتش کوتاه بشه توضیح بیشتر نده و بقیه دچار سؤ تفاهم شن ....چادرم یه پوششه که من واقعا هیچ حسی بهش ندارم همونطور که هیچ حسی به یه مانتو معمولی‌ یا به یه مانتو خیلی‌ به قول معروف تنگ و ... ندارم ... نمیگم نگاه نمیکنم ولی‌ فقط در حد اینکه خوب امروز اینو پوشیده فردا ممکنه چیز دیگه‌ای بپوشه و پسفردا هم ممکنه باز چیز دیگه‌ای....حتی کهنه بودن یه لباس هم این حسو به من نمیده که اون طرف فقیره... من خودم یه روزایی که میدونستم می‌خوام برم یه جایی که لباسم کثیف می‌شه کهنه‌ترین لباسم رو میپوشیدم و اینم احساس می‌کردم که مردم دارن چه‌جوری بهم نگاه می‌کنن... و دارن چه فکرایی می‌کنن ولی‌ اصلا مهم نبود چون یه روز دیگه که بهترین لباسمو بپوشم باز همون مردم با نگاه دیگه‌ای بهم نگاه می‌کنن... انقدر قضاوتها سطحی و زودگذره ...پس اصلا نوع پوشش ادمها انقدر ارزش فکر کردن و نسبت دادن شخصیت به طرف رو نداره چه برسه به اعتماد و ازدواج و.... برای همین خودم سعی‌ می‌کنم از این قضاوتها نکنم...
شما یه جورای درس میگین ولی ببین تو میگی یکی میتونه با جوراب قرمز یکی با مانتو فلان شخصیت داشته باشه درسته اصا همه ادما شخصیت دارن حتی بی شخصیت هام شخصیت دارن ولی تو اون شخصیته یه چی هست که تو اینو انتخاب کردی بپوشی!!!! اینکه من هرچی برسه میپوشم و هیچ حسی ندارم زیاد درست نیست ولی اصا بگیم حرف شما درست ینی شما فقط مسئول خودتونین ؟؟ و واستون هیچ مهم نیست طرفتون چه حسی داره ؟؟!واستون مهم نیست که دیگران به چه نگاهی نگاهت میکنن یه خانوم یا یه وسیله ای اون لحظه ازش لذت ببرن !!!! هرکسی وقتی واسه خودش شخصیت درست وصحیحی خواهد داشت که نزاره کسی به دید لذت نگاهش کنه . هرکسی کنهه ترین لباستو بپوشه هیچ عیب نیست . عیب واقعی ننگ واقعی اون لباسیه باعث میشه اونای که میبیننت بگن به به ........ یا اینکه بگن بشکنه اون دستی که اینو تحویل جامعه داد. یه مرد با غیرت زیبای زنش فقط واس خودشه نه هرکی از راه رسید یه ناخونک بزنه بره .

آخرین ویرایش:

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما یه جورای درس میگین ولی ببین تو میگی یکی میتونه با جوراب قرمز یکی با مانتو فلان شخصیت داشته باشه درسته اصا همه ادما شخصیت دارن حتی بی شخصیت هام شخصیت دارن ولی تو اون شخصیته یه چی هست که تو اینو انتخاب کردی بپوشی!!!! اینکه من هرچی برسه میپوشم و هیچ حسی ندارم زیاد درست نیست ولی اصا بگیم حرف شما درست ینی شما فقط مسئول خودتونین ؟؟ و واستون هیچ مهم نیست طرفتون چه حسی داره ؟؟!واستون مهم نیست که دیگران به چه نگاهی نگاهت میکنن یه خانوم یا یه وسیله ای اون لحظه ازش لذت ببرن !!!! هرکسی وقتی واسه خودش شخصیت درست وصحیحی خواهد داشت که نزاره کسی به دید لذت نگاهش کنه . هرکسی کنهه ترین لباستو بپوشه هیچ عیب نیست . عیب واقعی ننگ واقعی اون لباسیه باعث میشه اونای که میبیننت بگن به به ........ یا اینکه بگن بشکنه اون دستی که اینو تحویل جامعه داد. یه مرد با غیرت زیبای زنش فقط واس خودشه نه هرکی از راه رسید یه ناخونک بزنه بره .
یه سری چیزا واقعیت‌های جامعست ولی‌ واقعیت درستی نیست حالا تا کی‌ میخوایم ادامش بدیم؟کی‌ می‌خواد این بیفرهنگیا تموم شه ...

اصلا ما چرا باید به خودمون اجازه بدیم که به خاطر لباس یه آدم به چشم لذت بهش نگاه کنیم/؟آقا جون اصلا میخواسته تست کنه ببینه بهش میاد یا نه اون روز می‌شه فاحشهٔ خیابون؟

اصلا ما چرا باید به خودمون اجازه بدیم و لباس دیگرانو زننده بخونیم؟
یه زمانیم ابرو برداشتن یه دختر خیلی‌ زننده بود چی‌ شد... اگه رواج پیدا نمیکرد الان عادی میشد؟ چرا جلوی یه جریان طبیعی که دست ما نیست انقدر مقاومت بیهوده می‌کنیم؟ جامعه و همهٔ دنیا داره به سمت تنوع پیش میره... چرا نمی‌خوایم قبول کنیم ما فقط مسئول اعمال و افکار خودمون هستیم و خیابون اصلا جای لذت (منظورم لذت جنسی‌)از دیگران نیست چه اون طرف بخواد بیقانونیی کنه و برای لذت بیاد ....فرهنگ یعنی‌ همین ... فرهنگ یعنی‌ ما کار درست رو انجام بدیم حتی تو موقعیتی که بقیه کار درست رو از نظرمون انجام ندن. ،،،، به نظر من ما باید تو لحظه ای که کسیو میبینیم که مثلا از لباسش خوشمون نمیاد رفتار منطقیو نشون بدیم نه لذت ببریم نه اینکه حتی سعی‌ کنیم اونو متوجه این کنیم که ما خوشمون نیمده....فقط کافیه به کار خودمون ادامه بدیم و احساسمون رو در یک لحظه کنترل کنیم و به چیز دیگه فکر کنیم . خیلی‌ کار سختیه.... ؟

به نظر من با دیدگاه شما زشتی تو جامعه رواج پیدا کنه... جامعه زشت افسردگی میاره.. دختران جوان بخش مهمی‌ از جامعه هستن و گناه نکردن که دوست دارن جلب توجه کنن....اصلا چرا باید این جلب توجه رو بد بدونیم؟ این حرفا که زیبایی مال شوهرش آخه بخدا زشته... ما الان چه قرنی هستیم؟ به نظر من که باید به زیباییها احترام بذاریم و دیدمون رو به دیگران مثبت کنیم... دقیقا هم زیباییهای دنیوی منظورمه... آره رقابت مد پیش میاد همه جای دنیا داره رقابت زیبایی می‌شه... ولی‌ ما هممون شعور هم داریم می‌تونیم بریم تو این رقابت شرکت کنیم می‌تونیم هم بریم و مثلا به جاش یه ورزشکار موفق باشیم یا یه پزشک موفق که تو صنف خودمون رقابت می‌کنیم.چادر هم هر کی‌ دوست داشت سر کنه ... اگه اینجوری راحته... تبلیغ بی‌خود هم نیاز نداره ... کسی‌ که فکر می‌کنه با چادر راحته نیازی به تبلیغ واسش نیست.

آخرین ویرایش:

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من با پسرا کاری ندارم.بالاخره هرکسی هرجور تربیت شده با عقایدی که داره همسرشو انتخاب میکنه.ولی به شخصه یکی از معیارای خودم اینه که همسرم لباس مناسب و معقول بپوشه.با شخصیت باشه.دنبال جلب توجه نباشه.تمیز و مرتب باشه.نه مثل بعضی پسرا جیمگول مینگول.چون مطمئنا یه درصدی از افکار طرف مقابل تو پوشش تاثیر میزاره.

آخرین ویرایش:

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با پسرا کاری ندارم.بالاخره هرکسی هرجور تربیت شده با عقایدی که داره همسرشو انتخاب میکنه.ولی به شخصه یکی از معیارای خودم اینه که همسرم لباس مناسب و معقول بپوشه.با شخصیت باشه.دنبال جلب توجه نباشه.تمیز و مرتب باشه.نه مثل بعضی پسرا جیمگول مینگول.چون مطمئنا یه درصدی از افکار طرف مقابل تو پوشش تاثیر میزاره.
و مطمئنن پسرها هم اینجور معیاری واسه ما دخترا دارن .

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
شخصیت-انسانیت-وفاداری -ظرفیت -----------------به نظر من این 4 تا ویژگی مهمترین ها هستند و اگر هر فردی چه خانم ها و چه اقایون این 4 تا ویژگی رو داشته باشند اون اطمینان و اعتمادی که همه ی ماها دنبالشیم رو قطعا پیدا می کنیم.من هم با خیلی از دوستان موافقم که خیلی از افراد چادری بودند که متاسفانه بعد از ازدواج خیلی از بی اعتمادی هارو به وجود آوردند.

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
شخصیت-انسانیت-وفاداری -ظرفیت -----------------به نظر من این 4 تا ویژگی مهمترین ها هستند و اگر هر فردی چه خانم ها و چه اقایون این 4 تا ویژگی رو داشته باشند اون اطمینان و اعتمادی که همه ی ماها دنبالشیم رو قطعا پیدا می کنیم.من هم با خیلی از دوستان موافقم که خیلی از افراد چادری بودند که متاسفانه بعد از ازدواج خیلی از بی اعتمادی هارو به وجود آوردند.

حجاب صرفا به معنی چادر نیست!!

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
حجاب صرفا به معنی چادر نیست!!

بله...قطعا.من هم کاملا با شما موافقم حجاب صرفا به معنی چادر نیست .با مطالعه پست های دوستان من اینطور برداشت کردم که حجاب مورد بحث 60 درصد منظور چادر هست .حجاب یعنی پوشش.

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله...قطعا.من هم کاملا با شما موافقم حجاب صرفا به معنی چادر نیست .با مطالعه پست های دوستان من اینطور برداشت کردم که حجاب مورد بحث 60 درصد منظور چادر هست .حجاب یعنی پوشش.

اون تیکه ای که قرمز رنگ کردم و نقل قول گرفتم ، باهاتون مخالفم .... اینکه نظر دادین "
خیلی از افراد چادری بودند که متاسفانه بعد از ازدواج خیلی از بی اعتمادی هارو به وجود آوردند.
این خیلی رو به این قطعیت نباید گفت به نظرم....:gol:

nasa-agency

عضو جدید
ینی میمیرم واسه این بحثای سازنده تو باشگا

ادامه بدین ادامه بدین...مدتها بود نخندیده بودم
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

*ABER*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
زیبایی درسته!
ولی آیا اگه بعد ازدواج خدانکرده زیباییش با یه اتفاق از بین بره بازم دوستش دارید؟؟

وقتی بخاطر زیباییش باهاشه وقتی زیباییش نباشه خب اونم باهاش نمیمونه.
واقعا چ راحت 2 تا عکس برداشته و راجع بهشون قضاوت میکنه:eek:

rezaee415

عضو جدید
سلام بچه ها
به نظر من این قضیه یه طرفه ست یعنی مثل ریاضیاته: هر دختری که خوبه و "مومنه" حتما حجاب داره اما هر دختری که حجاب داره الزاما خوب نیست.
البته اینو هم بگم منظورم از حجاب یه خورده وسیعتره مثل حجاب توی نگاه کردن، توی حرف زدن و ....

غزل ناز

عضو جدید
دختر باحیا...نه دختر با حجاب.....حجابش به خودش مربوطه

امروزه معیار حیا چیه؟
پول آدمااااااا
اینکه بابای دختره چقدر پولداره!
یه دختر نجیب میاد جلوتون و یه دختر پولدار کدوم رو انتخاب میکنین!
تو واقعیت جور دیگه عمل میکنن دوستان

• Like
واکنش ها: etnn

غزل ناز

عضو جدید
البته منظورم به کاربری که نقل قول گرفتم نبود
منظورم کلی هست
من فقط ازحرف ایشون استفاده کردم

shadmehrali

عضو جدید
امروزه معیار حیا چیه؟
پول آدمااااااا
اینکه بابای دختره چقدر پولداره!
یه دختر نجیب میاد جلوتون و یه دختر پولدار کدوم رو انتخاب میکنین!
تو واقعیت جور دیگه عمل میکنن دوستان

شما خودتون خانومی متوجه منظورم شدین....
در مورد پول هم که الان همه اینجوری شدن..ربطی به دختر و پسر نداره...و کسی که بره سراغ پول دیگه سراغ چیزای دیگه نمیره...

آخرین ویرایش:

M-soleymani

عضو جدید
من به ضرس قاطع مخالفم
توهین نباشه ولی یه سری از خانومهای باحجاب آب نمیبینند وگرنه شناگرهای ماهری هستند(تجربیات شخصی داشتم تو این زمینه )
به خاطر یه سری محدودیتها حالا چه از طرف خانواده و چه از طرف جامعه و... مجبوری حجاب رو انتخاب کردند
به نظر من حجاب اصلا نمیتونه ملاک نجابت باشه
به خصوص تو جامعه ما که یه چیز اجباریه
مهم اینه که تو جامعه باشی و امکان خلاف و یا گناه کردن داشته باشی بعد بتونی خودتو حفظ کنی و گرنه تو محدودیتها میزان نجابت مشخص نمیشه

به نظر شما دختری که توی دانشگاه هستش و هنوز حجاب و نجابتش را داره حفظ می کنه و کاملا هم با حفظ حیا با آقایون صحبت می کنه با قابلیت تمام داره توی آب شنا می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad:

kimiaye_hasti

عضو جدید
دختر باحیا...نه دختر با حجاب.....حجابش به خودش مربوطه

اوهووووووووووم :w16:

دقیقا زدید توهدف ;)

من خودم دیدم کسانی رو که حجاب رو فقط و فقط برای مخفی کاری کارهاشون انتخاب کردن

حجاب ملاک پاکدامنی نیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــست

kimiaye_hasti

عضو جدید
به نظر شما دختری که توی دانشگاه هستش و هنوز حجاب و نجابتش را داره حفظ می کنه و کاملا هم با حفظ حیا با آقایون صحبت می کنه با قابلیت تمام داره توی آب شنا می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad:

من دخترای باحجاب زیادی رو دیدم که...

... با این حجابشون کارایی کردن که,منی که حراست هرروز بهم گیر میده, میمیرم و زنده میشم اگه بخوام اینکارا رو بکنم

من خودم مخالف تیپ جلف و زنندم و همیشه سعی کردم لباسم مناسب باشه... نه جلف

اما واقها حجاب معیار نجابت نیست

آخرین ویرایش:

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسران دختران باحجاب را برای ازدواج قابل اعتمادتر می دانند
دبیر دفتر هم اندیشی اساتید نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران گفت: نتایج یک پژوهش نشان می دهد از نظر دانشجویان پسر، دخترانی که پوشش مناسبتری دارند برای ازدواج و زندگی قابل اعتمادترند.

هادی بهرامی در گفتگو با خبرنگار مهر ادامه داد: نتایج این پژوهش که بر روی دانشجویان دانشگاه تهران انجام شده مشخص کرد پسران دانشجو معتقدند که در دانشگاههای ایران نیز باید همانند دانشگاههای معتیر دنیا برای پوشش دانشجویان ضوابطی وجود داشته باشد.

دانشجویان معتقد به محدودیت بیشتر حجاب در دانشگاه نسبت به محیط بیرونند...
خداییش چه پستهای جالبی داریم تو مملکت...پولایه مملکت صرف چه نهادهایی که نمیشه...نتایج پژوهشش به کنار..

آخرین ویرایش:

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دخترای باحجاب زیادی رو دیدم که...

... با این حجابشون کارایی کردن که,منی که حراست هرروز بهم گیر میده, میمیرم و زنده میشم اگه بخوام اینکارا رو بکنم

من خودم مخالف تیپ جلف و زنندم و همیشه سعی کردم لباسم مناسب باشه... نه جلف

اما واقها حجاب معیار نجابت نیست
اونجور دخترا رو همه میشناسن ما هم دخترای زیادی تو دانشگاه داشتیم کلا بی حجاب و بی حیا بودن بعد مدتی اومدن چادر سر کردن و اسم چادریا رو بد نام کردن . مگه نه دختر اگه باحجاب باشه و بی حیا دقیقا تابلو و سریع لو میده تو رفتارش. البته حتما حتما تعداد دخترای که با حجابن و بی حیا خیلی کمتر هست از دخترای که بی حجابن و بی حیا چون ظاهر نمونه باطن هست . اوناییم که با حجابن ولی عفاف و حیا ندارن صدرصد الکی حجاب دارن و واسه یه مدت حجاب دارن و بعدا مجددا حجابشونو بر میدارن .

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونجور دخترا رو همه میشناسن ما هم دخترای زیادی تو دانشگاه داشتیم کلا بی حجاب و بی حیا بودن بعد مدتی اومدن چادر سر کردن و اسم چادریا رو بد نام کردن . مگه نه دختر اگه باحجاب باشه و بی حیا دقیقا تابلو و سریع لو میده تو رفتارش. البته حتما حتما تعداد دخترای که با حجابن و بی حیا خیلی کمتر هست از دخترای که بی حجابن و بی حیا چون ظاهر نمونه باطن هست . اوناییم که با حجابن ولی عفاف و حیا ندارن صدرصد الکی حجاب دارن و واسه یه مدت حجاب دارن و بعدا مجددا حجابشونو بر میدارن .
کلا از نظر شما هرکی بی حجاب{چادری نباشه}بی حیاست؟!.......
الان داری از چادریا دفاع میکنی یا تخریبشون میکنی؟!
پس.جنابعالی معتقدی که چادریا بدنام هستن..
دوست من از روی ظاهر هیچ کس در مورد باطنش نظر نده//
من نمیدونم تو این دانشگاهها چی نشون شماها میدن
:smile:

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به نظر من با تمام احترامی که به نظر بقیه دوستان میزارم ولی کسی که حجاب رو رعایت میکنه میتونه ادعای پاکدامنی بکنه ولی کسی که رعایت نمیکنه حتی ادعاشم نمیتونه بکنه که من پاک دامنمو از این حرفا شاید در واقعیت فرق کنه و اینجور نباشه البته فقط شاید ولی حجاب لازمه پاکدامنیه اونایی که آمار میدن از دخترای با حجابی که مشکل اخلاقی دارن تا حالا این آمارو درمورد دختران بد حجاب در آوردن؟فکر کنم مقایسه این دو امار دلیل محکمی بر درستیه این پژوهش خواهد بود و اینکه چرا اکثر پسرها دختران با حجاب رو برای ازدواج نه دوستی های موقتی ترجیح میدن من فقط نظرمو گفتم قضاوت با بقیه...

sahel70

عضو جدید
من به ضرس قاطع مخالفم
توهین نباشه ولی یه سری از خانومهای باحجاب آب نمیبینند وگرنه شناگرهای ماهری هستند(تجربیات شخصی داشتم تو این زمینه )
به خاطر یه سری محدودیتها حالا چه از طرف خانواده و چه از طرف جامعه و... مجبوری حجاب رو انتخاب کردند
به نظر من حجاب اصلا نمیتونه ملاک نجابت باشه
به خصوص تو جامعه ما که یه چیز اجباریه
مهم اینه که تو جامعه باشی و امکان خلاف و یا گناه کردن داشته باشی بعد بتونی خودتو حفظ کنی و گرنه تو محدودیتها میزان نجابت مشخص نمیشه

من به اینایی که به زور چادر می پوشن نمیگم محجبه،از 60 کیلومتری معلومه کدوم دختر با علاقه محجبس کدوم فقط چادره رو میپوشه
ولی قبول دارم که حجاب تنها ملاک پاک بودن و نبودن نیست ،چون منم خیلی محجبه های.............. دیدم
ولی نمیشه اینو برا همه محجبه ها به کار برد؛ بقول دوستان هر مسجدیم بلاخره یه دستشویی ای داره :eek:

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به نظر من با تمام احترامی که به نظر بقیه دوستان میزارم ولی کسی که حجاب رو رعایت میکنه میتونه ادعای پاکدامنی بکنه ولی کسی که رعایت نمیکنه حتی ادعاشم نمیتونه بکنه که من پاک دامنمو از این حرفا شاید در واقعیت فرق کنه و اینجور نباشه البته فقط شاید ولی حجاب لازمه پاکدامنیه اونایی که آمار میدن از دخترای با حجابی که مشکل اخلاقی دارن تا حالا این آمارو درمورد دختران بد حجاب در آوردن؟فکر کنم مقایسه این دو امار دلیل محکمی بر درستیه این پژوهش خواهد بود و اینکه چرا اکثر پسرها دختران با حجاب رو برای ازدواج نه دوستی های موقتی ترجیح میدن من فقط نظرمو گفتم قضاوت با بقیه...

سلام....
در مورد درستیه این پژوهش باید عرض کنم:اینكه نظری را همه می پذیرند، نمی تواند دلیلی بر درست بودن آن نظر باشد. در حقیقت، با توجه به نادانی اكثریت نوع بشر، امكان نادرست بودن نظری كه همگان آن را می پذیرند بیشتر است تا عكس آن

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرکی بی حجابه بی حیا نیست!! ولی حیا فقط تو رفتار که نیست . من اصا کار به نوع پوشش ندارم . ولی گاهی وقتا برخی پوشش ها بدون اینکه رفتاری پشتش باشه میشه گفت طرف چه بی حیاس که با این نوع ظاهر تو چنین جایی اومده . و درکل منظور من این بود اگه کسی هم حجاب داره و الان عفاف و حیا و در کل رفتار درستی نداره میشه بری تحقیق کنی مطمئناا یه روز کاملا بی حجاب بوده و الان داره از اسم افراد باحجاب سو استفاده میکنه ولی خب صدرصد از نوع رفتارش تابلو که چطور آدمی هست .

sahel70

عضو جدید
نه هر کی که چادری نیس بی حیا نیس،کی این حرفو زده ؟چادریا بدنام نیستن بعضی از چادر نماها که ارزش لباس مقدس فاطمه زهرا رو نمیدونن اسمشو بد در کردن که این تو هر قشری وجود دارد بلاخره تو هر قشری که باشی بعضیا با بعضی از کاراشون وجههشو خراب میکنن،
ببینین از کوزه همون برون تراود که در اوست ،برای همه نمیتوان به کارش برد ولی اکثریت اوجور لباس میپوشن که بهش اعتقاد دارن ،اشتباه میگم؟
ولی بازم میگم چارد و حجاب نشان پاکی صد در صد نیست ،خانومای مانتویی متشخصی رو دیدم که از صد تا از چادریا بهترن
ولی دختر جلف بحثش جداس، خودتم میدونی به اکثریتشون ولی نه بازم به همشون نمیشه اعتماد کرد،اکثریتم با n تا پسر بودن ،اشتباه میگم ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.