مشاوره آزمون کاردانی به کارشناسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

VictoOry

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
چه کاریه اخه ...
من خودم مال رشتم ...
میخوام کارشناسی رو بیام اصفهان ...
....
اصفهان که دانشگاه های خوبی داره ... اینجوری که من پرس وجو کردم ... نه ؟!

من که نگفتم خوب نیستن؟خوب مسلما دانشگاهای دولتی خیلی بهترن!
از طرفی من کاردانی به کارشناسیم...توی اصفهان فقط غیرانتفاعیو ازاد هست...

واقعا میخوای از رشت بیای اصفهان؟فکر میکنم دانشگاه خوب اطراف رشت زیاد باشه...دانشگاه گرگان هم تعریفشو شنیدم...شماهم انگار کارشناسی هستی که...به نظر من ارزششو نداره....بازم خودت ملاکی...

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که نگفتم خوب نیستن؟خوب مسلما دانشگاهای دولتی خیلی بهترن!
از طرفی من کاردانی به کارشناسیم...توی اصفهان فقط غیرانتفاعیو ازاد هست...

واقعا میخوای از رشت بیای اصفهان؟فکر میکنم دانشگاه خوب اطراف رشت زیاد باشه...دانشگاه گرگان هم تعریفشو شنیدم...شماهم انگار کارشناسی هستی که...به نظر من ارزششو نداره....بازم خودت ملاکی...
به نظرمن همونجایی که هستی درستو بخون و سعی کن ارشد دانشگاه خوبی قبول شی

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
دانشگاه محقق اردبیلی که این همه حرفشه ... سراسریه یا غیرانتفاعی ؟
درباره دانشگاه تبریز چیزی میدونید ؟ میگن دانشگاش خوب نیست و خوابگاه هاش زود پر میشه و...
ممنون
تبریز ارشدش که خیلی معروفه..نمیدونم کارشناسی میگیره یا نه

memari1900

عضو جدید
یک سوال دارم کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟؟؟من باید از مشهد اسباب کشی کنم به کرج.حالا میخوام بدونم برا کارشناسی نا پیوسته معماری کرج چه دانشگاهایی داره؟باید چه رتبه وترازی برای قبولی بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:خیلییییییی گیج شدم کمکم کنید..خونم سمت گوهردشت کرج اونجا یک ازاد هست معماری داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟:que:غیر انتفایی چطور؟؟؟؟؟؟؟:confused:

hedieh71

عضو جدید
یک سوال دارم کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟؟؟من باید از مشهد اسباب کشی کنم به کرج.حالا میخوام بدونم برا کارشناسی نا پیوسته معماری کرج چه دانشگاهایی داره؟باید چه رتبه وترازی برای قبولی بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:خیلییییییی گیج شدم کمکم کنید..خونم سمت گوهردشت کرج اونجا یک ازاد هست معماری داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟:que:غیر انتفایی چطور؟؟؟؟؟؟؟:confused:
age khanom hasti ye gheyr entefai to karaj hast ke chand sale baz shode azad faghat barajin dare va tehran jonob ye chand tai ham gheyre entefai ghazvin hast azad karaj memari nadare

memari1900

عضو جدید
اره مونثم!!وای من به امید ازاد کرج بودم.حالا باید چکار کنم؟؟؟؟؟کدوم غیر انتفایی؟کجا کرج؟کنکور اصلا نخوندم تهران عمرا قبول شم.مطمئنید ازاد نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟همسرم که پرسیده بود گفته بود داره:cry::wallbash::crying2:چکارکنم؟؟؟؟؟قزوین دوره سخته براموخواهشا راهنمایییم کنید

archi&tini

عضو جدید
سلام دوست گرامی...یه دانشگاه (البته بهتره بگم مدرسه !!!!)توی کرج هست...غیر انتفاعی رسام...2 ساله که تاسیس شده....همه رتبه ایی رو که تا الان قبول کرده....و خیلی هم توی تکمیل ظرفیت دانشجو میگیره...یعنی اگه در حالت معمولی مجاز اونجا نشید توی تکمیل ظرفیت قبولتون می کنه.....البته تا الان اینطوری بوده....

ali jelvani

عضو جدید
آقا ما کم کم داریم میریم واسه خوندن ارشد یادش بخیر پارسال این موقع ها اینجا وسه کارشناسی بودیما... یادتونه؟

SATTAR 017

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آقا ما کم کم داریم میریم واسه خوندن ارشد یادش بخیر پارسال این موقع ها اینجا وسه کارشناسی بودیما... یادتونه؟
آره یادش بخیر چه روزایی بود واقعا" ....
ایشششششششالللللا همه پشت کنکوریا هر جاییکه دلشون بخواد قبولن به حق این ماه عزیز.

azam.mt

عضو جدید
سلام
دوستان 1 سوال پارسال که نتایج اومد رتبه ای نداشت, نمره داوطلب را زده بود!! بعدبرا قبولی روزانه و غیر انتفاعی نمره باید حدود چندباشه(برا هر کدوم جداگانه)!!!

فاطیما 86

عضو جدید
سلام من تازه عضو این سایت شدم تصمیم دارم واسه سال بعد اگه خدا بخواد کنکور معماری بدم. از دوستانی که اینجا هستن و قبول شدن کسی هست که کتاب داشته باشه راجب کنکور و قبول شده باشه و کتاباشو نخواد یا بخواد به قیمت پایین بفروشه ؟ایشالا همتون قبول میشین.

amoozvare

عضو جدید
سلام
فاطیما 86
من امسال کنکور دادم ولی فعلا نتایج نیومده اگه قبول بشم کتابامو میخوام رایگان به هرکس که میخواد بدم
اگه میتونی تا نتایج کنکور امسال یعنی اول مهر صبر کن

masoud teush

عضو جدید
سلام دوستان

کسی میدونه ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه ازاد کی هست؟
اگه از دوستان اطلاعی دارن من چندتا سوال در مورد شرایط ثبت نام داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید .

با تشکر

omid3dmax

عضو جدید
سلام کسی میدونه زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه ازاد نیمسال دوم دقیق کی هست وشهریه هرترم به طورکلی تقریبا چقدرمیشه (رشته معماری)؟؟؟

omid3dmax

عضو جدید
باسلام به همه دوستان میخواستم نظرتونو درمورد دانشگاه پیام نور (تهران شرق) یابقیه شهرها که داره کارشناسی معماری میده بدونم چون شنیدم مدرکش تقریبا معتبره از ازادو غیرانتغاعی هم ارزونتره قبولیش راحتتره (فراگیروسراسری)اما فارغ التحصیل شدنش سخت زمان ثبت نام فراگیرش تو چه ماههایی از سال انجام میشه هرکی اطلاعاتی داره ممنون میشم اگه مطرح کنه منتظر جوابتون میمونم تشکر:)

memari1900

عضو جدید
سلام بچه ها میشه لطفی کنید و هرچه سریعتر من راهنمایی کنید ؟من دانشگاه ازاد هشتگرد قبول شدم خونم کرج بنظرتون برم ؟الان دانشگاه غیر انتفایی تابران مشهدم ترم 2کارشناسی ناپیوسته ام؟چکار کنم ازاد هشتگرد خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:que::confused:خواهشا جواب بدید

mahnaz .sh

عضو جدید
من تعریف دانشگاه هشتگرد رو زیاد شنیدم . . . و با توجه به مسیر نزدیکش حتما برید . . . ولی یک ترمی که خوندین چی میشه ؟

masoud teush

عضو جدید
سلام دوستان کسی هست بتونه در مورد دانشگاه پیام نور برامون توضیح بده .مدرکش چجور هست ،کلاساش چجوریه و .....

masoud teush

عضو جدید
مگه پیام نور هم ناپیوسته معماری میگیره؟

والا من هیچ اطلاعی در مورد این دانشگاه ندارم فقط یکی از دوستان که پیام نور بود گفت که میتونی کارشناسی رو پیام نور بگیری فقط همین اگه اطلاع دقیقی دارید ممنون میشم در اختیارمون بزارید .

bahar_hs

عضو جدید
سلام دوستان . ببخشید سوالم و اینجا می پرسم . جای دیگه پرسیدم کسی جواب نداد .:(
من تهران زندگی می کنم ولی بنا به دلایلی دانشگاه علمی کاربردی کرمان رو انتخاب کردم . کاردانی معماری

چی کار می تونم بکنم که تهران مهمان شم ؟
ترم اولم رو که می شد مهر سال گذشته حذف پزشکی کردم . از ترم بهمن رفتم سر کلاس 19 واحد برداشتم . با معدل 19.21 تموم کردم ترم و تابستون هم 5 واحد برداشتم . که شد 24 واحد
این ترم هم 24 واحد برداشتم . که قطعا معدلم بالای 19 می شه و ترم بهمن آینده با برداشتن 24 واحد می تونم تموم کنم .
می خوام بهمن ماه تهران مهمان شم .
می شه هر راهی که می دونین پیشنهاد بدین ؟؟؟؟؟؟/
چون یه کار خیلییییی خوب بهم پیشنهاد شده نمی خوام از دستش بدم

هادي عزيز

عضو جدید
سلام.بچه ها اگه کتابهای پارسه و مدرسان رو باهم بخونید خیلی خوبه.
به قول سایه خانم ریاضی هم فوق العاده مهمه.من تو کنکور 88 با تقلب 48.5 در صد ریاضی زدم.رتبه ام هم 105 شد.
کتابهای مدرسان رو قبل از کتابهای پارسه بخونید.چون کتابهای پارسه یکم مفهومی هست.

سلام.به نظر من كتاب هاي مدرسان زياد خوب نيست.........

bahar_hs

عضو جدید
دوستان جایی رو می شناسین که بدون تعریف از خودشون مشاوره بتونن بدن ؟
مثلا برم مدرسان ، می خوان همش جزوه های خودشون و تعریف کنن . برم آکادمی معماری همین طور .
یه جایی رو می خوام که مشاوره بدن واسه کنکور کاردانی به کارشناسی .

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مثلا برم مدرسان ، می خوان همش جزوه های خودشون و تعریف کنن . برم آکادمی معماری همین طور .

بهترین مشاوره رو از دانشجوهای کارشناسی که با رتبه خوب قبولی داشتن بگیری.تمامی موسسه ها شیوه ی بازاری دارن و کمتر توجه به شرایط مخاطبشون میکنن.

bahar_hs

عضو جدید
دوستان من همه ی تاپیک های مربوط به منابع رو گشتم جدول زیر نتیجه ی نهایی شد . (راجع به منابع)
ولی خوب همش و نمی شه خوند . حالا اگه می شه دوستانی که ترجبه دارن جدول و ببینن و نظر بدن . یا مهماش و بگن .

http://uplod.ir/r3buwbj81vpc/33.pdf.htm

*آپادانا

عضو جدید
بیا من بهت مشاوره میدم...

aria_a

عضو جدید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا