ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shadowwalker

عضو جدید
آره حتما میاری غصه نخور.سهمیه شاگرد اولی رتبه رو یک دهم می کنه.مگه نمی دونستی؟

shadowwalker

عضو جدید
دانشگاهش چه طوریاست؟ارزش رفتن داره؟چک کردم تمام استادهای عالی شریف اونجا هم هستن.پروازین.به نظرتون همه چی به تلاش خود آدمه یا جو دانشگاه هم تاثیر داره؟البته من اصولا جوگیر نمی شم.کار خودمو انجام میدم.ولی سطح کلاس روی درسی که استاد میده خیلی موثره.
مدرکش برای اپلای گرفتن واسه آمریکا معتبره؟

hssnjfry

عضو جدید
سلام یک سوال تابلو بچه ها اگر روزانه قبول شم ایا خوابگاه و غذا و اینترنت و از این موارد هزینه داره یا نه همش رایگانه ؟

lopht

عضو جدید
پسرا با شمام...
این ارشد رو بیخیال شین..
برین پی یه کار...
اونایی که خدمت نرفتین ...برین خدمت و الا ضرر میکنین بعدا...
از ما گفتن بود

cabsul

عضو جدید
تبدیل 1660
طراحی 1722
هوافضا 615
تهران های هرسه تا رو زدم
واسه شهرستان تبدیل و طراحی رو قزوین و زنجان و زدم
بنظر شما کدوم و قبول میشم؟

mahde1818

عضو جدید
پسرا با شمام...
این ارشد رو بیخیال شین..
برین پی یه کار...
اونایی که خدمت نرفتین ...برین خدمت و الا ضرر میکنین بعدا...
از ما گفتن بود
من اینو دیر فهمیدم نشستم ارشد خوندم الکی ! اگه خدمت رفتم بود الان کارتم دستم بودم

hasan_w

اخراجی موقت
سلام.
به نظر منم با مهدی موافقم سربازی تو این شرایط و بی پولی بهتره،حیف که منم دیر فهمیدم،من رتبم 1400 طراحی شده ولی اصلا اشتباه کردم خوندم کاش اول میرفتم خدمت کار داشتن مهمتره،درس و تحصیل شق القمر که نیست،کار شاقی هم نیست که بگیم مدرک گرفتن سخته،والله به خدا با مدرک لیسانس مکانیک بریم سر کار و دنبال تخصص بیشتر موفقتر میشدیم و از درسی که خوندیم لذت میبردیم،همش درس درس !!چه به درد میخوره،دوستان اصل زندگی چیز دیگس،آمار ازدواجا داره پایین میره،سن ازدواج داره بالا میره،توقعات داره بالا میره،میدونین این یعنی چی؟؟؟؟؟؟یعنی فاجعه!!!!،از طرفی دیگه مد شده اصلا خود خانواده ها بچه هاشونو مجبور میکنن که تحصیلاتو ادامه بدن و آنها رو به ازدواج تشویق نمیکنن و میگن حتما باید کار داشته باشی و حتما سربازی رفته باشی و و و و....آخه یکی نیست به اینطور خانواده ها بگه اگه من بخوام همه این شرایطو داشته باشم دیگه سنم به 30رسیده!!!سنی که دیگه معلوم نیست با این عقل بی صاحاب من چی شده،سنی که معلوم نیست به چه حال و روزی بیفتم،خیلی بده که خانوادت درکت نکنن!!!اینه درد یه مهندس،دوستان سربازی برای یه فرد لیسانس مکانیک به تحصیلات تکمیلی ارححیت داره،البته بیشتر برای آنایی میگم که از ساپورت مالی خوبی برخوردار نیستن،و منم ازون طور آدما هستم که ساپورت خوب مالی ندارم،و از ارشد رفتنم میترسم که گرفتار شم،دیگه من بدخت این راه رفتم و باید این راه رو برم،نمیشه نصفه رهاش کنم.الان میرفتم سربازی بعد سربازی و بعد چند ماه کار پیدا میکردم(نگین کار پیدا نمیشه،برای کار باید حداقل 6 ماه دنبالش بدوی و کار پیدا میشه و برو دنبال تخصص که این از همه چیزا واسه یه مهندس مهمتره،تخصصص و خیلی مهمه،مدرک داشته باشی ولی بی سواد باشی چه فایده داره،پس بیخود سنتونو نبرین بالا به خاطر دکترا،دیگه آنایی که وارد این راه(ارشد) شدن بیخیال نشن و ارشد رو بگیرن ولی اگه روزانه قبول نشدین بدونیند بهترین انتخاب زندگیتون رفتن سربازیتون هست) و بعد تشکیل خانواده،اصل زندگی اینه نه این که پشت سر هم بشینی درس بخونی و ملافتو و شستن لباساتو تا سن 25 سالگیم مادر پیرت برعهده بگیره!!!آره مهندسین،دیدتون رو باز کنین،کشور ما به فکر ما جوونا نیست،دست دستی داره ما رو به فساد گرایش میده،من خودم از کسایی هستم میخوام تو این جامعه سالم زندگی کنم ولی خیلی سالم موندن تو این جامعه سخته،خدایا کمکم کن.یا علی

آخرین ویرایش:

87682111

عضو جدید
بحث رو خیلی فلسفی نکنید. الان طبیعیه که منتظر نتیجه یک سال تلاش هستیم و تحت فشاریم. درسته که داشتن کارت پایان خدمت امتیاز بزرگیه ولی ادامه تحصیل هم ایده ایه که اگه حداقل شانستو توش امتحان نکنی، تا آخر عمر فکرش و عذاب وجدانش دست از سرت بر نمیداره. حتی اگه قبول هم نشیم ، تلاش خودمونو کردیم و مطمئن باش هیچ کس تا حالا پشیمون نشده که چرا وقتشو گذاشته برای تلاش کردن...

mori1365

عضو جدید
سلام.
.... و ملافتو و شستن لباساتو تا سن 25 سالگیم مادر پیرت برعهده بگیره!!!....،خدایا کمکم کن.یا علی
دیگه این روزها ماشین لباس شویی وجود داره و همه لباس ها میره تو ماشین و شسته میشه حالا یه لباس کمتر یا بیشتر فرقی نمیکنه !!! :D:D

mahde1818

عضو جدید
الان مثلا من کارتم دستمه به چه دردم خورده؟؟؟الان سه ساله کارت خدمت و گرفتم حتی یه بارم جایی تا بحال لازم نشده :D
باورت میشه چند تا موقیت کاری فوق العاده پیش اومده بود برام که نتونستم برم فقط به خاطر نداشتن همین کارت پایان خدمت لعنتی! یکیش توی آستان قدس رضوی بود که واقعا هنوزم دارم حسرتش رو می خورم! تا کی می خوای دست توی جیب بابات باشه شما رو نمی دونم ولی من از این مصرف کننده بودن خسته شدم

mehrz67

عضو جدید
سلام مهندسین
میدونید زمان اعلام نتایج دقیقاً کی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mahde1818

عضو جدید
سلام.
به نظر منم با مهدی موافقم سربازی تو این شرایط و بی پولی بهتره،حیف که منم دیر فهمیدم،من رتبم 1400 طراحی شده ولی اصلا اشتباه کردم خوندم کاش اول میرفتم خدمت کار داشتن مهمتره،درس و تحصیل شق القمر که نیست،کار شاقی هم نیست که بگیم مدرک گرفتن سخته،والله به خدا با مدرک لیسانس مکانیک بریم سر کار و دنبال تخصص بیشتر موفقتر میشدیم و از درسی که خوندیم لذت میبردیم،همش درس درس !!چه به درد میخوره،دوستان اصل زندگی چیز دیگس،آمار ازدواجا داره پایین میره،سن ازدواج داره بالا میره،توقعات داره بالا میره،میدونین این یعنی چی؟؟؟؟؟؟یعنی فاجعه!!!!،از طرفی دیگه مد شده اصلا خود خانواده ها بچه هاشونو مجبور میکنن که تحصیلاتو ادامه بدن و آنها رو به ازدواج تشویق نمیکنن و میگن حتما باید کار داشته باشی و حتما سربازی رفته باشی و و و و....آخه یکی نیست به اینطور خانواده ها بگه اگه من بخوام همه این شرایطو داشته باشم دیگه سنم به 30رسیده!!!سنی که دیگه معلوم نیست با این عقل بی صاحاب من چی شده،سنی که معلوم نیست به چه حال و روزی بیفتم،خیلی بده که خانوادت درکت نکنن!!!اینه درد یه مهندس،دوستان سربازی برای یه فرد لیسانس مکانیک به تحصیلات تکمیلی ارححیت داره،البته بیشتر برای آنایی میگم که از ساپورت مالی خوبی برخوردار نیستن،و منم ازون طور آدما هستم که ساپورت خوب مالی ندارم،و از ارشد رفتنم میترسم که گرفتار شم،دیگه من بدخت این راه رفتم و باید این راه رو برم،نمیشه نصفه رهاش کنم.الان میرفتم سربازی بعد سربازی و بعد چند ماه کار پیدا میکردم(نگین کار پیدا نمیشه،برای کار باید حداقل 6 ماه دنبالش بدوی و کار پیدا میشه و برو دنبال تخصص که این از همه چیزا واسه یه مهندس مهمتره،تخصصص و خیلی مهمه،مدرک داشته باشی ولی بی سواد باشی چه فایده داره،پس بیخود سنتونو نبرین بالا به خاطر دکترا،دیگه آنایی که وارد این راه(ارشد) شدن بیخیال نشن و ارشد رو بگیرن ولی اگه روزانه قبول نشدین بدونیند بهترین انتخاب زندگیتون رفتن سربازیتون هست) و بعد تشکیل خانواده،اصل زندگی اینه نه این که پشت سر هم بشینی درس بخونی و ملافتو و شستن لباساتو تا سن 25 سالگیم مادر پیرت برعهده بگیره!!!آره مهندسین،دیدتون رو باز کنین،کشور ما به فکر ما جوونا نیست،دست دستی داره ما رو به فساد گرایش میده،من خودم از کسایی هستم میخوام تو این جامعه سالم زندگی کنم ولی خیلی سالم موندن تو این جامعه سخته،خدایا کمکم کن.یا علی
حرف دل منو زدی به خدا ما هم تا سربازی نرفته بودیم توی باغ نبودیم. دو سال ارشد و دو سال سربازی ..........:(

Asghar_

عضو جدید
دیگه این روزها ماشین لباس شویی وجود داره و همه لباس ها میره تو ماشین و شسته میشه حالا یه لباس کمتر یا بیشتر فرقی نمیکنه !!! :D:D

سلام.هه هه

تا کی اتاقتو مامانت تمیز کنه؟!!تا کی لباساتو بزاره تو ماشین لباس شویی؟!!تا کی غصتو بخوره؟؟!!تا کی بهت پول بده؟؟!!تا کی مصرف کننده باید باشی؟؟؟!!!اینو انکار نکنین تا وقتی که ازدواج نکردین امکان نداره از پول بابات استفاده نکنی!!بعد به نظرت این وضع خوبه؟؟!!بابا چشاتونو وا کنین این کشور به فکر ما جوونا نیستن،تا میخوای بری ازدواج کنی همه چی رو میارن وسط،کار داری؟کارت پایان خدمت داری؟کارم بخوای پیدا کنی امکان نداره نگن که کارت پایان خدمت داری؟یعنی بیشتر اینطور بوده....این حرفا رو کسی میزنه که هنوز تو باغ نیست!!هرجور مایلین بخونین بزنین تو شاخ دکترا،هه هه هه.....اینم بگم من رتبم خیلی خوبم شده که دارم این حرفو میزنم.دیگه تحصیلات شده جز عادت روزانه جوونا!!!
آینده این کشور رو خدا بخیر کنه

hasan_w

اخراجی موقت
بحث رو خیلی فلسفی نکنید. الان طبیعیه که منتظر نتیجه یک سال تلاش هستیم و تحت فشاریم. درسته که داشتن کارت پایان خدمت امتیاز بزرگیه ولی ادامه تحصیل هم ایده ایه که اگه حداقل شانستو توش امتحان نکنی، تا آخر عمر فکرش و عذاب وجدانش دست از سرت بر نمیداره. حتی اگه قبول هم نشیم ، تلاش خودمونو کردیم و مطمئن باش هیچ کس تا حالا پشیمون نشده که چرا وقتشو گذاشته برای تلاش کردن...

سلام،ایده چیه داداش من!

این چه ایده ای که تو رو از کار و زندگی بندازه!!

تو رو از فرصت های شغلی بندازه!!

تو رو از تخصص بندازه!!خیال میکنی مدرک ارشد به سوادت خیلی اضافه میکنه!!خنده داره.....

چه ایده ایه که تو رو از ازدواجت عقب بندازه و پیرت کنه!!و در نهایت کلا فکرت نسبت به ازدواج عوض بشه!

خانواده ها و دولت داره دس دستی جوونای مردموو به فنا میبرن!!اینه درد یه مهندس،خستم،خسته

mori1365

عضو جدید
باورت میشه چند تا موقیت کاری فوق العاده پیش اومده بود برام که نتونستم برم فقط به خاطر نداشتن همین کارت پایان خدمت لعنتی! یکیش توی آستان قدس رضوی بود که واقعا هنوزم دارم حسرتش رو می خورم! تا کی می خوای دست توی جیب بابات باشه شما رو نمی دونم ولی من از این مصرف کننده بودن خسته شدم
من سر کار میرم ولی حتی جاییم که رفتم سر کار ازم کارت نخواستن توی شهرستان و نمیدونم چطوریه اما توی تهران به غیر از کارای دولتی که برای از ما بهترونه و هر کسیو راه نمیدن بخش خصوصی اصلا کاری به خدمت رفتن و نرتنت نداره الان یکی با ما کار میکنه سرباز فراریه :D اگر منظورت با من بود که دستت تو جیب باباته من سالهاست پدرم فوت کرده .در ل شاید شهر به شهر فرق کنه ولی توی تهران داشتن کارت خدمت فقط به درد ثبت نام دانشگاه میخوره وگرنه برای کار تو شرکت خصوصی یا تدریس به هیچ وجه نیازت نمیشه

آخرین ویرایش:

mori1365

عضو جدید
سلام،ایده چیه داداش من!

این چه ایده ای که تو رو از کار و زندگی بندازه!!

تو رو از فرصت های شغلی بندازه!!

تو رو از تخصص بندازه!!خیال میکنی مدرک ارشد به سوادت خیلی اضافه میکنه!!خنده داره.....

چه ایده ایه که تو رو از ازدواجت عقب بندازه و پیرت کنه!!و در نهایت کلا فکرت نسبت به ازدواج عوض بشه!

خانواده ها و دولت داره دس دستی جوونای مردموو به فنا میبرن!!اینه درد یه مهندس،خستم،خسته
بد جور رفتی تو نخ ازدواجا ازدواج کنی مشکلاتت دو چندان میشه باید از صبح تا شب بری سر کار جون بکنی بیاری جلوی زنت بذاری اون بره برای خودش خوش بگذرونه ازدواج کردنای تو ایران بیشتر یه جور حماقته و مرد یه افسار میندازه گردن خودش شما از صبح خروس خون تا بوق سگ باید برین سگ دو بزنید و همسر بزرگوارتون جلوی ماهواره بشینه حریم سلطان نگاه کنه:D شبم بری خونه ببینی غذا نیست اون ازدواجایی که شما فکر میکنید که زن خونه از صبح تا شب مشغول رفت و روبه و نگاه داری بچه هاست مال نسل مادرای ما بود دیگه زنهای این دوره زمونه اهل اینکارا نیستن تازه شانس بیاری کارتون به طلاق و طلاق کشی نکشه الان توی اپارتمان ده واحدی ما 4 واحدش دختراشون از شوهراشون طلاق گرفتنیکیشون که هر دو تا دخترش طلاق گرفتن و پدر داماداشون برای مهریه های سنگین دارن در میارن و با پول مهریه برای خودشون ماشین خریدن امیدوارم شما که این قدر شوق ازدواج داری تو دام همچین خانواده ها و دخترهایی نیفتین

p.abdollahi

عضو جدید
بچه ها من 20 همین ماه مهلت یک سالم تموم میشه اگه در 3 روز آینده قبول بشم بازم باید دفترچه آماده به خدمت رو بفرستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

newuser

عضو جدید
بچه ها من 20 همین ماه مهلت یک سالم تموم میشه اگه در 3 روز آینده قبول بشم بازم باید دفترچه آماده به خدمت رو بفرستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظر من بفرست کار از محکم کاری عیب نمیکنه چون بخوایم بفرستی کلی کار داره باید واکسن بزنی و معاینه پزشکی و حساب سپه باز کنی که 2 3 روز علافی داره و اگه برگ سبزت لازم باشه موقع ثبت نام اون موقع وقت نمیکنی بری دنبال این کارا(منم تا 15ام وقت داشتم)
من آخر مرداد فرستادم اعزامم افتاد اول آبان تا اون موقع هم معافیت تحصیلیم درست میشه

87682111

عضو جدید
به نظر من بفرست کار از محکم کاری عیب نمیکنه چون بخوایم بفرستی کلی کار داره باید واکسن بزنی و معاینه پزشکی و حساب سپه باز کنی که 2 3 روز علافی داره و اگه برگ سبزت لازم باشه موقع ثبت نام اون موقع وقت نمیکنی بری دنبال این کارا(منم تا 15ام وقت داشتم)
من آخر مرداد فرستادم اعزامم افتاد اول آبان تا اون موقع هم معافیت تحصیلیم درست میشه

داداش مهلت من 10 مهر تموم میشه. من چی کار کنم به نظرت؟ مسئول کارای معافیت تحصیلی دانشگامون گفت نمی خواد پست کنی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا