بررسی آزمون اسکیس 92 |طراحی گنبد نما با دید به حرم حضرت معصومه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sallarmelli

عضو جدید
ای بابا من خودم میرم
اصلا خودم کادو به دست میرم
حالا چیزی مونده برای گفتن

من خودم رندر می گیرم نه اصلن این رو ول کن من خودم یه توافق نامه با رنن بکرمن همین الان امضا کردم گفتم تو رندرها رو بزنم من باهات حساب می کنم چون من می خوام به اسم دوستم منتشرشون کنم دیگه حق نداری امضاتو روی کارها بذاری اون هم قبول کرد.

حالا چی می گی؟

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
آقا بنده کار انجام میدم و اشانتیون اون هم اینه ک خودمم برای فرزندان و فک و فامیل ایشون هم مجانی کار انجام میدم...به مدت 15 سال اگه خودم باشم اگر هم از این دنیا رفتیم ضمانت میکنم ک نوه ها و نتیجه هام جامو پر میکنند...تازه اصل اون نرم افزار هم یاد میدم...بین اون مشتریان همه قرعه کشی میکنم هر سال به یه نفر cupe دو در آلبالویی جایزه میدم...دیگهههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ماژیک

عضو جدید
من خودم رندر می گیرم نه اصلن این رو ول کن من خودم یه توافق نامه با رنن بکرمن همین الان امضا کردم گفتم تو رندرها رو بزنم من باهات حساب می کنم چون من می خوام به اسم دوستم منتشرشون کنم دیگه حق نداری امضاتو روی کارها بذاری اون هم قبول کرد.

حالا چی می گی؟

اصلا من طرح ها رو با هزینه خودم و به اسم دوستم اجرایی می کنم
حالا چی یی ی ی ی
اقای سالار ملی

Saretus

کاربر فعال
حال همتونو میگیرم با این نتایجی که بیاد
آخه آقا یا خانم مهندس یکی نیست بگه از نهایت 150 نفر ارشد سراسری روزانه چه شانس و احتمالی هست که بشینیم منتظر نتیجه هم بمونیم والله
نمیدونم بعضی ها چرا اینطوری هستند :D

یعنی این همه روحیه دهی به همدیگه رو می بینم اشک لیتر لیتر تو چشمام حلقه می زنه!!! بابا حالا ما دوست داریم به لطف خدا امیدوار باشیم تو باسد رتبه مونو به رومون بیاری!!؟!؟؟!!

jon_sina

عضو جدید
ارشد فقط سراسری روزانه
اونم اگه شد دانشگاهای تهران که خیلی خوب میشه

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
حال همتونو میگیرم با این نتایجی که بیاد
آخه آقا یا خانم مهندس یکی نیست بگه از نهایت 150 نفر ارشد سراسری روزانه چه شانس و احتمالی هست که بشینیم منتظر نتیجه هم بمونیم والله
نمیدونم بعضی ها چرا اینطوری هستند :D

کافر همه را به کیش خود پندارد
..................................................
میشه به من بگی اون 150 نفر از کجا قرار انتخاب شند؟
یا چقدر از بچه های اینجا خبر داری که اینقدر با اطمینان حرف می زنی؟
من شخصا به خودم مطمئن نیستم
ولی به خیلی از بچه های این تاپیک امید دارم که جزو رتبه های بالا باشن
فقط کافیه کمی صبر کنی تا ببینی به قول شینای عزیز

jon_sina

عضو جدید

یعنی این همه روحیه دهی به همدیگه رو می بینم اشک لیتر لیتر تو چشمام حلقه می زنه!!! بابا حالا ما دوست داریم به لطف خدا امیدوار باشیم تو باسد رتبه مونو به رومون بیاری!!؟!؟؟!!

بابا ماشاالله به شما ایشاالله ارشد سراسری روزانه قبول میشی اینم روحیه در حد نرمن فاستر

qazal.

عضو جدید
آبحی من خودم درحین کار کردن به شما هم یاد می دم مجانی هم کار می کنم و وسیله ایاب و ذهاب هم درب شرکت آماده بردن خواهران و برادران هنرمند خواهد بود
ضمنن مجلس فتوشاپ و اتوکد سه بعدی هم همزمان در همان مکان برگزار خواهد شد

ضمنن از آوردن کادو هم دریغ نکنید :biggrin:

کی می تونه روی دست من بلند شه

والا من اول بلند میشم بعدش فرار میکنم:biggrin:

Saretus

کاربر فعال
ارشد سراسری روزانه چند نفر ظرفیت داره؟

نمی دونم!!! مگه مازوخیستم که بشینم بشمرم چند تا می خواد و بعد اختلافشو با رتبه م حساب کنم و بعد ازش انتگرال بگیرم!!! مهم خداست که خودش گفته بی حساب عطا می کنه... اگه اون بخواد برای همه مون امکان پذیرش هست! چون از چندین نفر شنیدم همیشه قبولی های اعلام شده از دفترچه خیلی خیلی بیشترن!!!

جدای همه این حرفا تا 2 روز دیگه همه چی معلوم میشه!!!

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سالار شوخی کردم کار رو نگرفتم اما کارت خوبه ها بدم واسه تری دی مکس بزن بقیه رو ول کن:D

ماژیک

عضو جدید
باشه تو هم روش عارفه هم همینطور چیکار کنم دیگه دست ودل بازم:biggrin: راستی سالار یه سوال اسمت سالار ملییست اما عکس مالک اشتر چرا گذاشتی؟؟؟:w19:

مرسی :w14:
از هر چی بگذریم حرف پول خوش تر است
دست مزدم چقدر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:love:

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین شما خواهران هستید که باعث بی کار شدن برادرانتون می شید و در نهایت شوهر گیرتون نمیاد از من گفتن بود :biggrin::cool::gol:

من رندر رئال می گیرم گفتم بذارم کار رو به قابونم :biggrin: :biggrin: :biggrin:

ببخشید خانم ها و اقایون
من اصلا مجانی کار می کنم.........کارم تحویل میدم در حد لایگا
ببینم دیگه کی میخواد رو دست من بلند شه:razz:
سالا با من کل رندر نندازا:biggrin: رندر میزارم معماریو ببوسی بزاری کنار;) جدای رندر آواتورو نگا :twisted:

آبحی من خودم درحین کار کردن به شما هم یاد می دم مجانی هم کار می کنم و وسیله ایاب و ذهاب هم درب شرکت آماده بردن خواهران و برادران هنرمند خواهد بود
ضمنن مجلس فتوشاپ و اتوکد سه بعدی هم همزمان در همان مکان برگزار خواهد شد

ضمنن از آوردن کادو هم دریغ نکنید :biggrin:

کی می تونه روی دست من بلند شه
من خودم انجامش میدم 100 دستی میدم . شیت بندی میکنم پرینت میکنم دفاع هم میکنم.:biggrin:

ارشد فقط سراسری روزانه
اونم اگه شد دانشگاهای تهران که خیلی خوب میشه
ارشد فقط شهرستان یه دانشگاه در پیت هرچقدر درپیت تر بهتر;)
معماری رو نخواه که از دانشگاه یاد بگیری، برای من و خیلی از کسایی که میایم اینجا این مدت که خودمون خوندیم بهتر بوده تا دانشگاه.
بقول یکی: هنر ذاتیه اکتسابی نیست;) پس خودتو درگیر دانشگاه نکن چه بسا دانشجوهایی از بهشتی رو دیدم که کارشون آماده بوده و چه دانشجوهایی از شهرستانها دیدم که برنده مسابقات بین المللی شدند

qazal.

عضو جدید
آقا بنده کار انجام میدم و اشانتیون اون هم اینه ک خودمم برای فرزندان و فک و فامیل ایشون هم مجانی کار انجام میدم...به مدت 15 سال اگه خودم باشم اگر هم از این دنیا رفتیم ضمانت میکنم ک نوه ها و نتیجه هام جامو پر میکنند...تازه اصل اون نرم افزار هم یاد میدم...بین اون مشتریان همه قرعه کشی میکنم هر سال به یه نفر cupe دو در آلبالویی جایزه میدم...دیگهههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من به زاها حدید و نورمن فاسترو کل معماران نفس کش و غیر نفس کش گفتم.....و قرار داد بستم که هر کاری که میگم انجام میدین بدون ذکر نام ....تفافق کردن که انجام بدن.....یه سر به معمارای آینده هم زدم ، اونا گفتن نیاز به نرم افزار نیس ما با ذهنمون سازه رو طراحی میکنیم......

ماژیک

عضو جدید
دوست دارم یه معامله کنم
دوست دارم
ارشد و بدم
حالا که حال دوستم و بد می بینم
جاش براش یه حال خوب بگیرم
این روزها اولین تجربه شکست احساسش
براش دعا کنید
دارم کم میارم
نمی تونم کمکش کنم
ای کاش می شد معامله کرد
اوف به اونهایی که کلمه دوستت دارم رو بدون مزه مزه کردن به زبون میارن
از احساس ناب
یه نا باب می سازن

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
آقا آزمون دادی؟بله
آزمون خوب دادی؟ نخیر
درصدا بالاست؟نخیر
رتبه ات خوبه؟نخیر
اسکیس خوب دادی؟شایذ
نتیجه ها اومد؟ نخیر
میدونی کی میاد؟نخیر
آیا قبول مبشی؟شاید
روزانه میری؟شاید
تهرانی میشی؟maybe
برگرفته از: آقای سبزی فروش
مولف ویرایش و بازنگر: چاکر شما عارفه:smile:

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونا گفتن نیاز به نرم افزار نیس ما با ذهنمون سازه رو طراحی میکنیم......
برو بهشون بگو همین فکرارو کردید که جهانو با معماریتون به گند کشیدید دیگه:biggrin:
40 نفر جمع میشن یه مدل میزنن کلی ذوغ مرگ میشن بعد میگن تو ذهنمون طراحی میکنیم؟؟wf_092-11.jpg

qazal.

عضو جدید
برو بهشون بگو همین فکرارو کردید که جهانو با معماریتون به گند کشیدید دیگه:biggrin:
40 نفر جمع میشن یه مدل میزنن کلی ذوغ مرگ میشن بعد میگن تو ذهنمون طراحی میکنیم؟؟مشاهده پیوست 167385

نه.....نرم افزارها یک روز به جایی میرسن که با کنترل ذهن طراحی میکنن سازه رو....تو ، توی ذهنت تجسم میکنی ، طرح میاد روی صفحه .....الان صفحه های شفاف وجود داره....بدون مانیتور تو با دست نوشته هارو، رو هوا جابجا میکنی.....چیزی که روزی فکر کردن بهش فقط تخیل بود و تو فیلمای تخیلی دیده میشد

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظرتون در مورد این داخلی چیه؟
طرح و رندر و متریال همش خودم کار کردم
مشاهده پیوست 167384

تکسچرتو بد دادی دیوارات اصلاً شبیه دیوار نیست
متکاهات مثل شکلاتن:) از پارچه تشکتم یه پیرهن دارم من:)
سرتختتو هم بکل فراموش کردی
ولی سقفتو پردت خوبه:)

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه.....نرم افزارها یک روز به جایی میرسن که با کنترل ذهن طراحی میکنن سازه رو....تو ، توی ذهنت تجسم میکنی ، طرح میاد روی صفحه .....الان صفحه های شفاف وجود داره....بدون مانیتور تو با دست نوشته هارو، رو هوا جابجا میکنی.....چیزی که روزی فکر کردن بهش فقط تخیل بود و تو فیلمای تخیلی دیده میشد
خب اینکه خیلی افتضاه میشه طراحی لایه لایه چی میشه پس؟؟
تو هری پاتر یه سکانس بود که اجنه بودن فشته بودن یادم نیست که تو جنگلی زندگی میکردن که درختای خیلی بلندی داشتو اینا رو درخت بودن ، به تصویر کشیدن دنیایی بود که همه از دیدنش چیزی رو خواستند که وجود نداره،خب اینکه خوب نیست هنر باید ملموس برای انسانهای عادی باشه
اصلاً هنر یعنی همین " برانگیختن احساسات افراد با دانش و قدرتی که فراتر از سایر افراده ، اگه قرار به تصور باشه فرمهای اتفاقی بیش از پیش ظهور میکنند و این یعنی مرگ معماری پارامتریک و معماری با قاعده

jon_sina

عضو جدید
تکسچرتو بد دادی دیوارات اصلاً شبیه دیوار نیست
متکاهات مثل شکلاتن:) از پارچه تشکتم یه پیرهن دارم من:)
سرتختتو هم بکل فراموش کردی
ولی سقفتو پردت خوبه:)

متشکر
بیشتر دارم تمرین میکنم که رندرهای خوب بگیرم اینم یه کار تمرینی بود

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا