نتایج نـــــهایی کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

معمارباشی

عضو جدید
سلام
بچه ها من تمام صفحه هاي اين تاپيكو خوندم،حرفا برام جالبه!:D

فقط يه نكته رو ميخواستم بهتون بگم كه درباره ي استاد شقاقي حق با MHMAX
استاد شقاقي پسرخاله ي من نيست،حتي به عنوان شاگردش مطمئنم اسم منو هم يادش نيست،اما بچه ها بخدا خيلي مرد،اگه از نزديك باهاش در تماس بودين متوجه مي شدين كه براي پول و اسم در كردن كار نميكنه،بچه ها بخدا يكي از آدماييه كه دورشون ديگه خيلي وقته تموم شده،فقط همين!

من هیج وقت نگفتم ادم بدیه !
خودم هم یه جلسه سر کلاسش بودم ... و می شناسمشون !
می گم کنکورمون جوریه که باید بریم سر کلاس همچین اساتیدی !!!
اگه نریم از کجا باید اسکیس رو یاد بگیریم ؟

جرا باید روند کنکور باید وابسطه باشه به حضور در این کلاس ها ؟
مگه نباید معیار ارزیابی اموحته های دوران کارشناسی باشه ؟ چرا سطح اسکیس اکثر دانشگاه ها این قدر پایینه ؟ حتی بچه های دانشگاه های برتر هم باز در این جور کلاس ها شرکت می کنن !

Organi-tech

عضو جدید
ولی نظرسنجی یه چیز دیگه است. از هدف اصلیه بدوره! ماها خواستار تجدید نظر تو اسکیس های رتبه های برتریم نه
"
شرح جزء به جزء آزمون عملی،از انتخاب طراحان سوال تا داور ها و نحوه ارزیابی".الان دیگه به چه دردمون می خوره؟اینو باید قبل بهمن بگن نه الان. نامه یا هر چیز دیگه باید هرچه سریعتر به مسئولین برسه!
بچه ها سریعتر فقط:(

معمارباشی

عضو جدید
من بخام شرکت بزنم کارمند استخدام کنم میذارم تو کد بکشه که با هر مقیاسی خاست پلات بگیره!نه که ماژیک بدم دستش بگم بیا نقاشی بکش!:)

تو کد هم بدی بکشه باید براش تعریف کنی 1/50 می خواهی یا 1/100 ... چون بنا به مقیاس میزان دیتیل و جزییات فرق می کنه ... این که می گه مقیاس 1/50 یعنی یه پلان فنی تر می خواهد با جزییات بیشتر !! ولی اونایی که یک به 100 کشیدن خودشونو از جواب دادن به سوال راحت کردن ! ..

معمارباشی

عضو جدید
ای بابا داریم از بحثمون دور میشیما
الان ما قرار نیس این اساتیدو زیر سوال ببریم چون دردی از ما دوا نمیکنه تا وقتی وضع به همین منواله این کلاس ها هست (حالا بعضیا باهاش موافقن بعضیام مخالف)،فعلا نمیتونیم اونارو مقصر بدونیم!
ما الان هدفمون داره مشخص میشه طبق نظر سنجی فعلا حرف و مشکل اصلیمون نحوه ارزیابی ازمون اسکیسه که واقعا غیر شفافه و هیچ بحثی توش نیس برای اینکه جلوتر بریم لطفا کمک کنین که خواستمونو منطقی پیش ببریم

اتفاقا دارم در راستای موضوع حرف می زنم !
امتحان ارشد یعنی این که چیا تو دوره کارشناسی یاد گرفتی ! نه این که چیا تو سال کنکور ارشد یاد گرفتین !!!!

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
منم مثل شما و پیرامیدز بودم! سر کارشناسی قبل انتخاب رشته رقتم دانشگاهم رو از نزدیک دیدم بعد که مطمئن شدم خوشگله و بزرررررگه و دارو درخت و ...داره رفتم با خیال راحت زدم و قبول شدم:D
سر ارشدم فقط دانشگاه تهران میخواستم که بهش رسیدم انشالله شمام به اونی که میخواین برسین... پس بزرگ بخواین;)
ایشالله توکل به خدا...شما انرژی قبول شدی؟؟؟بعد اینکه معماری امتجان دادم فهمیدم چقدر انرزی دوست دارم(البته با چیزهایی ک از فارغ التحصیلش شنیدم...ترکیب سازه و معماری...من عاشق سازه ام....کارهای کالاتراوا رو وافعا خوشم میاد خودش طراحی میکنه خودش سازه جور میکنه...واقعا معماری قابلی هست...)میشه منایعی ک خوندی رو برام بزاری اینجا...یا تو پیام خصوصی؟؟؟ممنونت میشم کمک کنی...چون امسال اوننم میخوام بخونم....(من ک باید فن و ساختمان بالا بزنم خوب جوری میخونم ک انرزی هم بزنم چون تا حدی مشابه همند)

معمارباشی

عضو جدید
ایشالله توکل به خدا...شما انرژی قبول شدی؟؟؟بعد اینکه معماری امتجان دادم فهمیدم چقدر انرزی دوست دارم(البته با چیزهایی ک از فارغ التحصیلش شنیدم...ترکیب سازه و معماری...من عاشق سازه ام....کارهای کالاتراوا رو وافعا خوشم میاد خودش طراحی میکنه خودش سازه جور میکنه...واقعا معماری قابلی هست...)میشه منایعی ک خوندی رو برام بزاری اینجا...یا تو پیام خصوصی؟؟؟ممنونت میشم کمک کنی...چون امسال اوننم میخوام بخونم....(من ک باید فن و ساختمان بالا بزنم خوب جوری میخونم ک انرزی هم بزنم چون تا حدی مشابه همند)

عارقه جان ... اون رشته تکنولوژی هست نه انرژی
انرژی بیشتر تنظیم شرایط محیطیه و روش های ساخت ساختمان با بیشترین بازدهی در صرفه حویی انرژی

arefeh

کاربر ممتاز
عارقه جان ... اون رشته تکنولوژی هست نه انرژی
انرژی بیشتر تنظیم شرایط محیطیه و روش های ساخت ساختمان با بیشترین بازدهی در صرفه حویی انرژی

واقعا؟؟؟ااااا چرا من اشتباه شنیدم؟؟؟راست میگیااااا....خوب الان قاط زدم...باشه دوباره فردا یه سرچی کنم...حالا انرژی بهتره یا تکنو؟؟ربطی ب پیشوند مدرک کارشناسیه ماها ک تکنولوژی معماری هستیم داره؟؟؟انرژی میشه ...سیستم گرمایشی سرمایشیه ساختمان؟؟؟منابع تکنو رو ک الان دیدم چقدر کمه؟؟؟؟مشکوک نی؟؟؟

معمارباشی

عضو جدید
واقعا؟؟؟ااااا چرا من اشتباه شنیدم؟؟؟راست میگیااااا....خوب الان قاط زدم...باشه دوباره فردا یه سرچی کنم...حالا انرژی بهتره یا تکنو؟؟ربطی ب پیشوند مدرک کارشناسیه ماها ک تکنولوژی معماری هستیم داره؟؟؟انرژی میشه ...سیستم گرمایشی سرمایشیه ساختمان؟؟؟منابع تکنو رو ک الان دیدم چقدر کمه؟؟؟؟مشکوک نی؟؟؟

منابع تکنولوژی = همه کتابای گلابجی !!!! + زبان ...
میانگین درصد تئوری در تکنولوژی خیلی بالاست ...
نمونه های امسال :
----------
مهرنوش کرم الدین
رتبه 10
درصد:زبان 50 ایستایی:88.89 سیستم ها:90.67 طراحی فنی:81.33 میانگین: 81.11
معدل موثر:18.32 تراز:9074
---------
اسماعیل متقی
رتبه: 16
زبان:52.22
ایستایی:75.56
سیستم های ساختمانی:100.00
طراحی فنی و اجزا ساختمان:77.33
میانگین: 80.25
معدل:16.80
تراز: 8846
-----------
محمدجواد میرجلیلی
رتبه 22
درصدام
زبان42.22
ایستایی70
سیستم100
طراحی فنی 84
معدل موثر16.22
تراز8657فکر کنم
-----
محمد شهسوار
رتبه 12
درصد : زبان 58 ، ایستایی 83، سیستم 100، طراحی فنی 70، معدل موثر 17.32، تراز 8983

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
رفتم منابع دکترا رو دیدم الان دیدم بیش از نصفش همین منابع ارشده نمیدونم کی از این منابع راحت میشیم:mad: تازه من خواب بودم خوابم نبرد اومدم شب نشینی برین کنار منم جا شم

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا آدم رو وسوسه میکنید به دوباره خوندن نامردا؟ مگه من چه گناهی کردم آخه:cry:

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اومدم پستای مفید رو جمع کنم ببرم هیچی نبود جز گلایه ی دنفی:l
اینقد تقصیرو گردن این و اون بیفته که اخرش سنجش بگه مقصر خود دانشجوئه:-"
تقریبا مشخص شد مورد یک و چهار هم بهم نزدیکه ایتمایی که مد نظرتونه در مورد شفاف سازی ارزیابی رو جمع بندی کنین و...

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یه روز نبودم چقد اینجا پیشرفت کرد:) به میزان مخل بودن خودم پی بردم:cry:
امروز با شجاعت رفتم کتابامو از تو قفسه کشیدم بیرون و یه دستما کشیدم روشون:)
ز این پس کمتر میام اینجا ولی امیدوارم بتونم بازهم ازتون چیزهای خوبی یاد بگیرم...
در مورد مساله اعتراض با اینکه نسبت به بعضی مسائل حس خوبی ندارم ولی خب اگه کمکی از دستم بر امد در خدمت همه دوستان هستم:)
و یه پیشنهاد دارم برای صدیق عزیز و البته همراهی که شاید این پست رو بخونند.
ما 92 یا خیلی پست گذاشتیم و خودمون میدونیم که کدوم پستامون غیر مفید بوده خیلی جالب میشد اگه امکان داشت که میشد پیامهای غیر مفیدمونو علامت بزنیمو باهم پاکش کنید. مثل پاک کردن اس ام اس های گوشی همه رو علامت بزنیمو... البته نمیدونم تشکر ها و تعداد پستها بعد حذف چطور میشند ولی بهتره حسابشون باشه...
و یه نکته دیگه اینکه ماکه بعنوان کاربر داریم از این سایت استفاده میکنیم یجورایی اینجا رو خونه خودمون میدونیم و دوست داریم هر روز پیشرفت کنه و مدیرانش هر روز موفق تر باشند. ما روزانه 100الی 1000تا پیامو میخونیم خیلی جالب میشد که میتونستیم در کنار تشکر پستهای مفید و غیر مفیدسایرین رو هم مشخص کنیم تا بعد از تائید مدیران بعد از مدتی مثلاً یک هفته پاک شند... یا اصلاً بدون دخالت مدیر وقتی تعداد نظرات پست غیر مفید مثلاً از 5 رد شد پست بعد از 1ساعت پاک شه;)
نمیدونم شاید کلاً توهم زدم ولی خب امروز که تاپیک مطالعه گروهی کارشناسی ارشد معماری 93 رو باز کردم دیدم 177 صفحست و این یکی از تاپیکایی که تو این 5 ما باید نگاهش کنم:cry:

خیلی عالیه پیرامیدذ که مصمم تصمیم گرفتی:gol:

پستای مفید 92 رو میذارم تو رفع اشکالا منتها الان سرعت باشگاه بخاطر اعلام نتیجه ها و بازدیدا افت کرده بعد این زمان
همین الان 1379 پست از تاپیک مطالعه گروهی 93 حذف شده!!! دیگه بقیه شو خودت حساب کن...:دی (سعی شده بیشتر پستای مفید بمونه که برا بچه ها راحت باشه )
موردای بعدی هم فروم همچین امکاناتی نداره خودم بررسی شون میکنم :l

ممنون

a65

عضو جدید
من دارم پست هارو میخونم گیج شدم..یکی با رتبه 1500 شبانه قبول شده یکی با 300 غیرانتفاعی
چخ جوریاس؟ رتبه تیوری اینقدر بی تاثیره یعنی؟

معمارباشی

عضو جدید
من دارم پست هارو میخونم گیج شدم..یکی با رتبه 1500 شبانه قبول شده یکی با 300 غیرانتفاعی
چخ جوریاس؟ رتبه تیوری اینقدر بی تاثیره یعنی؟

چی بگم والا !
شاید خیلی بهتر باشه اگه اصلا کنکور تئوری رو جذف کنن ...
چون انگار فقط نقش یه فیلتر داره برای کم کردن تعداد متقاضیان شرکت در اسکیس ! ....کلا دارم به این نتیجه می رسم رتبه مهم نیست !!! فقط در حدی بخون که مجاز بشی !!! بعد بچسب به اسکیس !!!

بچه ها جرفام راهکار نیستا !!! از رو عصبانیت دارم مسخره می کنم سیستم ازمونشون رو ....
لطفا حرفای این چند روز منو جدی نگیرید ...
ولی بزارید این جا حداقل بگم ... وگرنه از این داغون تر می شم !

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من راجع به کلاسای شقاقی ، صدیق و غیره نظری ندارم
فقط از اونایی که قبول شدن خواهش میکنم نمونه اسکیاشونو بزارن که بدونیم حدمون کجاس.
یا اصلا هردو گروه چه کسایی که قبول شدن و چه کسایی که نشدن نمونه کاراشونو بزارن بعد تصمیم بگیریم به مضحک بودن کنکور..شما هنوز کارای کسایی که قبول شدن رو ندیدین و میگین حق ما این نبود.........شاید واقعا حقشون بوده
به قول قدیمیا هیشکی به ماست خودش نمیگه ترش

simson

عضو جدید
بچه ها واسه ثبت نام پردیس بهشتی چی کار باید بکنیم؟ کسی مراحل ثبت نام و زمانش رو می دونه؟
کلاسا واقعا از 16 ام شروع می شه؟

mahbob.dh

عضو جدید
بچه ها واسه ثبت نام پردیس بهشتی چی کار باید بکنیم؟ کسی مراحل ثبت نام و زمانش رو می دونه؟
کلاسا واقعا از 16 ام شروع می شه؟

من الان زنگ زدم به شهید بهشتی آقای بد اخلاق روابط عمومی گفت هر چی تو سایت شهید بهشتی در مورد ارشد نوشته برای پردیسش هم همونه.
اطلاعیه ارشد 92 رو بخون.
فقط نمیدونم برای ثبت نام باید بریم اکباتان؟
راستی شما میدونین مدرک بین الملل چجوریه؟ برای تدریس توی دانشگاه دولتی مشکلی پیش نمیاد؟

سپیده معمار

عضو جدید
سلام دوستان
میخوام بگم بیشتر تلاش کنیم تو این اعتراض یا هرچیز دیگه ای که اسمشو میذارید
راستش یکی از دوستام تو تکمیل ظرفیت شرکت کرده بود
نتیجه اومدو خواجه نصیر قبول شده بود
به دلایلی نمیتونست بره،واحداش تطبیق نمیخورد و همینطور حتی بهش اجازه نمیدادن که امتحانای ترمشو بده...
با کلی پیگیری و نامه به سازمان سنجش و کمک گرفتن از نماینده شهرشون تو مجلس بالاخره مشکلش حل شد.
من نظرم اینه که پیگیر باشیم و همینطور باید حامی هم داشته باشیم.

آخرین ویرایش:

simson

عضو جدید
من الان زنگ زدم به شهید بهشتی آقای بد اخلاق روابط عمومی گفت هر چی تو سایت شهید بهشتی در مورد ارشد نوشته برای پردیسش هم همونه.
اطلاعیه ارشد 92 رو بخون.
راستی شما میدونین مدرک بین الملل چجوریه؟ برای تدریس توی دانشگاه دولتی مشکلی پیش نمیاد؟
ممنون ، ظاهرا که از آزادو غیر انتفاعی از این نظر بهتره!
ایشالا که خیر باشه.
شما هم معماری اید؟ می رید ایشالا؟
هزینشو می دونید چقد می شه؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اطلاعیه ارشد 92 رو بخون.
نه دوست عزیز مدرکت همون ارزش مدرک شهید بهشتی رو داره فقط پول تپلی بهشون میده همین

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان،به زودی و بعد از یکم بررسی،با توجه به نظر سنجی ای که داشتیم، یه پیش نویس اولیه از از نامه مون به سنجش ارائه میدیم و بعد می تونیم همگی در موردش بحث کنیم. سایر دوستان هم اگر متنی مد نظرشون هست حتما ارائه کنن :)

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
دبیرشورای اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور خبر داد: زمان ثبت نام پذیرفته شدگان( ورودی جدید) مقطع کارشناسی ناپیوسته ،کارشناسی پیوسته و

دبیرشورای اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور خبر داد: زمان ثبت نام پذیرفته شدگان( ورودی جدید) مقطع کارشناسی ناپیوسته ،کارشناسی پیوسته و

مهندس محمودی در گفت و گو با دانشگاه نیوز گفت: ثبت نام و انتخاب واحدورودیهای جدید کارشناسی وکارشناسی ارشد آزمون سراسری سازمان سنجش از 30/6/ 92لغایت 5/7/92

دیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور افزود : دانشجویان ورودی جدید برای ثبت نام و انتخاب واحد باید به سامانه جامع خدمات آموزشی گلستان به آدرس :http:// reg.pnu.ac.ir مراجعه کنند. مدارک مورد نیاز برای ورودی های جدید دانشگاه نیز به شرح ذیل است:
کلیه پذیرفته‌شدگان لازم است اصل مدارک را با حجم هر تصویر حداکثر تا 250 کیلو بایت و ترجیحاً jpg یا jpeg اسکن نموده و به سایت ثبت‌نام (http://reg.pnu.ac.ir) مراجعه و پس از مطالعه اطلاعات و راهنمای مربوط به ثبت‌نام غیرحضوری با شناسه کاربری و گذرواژه ارائه شده اقدام به ثبت‌نام نمایند.

مدارک موردنیاز برای ثبت‌نام:
1-
اصل و تصویر کلیه صفحات شناسنامه.
2-
اصل و تصویر کارت ملی.
3-
عکس با زمینه روشن.
4-
اصل و تصویر مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه(برای آقایان).
5-
گواهی تاییدیه سهمیه ایثارگری از مراجعه ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری(فقط پذیرش فراگیر)
6-
گواهی اشتغال به کار و اصل حکم کارگزینی مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه کارمندی. (فقط پذیرش فراگیر)
7-
اصل و تصویر مدرک تحصیلی.

- برای پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی‌ارشد:
- اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که در آن معدل دوره کارشناسی قید شده باشد.
تبصره 1: پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) نمی باشند؛ لازم است اصل گواهی دانش‌آموختگی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ کارشناسی (لیسانس) را ارائه نمایند که در آن عبارت زیر قید شده باشد.
«اشتغال به تحصیل نامبرده مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌باشد.»

تبصره 3: اصل و تصویر مدرک کاردانی برای دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته.

النازا

عضو جدید
بچه هاکسی نمیدونه نور ثبت نامش چندمه؟این غیرانتفاعی هاهم کارشون معلوم نیست هیچی ننوشته کی ثبت نامشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا