کلوپ آبیدلان.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا من نه؟؟:razz:
سالهاست ک دست ب سینه نشستم تا برم جزو خوبها مارکو !:دی

نه نه نه !!!!
من انقدر آرومو درس خون بودم اصن کسی حتی جرئت نداشت ی دعوای جزئیم بکنه چ برسه ب کتک !

خوب حالا که دست به سینه ای اسمتو از بدها پاک میکنم اما خوبها نه عمرا اسمتو نمیذارم

کتک نه!
دخترا نازک نارنجی هستن نمیشه زدشون ک.
فقط یه بار معلم دوم دبستانمون با جامدادیم زد تو سرم!

اوه گویا خواهر منم یه همچین ضربه ای خورده که بعد شر شده مادرم میره دعوا تو مدرسه

یه معلم مرد بود خدا رو شکر نصیب ما نشد خیلی کتک میزد تو ابتدایی ما هم بزن بهادر بودن نمیدونم چرا، یه سال اون زمان شده بود معلم دخترای ابتدایی ، میگفتن که اونجا هم کمی تا قسمتی میزده

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دیگه چه بلایی سر معلمتون درآوردی که مجبور شده بزنتت اونم با جا مدادی.....:دی

:D:D
هیچی بابا!
هی گفتم جامدادیم نیست معلممون گفت من دیدم گذاشتی تو کیفت چون میز اول بودم.منم گفتم نه نیست که نیست. گفت کل کلاس کیفشونو خالی کردن و گشتن و زیر میزا رو همه جا رو گشتیم نبود که نبود بعد کیف خودمو آورد درشو باز کرد همین رو بود باهاش زد تو سرم خخخخخخخخخخخخخخخ

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
هیچی بابا!
هی گفتم جامدادیم نیست معلممون گفت من دیدم گذاشتی تو کیفت چون میز اول بودم.منم گفتم نه نیست که نیست. گفت کل کلاس کیفشونو خالی کردن و گشتن و زیر میزا رو همه جا رو گشتیم نبود که نبود بعد کیف خودمو آورد درشو باز کرد همین رو بود باهاش زد تو سرم خخخخخخخخخخخخخخخ

وااااااااااااای عقربب نمیدوننننننی من الان دارم چجوری میخندمممممممم .......یاد دوران ابتدایی افتادممم

خیلی باحال بود
فک کن معلمای ابتدایی همه دیونن

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ گفتی کتک یاد دبستانم افتادم..........سوم دبستان معلم آشغالمون با خط کش زد کف دستم که من گریم بگیره.......از بچگی کلم خراب بود..........4تا زد 2تاش رو جا خالی دادم.........پنجمی دستم رو گرفت......جوری محکم زد که خط کش شیکست.........ولی یادمه جوری گریه می کردم و عر میزدم که مدیر اومد سرکلاس هم حال من و گرفت هم معلم...........خخخخخخخخخخخ:biggrin:

اوه اوه گاهی هم اگه دستمون میکشیدیم یکی دیگه اضافه میشد
عجب دورانی بودا ، الان بچه دختر خالم برا روز معلم فیلم گرفته بودن اینا جلو معلموشون رقصی میکردن ، گفتم ای بد بختی ... ما چی بودیم اینا چی ..
اما نه به اون شوری و نه به این بی نمکی

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچی بابا!

طفلی معلمای ابتدایی همش باید با بچه ها سر و کله بزنن

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
به پلک بابام قسم دیگه رفتم
خدانگهدار
مجید گوگل برو بزن یادت نره
دمت گرم داش سعید برو تا نیومدم کامپیوترت رو از پیریز بکشم.........چشم یا علی.........علی یارت........خدا بهمراه..........
وای خیلی با حال بود این !!!!!!!!!!!! ببین دارم میترکم ازدستت ازخنده اآخه منو یاده یکی از دوستام انداختی !!!
سوم ابتدایی دوستم دفترشو نیاورده بود معلممون با جامدادی زد توسرش من اونموقع بیشتر ب جای اون دختر ترسیدم !!!!! ولی وقتی زنگ تفریح شد یادش ک افتادم چجوری خورد ..حالا باید یکی جلوی خنده ی منو میگرفتتت ...

انقد خندیدم تا ب دوستم بر خورد !!!
آقا یه برسی کنید شاید همکلاس از آب دراومدید........خخخخخخخخخخخخ
بالاخره شاید این وسط ماهم یه جشنی چیزی افتادیم........خخخخخخخخ

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها تو رو خدا دیگه خاطره نگید!!!!

انقد خندیدم داره از چشام اشک میاد!!!!!

جهان پهلوان تو خجالت نمیکشی گریه کردی؟؟!! واقعا که!!!!!!!!

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

طفلی معلمای ابتدایی همش باید با بچه ها سر و کله بزنن
آره دیگه. هر چی هم گفت منم پررو پررو میگفتم نه خخخخخخخخخخخخ
اگر من بودم الآن به جای معلممون جامدادی رو میکردم تو حلق دانش آموز که نه گفتن از دهنش بیفته!!!!

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
خوب حالا که دست به سینه ای اسمتو از بدها پاک میکنم اما خوبها نه عمرا اسمتو نمیذارم

چرا خب؟من ک کاری نکردم:redface:

عجب دورانی بودا ، الان بچه دختر خالم برا روز معلم فیلم گرفته بودن اینا جلو معلموشون رقصی میکردن ، گفتم ای بد بختی ... ما چی بودیم اینا چی ..

بخدا اینا بی نمکی نیس !
تو مدرسه دخترونه همینجوریه دیگه ته کتک زدنا ... تا با همین ضربه ای ک از نظر شما بی نمکه دخترا عر میزدن انقد گریه میکرننن:دی

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

بخدا اینا بی نمکی نیس !
تو مدرسه دخترونه همینجوریه دیگه ته کتک زدنا ... تا با همین ضربه ای ک از نظر شما بی نمکه دخترا عر میزدن انقد گریه میکرننن:دی

حقتههههه
اصن باید تو همون بدها میموندی.... حالا با غریبه صحبت میکنم برات چند تا ضربدرم بذاره!!!
:D

تو دیگه بس کن.. من دیگه جون ندارم!!!

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
آقا یه برسی کنید شاید همکلاس از آب دراومدید........خخخخخخخخخخخخ
بالاخره شاید این وسط ماهم یه جشنی چیزی افتادیم........خخخخخخخخ

ن اون جریانش این نبود ..

اون دختره ک دوست من بوده باشه بنده خدا دفترشو جا گذاشته بود ! معلم اومد مشقارو ببینه دید دفترش نیس ...ی نگاه اینور و اونور کرد فقط جا مدادیو دید باهمون زد تو سرش !!
خوب شد خط کشی چیزی دم دست نداشتیم :دی....من ی دفه کپ کردم انقد محکم زد دختررو !!!! مات و مبهوت دفتره خودمو نشونش میدادم ک ی جوری گم شه از میزه ما بره تا ی چی توسره من نزده ///خخخخخخخخخ

چقد بدن ی سری از معلما ..خب دفترشو جا گذاشته قتل ک نکرده اونجوری زد توسرش!

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بخدا اینا بی نمکی نیس !

خدا به خیر بگذرونه ، دخترا که فکر کنم تو دانشگاه هم گریه کنن
نه خوب معلم دخترا ، خانم بودن اونا کمتر میزنن ، بعد دختر رو که نمیشه زد
اما گاهی کتک زدن دانش آموز از اهم واجباته
اینو بعدها فهمیدم

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اینو بعدها فهمیدم
غریبــــــــــــــــه!!:mad:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
ینی با این همه غلط تایپی بزور خوندم چی نوشتی!!!:surprised:
باید تو شفا بگیری... من برا کاراموزی میرم..ینی برا درمان بقیه.. خودم سالمم!!!!!!!الان توجیه شدی؟؟!!
بابا گیر نده حالا رئال مادری........خخخخخخخ حالا خوبه فقط یه کمپوت رو اشتب نوشتم........خب اصلا برات سن ایچ میارم ناراحت نباش......خخخخخخخ
اوه اوه ببین اونا کین که تو میری برای درمانشون......خخخخخخخخ
حالا مژدگونی هم می خوای ؟؟؟؟همچین میگه خودم سالمم یکی ندونه فکر میکنه زلزله اومده تو هم داری از حال بازماندگاه خبر میدی........خخخخخخخخخخ
خب خداروشکر.........خخخخخخخ
من بچه آرومی بودماااااا.........استادا مریض بودن.........خخخخخخخخ
من تو پیش دانشگاهی هم از معلمومون کتک خوردم البته نخوردم.........ته کلاس داشتم چرت تخت پاک کن رو پرت یهو چامو باز کردم دیدم یه چیزی مثل اف شونزده داره میاد طرفم جا خالی دادم......شیشه پشتم بود اون شیسکت.......خخخخخخخخخخ
خداییش الان دیگه مدرسه مدرسه نیست بچه ها میرن واسه پیک نیک...........

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینو بعدها فهمیدم
آره خدایی باید زد!

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بابا گیر نده حالا رئال مادری........خخخخخخخ حالا خوبه فقط یه کمپوت رو اشتب نوشتم........خب اصلا برات سن ایچ میارم ناراحت نباش......خخخخخخخ
اوه اوه ببین اونا کین که تو میری برای درمانشون......خخخخخخخخ
حالا مژدگونی هم می خوای ؟؟؟؟همچین میگه خودم سالمم یکی ندونه فکر میکنه زلزله اومده تو هم داری از حال بازماندگاه خبر میدی........خخخخخخخخخخ
خب خداروشکر.........خخخخخخخ

رفتم رو مود خنده دیگه نمیتونم ج بدم!!!!
دارم میمیرم از خنده!!!
برو بعدا بیا!

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
اینو بعدها فهمیدم

ن گریه براچی!!!!:دی

خدایی منو تاحالا هیچکس دعوامم نکرده بود ...

بچه ها تا حالا کسی از کلاس بیرون شده بود تودوران مدرسه؟؟؟؟؟؟؟

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
مربوط به خط اول!!!

گریه نمیکنن؟؟

ن گریه براچی!!!!:دی
خدایی منو تاحالا هیچکس دعوامم نکرده بود ...

بچه ها تا حالا کسی از کلاس بیرون شده بود تودوران مدرسه؟؟؟؟؟؟؟

من شدم ، چند بار اما نه خیلی زیاد

تو فامیل میخوان بچه شون رو ادب کنن میگن اذیت کنی میگیم سمیرا یک هفته بیاد خونمون :دی
تازه خوبه بچه ها استقبال هم میکنن.
مثل چی ازم حساب میبرنا...

اوه اوه ... چه خشن

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
حالا که همه دارن اعتراف میکنن بذار منم ی اعترافی کنم..
خداییش من خیلی شیطون و حاضر جواب بودم... مدیر و ناظم و معلم هم از نظرم هیچی حالیشون نبود....
اما چون درسم خوب بود هیشکی بهم کاری نداشت..
یادمه ناظم و معلم ریاضی راهنماییمون همش بهم میگفتن: فلانی حیف که درست خوبه وگرنه من میدونستم و تو....
:D

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها تو رو خدا دیگه خاطره نگید!!!!

انقد خندیدم داره از چشام اشک میاد!!!!!

جهان پهلوان تو خجالت نمیکشی گریه کردی؟؟!! واقعا که!!!!!!!!
من کلی خاطره از مدرسه دارم..........با این که از مدرسه متنفر بودم و هستم ولی خیلی خاطره عوضی ازش دارم.........خخخخخخخخ
چی میگی بابا!!!!!!! هرکی جای من بود جفت پا میرفت هوا شیحه می کشید..........خط کش پلاستیکی نبود که خط کش چوبی بود.......
اون زنیکه رو الام ببینم یه مشت میزنم اون عینکش بشه لنز..........خخخخخخخخ
ن اون جریانش این نبود ..

اون دختره ک دوست من بوده باشه بنده خدا دفترشو جا گذاشته بود ! معلم اومد مشقارو ببینه دید دفترش نیس ...ی نگاه اینور و اونور کرد فقط جا مدادیو دید باهمون زد تو سرش !!
خوب شد خط کشی چیزی دم دست نداشتیم :دی....من ی دفه کپ کردم انقد محکم زد دختررو !!!! مات و مبهوت دفتره خودمو نشونش میدادم ک ی جوری گم شه از میزه ما بره تا ی چی توسره من نزده ///خخخخخخخخخ

چقد بدن ی سری از معلما ..خب دفترشو جا گذاشته قتل ک نکرده اونجوری زد توسرش!
آهان حیف شداااااا.........یهو می زد همکلاس می شدید.........خخخخخخخ
من هر دفه جا میزاشتم چون خونمون نزدیک مدرسه بود زنگ میزدم خونه مامانم برام میاورد.......خخخخخخخخ
ای خدا من چقدر مامانم رو اذیت کردماااااا..............

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
گریه نمیکنن؟؟

من شدم ، چند بار اما نه خیلی زیاد

ازکلاس بیرون شدی ؟

من خیلی موزی بودم هم درس خون بدم هم شیطنت داشتم و هم آروم بودم تو مواقع خاص!

تا پیش دانشگاهی هیچ اتفاقی برام نیفتاده بود حتی دعواهم نشنیدم ...
اما پیش دانشگاهی بودم سر زیست من همیشه انرژیم تموم میشد و با بچه ها شوخی میکردیمو میخندیدم !!!!بعد ما مدرسمون هیچکس حق نداش بچهه هارو بیرون کنه !!!

حالا من ی چی گفتم بچه ها ترکیدن ازخنده
معلم کصافط منو یکی دیگه رو خیلی شیک زنگ بعدی راه نداد!!!!
بی شعور مشاوره مون جیغ میزد سرمون شما چرا اینکارو میکینیدوو میگف منتظر بودم ی روز ازکلاس بیرون بشید و.... الان زنگ میزنم باباتون بیاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ینی حاضربودم بگه مامانم بیاد ک بابام نیاد آبرومون بره و جلوه ی مثبتم پیش بابام ازبین بره...
دوستم عر میزد انقد گریه کرد اما من خیلی قَد وایسادم نگاش کردم این کینه ی منو برداشت

آخرین ویرایش: