☻ ͏҉҈ ؁ ҉ ☻ یادگاری های ما دهه 60 تی ها ☻ ͏҉҈ ؁ ҉ ☻ + نوستالوژی

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

YASAMAN.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از استارتر.:gol:...البته من دهه هفتادیم ولی اکثر اینارو یادمه:w16:..چندتا هم نوستالژی میزارم براتون:w23:
:gol::gol::gol::gol:

:gol::gol::gol::gol:

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینم از کارنامه من :)

یه همچین بچه درس خون و باانضباطی بودم من...
فکر کنم از من درسخون تر تو اون دوران وجود نداشته
برای اینکه ریا نشه دیگه کارنامه دانشگاهمو رو نمی کنم....!
:biggrin:

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=tahoma, verdana, arial, helvetica, sans-serif]یادش بخیر چقد بخاطرش کتک میخوردیم :)

[/FONT]

software eng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دس شوما درد نکنه دییه.ما دهه هفتادی ها شدیم گودزیلا؟:razz:

hassan2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
هییییییییییی روزگار..........
نگید دیگه ...........
بیشتر دلتنگ میشیم............
:cry:

ivana

عضو جدید
وای عالیه همه اینا دیگه یادم رفته بود مرسی مارو بردی به گذشته ها

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif] [/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]کتک خوردن :)
این کتک هایی که دهه شصتیا تو مدرسه خوردن ،زندانیای گوانتانامو نخوردن،
[/FONT]

[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]کلاً کتک از جمله وسایل کمک آموزشی مهم در دهه شصت بود.[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]خط کش، سیلی، جُفتک، کابل برق ، شلنگ، خودکار لای انگشت :|[/FONT]

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این مداد قرمزا رو یادتونه چقد دوسشون داشتیم ؟؟؟ :)

SHELLBY

کاربر بیش فعال
یادتونه همش دسته هاش خراب میشد!

این بازیو یادتونه؟!

انگشتر آب پاش

حــــــئـــــــــــــــــــــــــی...

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما یادتون نمیاد، وقتی دبستانی بودیم قلکهای پلاستیکی سبز بدرنگ یا نارنجی به شکل تانک یا نارنجک بهمون می دادند تا پر از پولهای خرد دو زاری پنج زاری و یک تومنی دوتومنی بکنیم که برای کمک به رزمندگان جبهه ها بفرستند
شما یادتون نمیاد، همسایه ها تو حیاط جمع می شدن رب گوجه می پختن. بوی گوجه فرنگی پخته شده اشتهابرانگیز بود، اما وقتی می چشیدیم خوشمون نمیومد، مزه گوجه گندیده میداد
شما یادتون نمیاد، تو کلاس وقتی درس تموم میشد و وقت اضافه میآوردیم، تا زنگ بخوره این بازی رو میکردیم که یکی از کلاس میرفت بیرون، بعد بچه های تو کلاس یک چیزی رو انتخاب میکردند، اونکه وارد میشد، هرچقدر که به اون چیز نزدیک تر میشد، محکمتر رو میز میکوبیدیم
شما یادتون نمیاد، دبستان که بودیم، هر چی میپرسیدن و میموندیم توش، میگفتیم ما تا سر اینجا خوندیم :دی

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان ممنون از حضور همگیتون ...ببخشید من تشکراتم تمومیده
دهه 60 ی هستیم دیگه چه میشه کرذ مراممون کم نمیشه هااا :)

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]ما نسلی بودیم که به خاطر استفاده چند باره از این باتری ها شرکت قوه پارس رو تا نزدیکی های ورشکستگی پیش بردیم. با ضربه وارد کردن و جوشاندن و ... از یه باتری تموم شده، چندین بار استفاده میکردیم:)
یادی هم کنیم از حاج محمدتقی برخوردار موسس شرکت قوه پارس که سال 90 در 87 سالگی فوت کردند
[/FONT].. خدا بیامرزدش....:(

بالا