رفع اشکال مربوط به:اموزش قدم به قدم REVIT

*Mina*

عضو
من رویت 2013 نصب کردم پنجره project browserکه دران elevation , level.. هست و در ورژن های قبلی وجود داشت نداره...چجور باید بیارمش؟؟؟

باید تمپلیت رویت 2013 رو روی سیستمتون نصب کنید ، 2013 به صورت پیش فرض این تمپلیت ها رو نداره ، با کمی جستجو در همین تاپیک میتونید لینک دانلودش رو پیدا کنید

*Mina*

عضو
یک تمپلیت 2013 دانلود و لود کردم ولی باز پنجره project browser نیومد.

ببخشید من فکر کردم لول و نماها و ... رو نمیتونید تو پنجره project browser ببینید ، از این قسمت میتونید فعالش کنید :;)

http://www.uploadtak.com/images/k721_Untitled1.jpg

و با توجه به اینکه تمپلیت 2013 رو دارید استفاده میکنید لول و ... رو هم میتونید مشاهده کنید ، در حالت قبلی این هادر project browserتعریف نشده بودن

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
یک تمپلیت 2013 دانلود و لود کردم ولی باز پنجره project browser نیومد.

منظور از پنجره project browser کدومه...همون پنجره درختی؟؟؟ک توش level ها است؟باید بری توی منوی view از user interface بیاریش...تیک دار کنی حله؟23.jpg

arefeh

کاربر ممتاز
دوستان من روی یه پروژه فاز 2 مشفول به کارم...و اونو میخوام متره کنم...خوب توی این مسیر خیلی جاها فهمیدم ک کارم ایراد داره و رفع کردم(البته به بدبختی و سرچ تو سایتهای انگلیسی)اما یه سئوال توی اتصال دیوار ها دستوری داریم به نام wall join ک انواع join رو نشون میده...من هر کدوم از اونها رو ک انتحاب میکنم یه متره میده ک مسلما روی مقدار مصالح تغییر عدد اتفاق میوفته ...الان از کدوم wall join باید استفاده کنم؟ک درست باشه متره...چون بران 1سانتی متر مکعبشم برام مهمه...

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
دوستان من روی یه پروژه فاز 2 مشفول به کارم...و اونو میخوام متره کنم...خوب توی این مسیر خیلی جاها فهمیدم ک کارم ایراد داره و رفع کردم(البته به بدبختی و سرچ تو سایتهای انگلیسی)اما یه سئوال توی اتصال دیوار ها دستوری داریم به نام wall join ک انواع join رو نشون میده...من هر کدوم از اونها رو ک انتحاب میکنم یه متره میده ک مسلما روی مقدار مصالح تغییر عدد اتفاق میوفته ...الان از کدوم wall join باید استفاده کنم؟ک درست باشه متره...چون بران 1سانتی متر مکعبشم برام مهمه...

شما دارید کار اجرایی میکنید پس، خب یکم فکر کنید بینید تو کار اجرایی دیوارها چطوری بهم چفت میشن؟ تو گوشه ها یه رج در میون از یه دیوار وارد دیوار دیگه شده که اگر بخوایم تو رویت بکشیمش میشه نصف نصف که گزینه miter میشه
نکات دیگه رو هم رعایت کنید مثل warp ها
یا کف ها رو تا اکستریور کور بکشید، چون تو کار اجرایی هم کف ها روی دیوار آجری یا بلوک ها قرار میگیره نه روی پوسته بیرونی که حالا میتونه ملات و سنگگ باشه یا گچ خاک و سفیدکاری
اگر متره تجاری میکنید تو متره دیوارهای بیرونی هم جزو فضای مفید حساب میشه و باید تو تنطیمات آریا محاسبا از پوسته خارجی محاسبه بشن نه داخل
و و و و ....

arefeh

کاربر ممتاز
شما دارید کار اجرایی میکنید پس، خب یکم فکر کنید بینید تو کار اجرایی دیوارها چطوری بهم چفت میشن؟ تو گوشه ها یه رج در میون از یه دیوار وارد دیوار دیگه شده که اگر بخوایم تو رویت بکشیمش میشه نصف نصف که گزینه miter میشه
نکات دیگه رو هم رعایت کنید مثل warp ها
یا کف ها رو تا اکستریور کور بکشید، چون تو کار اجرایی هم کف ها روی دیوار آجری یا بلوک ها قرار میگیره نه روی پوسته بیرونی که حالا میتونه ملات و سنگگ باشه یا گچ خاک و سفیدکاری
اگر متره تجاری میکنید تو متره دیوارهای بیرونی هم جزو فضای مفید حساب میشه و باید تو تنطیمات آریا محاسبا از پوسته خارجی محاسبه بشن نه داخل
و و و و ....

مرسی از راهنماییتون...متاسفانه من کار اجرایی از نزدیک ندیدم و همون چیزهایی هست تو ذهنم ک قبلا مطالعه داشتم یا گذری ک از کنار یه ساختمان در حال ساخت رد میشدم میدیم...و در اتصال دیوار درسته میدونم به این شکل اجرا میشد اما به انگلیسی نمیدونستم و بیشتر روی نازک کاری و لایه هاش برام سئوال بود ک با کمک شما رفع شد...
بابت floor همین کار رو انجام دادم...تا extrior cor ترسیم کردم...اما سئوال دیگه مصالح دور ستون سازه ای هست ...اگر از architectural column استفاده کنم اونو متره نمی کنم...گفتم شاید اگه دیواری به ضخامت اون نازک کاری بکشم کارم درست باشه...درست میگم یا راه دیگه ای داره؟
سئوال بعدی موقعی ک میخوام متره کنم هر دیوار رو جدا مترشو میده و مثلا جمع کل هر مصالح رو نمیده و من باید خودم انهارو با هم جمع ببندم...البته ی جایی هم به نام total تو تنظیماتش پیدا کردم اما اون نهایت کاری ک میکنه میاد مشابه ها رو زیر هم میاره و با مصالح دیگه فاصله میندازد راهی هست کلا یه بار اسم مصالح رو بنویسه و جمع کل رو بزنه؟
در مورد نکته آخری هم ک گفتید دیوار تجاری من متوجه نشدم اگه امکان داره بیشتر توضیح بدید ممنون میشم.

jhangard

کاربر بیش فعال
دوستان در تصویر زیر دقت کنید، ما برای اینکه طول این شش اتاق رو با هم، هم اندازه کنیم از Aligned dimension استفادی میکنیم و wall face دیوار کناری شروع میکنیم و به ترتیب روی وسط هر دیوار داخلی center line کلیک میکنیم تا باز به wall face دیوار آخر برسیم و کلیک کنیم، بعدش روی EQ کلیک میکنیم تا اتاق ها هم اندازه بشن (اندازه گذاری فوقانی در تصویر) بعدم این ابزار رو پاک میکنیم.

اما مشکلی که در این حالت پیش میاد اینه که اتاق های اولی و آخری کمی بزرگتر از بقیه اتاق های داخلی میشن ( اندازه گذاری پایینی در تصویر) چون ما برای اندازه گذاری از wall face دیوار بیرونی اول یا آخر شروع کردیم و نمیتونیم از center line اون مانند بقیه دیوار ها استفاده کنیم چون ضخامت دیوار های بیرونی و درونی ساختمان با هم فرق میکنه.
برای حل این مشکل غیر از حساب دستی راه دیگه ای هست که اندازه اتاق ها دقیقا مثل هم بشه؟

لینک عکس http://upload7.ir/images/95708512675684550338.jpg

پیوست ها

• Example.jpg
    Example.jpg
    19.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

jhangard

کاربر بیش فعال
دوستان در تصویر زیر دقت کنید، ما برای اینکه طول این شش اتاق رو با هم، هم اندازه کنیم از Aligned dimension استفادی میکنیم و wall face دیوار کناری شروع میکنیم و به ترتیب روی وسط هر دیوار داخلی کلیک میکنیم تا باز به wall face دیوار آخر برسیم و کلیک کنیم، بعدش روی EQ کلیک میکنیم تا اتاق ها هم اندازه بشن (اندازه گذاری فوقانی در تصویر) بعدم این ابزار رو پاک میکنیم.

اما مشکلی که در این حالت پیش میاد اینه که اتاق های اولی و آخری کمی بزرگتر از بقیه اتاق های داخلی میشن ( اندازه گذاری پایینی در تصویر) چون ما از wall face دیوار بیرونی اول یا آخر شروع کردیم و نمیتونیم از center line اون مانند بقیه دیوار ها استفاده کنیم چون ضخامت دیوار های بیرونی و درونی ساختمان با هم فرق میکنه.
برای حل این مشکل غیر از حساب دستی راه دیگه ای هست که اندازه اتاق ها دقیقا مثل هم بشه؟

لینک عکس http://upload7.ir/images/95708512675684550338.jpg

خودم یه راه پیدا کردم جواب داد، دیوار های بیرونی رو موقتا hide element میکنیم به جاش مثل همون دیوارهای داخلی رسم میکنیم (واضحه که باید interior face دقیقا منطبق با همون دیوارهای ضخیم قبل باشه) و بعدش همه دیوارها رو از center line هم اندازه کرده و بعد دیوار های موقتی(خارجی) رو پاک میکنیم و hide رو reset تا دیوارهای اصلی ضخیم خارجی سرجاشون برگردند. راه بهتری هست؟

آخرین ویرایش:

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
خودم یه راه پیدا کردم جواب داد، دیوار های بیرونی رو موقتا hide element میکنیم به جاش مثل همون دیوارهای داخلی رسم میکنیم (واضحه که باید interior face دقیقا منطبق با همون دیوارهای ضخیم قبل باشه) و بعدش همه دیوارها رو از center line هم اندازه کرده و بعد دیوار های موقتی(خارجی) رو پاک میکنیم و hide رو reset تا دیوارهای اصلی ضخیم خارجی سرجاشون برگردند. راه بهتری هست؟

دلیل این اختلاف ها اینه که دیوارهای بیرونی ضخامت متفاوتی با داخلی دارن مثلا بیرونیا 30 سانتی هستن و داخلیا 10 سانتی، و اگر سنتر لاین رو انتخاب کنید همه اتاق ها برابر هم میشن تنها مشکلی که پیش میاد دو تا 15 سانت (اگر دیوارای بیرونی 30 سانتی باشن) به اندازه کل اضافه میشه که موقع ترسیم باید این رو مدنظر قرار بدید، یا به راحتی مثل مدل طراحی فامیلی ها، یه خط اندازه دیگه از ابتدای یه دیوار تا انتهای دیوار دیگه بکشید و برابر اندازه ای که میخواید قرار بدید و مشکل حل میشه
اگر روی فینیشز ست کنید این مشکل برطرف میشه، یعنی برابر کردنا رو بر اساس لایه های بیرونی دیوارها محاسبه میکنه و بطور اتوماتیک دیوارهای بیرونی رو خودش از وسط دیوار محاسبه میکنه و اتاق ها برابر میشن

پ.ن: این تمرین خود اتودسک نیست؟ :biggrin:

آخرین ویرایش:

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
مرسی از راهنماییتون...متاسفانه من کار اجرایی از نزدیک ندیدم و همون چیزهایی هست تو ذهنم ک قبلا مطالعه داشتم یا گذری ک از کنار یه ساختمان در حال ساخت رد میشدم میدیم...و در اتصال دیوار درسته میدونم به این شکل اجرا میشد اما به انگلیسی نمیدونستم و بیشتر روی نازک کاری و لایه هاش برام سئوال بود ک با کمک شما رفع شد...
بابت floor همین کار رو انجام دادم...تا extrior cor ترسیم کردم...اما سئوال دیگه مصالح دور ستون سازه ای هست ...اگر از architectural column استفاده کنم اونو متره نمی کنم...گفتم شاید اگه دیواری به ضخامت اون نازک کاری بکشم کارم درست باشه...درست میگم یا راه دیگه ای داره؟
سئوال بعدی موقعی ک میخوام متره کنم هر دیوار رو جدا مترشو میده و مثلا جمع کل هر مصالح رو نمیده و من باید خودم انهارو با هم جمع ببندم...البته ی جایی هم به نام total تو تنظیماتش پیدا کردم اما اون نهایت کاری ک میکنه میاد مشابه ها رو زیر هم میاره و با مصالح دیگه فاصله میندازد راهی هست کلا یه بار اسم مصالح رو بنویسه و جمع کل رو بزنه؟
در مورد نکته آخری هم ک گفتید دیوار تجاری من متوجه نشدم اگه امکان داره بیشتر توضیح بدید ممنون میشم.

من به شما سرنخ رو دادم اما توجه نکردید، تو اینترنت دنبال آموزش های مربوط به warp باشید، سر فرصت احتمالا در موردشون توضیح بدم
در مورد اون مصالح هم کافیه از متریال تیک آف استفاده کنید تا بهتون با جزئیات حجم مصالح رو بده
تو کار اجرایی مسکونی فضای مفید یعنی فضایی که قابل مبلمان باشه یعنی دیوارها و بعضی از جاها محاسبه نمیشه تو فضای مفید، اما تو تجاری دیوارها هم جزو فضای مفید حساب میشه و قیمتی برابر قیمت متره فضای مفید داره، یکم پیچیده اس باید متره اتون خوب باشه متوجه شید

کلا سوالای شما هر کدون نیاز به تدریس جدا داره که انشالا وقت بشه تک تک رو براتون توضیح خواهم داد

jhangard

کاربر بیش فعال
دلیل این اختلاف ها اینه که دیوارهای بیرونی ضخامت متفاوتی با داخلی دارن مثلا بیرونیا 30 سانتی هستن و داخلیا 10 سانتی، و اگر سنتر لاین رو انتخاب کنید همه اتاق ها برابر هم میشن تنها مشکلی که پیش میاد دو تا 15 سانت (اگر دیوارای بیرونی 30 سانتی باشن) به اندازه کل اضافه میشه که موقع ترسیم باید این رو مدنظر قرار بدید، یا به راحتی مثل مدل طراحی فامیلی ها، یه خط اندازه دیگه از ابتدای یه دیوار تا انتهای دیوار دیگه بکشید و برابر اندازه ای که میخواید قرار بدید و مشکل حل میشه
اگر روی فینیشز ست کنید این مشکل برطرف میشه، یعنی برابر کردنا رو بر اساس لایه های بیرونی دیوارها محاسبه میکنه و بطور اتوماتیک دیوارهای بیرونی رو خودش از وسط دیوار محاسبه میکنه و اتاق ها برابر میشن

پ.ن: این تمرین خود اتودسک نیست؟ :biggrin:

آره مشکل اختلاف ضخامت دیوارای داخلی و خارجیه، راه حل شما ساده تره ممنون، اگه درست برداشت کرده باشم بوسیله یک خط reference plane به ضخامت دیوار داخلی بر روی دیوار خارجی و شروع اندازه گذاری از اون و بعد بر wall face های همون سمت تا دیوار آخر. تست کردم، بهترین کار همینه.

پ.ن: نه یک تمرین در کورس ویدئو video2brain هست :smile:

PERSIA2500

عضو جدید
سلام بچه ها ... 2 تا سواله فنی دارم ..1-sweep کج روی دیواره کج چجوری بکشم ؟؟؟؟ 2- وقتی رو railing تب و میگیرم فقط اون بالاییشو میتونم ادیت کنم:cry: ... پایینی اش و نمیشه چی کار کنم :surprised:... مرسی

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
سلام بچه ها ... 2 تا سواله فنی دارم ..1-sweep کج روی دیواره کج چجوری بکشم ؟؟؟؟ 2- وقتی رو railing تب و میگیرم فقط اون بالاییشو میتونم ادیت کنم:cry: ... پایینی اش و نمیشه چی کار کنم :surprised:... مرسی

1- سلام برای ساخت سوئیپ روی دیوار کج کافیه از منوی کامپوننت، model In-place رو میزنید و یه پنل باز میشه، بعد اون آخرا نوشته wall دیوار رو انتخاب میکنید تا وارد محیط طراحی فمیلی بشید، بعد دستور sweep رو میزنید و پنل سوئیپ فعال میشه، sketch path رو میزنید و پنل draw فعال میشه، بعد با استفاده از گزینه pick lines که یه خط سبز هست روی خط بیرونی پایین دیوار کلیک میکنید تا خطی که پروفیل میخواد روی اون سوئیپ بشه ایجاد بشه، و اوکی (تیک سبز) رو بزنید.
حالا کنار دستور اسکچ پس، روی گزینه Select profile کلیک کنید تا گزینه edit profile فعال بشه و بعد ان گزینه رو بزنید، می بینید که باز پنل دراو فعال شد، حالا میتونید پروفیل موردنظرتون رو بکشید، بهترین روش اینه که از پنل Work Plane گزینه Viewer رو بزنید و تو پنجره جدیدی که باز میشه پروفیلتون رو بکشید و باز اوکی رو بزنید و باز هم اوکی
حالا سوئیپ مورد نظر شما درست پای دیوار کجتون ایجاد شده، تو یکی از نماهای جانبی برید و سوئیپ رو تو ارتفاعی که میخواید قرار بدید.

2- تو ادیت پروفایل ریلینگ دو پنل تنظیم هست که باهاشون میتونید ریلینگ رو تنظیم کنید، یکی rail Steructure و یکی هم Baluster Placement

jhangard

کاربر بیش فعال
وقتی ما کف رو بتون و سطح روییش رو به فرض موزائیک قرار میدیم و کف رو رسم میکنیم میخوایم که محل اتصال دیوارهای داخلی روی بتون باشه و زیر دیوارها دیگه موزاییک نباشه باید چه کار کنیم؟ برای متره و فاز 2 می پرسم.

تصویر http://upload7.ir/images/91947011343436474163.jpg

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
وقتی ما کف رو بتون و سطح روییش رو به فرض موزائیک قرار میدیم و کف رو رسم میکنیم میخوایم که محل اتصال دیوارهای داخلی روی بتون باشه و زیر دیوارها دیگه موزاییک نباشه باید چه کار کنیم؟ برای متره و فاز 2 می پرسم.

تصویر http://upload7.ir/images/91947011343436474163.jpg
خب الکی نیست که رویت دو نوع کف داره، کف سازه ای اسمش روشه و خب سازه ای و بحث نیرو و اینجور چیزا در موردش صادقه، اما کف معماری فقط سطح نهایی و معماریه، شما باید دو تا کف رو از هم تفکیک کنید و بکشید، یعنی اول کف سازه ای رو بعد کف معماری رو که اندازه اش کوچیکتر از کف سازه ای هست، همچنین ضخامتش کمتره

یه نکته دیگه، کف و دیوار رو باید بهم جوین کنید و دستور کات هم فراموش نشه اگر میخواید متره دقیق کنید و همچنین میخواید کار حرفه ای داشته باشید

rsard

عضو جدید
level

level

salam man taze avale raham mikhastam bedonam vaghti avale kar ke revit (metric) baz mishe, chetori mitonam level besazam? vaghti hich leveli hanoz vojod nadare? akhe film amozeshi daram hamaro tozih dade ela vali on az ghabl level dasht vali man nadashtam.??????

niloothrn

عضو جدید
سلام، چی کار باید بکنم که نرده هام با پله هام هماهنگ باشه؟ نرده ها رو هوان:(

mahans

عضو جدید
salam man taze avale raham mikhastam bedonam vaghti avale kar ke revit (metric) baz mishe, chetori mitonam level besazam? vaghti hich leveli hanoz vojod nadare? akhe film amozeshi daram hamaro tozih dade ela vali on az ghabl level dasht vali man nadashtam.??????

سلام!شما در قسمتی که متریک رو انتخاب میکنید باید وارد پوشه بشید و فایل متریک رو انتخاب کنید و الا باید از یه فایل آماده استفاده کنید!!!اگه مشکلی داشتید بگید تاذکمکتون کنم!!!!البته راه های زیادی وجود داره برای اوردن لول....

mahans

عضو جدید
سلام، چی کار باید بکنم که نرده هام با پله هام هماهنگ باشه؟ نرده ها رو هوان:(

خب شما باید وقتی در فضایی نرده رو به صورت جدا مثلا در پبه ای که خودتون به صورت دستی و غیر اتوماتیک ساخته اید اون قسمت نره که به رنگ سبز هست رو در هر قسمت با کد ارتفایی مختلف جدا جدا کرده تا پله روی اون صطح قرار بگیره!!!!

aray85

عضو جدید
با سلام
من یک اشکال دارم توی revit 2011 ، می‌خواستم دوستان لطف کنند و من رو راهنمایی‌ کنند:
من توی صفحه نرم افزار elevations را ندارم و به دیوار‌ها ارتفاع نمیتونم بدم یعنی‌ اصلا Level رو نمیتونم تنظیم کنم ؟؟؟؟؟؟ فکر می‌کنم نرم افزار مشکل دارد چونکه Family هم کار نمی‌کنه.

با تشکر

Peyman_0111

عضو جدید
کمک در مورد انتقال از رویت به مکس

کمک در مورد انتقال از رویت به مکس

سلام دوستان

یه حجمی رو توی رویت درست کردم و الان میخوام انتقالش بدم به مکس و رندر بگیرم

میخواستم ببینم که Export تری دی چطوری میشه و کدوم پسوند مناسب تره ؟
وقتی Export کد میگیرم ، Curtain wall رو نشون نمیده ، میخواستم ببینم مشکل از کجاست ؟
و مورد بعدی هم اینکه وقتی تو مکس به یه دیوار متریال بدیم ، تمام دیوارهای هم جنس هم باید متریال بگیرن ، اما وقتی این کار رو میکنم انجام نمیده ، میشه بگید اشکال کارم کجاست ؟ ( با پسوند .fbx انتقال دادم )

ممنون

PERSIA2500

عضو جدید
1- سلام برای ساخت سوئیپ روی دیوار کج کافیه از منوی کامپوننت، model In-place رو میزنید و یه پنل باز میشه، بعد اون آخرا نوشته wall دیوار رو انتخاب میکنید تا وارد محیط طراحی فمیلی بشید، بعد دستور sweep رو میزنید و پنل سوئیپ فعال میشه، sketch path رو میزنید و پنل draw فعال میشه، بعد با استفاده از گزینه pick lines که یه خط سبز هست روی خط بیرونی پایین دیوار کلیک میکنید تا خطی که پروفیل میخواد روی اون سوئیپ بشه ایجاد بشه، و اوکی (تیک سبز) رو بزنید.
حالا کنار دستور اسکچ پس، روی گزینه Select profile کلیک کنید تا گزینه edit profile فعال بشه و بعد ان گزینه رو بزنید، می بینید که باز پنل دراو فعال شد، حالا میتونید پروفیل موردنظرتون رو بکشید، بهترین روش اینه که از پنل Work Plane گزینه Viewer رو بزنید و تو پنجره جدیدی که باز میشه پروفیلتون رو بکشید و باز اوکی رو بزنید و باز هم اوکی
حالا سوئیپ مورد نظر شما درست پای دیوار کجتون ایجاد شده، تو یکی از نماهای جانبی برید و سوئیپ رو تو ارتفاعی که میخواید قرار بدید.

2- تو ادیت پروفایل ریلینگ دو پنل تنظیم هست که باهاشون میتونید ریلینگ رو تنظیم کنید، یکی rail Steructure و یکی هم Baluster Placement
merc ... dastet dard nakone

PERSIA2500

عضو جدید
با سلام
من یک اشکال دارم توی revit 2011 ، می‌خواستم دوستان لطف کنند و من رو راهنمایی‌ کنند:
من توی صفحه نرم افزار elevations را ندارم و به دیوار‌ها ارتفاع نمیتونم بدم یعنی‌ اصلا Level رو نمیتونم تنظیم کنم ؟؟؟؟؟؟ فکر می‌کنم نرم افزار مشکل دارد چونکه Family هم کار نمی‌کنه.

با تشکر

تو 2011 نمی دونم ولی تو 2013 بورو تو تب view اونجا تو قسمت create رو آیکونه elevation کلیک کن بد رو صفحه هر جا خواستی بذارش .. اگه خواستی جهتش عوض شه رو مربع کلیک کن بعد انتخاب کن .... ( راستی 4 فش از اون فلشا باید به صورته دیفالت رو صفحت باشن . هستن ؟ )

PERSIA2500

عضو جدید

نخوب دوشواریم همونجاست دیگه ... edit path هست ولی edit profile نیست

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
نخوب دوشواریم همونجاست دیگه ... edit path هست ولی edit profile نیست

من که رویت 2013 دارم و ادیت پروفایل داره، بعد اینکه پس رو میکشید میتونید رو ادیت پروفایل کلیک کنید تا فعال بشه
دوستان دیگه امتحان کنن اگر مشکلی بود بگن توضیح بدم

z_r

عضو جدید
سلام..دوستان یه برام پیش اومده..وقتی رویتو باز میکنم باز نمیشه و اخطار میده..وقتی میخوام
uninstalesh
کنم هم همین اخطارو میده و اصن نمیشه پاکش کنم دوباره نصب کنم.چیکار کنم؟Snap1.jpg

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
سلام..دوستان یه برام پیش اومده..وقتی رویتو باز میکنم باز نمیشه و اخطار میده..وقتی میخوام
uninstalesh
کنم هم همین اخطارو میده و اصن نمیشه پاکش کنم دوباره نصب کنم.چیکار کنم؟مشاهده پیوست 168071

سلام
احتمالا مشکل از ویندوزتون هست
یه بار ویندوزتون رو عوض کنید، احتمال زیاد باید درست بشه