بررسی آزمون اسکیس 92 |طراحی گنبد نما با دید به حرم حضرت معصومه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها سلام.
سوالم بی ربطه ولی یه جواب فوری واسش نیاز دارم.

میدونید الان قیمت کار 3d واسه پایانامه چنده؟ منظورم کار دانشجوییه.

فكر كنم حدودهاي250 تومن باشه

داداشی خیلی قیمتت پایینه ها .... :Dکاری داشتیم مزاحمت میشیم;)
نه بابا خیلی بیشتر از ایناست. سحر پیگیرش بود با رندر و متریال رو حدود 1 حساب کن قاصدک جونم

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
داداشی خیلی قیمتت پایینه ها .... :Dکاری داشتیم مزاحمت میشیم;)
نه بابا خیلی بیشتر از ایناست. سحر پیگیرش بود با رندر و متریال رو حدود 1 حساب کن قاصدک جونم

چه خبره.....پايان نامه كامل 600 تومن قيمتش تو شهر ما......بابا خيلي گرونه:surprised:.....تازه دوست من كار اجرايي 3dپاساژ رو با رندراش زد 1 و 200
سارا جون اونجا فك كنم سر گردنست:D

آخرین ویرایش:

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
سایت سنجش میگه تا 6 ام بعد ایسنا میگه 6ام خدایا اینها با خودشون چند چندند؟:biggrin: خدایا حداقل به خاطر این همه منتظر موندن کمک کن قبول شیم وگرنه ضایع میشیم به کلی پیش همه

شبکه خبرم زیرنویس کرده 4شنبه
ولی به نظر منم زودتر میاد

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها سلام.
سوالم بی ربطه ولی یه جواب فوری واسش نیاز دارم.

میدونید الان قیمت کار 3d واسه پایانامه چنده؟ منظورم کار دانشجوییه.

بستگی به حجم کارت داره اما اگر یه نفری خواستی که قیمتش خوب باشه و واقعا ادم خوبی هم هست بگو بهت معرفی کنم. خانم هم هست

کوروش منو میگه....:biggrin:

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه خبره.....پايان نامه كامل 600 تومن قيمتش تو شهر ما......بابا خيلي گرونه:surprised:.....تازه دوست من كار اجرايي 3dپاساژ رو با رندراش زد 1 و 200
سارا جون اونجا فك كنم سر گردنست:D

atrali جونم مال شما خیلی ارزونه. تازه من قیمت خوبشو گفتم. پس اگه کاری داشتیم مزاحمت میشیم

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از همه.
راستش خودم 3d انجام میدم واسه کسی. میخواسم بهش یه قیمت بدم. کارای شرکتی را میدونم ولی خیلی وقته تو کارای دانشجویی نبودم گفتم خیلی بی ربط نگم.

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
البته بچه ها فقط اين قيمت براي يك 3d بود گفتم....منظوررم تا نهايت دو تا رندر بود......البته من اصلا كار دانشجويي نميكنم....يكي از دوستام كار ميكنه ازش پرسيدم

fahime_k

عضو جدید
دلم برا بچه های کنکور سال دیگه میسوزه که واسه بررسی آزمون اسکیس 92 میخوان بیان تو این تاپیک :biggrin: :biggrin: اینجا همه چی بررسی شده جز اسکیس :biggrin:
اقاااااااااااااااا باز من خواب دیدم نتیجه کنکورم اومده !! اوندفعه 25 درصد زده بود ایندفعه شده بود 12 درصد !!!!!! فک کنم خدا داره زمینه سازی میکنه واسم :biggrin: :biggrin:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
کوروش منو میگه....:biggrin:

نه منو ميگه عارف
ده بار گفتم تو حيطه كاري من كه مياي اف اف بزن

دلم برا بچه های کنکور سال دیگه میسوزه که واسه بررسی آزمون اسکیس 92 میخوان بیان تو این تاپیک :biggrin: :biggrin: اینجا همه چی بررسی شده جز اسکیس :biggrin:
اقاااااااااااااااا باز من خواب دیدم نتیجه کنکورم اومده !! اوندفعه 25 درصد زده بود ایندفعه شده بود 12 درصد !!!!!! فک کنم خدا داره زمینه سازی میکنه واسم :biggrin: :biggrin:

:biggrin::biggrin::biggrin:

Saretus

کاربر فعال

الان که درصد اسکیس نداره!!! فقط کد رشته انتخابیت میاد!!!

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشيد من متوجه شدم ماري جوانا چيه اما مجمه چيه؟
مجمه یه سینی مسیه;)
ارررره :biggrin: من خواب میبینننم درصدم این شده :biggrin:
منم اوایل خواب میدیدم ولی الان خیلی وقته خواب نمیبینم گرچه فالمو دیدم گفته بود اول ناراحت میشم بعد خوشحال:cry::biggrin:

بستگی به کار داره ولی خب 200تومنیشم هست:biggrin:

jon_sina

عضو جدید
حال همتونو میگیرم با این نتایجی که بیاد
آخه آقا یا خانم مهندس یکی نیست بگه از نهایت 150 نفر ارشد سراسری روزانه چه شانس و احتمالی هست که بشینیم منتظر نتیجه هم بمونیم والله
نمیدونم بعضی ها چرا اینطوری هستند :D

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
حال همتونو میگیرم با این نتایجی که بیاد
آخه آقا یا خانم مهندس یکی نیست بگه از نهایت 150 نفر ارشد سراسری روزانه چه شانس و احتمالی هست که بشینیم منتظر نتیجه هم بمونیم والله
نمیدونم بعضی ها چرا اینطوری هستند :D
شما لطف کن 2-3 روز دیگه بیا اینجا تا ببینی بچه های اینجا چجوری ترکوندن!
:w08:

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین شما خواهران هستید که باعث بی کار شدن برادرانتون می شید و در نهایت شوهر گیرتون نمیاد از من گفتن بود :biggrin::cool::gol:

من رندر رئال می گیرم گفتم بذارم کار رو به قابونم :biggrin: :biggrin: :biggrin:

ببخشید خانم ها و اقایون
من اصلا مجانی کار می کنم.........کارم تحویل میدم در حد لایگا
ببینم دیگه کی میخواد رو دست من بلند شه:razz:

ماژیک

عضو جدید
ببخشید خانم ها و اقایون

من من من
من کار می کنم مجانی که هیچ
البته برای خانم ها
اشانتیون م میدم
حالا نفس کش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///////

sallarmelli

عضو جدید
ببخشید خانم ها و اقایون

آبحی من خودم درحین کار کردن به شما هم یاد می دم مجانی هم کار می کنم و وسیله ایاب و ذهاب هم درب شرکت آماده بردن خواهران و برادران هنرمند خواهد بود
ضمنن مجلس فتوشاپ و اتوکد سه بعدی هم همزمان در همان مکان برگزار خواهد شد

ضمنن از آوردن کادو هم دریغ نکنید :biggrin:

کی می تونه روی دست من بلند شه

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر حرف میزنید شماها کا رو گرفتم دادم به همکارم بزنه دیگه بحث نکنید:biggrin: دوستی گفتند 150 نفر فقط روزانه قبول میشند چرا الکی خوشحالیم درسته خب اما شبانه هم هست غیر انتفاعی هم هست دانشگاه های بین المللم هست:D روزانه وشبانه 350 نفر میگیره بعد با این غیر انتفاعی وپیام نور و پردیس های خودگردان تا هزار نفر میشه حالا تکمیل ظرفیتم که برمیدارن برو تا 1400 راحت ماشالا:D

ماژیک

عضو جدید
آبحی من خودم درحین کار کردن به شما هم یاد می دم مجانی هم کار می کنم و وسیله ایاب و ذهاب هم درب شرکت آماده بردن خواهران و برادران هنرمند خواهد بود
ضمنن مجلس فتوشاپ و اتوکد سه بعدی هم همزمان در همان مکان برگزار خواهد شد

ضمنن از آوردن کادو هم دریغ نکنید :biggrin:

کی می تونه روی دست من بلند شه

ای بابا من خودم میرم
اصلا خودم کادو به دست میرم
حالا چیزی مونده برای گفتن

• Like
واکنش ها: HOTT

ماژیک

عضو جدید
چقدر حرف میزنید شماها کا رو گرفتم دادم به همکارم بزنه دیگه بحث نکنید:biggrin: دوستی گفتند 150 نفر فقط روزانه قبول میشند چرا الکی خوشحالیم درسته خب اما شبانه هم هست غیر انتفاعی هم هست دانشگاه های بین المللم هست:D روزانه وشبانه 350 نفر میگیره بعد با این غیر انتفاعی وپیام نور و پردیس های خودگردان تا هزار نفر میشه حالا تکمیل ظرفیتم که برمیدارن برو تا 1400 راحت ماشالا:D
ازت انرژی می گیرم
مرسی آقااااااااااااااااااااااااا
امیدوارم به ارزوهات برسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا