نتایج نـــــهایی کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه این حس همه است
این کنکور لعنتی و جوابش به همه فشار اورد.
منم خستم فقط میخوام بخوابم ولی در کل نگران دوستامم که قبول نشدن.
من میخوام برم کوه برم باشگاه فوتبالم برم دنبال مدرک زبانم برم واسه خیلی کارام 2 سال از بهترین لحظات عمرم رو کنکور ارشد خراب کرد. واسه نیما واسه معمار باشی واسه عارفه واسه لنا واسه کیمیا واسه همه دوستام که قبول نشدند ناراحتم. خدایا عجب تقدیری داری خوشحالی من ناراحتی دوستم:cry:

آخرین ویرایش:

mahboooobeh

عضو جدید
منم مردوددددددد شدم فقط روزانه و چندتا شبانه زده بودم.....به احتمال زیاد میرم ازاد:w24:
چرا اینقدر بیخبر نتایجو زدن.....یه اهنی یه اوهونی....خاک برسرشون؛باخودشون هم مشکل دارن...همین دیشب توکلی گفت 4شنبه!!!!!!!!!!!!!!!!

tiktaak

اخراجی موقت
من میخوام برم کوه برم باشگاه فوتبالم برم دنبال مردک زبانم برم واسه خیلی کارام 2 سال از بهترین لحظات عمرم رو کنکور ارشد خراب کرد. واسه نیما واسه معمار باشی واسه عارفه واسه لنا واسه کیمیا واسه همه دوستام که قبول نشدند ناراحتم. خدایا عجب تقدیری داری خوشحالی من ناراحتی دوستم:cry:
کوروش مبارکت باشه....جایی قبول شدی که من اونجارو به تهران ترجیح میدم...بنا به دلایلی شخصی....

simson

عضو جدید
بچه ها این پردیس ها اگه قبول شده باشیم فرقی داره با اونایی که می گن بدون آزمونه؟! یعنی همونه؟ بی خود کنکور دادیم؟ :(

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میخوام برم کوه برم باشگاه فوتبالم برم دنبال مردک زبانم برم واسه خیلی کارام 2 سال از بهترین لحظات عمرم رو کنکور ارشد خراب کرد. واسه نیما واسه معمار باشی واسه عارفه واسه لنا واسه کیمیا واسه همه دوستام که قبول نشدند ناراحتم. خدایا عجب تقدیری داری خوشحالی من ناراحتی دوستم:cry:
مردک زبانت تو حلقم. دیگه حس خندیدنم نیست
ولی از ته دلم برای اونایی که خوشحالن خوشحالم.
منم میرم کلاس 3تارو یه کاری پیدا میکنم و گذران زندگی میکنم. ایشالا تو آینده یه روز سر ساختمون این آشنایی مجدداً زنده شه

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز

مرسی کوروش68
بیشتر واسه نیما ناراحتم که ظلم شد در حقش
و محبوبه که اسکیسش خوب بود
و خودم که یه سال وقت و انرژی و سرمایه مالی ام به باد رفت
تبریک به اونایی که نتیجه گرفتن انشالا ورود به ارشد گامی باشه برای ورودتون به موفقیت های بزرگتر

jon_sina

عضو جدید
باور کنید من خودم دو سال عقب افتادم به خاطر این کنکور ارشد سراسری اما بازم بد جوری تعصب دارم به ارشد سراسری البته دیگه بدم میاد از هر چی کنکوره دفعه سومم بود که ارشد می دادم
پارسال اسکیسم 46 بود با رتبه 1200 غیر انتفاعی قزوین قبول شده بودم ولی نرفتم امسال گند زدم به اسکیس میدونستم مردود میشم اونم با رتبه 840
آخی یکی نیست بگه این چه سوال مزخرفی بود واسه اسکیس!!!
:smile:

masoud_architect

عضو جدید
خدایا شکرت . اصلا امیدوار نبودم با رتبه 2000 تقریبا - غیر انتفاعی اقبال مشهد قبول شدم . و ناراحتم واسه کسایی که با رتبه های خوب قبول نشدن :(

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
هیچ توانی ندارم اینجا پست بزارم...رفتم امروز دندون عقلمو گشیدم ک اگه کارم گریه شد بگم از درد دندونه...اماااا اونقدر دردش زیاده ک دیگه توانی ندارم...خیلی خسته ام...
واسه دوستانی ک قبول شدم با تمام ناراحتی ک دارم اما خوشحالم...چون اگه من قبول میشدم الان یکی از اونها ناراحت بود چون جاشو من گرفته بودم...ایشالله همتون خوش باشید و خوشحال...:crying2::gol:

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی کوروش68
بیشتر واسه نیما ناراحتم که ظلم شد در حقش
و محبوبه که اسکیسش خوب بود
و خودم که یه سال وقت و انرژی و سرمایه مالی ام به باد رفت
تبریک به اونایی که نتیجه گرفتن انشالا ورود به ارشد گامی باشه برای ورودتون به موفقیت های بزرگتر
از محبوبه گفتی ، من همیشه کار دستش رو دوست داشتم قبول نشد ؟؟ خبری ازش داری؟؟
چند نفر هستند که سال بعد میتونند جزء تک رقمی ها باشند یکیش خودتی و نیما و .. پس زیاد سخت نگیرید شاید تقدیر براتو موفقیتهای بزرگتری رو خواسته

simson

عضو جدید
بچه ها این پردیس ها اگه قبول شده باشیم فرقی داره با اونایی که می گن بدون آزمونه؟! یعنی همونه؟ بی خود کنکور دادیم؟ :(

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند نفر هستند که سال بعد میتونند جزء تک رقمی ها باشند یکیش خودتی و نیما و .. پس زیاد سخت نگیرید شاید تقدیر براتو موفقیتهای بزرگتری رو خواسته

تو صفحه قبل نوشته

دیگه فرصتش پیش نمیاد بخونم ممنون از لطفت
راستی از timaj چه خبر؟

mahboooobeh

عضو جدید
لطف داری....مردود شدم...100درصد میرم ازاد,نه وقتشو و نه حوصلشو دارم که 2 باره بخونم

بيچاره تيكي
چرا كسي سراغشو نميگييره؟؟
تیکی چیکار کردی؟؟؟؟؟

sin city

عضو جدید
سلام .تبریک به دوستانی که قبول شدن .
من دانش پژوهان اصفهان قبول شدم . کسی می دونه چه جور دانشگاهی هست ؟

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوووووووووووو...خدا خیر بده سنجشو.....امسال کم کاری کرده هاااااااااا....پارسال خیلی امار قبولی بهتر بود:w24:

واقعا شاهکاری بود از سنجش!
بهم بگین تکمیل ظرفیت چجوریه؟
اسکیس آزادو خبر دارین چی میشه؟
:(

mahboooobeh

عضو جدید
واقعا شاهکاری بود از سنجش!
بهم بگین تکمیل ظرفیت چجوریه؟
اسکیس آزادو خبر دارین چی میشه؟
:(
اگه اسکیسی درکاربود زودتر میگرفت....چون دیگه وقتی باقی نمونده(یه کاری کردن خودشون مثل چییییییییییی توش موندن)
زمان شروع کلاسای دانشگاهارو از نیمه دوم شهریور اعلام کردن:surprised:

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم دوستم قبول نشده بهش زنگ زدم داشت گریه می کرد
این اسکیسو چه جوری نمره دادن؟
خیلی ناراحته دوستم براش دعا کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا