بررسی آزمون اسکیس 92 |طراحی گنبد نما با دید به حرم حضرت معصومه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

misa001

عضو جدید
دوستان با خیال راحت برید
چون اعلام کردند اخر هفته
http://www.isna.ir/fa/news/92060200508/
نگفته انتهای هفته جاری...گفته تـــــــــــــــــــــــــا انتهای هفته جاری...یعنی تو این هفته هروقت دلشون خواست!!!البته تجربه ثابت کرده اهالی سنجش اصولا به حرص دادن داوطلبین گرامیشون عادت دارند ;)

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگفته انتهای هفته جاری...گفته تـــــــــــــــــــــــــا انتهای هفته جاری...یعنی تو این هفته هروقت دلشون خواست!!!البته تجربه ثابت کرده اهالی سنجش اصولا به حرص دادن داوطلبین گرامیشون عادت دارند ;)
تا دوشنبه نمیاد چون انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی هست وبه دلیل شلوغی سایت نتایج رو نمیزارند روی سایت عمرا. پنج شنبه هم که هیچ وقت نتایج اعلام نشده پس میمونه سه شنبه یا چهارشنبه که احتمال قوییییی چهارشنبه زمان اعلام نتایج ارشد هست. دانشگاه آزاد احمق رو ببین 3 روز پیش میگه تا دوهفته دیگه نتیج رو اعلام میکنیم بعد امروز گفته تا اواخر شهریور واقعا کودن تر از این مسئولین دانشگاه آزاد جایی ندیدم

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا دوشنبه نمیاد چون انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی هست وبه دلیل شلوغی سایت نتایج رو نمیزارند روی سایت عمرا. پنج شنبه هم که هیچ وقت نتایج اعلام نشده پس میمونه سه شنبه یا چهارشنبه که احتمال قوییییی چهارشنبه زمان اعلام نتایج ارشد هست. دانشگاه آزاد احمق رو ببین 3 روز پیش میگه تا دوهفته دیگه نتیج رو اعلام میکنیم بعد امروز گفته تا اواخر شهریور واقعا کودن تر از این مسئولین دانشگاه آزاد جایی ندیدم
:biggrin: استدلالت تو حلقم

Saretus

کاربر فعال
1. معمارای عزیز!!! تا اخر هفته ی جاری یعنی شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه و البته جمعه هفته جاری!

2. تاکینگ اباوت دانشگاه آزاد، کسی خبر داره از اسکیس این لعنتی؟

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا آخر شهریور؟؟؟؟پس کی میخوان اسکیس بگیرن آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اينو واسه عارفه نوشتم
عارفه اگه شرايط كار خوب با بيمه و مزايا بهت پيشنهاد شده محض رضاي خدا تعلل نكن
تو توي ايران زندگي ميكني نه اروپا
بزا دستت مستقيم تو جيب خودت باشه
به درك كه تو زمينه معماري نميشه فعاليت كرد گرچه اگه مشتاق باشي بازم ميتوني مطالعات معماريت رو افزايش بدي
تا اخر اين هفته كه نتايج مياد مهلت داري ديگه
درنگ نكن

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
اينو واسه عارفه نوشتم
عارفه اگه شرايط كار خوب با بيمه و مزايا بهت پيشنهاد شده محض رضاي خدا تعلل نكن
تو توي ايران زندگي ميكني نه اروپا
بزا دستت مستقيم تو جيب خودت باشه
به درك كه تو زمينه معماري نميشه فعاليت كرد گرچه اگه مشتاق باشي بازم ميتوني مطالعات معماريت رو افزايش بدي
تا اخر اين هفته كه نتايج مياد مهلت داري ديگه
درنگ نكن

arefeh

کاربر ممتاز
اينو واسه عارفه نوشتم عارفه اگه شرايط كار خوب با بيمه و مزايا بهت پيشنهاد شده محض رضاي خدا تعلل نكن تو توي ايران زندگي ميكني نه اروپا بزا دستت مستقيم تو جيب خودت باشه به درك كه تو زمينه معماري نميشه فعاليت كرد گرچه اگه مشتاق باشي بازم ميتوني مطالعات معماريت رو افزايش بدي تا اخر اين هفته كه نتايج مياد مهلت داري ديگه درنگ نكن
مرسی تیک آف عزیز...ولی خدارو شکر ...کاری ک مرتبط با رشتم نبود کنسل شد...(خیلی ضایع بود کارش خودم خجالت کشیدم-البته اون بنده خدا ک به من گفت یک کلاغ 40 کلاغ شنیده بود ک وقتی رفتم شانس اوردم صبح زود رفتم وگرنه سنگ کوب میکردم.....) اما امروز یه جا تماس گرفتم ک کفتن تماس می گیرند...احتمال داره اونجا اوکی شه...(حداقل مرتبط با رشتمه...هر چند اصلا کار با نرم افزار و طراحی معماری نی...اما تو کار اجرا بهم کمک میکنه...به یادگیریه همچین کاری نیاز دارو)خدا کنه این درست شه...چون دیگه بسه 3 سال طراحی کردم و با اصول و ضوابط شهرداری و نظام و مراحلش آشناییه کافی دارم...اما تو زمینه فهرست بها و متره ک الان خیلی به کار خودم و نرم افزاری ک کار میکنم میاد... دعام کنید.....اصلا حقوق مهم نی در اینجور موارد...مهم یادگیری چیز جدیده...

mahan98

عضو جدید
آخه چقدر بدبختی...حال من واقعا خراب شده...یه کار برام پیدا شده اما نمیدونم باید چ کنم!!!(مرتبط با رشتم نی...خونوادم مجبورم کردن برم...میگن بیمه و مزایاش خوبه)اما من ک 4 سال درس نخوندم ک اخرش اینجوری بشه...از طرفی تو این اوضاع بد مملکت و بیکاری خوب جایی ک همون اول بیمت میکنن خوبه ولی.....:cry:
فردا باید برم اونجا صحبت کنم...از طرفی فردا ثبت نام آزمون نظام مهندسیه...از طرفی میگم نکنه ارشد قبول بشم....از طرفی میگم قبول نشم ارشد چیکار کنم؟این کار رو از دست میدم...واااااااااییییییییییی خدایا کمکم کن:crying::crying:
برزخی است کنکور ارشد
میان ماندن و رفتن!

glamorous

عضو جدید
arefe:اما 6 ماه دارم جون میکنم و خودم تنها فاز 2 رویت رو یاد میگیرم به این امید ک با اون یه کاری پیدا کنم.......[/QUOTE]

دوستم وقتت رو رویت نذار...اصلا فکر نکنم رویت رو سیستم هیچ شرکتی نصب باشه!!معمولا همه جا با کد و 3دی کار میکنن هم قوی ترن و هم اینکه وقتی میشه با 2 نرم افزار همه چی رو پیش برد اصلا منطقی نیست هی از این اکسترکت بگیری ببری تو اونیکی بعد دوباره بیاری تو اینیکی...:victory:

meriil

کاربر فعال
arefe:اما 6 ماه دارم جون میکنم و خودم تنها فاز 2 رویت رو یاد میگیرم به این امید ک با اون یه کاری پیدا کنم.......

دوستم وقتت رو رویت نذار...اصلا فکر نکنم رویت رو سیستم هیچ شرکتی نصب باشه!!معمولا همه جا با کد و 3دی کار میکنن هم قوی ترن و هم اینکه وقتی میشه با 2 نرم افزار همه چی رو پیش برد اصلا منطقی نیست هی از این اکسترکت بگیری ببری تو اونیکی بعد دوباره بیاری تو اینیکی...:victory:[/QUOTE]

قبول دارم خیلیا هنوز نمی شناسنش (البته تعدادشون به نسبت 2-3 سال پیش کمتر شده) ولی آخه مسئله اینجاست که اگه جا بیفته با رویت کار کنن دیگه همون دو تا نرم افزار هم تبدیل می شه به یکی!!! ;)

آخرین ویرایش:

architect 7

عضو جدید
تو برنامه صعود گزارشگر الان گفت چهارشنبه نتایج میاد . نمیدونم چقدر درست باشه

sallarmelli

عضو جدید
هرگی تو این سایت بوده باشه و دانش پژوهان قبول شه خونش پای خودشه;) البته اگه من قبول نشم:cry:

این دانش پژوهان چی داره که هی دم از دانش پژوهان می زنه

این حرف من دیگه از اون حرفاست

هستن به نشانه اعتراض نتایج رو نگاه نکنیم:biggrin:

آخرین ویرایش:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان به خدا هرکاری میکنید خودتون ساخت وساز نکنید این 10 روز بر اثر کارگران نمک نشناس 10 سال پیر شدم بریند یه جا کار کنید اعصاب فولادی میخواد به خدا

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه چیزی داش که اینهمه زورم نمیومد:)
هیچی نداره فقط اصفهانه:) منم میخوام یه مدت از تهران دور شم و برم اصفهان یکم به خودم برسم:smile: فقط همین
غیر انتفاعیه؟ بابا ما رو تو واسه هنر اصفهان برنامه ریزی کردیم

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از همین الان که جوابا نیومده یه دلداری بدم به کسانی که ممکنه قبول نشن گرچه ارزو دارم انشالله همه قبول شن اما خب بالاخره .....نگران نباشید به نظرمن که اگه کار خوب دارید بچسبید به کارتون که 100 درصد بهتر از ارشده وگرنه هم برید دنبال یادگیری نرم افزار و .... و یه کار خوب پیدا کنید(برا کسی که خوب کار بلد باشه قطعا کار هست نگید گشتیم نبود) به نظرمن که ارشد از دور خیلی با ابهت و خوبه اما هرچی بهش نزدیک میشیم از ابهتش کاسته میشه!!!!!!!!!!!!!

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از همین الان که جوابا نیومده یه دلداری بدم به کسانی که ممکنه قبول نشن گرچه ارزو دارم انشالله همه قبول شن اما خب بالاخره .....نگران نباشید به نظرمن که اگه کار خوب دارید بچسبید به کارتون که 100 درصد بهتر از ارشده وگرنه هم برید دنبال یادگیری نرم افزار و .... و یه کار خوب پیدا کنید(برا کسی که خوب کار بلد باشه قطعا کار هست نگید گشتیم نبود) به نظرمن که ارشد از دور خیلی با ابهت و خوبه اما هرچی بهش نزدیک میشیم از ابهتش کاسته میشه!!!!!!!!!!!!!
واسه خودتم همچین نظریه ای داری؟ ارشد واسه فقط کار نیست واسه من حداقل چون اصلا نیازی به کار وپولش ندارم;) دلایل شخصی دارم که از پول واسم مهمتره

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
غیر انتفاعیه؟ بابا ما رو تو واسه هنر اصفهان برنامه ریزی کردیم
آره غیر انتفاعیه.
یعنی هنر اصفهان میشه....:w40:

بابا انقد رو دانشگاه کارشناسیه ما مانور ندین :))))
انقدم سطحشو نیارید پایین من گناه دارررررررررررررررم :(
خب سطحش پائینه دیگه، دانشگاه اشغالیه اصلاً به هیچ دردی نمیخوره، کسی تو تکمیل ظرفیت نزندشا:w02:

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه خودتم همچین نظریه ای داری؟ ارشد واسه فقط کار نیست واسه من حداقل چون اصلا نیازی به کار وپولش ندارم;) دلایل شخصی دارم که از پول واسم مهمتره
تو خونه بهت گفتن تا ارشد نگیری واست زن نمیگیرن؟؟؟:w12:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره غیر انتفاعیه.
یعنی هنر اصفهان میشه....:w40:

خب سطحش پائینه دیگه، دانشگاه اشغالیه اصلاً به هیچ دردی نمیخوره، کسی تو تکمیل ظرفیت نزندشا:w02:
آره بابا اسکیس خوب زدی یعنی 40 هم زده باشی روزانه هنر اصفهان قبولی قول میدم;) منم میرم این دانش پژوهان ببینیم چه خبره والا با این نوناشون:biggrin:

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز

من منظورم به همه نبود چون بالاخره هرکی یه منظوری داره از ارشد خوندن....
اره واقعا شاید اگه امسال با شرایط الانم میگفتن بیا درس بخون برا ارشد نمیومدم اما خب الان دیگه ردش نمیکنم چون براش خیلی زحمت کشیدم و البته هر دانشگاهی هم نمیرم...اما خب کسانی هستند اینجا که حاضرن تو هر دهات کوره ای برن تا ارشد بخونن که به نظر من به جاش میشه با کلاسای ازاد خیلی چیزای بهتر و بدون قید و بند دانشگاه یاد گرفت تازه خیلی تخصصی تر
چون تو هرقدر تو دانشگاه درس بخونی و معدلت هم مثلا 19/80 باشه و شاگرد اول و .... بازم باید بری کلاس نرم افزار و.... تا یه جابتونی کار کنی
و در ضمن کار کردن فقط برا پولش نیست به نظرم اگه کارت رو دوست داشته باشی اینکه ازش لذت ببری خیلی بهت انرژی میده

ماژیک

عضو جدید
این روزها انچه از سرچشمه زندگی ام جاری ست
ابشار اندوه است
که با ارزوی رسیدن به دریاچه امید او را زندگی می کنم
غمگینم
و با نگاهی به شبنمهای صبحگاهی در هوای مه گرفته صبح فردا ، زندگی را ارزو میکنم
آه
ارشد بیا و بهانه ی برای ادامه راه من باش
من به امید بودنت کفشهای پاره ام را وصله می زنم
این لحظه ها با فریادی به بلندی سکوت در اسمان تیره شب دستانم را می گشاییم و برای همه دوستان در این تالار ارزوی پیروزی در ازمون ارشد رو می کنم
دوستان عزیزم:smile:
لطفا با من ارزو کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا