گفتگو پیرامون آزمون های نظام مهندسی

yasi84

عضو جدید
فقط اميدوارم با اين همه حرص و جوش و انتظار نتايج به حق بياد و مثل قبلي نباشه...

shuka_s

عضو جدید
پس چرا از ثبت نام خبری نیستتتتتتتتتتتتتتتتتتت؟! تاریخ امروزو که داده بودن!!!111

pooran1363

عضو جدید
والا با هر منطقی به این قضیه نگاه کنیم، اصلا آدم سر در نمیاره

1-اگه نمیخوان قبول کنند، مثل بچه آدم بگن که معمار طراحی زیاد شده و مثلا سالی یک بار با این قدر مشخص قبولی خواهیم داشت مثلا کرمانشاه 20نفر اول طراحی داده میشه و اصفهان 10 نفر و ...دقیقا مثل قبولی کنکور

2- اگه میخوان تند تند امتحان بگیرند و درامد زایی داشته باشه، خوب بگن آقا امتحان 200 تومان میشه و دیگه 4 بار امتحان ندیم

دیگه این سالی2بار امتحان گرفتن و سوال اشتباه طرح کردن و اعلام نکردن نتایج واقعا بی معنیه!!!!!!!!!!!!!!

اين هفته هم صبر مي كنيم ..اگه خبري نشدبايد كاري كرد ... از وقتي كه يادم مياد درس خوندم و زحمت كشيدم براي اينكه بالاخره نتيجه اي بگيرم ، حالا اجازه نميدم كسي حق رو ضايع كنه ..اينا واقعا شورشو در آوردن ... هر مهندسي كه 1 سر سوزن براي خودش ارزش قايل باشه اجازه نميده اينطوري باهاش بازي كنن ...

yalda65

عضو جدید
به قول مهران غفوريان مي‌بينم كه نمي‌بينم:D تا اين لحظه كه نه از نتيجه خبري هست و نه از ثبت‌نام. حالا نتيجه ما به كنار، ثبت‌نام چي شد؟ ديگه شدن چوپان دروغگو. اينها حتي به اطلاعيه رسمي كه توي سايت خودشون هم ميزنن پايبند نيستن چه برسه به تماس‌هاي تلفني كه به هر كسي يه جوابي ميدن!

jafarsydi

عضو جدید
این جو دقیقا مثل بشکه باروته که منتظر یک جرقه است.فقط کافیه نتیجه امتحان مثل شهریور بشه
هر کی یه شمشیر یا تیر رو کمان بر میداره، حمله میکنیم مقررات ملی
یک نفر هم ازشون نباید بگذاریم زنده بمونه.مثل اسپارتاکوس، همه رو میکشیم
خدایی من فقط این جوری دلم خنک میشه...
اینجا Like نداره هرکسی موافقه ،اون دکمه تشکر از این پست رو بزنه....

amin576

عضو جدید
سلام به همه منتظران نتایج آزمون طراحی و همه کسایی که میخوان ثبت نام کنن.
فردا با این شماره ها تماس بگیریم و بترکونیمشون،هر کی میتونه زنگ بزنه ، مودبانه ولی جدی و بصورت حق به جانب صحبت کنیم(هروقت اروم صحبت کردم منشیه جواب سربالا داده)اونقد زنگ بزنین تا دود از گوشی تلفن بلند شه.
هرچی داغ این 6 ماه و داغ آزمون قبلی دارین بریزین سرشون.
تا گرفتن نتیجه قطعی ولکن قضیه نباشین
دفتر هوایی 88646368-021
دفتر نورمحمدی 82244194-021
تلفن مستقیم نورمحمدی 82244197-021 (معمولا بعد 2 جواب میده)

به امید ظهور آقا امام زمان تا بساط این ظلم و آدمای ظالم رو برچینه.

avina333

عضو جدید
وای خدایا اخه این مملکته ...دلم می خواد همشونو خفه کنم......بعد از این همه انتظار اخر هم نتایج من در اوردی ........وقت اعتراض هم که هیچی.....:wallbash::wallbash:

jafarsydi

عضو جدید
اعلام نتایج آزمون طراحی نظام مهندسی اسفند 91

اعلام نتایج آزمون طراحی نظام مهندسی اسفند 91

بچها انشا من خوب نیست.ولی یک شکایت نامه فوری به سازمان بازرسی کل کشور نوشتم.لطفا شما هم برید و همین متن را اونجا کپی پیست کنید:لینک بازرسی کل کشور
با سلام
اینجانب .............. شرکت کننده در آزمون ورود به حرفه طراحی نظام مهندسی اسفند 91 نسبت به عملکرد وزارت نام برده شده شاکی و خواستار پیگیری میباشم.
وزارت مذکور نسبت به انجام وظایف قاونی خود مانند کیفیت در برگزاری آزمون، تاریخ اعلام نتایج و ...کوتاهی کرده و حتی به بسیاری از اطلاعیه های رسمی خود عمل نمیکند(مانند اطلاعیه در تاریخ های 20 مرداد 1392)و به هیچ وجه پاسخ گو نیست.

دفتر مقررات ملی، بدون دلایل منطقی خلاف برنامه زمان بندی،آزمون شهریور92 را با دلایلی مانند گرمی هوا و تعطيلات تابستاني و ...لغو کرده که هیچ کدام از این موارد را کسی جز خود مقررات ملی قبول ندارد.و این دلایل کودکانه در شان و منزلت نظام مهندسی کشورمان نیست.

در پایان نتایج آزمون طراحی اسفند91 بعد از5ماه هنوز اعلام نشده و فقط طی اطلاعیه های متعدد به آینده نامعلوم موکول میشوند.
لذا خواستار رسیدگی فوری و برسی موارد مربوطه هستم.

باتشکر.

اینکه تا الان نتایج اعلام نشده بد نیست.اگر نتایج مثل شهریور91 بشه، بده!!!!!!!!
اگر برای آینده کاری خودتون و بقیه ارزش قائل هستید، به اطلاع رسانی کنید،نامه بالا را کپی پیست کنید،یا به شمارهای زیر زنگ بزنید.
حق مون را به این راحتی ها نمیدند.باید به زور بگیریم.فکر کنم این رو همه فهمیده باشند

دفتر هوایی 88646368-021

آخرین ویرایش:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام..تعرفه ی شهرسازی چطوریه؟؟
میدونید؟

ram.had

عضو جدید
واقعا دیگه کارشون داره از تحمل خارج میشه.......... یعنی نمیدونم خدا چه صبری به ماها داده؟؟؟ پس کوووووووووووووووووووووووووو جوابه طراحی؟؟؟؟؟

mehrdad2all

عضو
بچها انشا من خوب نیست.ولی یک شکایت نامه فوری به سازمان بازرسی کل کشور نوشتم.لطفا شما هم برید و همین متن را اونجا کپی پیست کنید:لینک بازرسی کل کشور
با سلام
اینجانب .............. شرکت کننده در آزمون ورود به حرفه طراحی نظام مهندسی اسفند 91 نسبت به عملکرد وزارت نام برده شده شاکی و خواستار پیگیری میباشم.
وزارت مذکور نسبت به انجام وظایف قاونی خود مانند کیفیت در برگذاری آزمون، تاریخ اعلام نتایج و ...کوتاهی کرده و حتی به بسیاری از اطاعیه های رسمی خود عمل نمیکند(مانند اطلاعیه در تاریخ های 20 مرداد 1392)و به هیچ وجه پاسخ گو نیست.

دفتر مقررات ملی، بدون دلایل منطقی خلاف برنامه زمان بندی،آزمون شهریور92 را با دلایلی مانند گرمی هوا و تعطيلات تابستاني و ...لغو کرده که هیچ کدام از این موارد را کسی جز خود مقررات ملی قبول ندارد.و این دلایل کودکانه در شان و منزلت نظام مهندسی کشورمان نیست.

در پایان نتایج آزمون طراحی اسفند91 بعد از5ماه هنوز اعلام نشده و فقط طی اطلاعیه های متعدد به آینده نامعلوم موکول میشوند.
لذا خواستار رسیدگی فوری و برسی موارد مربوطه هستم.

باتشکر.

اینکه تا الان نتایج اعلام نشده بد نیست.اگر نتایج مثل شهریور91 بشه، بده!!!!!!!!
اگر برای آینده کاری خودتون و بقیه ارزش قائل هستید، به اطلاع رسانی کنید،نامه بالا را کپی پیست کنید،یا به شمارهای زیر زنگ بزنید.
حق مون را به این راحتی ها نمیدند.باید به زور بگیریم.فکر کنم این رو همه فهمیده باشند

دفتر هوایی 88646368-021
نامه بسیار خوبی بود. من که انجام دادم و شکایت کردم. فقط یه خورده اشتباه تایپی داره که جسارتا دوستان قبل از فرستادن یه اصلاحات کوچولو انجام بدن.
بازم ممنون

mehrdad2all

عضو
واقعا دیگه کارشون داره از تحمل خارج میشه.......... یعنی نمیدونم خدا چه صبری به ماها داده؟؟؟ پس کوووووووووووووووووووووووووو جوابه طراحی؟؟؟؟؟
به پست 311 مراجعه کنید و به سازمان بازرسی کل کشور شکایت کنید. من هم این کار رو کردم و حداقل یه مرهمی بر دردم بود.

khaffafi

عضو جدید
سلام
دوستان من هم شكايت كردم ممنون كه دست به كار شدين از بقيه دوستان هم ميخوام كه همكاري كنن
ان شاالله جواب خوبي بگيريم...

shuka_s

عضو جدید
شورشو در آوردن دیگهههههههههههههههههه! بازم که خبری نیست!!!11

z.a.gh

عضو جدید
این همه سکوت،واقعا که....
من با 20:30 موافقم.باید این بی کفایتی و بی دقتی رسانه ای بشه. هر بلایی که خواستن سرمون آوردن:mad:

atefeh.a

عضو
آره منم با 20:30 موافقم همسرم از چند وقته پیش بهم میگه به بیست و سی زنگ بزنید.

bahar-spring

کاربر بیش فعال
مگر جواب آدمو درست میدن که بخوایم حرف بزنیم و اعتراض کنیم؟!!

pooran1363

عضو جدید
اينقدر ساده نباشيد ..اينا اگه از بازرسي و 20:30 مي ترسيدن اصلا اين كارا رو نمي كردن .. ما فقط خدمون مي تونيم حق خودمون رو بگيريم .. به نظر من 1 روز و ساعت مشخص هماهنگ كنيم تو همه استانها بچه هاي طراحي برن جلو نظام جمع بشن .. به شبكه هاي خبري هم براي تهيه گزارش خبر مي ديدم .. اينا فقط از اين چيزا مي ترسن و بس .. مشكلات ما مهندسا يكي دوتا كه نيست ، اگه حضوري بريم مي تونيم صدامون رو به گوش همه برسونيم .. حد اقل مي بينن كه ماهم هستيم و اگه لازم باشه واسه گرفتن حقمون به خودمون زحمت مي ديم ميايم بيرون از خونه ...!! تو فيس بوك مي شه همه رو خبر كرد

bahar-spring

کاربر بیش فعال
اگر این کارها فایده ای هم داشته باشه الان دیگه خیلی دیره!!! خیلییی دییییرر!

dr_mehry

عضو
سلام
من قبلا هم توضیح دادم.
ظاهرا بنا بر برخی اخبار از داخل سازمان بخشی از پاسخنامه ها مفقود و یا به دلایلی از بین رفته و قابل تصحیح نیست و در حال حاضر هم برای ماست مالی کردن قضیه مسئولان شدیدا در تلاشند ولی هنوز به اتفاق نظر نرسیدند.

yalda65

عضو جدید
دفترچه دستورالعمل ثبت نام آزمون هاي ورود به حرفه مهندسان، كاردان هاي فني ساختمان و تعيين صلاحيت حرفه اي
1392/9/ معماران تجربي - مورخ 21 و 22
رو سایت http://inbr.ir قرار گرفت.

yalda65

عضو جدید
سلام
من قبلا هم توضیح دادم.
ظاهرا بنا بر برخی اخبار از داخل سازمان بخشی از پاسخنامه ها مفقود و یا به دلایلی از بین رفته و قابل تصحیح نیست و در حال حاضر هم برای ماست مالی کردن قضیه مسئولان شدیدا در تلاشند ولی هنوز به اتفاق نظر نرسیدند.
از تلاش‌هاشون كمال تشكر رو داريم! يعني خدا به دادمون برسه فقط

yalda65

عضو جدید
يك نكته كه در دفترچه امسال ديده ميشه آزمون اجرا هست! مگه بعد از يكسال از اولين پروانه صلاحيت اجرا نميدادن؟! حالا واسه صلاحيت اجرا هم آزمون گذاشتن؟!

shuka_s

عضو جدید
تورو خدا اگه ثبت نام شروع شد اطلاع رسانی کنید , من مردم انقدر reload کردم سایتشو !!!!:confused:

بالا